Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 1.11. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

 

Tarotový výklad Heleny Kubeškové na otázky z 1.11.helena kubeskova

andrea224

Přeji hezké ráno paní Naďo,
pracuji jako prodavačka ve sportovním odvětví. Bohužel v téhle práci jsem velmi, ale opravdu velmi nespokojená a to ve všech směrech. Do práce chodím s nechutí a s práce, o tom raději nemluvě.Ráda bych se zeptala.
Najdu si , nebo dostanu v co nejbližší době novou pracovní nabídku ve které budu spokojená? (Pokud možno měsíc) . 
Děkuji za odpověď
8.8.1976 rozvedená 

Dobrý den andreo224 ☼

Změna práce tu před Vámi opravdu je. Je tu ještě chvíli obava ze změn, spojená s financemi, ale poté je tu cesta kde se setkáváte se starší ženou a ta Vám při nějaké hádce otevře oči, ať s tím něco sama děláte. Zatím se bojíte rozhýbat, ustrnula jste na místě, víte, že tu nechcete být, ale změny žádné aktivně nečiníte. Změna tu opravdu je a to v rámci 2-3 měsíce příštího roku.

Hodně štěstí Helena K ♥


Ivušee 

Dobrý den, ráda bych se zeptala na manžela narozen 19.3.1971 již půl roku marodí s kolenem a tak bych ráda věděla jak to bude dál s jeho zaměstnáním zda práci zvládne nebo si najde nějakou jinou na jaře má maturovat a tak by si rád našel něco lepšího. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den Ivušee

Upřimně řečeno v té práci, ve které je momentálně ještě zaměstnán s ním už ani s návratem nepočítají. Sice je to dost náročné pro Vás finančně to utáhnout, ale má alespoň dostatek času na přípravu na maturitu, kterou dobře zvládne. Sice bude hodně nervozni a psychika u něj hraje velikou roli, ale zvládne to dobře a přichází sem i změna zaměstnání. U koho vidím vyčerpání a osamocenost a hádky ohledně financí a obavy to jste Vy. 

Hodně štěstí Helena K ♥


Elfa 

Dobrý den,paní Helenko, ráda bych se zeptala,zda si udržím i do budoucna své nové zaměstnání,kam jsem před 2 měsíci nastoupila,zda vše zvládnu a polepším si i po finanční stránce a nebudu mít žádné finanční problémy a budu tam spokojena a stejně tak bude se mnou spokojen i můj zaměstnavatel.Práce je pro mě velmi důležitá a ráda bych si ji udržela a zvládala ji.Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h.Děkuji mnohokrát za odpověď. Mějte se krásně.

Dobrý den Elfo ☼ 

Momentálně je tu pocit štěstí. Dávejte pozor na starší ženu okolo Vás (okolo 50-60let) ta Vám tu štěstí moc nepřeje.  Nedůvěřuje Vám a chce si prosazovat své myšlenky. Vše se na nějakou dobu zklidní, pak je tu rozhodnutí o setrvání, při kterém přichází změna. Další jiná nabídka. Snažte se vyhnout této nabídce, protože tam by to pro Vás znamenalo hodně samostatných rozhodnutí a situace by byla pro Vás dost náročná.

Hodně štěstí Helena K ♥


Dumasa 

Dobrý den. Jak náš vztah z něhož máme jednoho potomka vidíte do budoucna? já 11.12.1982, on 25.8.1974. Děkuji.

Dobrý den Dumaso ☼

Tento vztah bohužel není posledním ve Vašem životě. Je tu Vaše komunikace se starší ženou někde na cestách, která Vám dodává odvahu a sílu v tom osamocení. Bohužel je tu ukončení tohoto vztahu on je zahleděný do sebe a své práce. Bude chtít vztah vrátit a obnovit, Vy budete ta, která je tu rozhoduje a hodně řeší finance a to co Vám dělší dobu vadí. Je okolo Vás další starší muž.

Hodně štěstí Helena K ♥


oyle 

Dobrý den, paní Helenko, minule se na mě nedostalo, tak bych se ráda zeptala znovu: je reálná možnost partnerského vztahu mezi mnou (nar. 14.2.1983) a mužem narozeným 21.11.1983. Momentálně mezi námi nastal drobný zvrat a komunikace je na bodu mrazu. Předem děkuji za odpověď! 

Dobrý den oyle ☼ 

Tento vztah dál nepůjde. Má své závazky a tam je štastný. Myslí na stěhování či delší cestu. On má své zázemí, které nechce měnit. Vy sice budete vyžadovat ještě nějakou komunikaci, ale z toho b Vám plynuly jen nepříjemnosti. V budoucnosti máte jiného partnera, který bude tím správným. Tento muž to bohužel není.

Hodně štěstí Helena K ♥


annie 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy vidíte naše stěhování a jestli mě čekají spíše další mateřské povinnosti /současná mateřská mi končí za rok/ nebo spíše hledání práce.
Já 24.5.1980, manžel 12.3.1980.
Díky N.

Dobrý den annie ☼ 

V současném bydlišti Vás čeká v krátké době sdělení o ukončení či změně a Vy hledáte možnosti stěhování. Na začátku příštího roku k Vám přichází stěhování. Bude to náročné finančně, takže tu pomáhá nějaký starší muž okolo Vás.

Hodně štěstí Helena K ♥


zrzka72@seznam.cz 

Dobrý den, plánujeme dítě a společnou budoucnost. Muž 8.12.1961 já 7.2.1968. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den zrzko72@seznam.cz ☼

Nepadla konkrétní otázka.. Odpovídám na Vaše otázky. Je důležité,aby ten kdo se ptá svou otázku položil. Pokud se Vy ptáte na tento vztah, tak Vy tu máte nedůvěru a nepříjemnosti z Vaší strany. Partner tu má za sebou nějaké ukončení vztahu a hledá stálé zázemí. Starší žena tu má hádky s mladším mužem ohledně peněz.Těhotenství tu nevidím zatím, je možné, že třeba později přijde, otázkou byl vztah a tak odpovídám že tento vztah bude mít trvání a je zde stěhování a zpečetění tohoto vztahu.

Hodně štěstí Helena K ♥


hanaho 

Dobrý den, 
jak vidíte vztah já 23.5.1964, on 6.12.1961.Díky H.

Dobrý den hanaho ☼ 

Vztah tady je, ale musím říci že pořádně komplikovaný a plný vzruchu a změn. Tento Vás střelec je člověk pořádně rázný a sobecký a dost náročný. Vy se tu pro něj rozhodujete zda s tím zůstat. Je tu okolo Vás ještě jeden starší muž. Vztah tu opravdu pokračuje, ale musím říci, že je tu z jeho strany tedy partnerovy dost urážení a končení toho vztahu a prosazování sama sebe. Kdo s tímto vztahem nebude souhlasit je nějaká starší žena, zřejmě matka, která se bude snažit co jevíce do toho mluvit a bude tu nedůvěra v domácnosti a hádky.  

Hodně štěstí Helena K ♥


žížala 

Krásný dobrý den přeji.
Celý život mám smůlu, hlavně ve vztazích a vůbec ve všem.
Prosím, co mě čeká v roce 2012? nějaká naděje k lepšímu, prosím klíčové události, tedy pokud nebude koncem roku konec světa.Jsem narozená 2.7.1971.
Děkuji a budu doufat ve Vaší odpověď, snad se mi jí dostane, už 2x se mi nedostalo.

Dobrý den žížalo ☼

Toto je pouze poradna s odpovědí na jednu konkrétní otázku. Výklad Vaší budoucnosti na celý rok je opravdu více slov, vět,,, a to by nebylo spravedlivé vůči ostatním dotazům. Pokud máte pocit, že něco není v pořádku zamyslete se nad tím, co je pravdou od dětství až po stáří každého člověka. Děje se nám jen to, co chceme aby k nám přicházelo, co si přitahujeme a to jak se chováme je také magnetem pro situace a věci, které k sobě připoutáváme. Lítost a sebelítost Vám nic v životě nepřidá, ba naopak ukradne Váš čas, který jste mohla aktivně věnovat změně toho, co Vás dusí a nemáte okolo sebe ráda. Doporučuji navštívit kartářku a to, kde vznikl problém i to jak s tímto problémem naložit hledat v klidu a soukromí kartáře a klienta. Není to o jedné větě na internetových stránkách. Pokud opravdu v životě chcete změnu, musí pocházet od Vás .. z Vás….z Vašeho srdce a Vaší mysli. Tímto vyvoláte změny, které jsou tak potřeba pro Váš život pokud s tím, který právě teď žijete nejste spokojená.

Hodně štěstí Helena K ♥


Santé 

Dobrý den, jsem narozena 27.1.1966 v 15:00 hod a chtěla bych vědět, jestli se nám vydaří dovolená příští rok s rodinou. Děkuji.

Dobrý den Santé ☼

Je tu cesta, ale je tu složité zařizování nějakého povolení či průběhu cesty na úřadech, které dobřě dopadne. Vím že letos to bylo složitější a pak nakonec přišel smutek. Po řádném zařízení všech náležitostí se na dovolenou těšte :-D

Hodně štěstí Helena K ♥


www.kartarkahelena.cz


Dotazy pro Naďu Kučerovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. nada kucerova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 29.11.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


15.11.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 26   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-29
Dumasa
Dumasa - 28.11.2011 10:04

Dobrý den.Jak bude vypadat náš vztah do budoucna, máme spolu jednoho potomka. Já 11.12.1982, on 25.8.1974. Děkuji.

 
beruška6677
beruška6677 - 24.11.2011 21:30

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 9.7.72 jestli najdu už brzo (kdy?) muze pro vztah,lásku,partnera pro život smajlik - 100,moc mě to trápí,děkuji předem za odpověďsmajlik - 62

 
drahušška
drahušška - 23.11.2011 20:09

Dobrý den,psala jsem dříve,ale nedostala jsem odpověď.Chtěla bych se zeptat na syna..nar.17.4.1987,dokončuje vysokou školu,zda najde brzy uplatnění-práci a ubytování.Děkuji moc.Drahuška.

 
peetta
peetta - 22.11.2011 20:58

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na mou dceru Evičku nar.30.12.1991.
Je momentálně bez práce a nedostala se na vysokou školu ,je dosti neštastná a myslí si že se jí lepí smula na paty. Bude si podávat novou přihlášku na vysokou.Má lepší vyhlídky ohledmě studia nebo práce do budoucna.Děkuji za odpověď.

 
formule
formule - 22.11.2011 20:07

Dobrý den, můj syn (nar.28.5.1993) je nyní v maturitním ročníku a rozhoduje se, zda podat přihlášku na vysokou školu. Ale ještě ho čeká maturita. Tak bych ráda věděla jak to všechno dopadne(maturita,studium,.....budoucnost)? Moc děkuji za odpověď.

 
EVUSKA
EVUSKA - 22.11.2011 19:40

Dobry den.Moj syn nar.19.12.1989,ma kadernictvo v mensom meste.CHce ale odist pracovat do hlavneho mesta,tiez ako kadernik,Chcem vediet ci ma tak spravit,ci sa mu bude darit,alebo ma pokracovat ,kde zacal.Dakujem.

 
vikyky07
vikyky07 - 22.11.2011 19:28

Dobrý den, zatím jsem neměla štěstí na odpověď, ale chtěla bych se zeptat, jak vidí karty mé zaměstnání. Nejsem v práci spokojena. Měla bych hledat jinou, nebo ještě vydržet? Přemýšlela jsem i o nějakém studiu při zaměstnání. Podařilo by se mi najít lepší práci? vdaná, nar 29.4.1970

děkuji

 
brigita
brigita - 22.11.2011 11:03

Dobrý den. Při chůzi na rovném chodníku dne 31.10.11 mi v koleně křuplo. Podle rentg šlachy, vazy v pořádku. Trápí mně bolest. Prý artróza. Vytvořila se voda v koleně. Je nějaká šance na zlepšení? Kulhám. Nar.10.10.1947, vdaná, 3 děti. Moc děkuji za odpověď.smajlik - 97

 
myska1
myska1 - 21.11.2011 12:49

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na práci. Jsem nyní nezaměstnaná a tak bych chtěla vědět, zda mě jěště letos nějaká nabídka práce přijde, nebo kdy budu mít zase práci. Marta 8.9.1960, děkuji za odpověď.

 
michaela222
michaela222 - 21.11.2011 10:35

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat na vztah.Jakou má vztah který ted mám budoucnost.Partner narozen 19.4.1962 a já 2.2. 1970.Děkuji za odpověď.Michaela

 
YVANIE
YVANIE - 20.11.2011 19:16

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,moc se mi v životě nedaří v partnerských vztazích,potkám konečně toho pravého partnera pro život?Děkuji.na.21.12.1964.

 
žížala
žížala - 20.11.2011 9:45

Krásný dobrý den přeji.
Můžete se prosím podívat, kdy najdu konečně nějakého přítele, který mě bude chtít vídat víckrát a né jen 1 či 2x? Nikdy jsem nezažila lásku. Je to pořád podle stejného scénáře: hodně dlouho někoho hledám, potom najdu, vidíme se např.2x, on je ze mě celý pryč, moc se mu líbím, vyzná mi lásku, chce mě vídat pořád, alespoň to říká a chce, ale mě to časově nevyjde např. musím být v práci, a ...už se nikdy neozve. Já to pak nesu těžce a zhroutím se z toho, proč je to pořád tak? Potřebuji někoho stálého, kdo mě neopustí a kdo by mě měl rád a záleželo by mu na mě. Jsem narozená 2.7.1971. Alespoň někoho. Nemám nikoho, všichni z rodiny už umřeli, těch pár lidí co zbylo, se mnou nechce mít nic společného a nemám ani kamarádku. Děkuji.

 
1Hana
1Hana - 19.11.2011 22:07

Dobrý den,
jsem narozena 14.2.1969. V současné době procházím velmi těžkým obdobím, mám strach o svoji rodinu, že se mi rozpadá, nemám finance ani stálé zaměstnání. Prosím vás, zda je možné poodkrýt, jestli příští rok už bude pro nás doma všechny příznivější, lepší a budeme mít větší klid a štěstí. Děkuji vám za odpověď.

 
JanaOssendorfova
JanaOssendorfova - 19.11.2011 3:33

Dobrý den
Potřebuji poradit ve věci podivného vztahu, který mne velmi svazuje a přináší mi jen bolest. Nedovedu se v něm orientovat a nedovedu jej skončit. Je to první vztah po smrti muže před deseti letech, první muž, který mne rozesmál, vedle kterého jsem to byla zase já, ale stalo se tolik věcí - nevím, co s tím vším dál, ale vím, že je to věc, která mě má něco naučit a já mám něco dát ze sebe. Zároveň mne tento muž probudil jako by ze sna, zeštíhlela jsem, získala sebevědomí, začala se usmívat na svět. Jmenuji se jana - nar. 18.8.1966. děkuji za radu a odpověď.

 
Jana a kluci
Jana a kluci - 18.11.2011 20:35

Dobrý den, jsem v současné době na mateř.dovolené, brigádu mám jako vychovatelka v družině, stálý prac.poměr mám v bance. Mým velikým přáním je být učitelkou(mám pár let praxe) a proto jsem začala od září studovat na univerzitě. Prosím karty o výklad ohledně práce příští rok, kdy mi v prosince 2012končí mateřská. Zda je tam změna ve prospěch mého snu nebo návrat do banky. Děkuji moooocsmajlik - 45 - 45 Jana nar. 6.8.1975

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-29