Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 18.10. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na otázky z 18.10.nada kucerova

gianna

Dobry den p. Nado, chtela bych se optat, jestli se mi podari brzy odstehovat od byvaleho pritele a jestli se muj soukromy zivot konecne uklidni. Dekuji. Narozena 6. 8. 1985 v 11.10 hodin.

Dobrý den, gianno, váš přítel vedle vás opravdu do budoucna vidět není. Odstěhujete se. Vše přichází velmi rychle, naskytne se skvělá příležitost. V budoucnu je vedle vás i jiný muž, který bude navíc fungovat úplně jinak. Ujišťuji vás, že váš život se naprosto zklidní. Přeji moc štěstí.


magi122

Dobrý den, jsem narozena 27. 7. 1993 a přítel 4. 8. 1992. Ráda bych se zeptala, jak se bude vyvíjet náš vztah? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, magi122, bohužel, současného přítele vedle vás do budoucna nevidím. Tento vztah sice ještě nějakou dobu potrvá, ale zhruba do půl roku skončí. Než najdete partnera, se kterým strávíte zbytek života, bude nějaký rok trvat. Měla byste se nyní soustředit na studium, to je pro vás velmi důležité. Jsou zde vidět problémy. Přeji štěstí.


Lenah

Dobrý den, paní Naďo, jsme s přítelem téměř 4 roky, velmi si rozumíme a plánujeme investovat do společného bydlení. Zvládneme všechny ty starosti a vyjde nám to? Já 24. 2. 1973, přítel 11. 4. 1966. Moc Vám děkuji za odpověď, Lenka.

Dobrý den, Lenah, tak co se týká karet, není vidět problém. Společná budoucnost je opravdu vidět, není tedy překážka, plánovat i společné bydlení. Jen podotýkám, že je vidět společný potomek. Zkuste se na to připravit. Rozhodně přeji moc štěstí.


Handy

Dobrý den, Jsem Hanka, nar. 15. 2. 1959 ve 13.30 hod. v Plzni. Půjčila jsem Milanovi, nar. 5. 4. 1959 dost peněz. Vrátí mi to? A jestli ano, za jak dlouho? Děkuji za odpověď a přeji krásný den...

Dobrý den, Handy, peníze zpět vidět jsou, ale rozhodně ne hned. Musíte být trpělivá, nebo se pokusit s pánem promluvit. Navíc, není vidět celá částka, ale po splátkách, které nebudou ani stejné. Nejspíš podle jeho možností. Přeji štěstí.


Elfa

Dobrý den, paní Naďo. Chtěla bych se zeptat, jak budu po profesní a odborné stránce zvládat práci v novém zaměstnání, kam jsem nedávno nastoupila, zda vše půjde bez problémů, polepším si i po finanční stránce? Je to pro mě hodně důležité, ráda bych práci zvládala a byla tam spokojená.Narozena jsem 5. 5. 1979 ve 2:40 h ráno. Mockrát děkuji za odpověď a mějte se krásně. Elfa

Dobrý den, Elfo, není potřeba se obávat o to, zda svou práci zvládnete, tím jsem si jistá. Vyšplhat se někam ale nebude tak jednoduché. Budete muset vynaložit spoustu sil. Ovšem to, co se po vás bude chtít, to splníte. Pozor na muže, který vám zde jde do cesty a pletky s ním by mohly mnohé pokazit. Rozhodně vám přeji spoustu štěstí.


kapesapal

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na náš vztah, máme spolu jedno dítě, jak vše zvládneme,co nás čeká? já 12.12.82,on 7.8.1974. Moc děkuji za odpověď. V.

Dobrý den, kapesapalo, obávám se, že vám radost neudělám, ale součastný muž vedle vás do budoucna vidět není. Vztah projde zásadními problémy, které vás donutí je řešit dost radikálně. Pozor ale na to, co dáváte do vztahu vy. Měla byste trochu slevit ze svých nároků a zásad. Pak by bylo vše ve větším pořádku. Přeji moc štěstí.


JANAHR  

Dobrý den, paní Naďo: Chtěla bych se zeptat na svého syna (nar. 10. 9. 2011). Zda se zlepší jeho zdravotní stav a bude se mu celkově dařit. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Janahro, váš syn potřebuje čas a hlavně potkat toho správného muže – lékaře, díky kterému se jeho zdraví zlepší, dokonce natolik, že nejsou do budoucna vidět zásadnější problémy. Je váš syn léčen opravdu dobře? Příčina je totiž vidět nezaléčená. Je tedy docela možné, že se lékaři zaměřují pouze na důsledky, proto jsou zde vidět i časté recidivy. Přeji vašemu synovi spoustu štěstí.


babkakořenářka

Dobrý den. ráda bych se zeptala, jestli má ještě moje manželství šanci na "resuscitaci". mám pocit, že odcizení a pocit, že si každý žijeme po svém, naše manželství pohřbilo. nebo se snad mýlím? Já nar. 5. 2. 1980, manžel 30. 6. 1970. Děkuji a přeji krásný den

dobrý den, babokořenářko, vzhledem k tomu, že váš manžel je vedle vás vidět i do budoucna, k resuscitaci vašeho vztahu opravdu dojde. Váš muž o vás stojí, na to myslete a zkuste mu i vy vyjít trochu vstříc. Zkuste se více zaměřit na komunikaci s ním a společné problémy i společně řešit. Přeji spoustu štěstí.


step

Dobrý den, zajímalo by mne, jak se bude vyvíjet vztah dcery 1. 3. 1986 a jejího přítele 17. 10. 1982. Budou spolu společně žít, bydlet ve svém, mít děti? Nebo to její přítel nebere jako vážný vztah do budoucna? Děkuji.

Dobrý den, stepo, o osud vaší dcery si nedělejte starosti. Přítel, kterého nyní má, je vedle ní vidět i do vzdálenější budoucnosti. Vztah sice projde krizí, ale vidím ji přečkat, takže vztah je postaven i na poměrně stabilních základech. Přeji moc štěstí.


1Hana

Dobrý den, jsem narozena dne 14. 2. 1969. Chtěla bych vás požádat o sdělení, zda v nejbližší době mám šanci najít dobré zaměstnání na delší období. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Hano, stálé zaměstnání opravdu seženete, jen to nebude tento rok. Zajímavá nabídka je vidět někdy v první čtvrtině příštího roku. Zkuste být tedy ještě trochu trpělivá, štěstí si vás najde. I já vám přeji moc štěstí.


koll

Dobrý den,  chtěla bych se znovu zeptat ,jestli mě čeká ještě svatba - já 7. 7. 1952 on 22. 12. 1950 a jestli dcera ještě bude mít ditě ( dcera 13. 2. 1975). Děkuji za odpověď.

Dobrý den, koll, u vás sice sňatek vidět není, ale fungující a hezký vztah ano. Z mého pohledu je ale takto vše v naprostém pořádku, zkuste být tedy vděčná za skvělého partnera. U vaší dcery potomek již vidět není. Dcera sice vyhledá lékařské vyšetření a bude zde snaha jí i nějak pomoci, ale bez kladného efektu. Rozhodně přeji spoustu štěstí.


klarinecka_

DOBRÝ DEN, jmenuji se Klára a nar. jsem 12. 7. 1989. Zajímalo by mě, zda mě v nejbližsí době nepotká láska, někdo do koho bude stát za to se zamilovat. Děkuji, přeji pěkný zbytek dne

Dobrý den, klarinecko, láska vás opravdu potká, jen je potřeba partnery opravdu dobře vybírat. Je vidět vztah, který nevychází a dost se zklamete. Až poté je vidět partner, který bude opravdu fungovat. Přítele tedy vybírejte opravdu dobře. Přeji moc štěstí.


Agnes

Dobrý den, paní Naďo, jsem narozená 10. 12. 1975, v 11:45 hod. dopoledne. Nedávno se mi rozpadlo manželství. Vzhledem k tomu, že jsem spíše společenský člověk a nerada jsem sama, zajímá mě, zda si v dohledné době najdu jiného partnera, abych zase mohla milovat a byla milována. Nyní žiju sama s dcerkou, narozená 7. 9. 1996, v 17:05 hod. Předem děkuji za odpověď a přeji sluníčkový den.

Dobrý den, Agnes, není potřeba se obávat toho, že zůstanete sama. Muže, který je vedle vás vidět do budoucna, opravdu najdete, jen ne hned. Zkuste být tedy jen trochu trpělivá, svého prince určitě objevíte a on vás. Rozhodně přeji spoustu štěstí.


Alena59

Dobrý den, narodila jsem se 17. 4. 1959 a můj přítel 22. 8. 1955. Oba jsme rozvedení. Ráda bych se z karet dozvěděla, kdy se nám podaří prodat přítelovu chatu, abychom mohlu dostavět náš vysněný domeček. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, Aleno, zkuste být nyní více trpělivá. Přítelova chata se prodá, jen to nebude hned. Kupec se objeví příští rok. Zkuste být ale opatrní, dobře čtěte smlouvy a podobně. Vše by měl mít v rukou odborník. Přeji moc štěstí.


http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/ 

N.Kucerova@seznam.cz


Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 15.11.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


1.11.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 32   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
chocy
chocy - 10.8.2012 21:34

Dobrý večer, jmenuji se Horká Katarína jsem narozena 23. 7. 1986, vzhledem k tomu že nastali potíže v práci kvůli stěhování a jsem nyní na neschopence a snažíme se s přítelem o dítě, přála bych si vědět, zda do 30.8. 2012 přijdu do jiného stavu:) předem děkuji za odpověď, s pozdravem Katarina:)

 
zrzka72@seznam.cz
zrzka72@seznam.cz - 2.12.2011 8:32

Dobrý den , chtěla bych se zeptat na svého syna nar. 15.9.1991 zda si najde práci, dokončí si vzdělání najde si přítelkyni a zda bude někdy spokojený se svým životem. Moje narození 7.2.1968
Předem děkuji za odpověď.

 
brostikdana
brostikdana - 14.11.2011 11:02

Omlouvám se zapomněla jsem datum narození dana 29.7.1981

 
brostikdana
brostikdana - 14.11.2011 11:01

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat jestli se splní můj velký sen.Přerušila jsem studium na zdravotnické škole z rodinných důvodů.Nyní bych se chtěla vrátit jak to vidí karty jestli tuto školu vůbec někdy dodělám a budu konečně dělat svou vysněnou práci jako zdravotní sestra u dětí nebo na novorozeneckém oddělení.Moc děkuji za odpověd smajlik - 88

 
Jana a kluci
Jana a kluci - 14.11.2011 9:11

Jana-nar. 6.8.1975

 
Jana a kluci
Jana a kluci - 14.11.2011 9:11

Dobrý den, jsem v současné době na mateř.dovolené, brigádu mám jako vychovatelka v družině, stálý prac.poměr mám v bance. Mým velikým přáním je být učitelkou(mám pár let praxe) a proto jsem začala od září studovat na univerzitě. Prosím karty o výklad ohledně práce příští rok, kdy mi v prosince 2012končí mateřská. Zda je tam změna ve prospěch mého snu nebo návrat do banky. Děkuji moooocsmajlik - 45 Jana

 
Sonne
Sonne - 14.11.2011 8:42

Dobrý den smajlik - 105
Přítel (31.3.1976) jede zítra do zahraničí na 3 dny do "nové práce" s tím, že pokud bude oběma stranám vše vyhovovat, domluví se na pracovním poměru od března příštího roku. Je z toho trochu nervózní (především kvůli jazyku). Ráda bych věděla, co prozrazují karty. Děkuji a přeji pěkný den! smajlik - 61

 
DOMINIKA
DOMINIKA - 14.11.2011 2:11

Dobrý den,trápí mě pracovní a finanční stránka,jak to u mě bude pokračovat:Dominika 26.3.1982 Děkuji

 
*Romana*
*Romana* - 14.11.2011 0:33

Zdravím, zkusila jsem zavolat, na Věštírnu Jedničku byla jsem moc spokojená. Je levnější, než ta co tady byla myslím věštírna Květy Fialové. smajlik - 5

 
tjudit
tjudit - 13.11.2011 15:08

Dobry den, uz jsem delsi dobu sama a chci se tedy zeptat, jestli se na tom v blizke budoucnosti neco zmeni, zda me potka nejaky trvaly a vazny vztah a pripadne, jestli budu mit dite. Dekuji 1.5.1978 v 11.45

 
kousek
kousek - 12.11.2011 20:33

Dobrý den,ráda bych jenom doplnila jestli to půjde souvisí to s otázkou.Třeba nějaká změna nebo problémy v zaměstnání?Hezký densmajlik - 105

 
Nilson
Nilson - 9.11.2011 17:36

Dobrý den. Jsem narozena 25.12.1957 a má kamarádka 22.10.1944 Chtěla bych se zeptat, zda její přátelství ke mně je upřímné nebo co ji na mně vadí. Děkuji

 
Nelina
Nelina - 8.11.2011 19:38

Dobrý den, chci poprosit, jestli mi můžete napsat kdy se dočkám miminka. Jsem narozená 26.5.1980, jsem vdaná.

Moc děkuji smajlik - 61

 
janinna71
janinna71 - 8.11.2011 12:28

Dobrý den,moc by mě zajímala budoucnost v partnerském vztahu.
nar.15.11.1971 a manžel 9.5.1970. Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den. Janasmajlik - 31

 
kousek
kousek - 8.11.2011 7:58

Dobrý den,ráda bych věděla jestli se nám zlepší finanční situace?Datum nar.26.8.1970.Hezký densmajlik - 105

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.