Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 16.8. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na otázky z 16.8nada kucerova

merunka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na přítelkyni svého syna. Narodila se
2.8.1987 a čeká ji 30. 9. závažná operace. Dopadne dobře?

Dobrý den, merunko, co se týká operace mladé dívky, dopadne velmi dobře, není třeba se obávat. Je tu vidět mírné omezení na nějakou dobu, měla by se pak více šetřit, ale vše by mělo probíhat naprosto v pořádku. Přeji moc štěstí.


Linda

Dobry den. Mám krapet neobvykly dotaz: je sance ze by me manzelova rodina konecne zacala ignorovat a mela bych od nich definitivne klid. Já 11. 12. 1972, manzel 1. 2. 1966. Momentálne jsem v situaci, ze kdyby mi rozvod pomohl dostat se z jejich dosahu, tak jsem ochotna i o nem popremyslet, byt s manzelem nám to jakz takz klape.

Dobrý den, Lindo, nemůžu si pomoci, ale větší problémy s rodinnými příslušníky nevidím. A to s jakýmikoliv, ať už z manželovy, či z té vaší. Přijde mi spíše, že některým věcem přikládáte zbytečnou důležitost a vadí vám už i maličkosti. Zkuste se více odpoutat sama a všímat si spíše toho pozitivního. Usnadní vám to velmi život. Přeji spoustu štěstí.


lvíce

Dobrý den. Do zaměstnání dojíždí muž, který mně zaujal, myslím, že i já ho. Myslím, že nemá odvahu, nebo čeká, že ho oslovím já, jak to bude mezi náma do budoucna? Já vdaná 7. 7. 1964. On ženatý. Děkuji.

Dobrý den, lvice, co se týká vašeho života s jiným mužem, není nic vidět. Možná byste měla být trochu opatrnější. Nevidím problémy v současném vztahu, je ale možné, že pokud uděláte nějakou chybu, dočkáte se nehezkých věcí, které už nepůjdou napravit. Opatrujte se a zkuste jen flirtovat. Nepouštějte se do žádných změn. Přeji štěstí.


Darina

Dobrý deň, chcem sa spýtať na zamestnanie, nie som v ňom spokojná, ani moja sestra - pracujeme na jednom mieste, ako to vyzerá do budúcnosti. Ja nar. 27. 12. 1962 o 2:15 hod., sestra nar. 9. 4. 1961. Ďakujem.

Dobrý den, Darino. Změna zaměstnání zatím vidět není, ale nevidím ani to, že by se podmínky zhoršovaly, naopak. Zatím nikam nepospíchejte. Změny se sice dostaví, jen trochu později, ale větší spokojenost není vidět ani na místě novém. Nechte si vše ještě projít dobře hlavou. Přeji moc štěstí.


Léthé 

Dobrý den. Moc bych chtěla vědět, jestli již dávný sen manžela a teď hlavně již konečně i můj sen si koupit na venkově domeček a opustit město a panelák, se nám zdaří v dohledné době. Já se narodila 17. 8. 1955, manžel 18. 7. 1955. Děkuji

Dobrý den, Léthé, domeček opravdu vidět je, i když trochu později. Ještě bude nějakou dobu trvat, než se váš sen stane i skutečností. Je vidět i zadlužení, ale problémy se splácením vidět nejsou. Soustřeďte se tedy klidně na to, co chcete, splní se vám to. Přeji moc štěstí.


Dumasa

Dobrý den Naďo, máme společnou budoucnost? Máme rodinu. Jak se nám bude s partnerem dařit? 11. 12. 1982. Díky.

Dobrý den, Dumaso. Co se týká vašeho vztahu, nevidím větší problémy, není vidět ani to, že by do budoucna nějaké přicházely. Ujišťuji vás, že tento vztah setrvá. Je dokonce vidět i přírůstek. Vypadá to na holčičku. Přeji moc štěstí.


akna

Dobrý den, narodila jsem se 9. 5. 1962 ( jsem vdaná) a starám se o svého tatínka - ten se narodil 15. 8. 1931. Ale začínám mít velikou starost. Chodí čím dál tím hůř. Mám starost, že až přestane chodit, že ho budeme muset dát někam, kde bude mít celodenní péči. Chodím do práce, a proto se o tatínka nemůžu celý den starat. Chtěla jsem se zeptat, jestli nastane ta doba a bude muset jít někam, kde se o něho postarají, jestli to bude snášet dobře. Jsem z toho už teď dost špatná, ale nevím, co dál. Moc a moc předem děkuji za odpověď. Přeji Vám krásný den.

Dobrý den, akna. Tatínek se opravdu přestane postupně pohybovat, bude to ale ještě chvíli trvat. Doporučuji ale zvážení toho, dávat ho do zařízení pro dlouhodobě nemocné. Nesnesl by vaší nepřítomnost. Je zde vidět i to, že by to psychicky velmi špatně snášel. Zkuste se tedy ještě zamyslet a pak zvolit vhodnou alternativu. Přeji moc štěstí.


Arni

Dobrý den, paní Naďo, mám v úmyslu ještě letos změnit práci. Můžete mi prosím říct, jak se mi v té nové bude dařit? Dat. nar. 3. 10.1 965, 3.30 ráno

Dobrý den, Arni. Není třeba se obávat jakékoliv změny, co se týká práce. Zvládnete to a navíc naprosto bez problémů. Chce to jen více důvěry a s radostí se dívat do budoucnosti, která vám v tomto směru moc přeje. Přeji moc štěstí.


carmi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svoji dceru - nar. 29. 5. 1983. Zajímalo by mne, zda zakotví v nějakém vztahu, a dále, zda ji čeká něco nového v pracovní oblasti. Pracuje jako zdravotní sestra. Děkuji

Dobrý den, carmi. Co se týká vaší dcery, nebojte se o ni. Bude si umět celkem slušně poradit. Je vidět jak vztah, tak práce, která ji bude i docela bavit. Jen ještě nenastal ten pravý čas. Vše ale dorazí zhruba do dvou let. Přeji moc štěstí vám i vaší dceři.


žížala

Dobrý den přeji. Celý život se mně vyhýbá láska. Jen mě každý využije a odkopne. Kdy se to zvrátí? Kdy se objeví nějaký hlavně svobodný muž, který mě bude chtít na celý život a já jeho, a kde ho najdu, tedy cestu, jak ho najdu nebo on mě. Jsem narozená 2. 7. 1971. Snad se na mě tentokrát dostane odpovědi. Děkuji.

Dobrý den, žížalo, muž ve vašem životě se opravdu objeví. Bude sice svobodný, ale rodinu bude mít. I tak vás ale vidím šťastnou a spokojenou. Dorazit by měl někdy kolem přelomu roku. Vaše štěstí i láska si vás tedy najdou. Přeji moc štěstí.


brostikdana

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat, jestli koupíme domeček či byt. Nebo jestli zustaneme v dosavadním bytě, který koupíme?Jak to vidí kartičky? Kam nás osud zavane? Na vše bychom museli brát hypotéku, tak by mě i zajímalo, jestli bychom vše zvládali, nebo co nás čeká? Moc děkuji za odpověd Já 29. 7. 1981 manžel 19. 5. 1982

Dobrý den, brostikdano. Baráček vidět není, je vidět ale hezký a prostorný byt. Hypotéky není třeba se obávat, vidím vás to zvládnout. Jen ještě není ten pravý čas. Vše by ale mohlo být dořešeno do roka a půl. Pak budete v novém a hezkém bytě. Přeji spoustu štěstí.


kočena

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vnučka 11. 11. 1994 udělá opravnou zkoušku a postoupí do dalšího ročníku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, kočeno, opravnou zkoušku opravdu udělat vidím, takže do dalšího ročníku se vaše vnučka určitě dostane. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den, paní Naďo. Chtěla bych se zeptat, zda se zlepší moje finanč. situace, co pro to udělat. Narozena 31. 7. 1954. Děkuji za odpověď. Drahuška.

Dobrý den, drahušško, vaše finanční situace se opravdu zlepší, jen ještě není ten pravý čas. Doporučuji větší trpělivost. Vaše chvíle nastane v momentě, kdy dostanete další pracovní nabídku, která vám umožní se dostat na jinou úroveň bytí. Tak jen vydržte. Přeji moc štěstí.


Nilson

Dobrý večer. Jsem narozena 25. 12. 1957. Chtěla bych se zeptat, zda těhotenství mé dcery bude probíhat v pořádku. Je narozena 27. 2. 1981 a zda mám za ní odjet do zahraničí. Děkuji

Dobrý den, Nilson, těhotenství vaší dcery je vidět celkem v pořádku. Jsou tu jen drobné potíže. Jen porod bude nejspíš císařským řezem. Ale miminko je vidět v naprostém pořádku. Vypadá to na holčičku. Přeji moc štěstí.


N.Kucerova@seznam.cz


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 13.9.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


30.8.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 35   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Agnemana
Agnemana - 12.9.2011 11:03

Dobrý den paní Heleno.Jak mě vidí vaše karty ve vztahu s mým partnerem? Děkuji.23.12.1982.

 
andrea224
andrea224 - 12.9.2011 8:11

Dobrý den,
roky jsem sama a hlavně bez vážného a trvalého vztahu.Vždy to bylo jen na chvíli,bohužel.Ráda bych konečně našla toho pravého a ikdyž mám již jednoho syna,tak přesto bych ráda ještě jedno dítě.Kdy potkám toho pravého osudového muže a budu konečně šťastná?
Děkuji za odpověď
8.8.1976

 
Plitva
Plitva - 11.9.2011 18:19

Dobrý den. Partner chce stavět rod.dům, bude ho investovat on a jeho rodiče. Co by to pro mě znamenalo? Jak to vidí karty? Děkuji.11.9.1982.

 
aknalbf53
aknalbf53 - 11.9.2011 15:33

Dobrý den,Helenko! S tím přítelem,jak jste mi psala,že mám chystat svatební šaty,jsem se rozešla,myslel jen na sex. Hledám tedy dál. Prosím vás,Helenko,mohla by jste se poradit s kartami,jestli mě v blízké době čeká nějaká velká a dlouhá láska? Jsem vdova,nar.12.4.1953 a cítím se sama. Moc vám děkuji. aknalbf53

 
vikyky07
vikyky07 - 10.9.2011 17:10

Dobrý den, nejsem spokojená ve svém zaměstnání. Chtěla bych se zeptat,co mě v práci čeká. Mám si hledat něco jiného? Podařilo by se mi najít lepší práci?.vdaná, nar.29.4.1970

děkuji

 
Dumasa
Dumasa - 9.9.2011 10:44

Dobrý den Heleno.Kolik má můj partner dětí a jakého jsou pohlaví? Jestli nějaké má? Kolik s ním budu mít dětí já. Děkuji.já 11.12.1982, On srpen 1974.

 
YVANIE
YVANIE - 8.9.2011 17:57

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak se mi bude dařit po pracovní stránce,práce je dost fyzicky náročná tak jestli jí vůbec zvládnu.A jestli mě čeká láska.Nar.21.12.1964.Děkuji.

 
drahušška
drahušška - 7.9.2011 21:13

Dobrý večer.Chtěla bych se zeptat na vztah-já nar.31.7.1954,on 13.6.1956-je li to to pravé-osudové,nebo zda mě čeká něco jiného-pravého,kdo to bude-co mě čeká.Děkuji moc a přeji krásné dny.Drahuška.

 
hanakaber
hanakaber - 7.9.2011 13:50

Dobry den prosím rozpad se mi vztah,potratila jsem,je možnost nejak vztah zachránit nebo je to definitivní,Já hana19,6,70 on Marian 28,3,74Bylo to moc krásný ,ale tím potratem se to nejak zamotalosmajlik - 17mám pocit že se vrátil k bývalce,i když mi pořád říkal jak mě miluje, jsem zmatená.Dekuji

 
fretka
fretka - 6.9.2011 20:54

Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli me ceka neco hezkeho s muzem, ktery je mi uz delsi dobu vic nez sympaticky a mam dojem, ze snad i ja jemu... On narozen 5.10.1967 a ja narozena 30.6.1967. Dekuji moc a preju hezky tyden.... smajlik - 62

 
kousek
kousek - 6.9.2011 19:58

Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli mě letos čeká nějaký vztah.Zda pro to budu muset něco udělat,nebo jestli to přijde tak nějak samo.Datum nar.26.8.1970.Hezký densmajlik - 64

 
Elfa
Elfa - 6.9.2011 8:29

Dobrý den, nedávno jsem nastoupila do nového zaměstnání. Zatím jsem spokojená, ale ráda bych se zeptala, jak se vše bude vyvíjet dál,zda práci budu zvládat po profesní stránce,zda v ní budu šťastná a spokojená a bude mě bavit a bez problémů vše zvládnu? smajlik - 21Narozena jsem 5.5.1979 ve 2:40 hod ráno.
Děkuji za odpověď a mějte se moc krásněsmajlik - 2

 
Livadia
Livadia - 5.9.2011 20:04

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli se v mém životě vyskytne někdo, kdo by mi byl životním partnerem a založila bych s ním rodinu.
30.11.1976
Děkuji.

 
*Romana*
*Romana* - 4.9.2011 23:07

Dobrý večer, zkusila jsem tuto věštírnu jsem moc spokojená odkaz :http://www.vestirna-jednicka.cz/

 
Fatimas
Fatimas - 2.9.2011 22:25

Hezký páteční večer, už pět měsíců marně hledám práci. Jsem už docela zoufalásmajlik - 17. Prosím, jak vidíte moji budoucnost - podaří se mi do konce roku konečně najít práci, která by měla dlouhodobější perspektivu? Odkud by mohla nabídka přijít a v jakém oboru? Narodila jsem se 22.12.1978 v 6 ráno. Děkuju mockrát za případnou odpověď.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.