Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 15.11. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na otázky z 15.11.nada kucerova

Elfa  

Dobrý den, paní Naďo, ráda bych se zeptala na mé setrvání v novém zaměstnání, zda si ho udržím i do budoucna, dlouhodobě, zda ho zvládnu a zda si polepším do budoucna i po finanční stránce? Jsem na vše sama, takže je pro mě stabilita zaměstnání dost důležitá. Bude se vše vyvíjet dobře a bez větších problémů? Narozena jsem 5. 5. 1979 v 2:40 h ráno. Děkuji mnohokrát za odpověď a mějte se krásně

Dobrý den, Elfo, o práci se bát opravdu nemusíte. I když vás vidím dojít do fáze, kdy budete přemýšlet o změně, to je zatím v nedohlednu. Dostanete se na úroveň, kdy už postup možný nebude a přestane vás to bavit, ale než se sem dostanete, bude to trvat ještě několik let. Přeji moc štěstí.


kočena

Dobrý den, mám dotaz na syna, jestli najde v blízké době nové zaměstnání a zda se mu bude práce líbit a bude v ní spokojený.  Narozen 8. 10. 1972 v 00.10 v neděli. Děkuji moc za odpověď

Dobrý den, kočeno, váš syn si zaměstnání najde. Někdy v první polovině příštího roku. Vidím dokonce i velkou spokojenost. Dopomůže mu k tomu žena ve středním věku. Bude to práce na stálo. Přeji moc štěstí.


Bambi13

Dobry den p.Kucerova, datum narodenia mam 2. 3. 1971. Chcem sa Vas opytat ci najdem este v zivote lasku? Dakujem

Dobrý den, Bambi13, ujišťuji vás, že toho pravého opravdu najdete, jen je potřeba být trpělivá. Je ale vidět před tím vztah, který vám moc nedá a který bude trvat jen krátce. Ale pak nacházíte svého prince na bílém koni. Tak jen v klidu čekejte, dorazí v pravý čas. Přeji moc štěstí.


step

Dobrý den, bývalý kamarád 24 .3. 1953 se nějak odmlčel. Zajímalo by mne, zda se ještě setkáme. Já 30. 12. 1960. Děkuji.

Dobrý den, stepo. Vašeho kamaráda ve vašem životě již nevidím. Ale zprávu, proč se tak děje, dostanete. Zkuste se nyní více soustředit na sebe a rodinu, která vás bude moc potřebovat. Rozhodně přeji na vaší cestě spoustu štěstí.


gemstone

Dobrý den, chci se zeptat, zda vidíte v blízké budoucnosti stěhování? Já 14. 7. 1979. Děkuji

Dobrý den, gemstone. Stěhování zatím vidět není. Jsou ale vidět finanční problémy, které mají řešení. Někdy příští rok rozetnete svůj boj a vyhrajete. Tak hlavně klid, váš život se ubírá tím správným směrem, i když to teď tak nevypadá. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den, měli jsme s mužem važné problémy ve vztahu z jeho strany, vypada to, že se to uklidnilo, radi bychom vlastní bydlení domeček nejlepe, chtěla sem se zeptat bude to v roce 2012 realné? Jsem narozená 21. 8. 1983. Předem děkuji za odpověď. K

Dobrý den, kristuldo. Určitě nemusíte přemýšlet nad tím, zda vlastní bydlení ano, či ne. Vaše partnerství vidím i do budoucna. Má sice ještě nějaké trhliny, ale máte i dost sil to společně vše překonat. Domek je navíc stejně vidět, tak že si ho pořídíte tak jako tak. Přeji spoustu štěstí.


masaa

Hezký den, narodila jsem se 14. 10. 1956. Po téměř dvacetiletém vztahu se se mnou rozešel přítel, těžce jsem to nesla. Teď jsem se seznámila s mužem, je o osm let mladší než já. Je mi s ním dobře. Prosím, jak se náš vztah vyvine? Děkuji.

Dobrý den, masao. Tento vztah sice natrvalo nevidím, ale bude mít docela dlouhé trvání. Tak si to zkuste prostě užít a budoucnost moc neřešit. Zkuste si od života vzít to, co vám nabízí. Čeká vás krásné několikaleté období. Přeji moc štěstí.


Anipek

Dobrý den, půjčila jsem peníze přítelkyni v nouzi. Dostanu obnos zpět? Já 9. 3. 1968 ona 21. 4. 1966. Děkuji.

Dobrý den, Anipeku, peníze sice zpět vidím, i když s docela velkými problémy, navíc po částech. Ale vrátí se vám. Přeji moc štěstí.


tjudit

Dobry den. Muj dotaz se tyka vztahu a chci se zeptat, zda se mi v blizke budoucnosti rysuje trvaly a vazny vztah a zda vidite nekde dite. Ja 1. 5. 1978 v 11.45, mockrat dekuji a preji krasny den.

Dobrý den, tjudit, trvalý a vážný vztah opravdu vidím. Co se týká potomka, tam je vidět trochu problém. Měla byste se zaměřit na svůj zdravotní stav a řešit veškeré problémy již nyní. Přeji spoustu štěstí.


lunep

Dobry vecer, s manzelem mame 2 male chlapecky, chtela bych se zeptat, jestli vidite v budoucnu jeste narozeni holcicky?Moje datum narozeni 14. 5. 1978 a manzeluv 27. 8. 1980. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, lunep. Narození holčičky už, bohužel, vidět není. Těhotenství navíc ani nedoporučuji. Zkuste se více zaměřit na rodinu a hlavně své syny. Přeji spoustu štěstí.


Jana a kluci

Dobrý den, jsem v současné době na mateř. dovolené, brigádu mám jako vychovatelka v družině, stálý prac. poměr mám v bance. Mým velikým přáním je být učitelkou (mám pár let praxe), a proto jsem začala od září studovat na univerzitě. Prosím karty o výklad ohledně práce příští rok, kdy mi v prosinci 2012 končí mateřská. Zda je tam změna ve prospěch mého snu nebo návrat do banky. Děkuji moc. Jana nar. 6. 8. 1975

Dobrý den, Jano a kluci. Váš sen se splní zcela jistě, jen ne hned. Nejdříve bude nutné vzít práci jiného charakteru, mimochodem, není vidět ani banka. Ale to, co byste ráda dělala, to se vám plní trochu později. Neklesejte tedy na mysli a soustřeďte se spíše na delší budoucnost. Přeji moc štěstí.


JanaOssendorfova

Dobrý den
Potřebuji poradit ve věci podivného vztahu, který mne velmi svazuje a přináší mi jen bolest. Nedovedu se v něm orientovat a nedovedu jej skončit. Je to první vztah po smrti muže před deseti letech, první muž, který mne rozesmál, vedle kterého jsem to byla zase já, ale stalo se tolik věcí - nevím, co s tím vším dál, ale vím, že je to věc, která mě má něco naučit a já mám něco dát ze sebe. Zároveň mne tento muž probudil jako by ze sna, zeštíhlela jsem, získala sebevědomí, začala se usmívat na svět. Jmenuji se jana - nar. 18. 8. 1966. Děkuji za radu a odpověď.

Dobrý den, Jano, měla byste si jasně stanovit priority a soustředit se na budoucnost. Tento vztah jednou opravdu skončí, ale než se tak stane, ještě to potrvá. Do té doby vás ale moc šťastnou nevidím. Proto je nutné opravdu jednoznačně stanovit pravidla, na kterých budete trvat, nebo najít kompromis. Pokud se vám to nepodaří co nejrychleji, vzdejte to raději hned. Sama nezůstanete. Přeji moc štěstí.


1Hana

Dobrý den, jsem narozena 14. 2. 1969. V současné době procházím velmi těžkým obdobím, mám strach o svoji rodinu, že se mi rozpadá, nemám finance ani stálé zaměstnání. Prosím vás, zda je možné poodkrýt, jestli příští rok už bude pro nás doma všechny příznivější, lepší a budeme mít větší klid a štěstí. Děkuji vám za odpověď.

Dobrý den, Hano, měla byste být více trpělivá a zkusit nepropadat panice. Vaše situace je sice pochopitelná, ale vaše jednání už méně. Zkuste se více zaměřit na pozitivní myšlení a pokuste se některé věci přijímat s větším nadhledem. Příští rok je sice vidět ještě hodně náročný, ale je zbytečné, aby takový byl. Možná by pomohla psychologická terapie, zkuste ji podstoupit. Poradí vám s tím, s čím si teď tak úplně rady nevíte, a věřte, že možná i spoustu věcí díky tomu zachráníte. Přeji vám moc štěstí.


YVANIE

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, moc se mi v životě nedaří v partnerských vztazích, potkám konečně toho pravého partnera pro život? Děkuji.na. 21. 12. 1964.

Dobrý den, Yvanie, do dvou let potkáte toho pravého. Co se týká ale současných vztahů, jste si jitá, že problém je pouze na straně partnerů? Měla byste se více snažit, dost vás ovládá dominantnost. Zkuste být více tolerantní, vyplatí se to. Přeji štěstí.


brigita

Dobrý den. Při chůzi na rovném chodníku dne 31. 10.1 1 mi v koleně křuplo. Podle rtg šlachy, vazy v pořádku. Trápí mně bolest. Prý artróza. Vytvořila se voda v koleně. Je nějaká šance na zlepšení? Kulhám. Nar.10. 10. 1947, vdaná, 3 děti. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, brigito. Bude nutné nejspíš změnit lékaře, přehlíží něco důležitého. Zkuste se trochu zaměřit na pročištění krve (pomáhá kopřivový čaj, také pití aloe vera doporučuji a užívání ostropesřece), ale stejně je vidět zákrok, bez kterého se váš stav nezlepší. Koleno pak bude funkční. Přeji moc štěstí.


http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/ 

N.Kucerova@seznam.cz


Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 13.12.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


29.11.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 33   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
www.luisa
www.luisa - 30.12.2011 21:41

Dobry vecer,chtela bych se zeptat jestli v roce 2012 najdu lasku?Ja 30.10.1985 dekuji smajlik - 2

 
www.luisa
www.luisa - 30.12.2011 21:36

Dobry vecer,chtela bych se zeptat jestli v roce 2012 najdu lasku?Ja 30.10.1985 dekujismajlik - 2

 
Sadria
Sadria - 28.12.2011 14:43

Dobrý deň. Práve som ukončila vzťah s mužom nar.: 11.7.1955. Myslím, že to bol osudový vzťah z ktorého si mám vziať skúsenosť. Chcem sa však spýtať,nakoľko mám problém so stálym vzťahom, kedy stretnem muža do stáleho partnerstva, muža, ktorý patrí ku mne a akú skúsenosť si mám odniesť z práve ukončeného vzťahu. Nar.: 1.8.1970, 22:55. Ďakujemsmajlik - 43

 
vikyky07
vikyky07 - 12.12.2011 18:18

Dobrý den,
ráda bych věděla, co mě čeká v zaměstnání. Mám si hledat jinou práci?
vdaná, nar 29.4.1970. Předem děkuji za odpověď

 
Marciček
Marciček - 12.12.2011 14:05

Dobrý den, tento rok byl pro mě a mé blízké hodně špatný ohledně zdraví, navíc netušíme, jak se vyřeší naše bydlení. Proto bych se chtěla zeptat, jestli bude alespoň začátek roku lepší hlavně v těchto dvou oblastech. Datum narození: 4.7.1977.
Děkuji předem za případnou odpověď.

 
Dumasa
Dumasa - 12.12.2011 12:19

Dobrý den,jak se nám bude dařit v našem partnerství? já 25.8.1974,partnerka 11.12.1982.Děkuji.

 
DOMINIKA
DOMINIKA - 10.12.2011 1:39

Dobrý den,trápí mě pracovní a finanční stránka,jak to u mě bude pokračovat:Dominika 26.3.1982 Děkujismajlik - 100

 
october
october - 6.12.2011 19:17

Dobrý den, Helenko, ráda bych se Vás zeptala, zdali se mi už konečně podaří v první polovině února 2012 úspěšně složit státnice na vysoké škole? Moje datum narození je 13.10.1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

 
kousek
kousek - 6.12.2011 11:53

Dobrý den,ráda bych věděla co mě v budoucnu čeká po finanční stránce.Třeba nějaké zhoršení,zlepšení.Nebo nějaká změna v zaměstnání?Datum¨ nar.26.8.1970 .Hezký densmajlik - 105

 
Handy
Handy - 6.12.2011 8:39

Dobrý den, jsem nar. 15.2.59 asi ve 13.30 h v Plzni, jsem vdaná v rozvodovém řízení, mám přítele Petra nar. 2.3.1967. Chtěla bych vědět, zda je náš vztah perspektivní a zda mu mám půjčit peníze na podnikání. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den. smajlik - 46

 
nezabudka
nezabudka - 4.12.2011 22:13

Krasny vecer prajem,pani Helenka prosim Vas,co krasne ,alebo co ma caka v Novom roku,teraz je to nejake smutne.Dakujem za laskavost a Vas cas,pre mna.16.08.1965.prajem krasny vecer a vela tvorivych sil.

 
1Hana
1Hana - 4.12.2011 14:52

Dobrý den,
jsem narozena dne 14.2.1969, svobodná. Chtěla bych vás požádat o vaše sdělení, jaký bude pro mne příští rok 2012. Zda dobrý nebo horší a v jaké oblasti. Moc děkuji za odpověď.

 
drahušška
drahušška - 4.12.2011 7:54

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na svého syna ,nar.17.4.1987,dodělává vysokouškolu,zda nejde práci a ubytování.Děkuji moc za odpověd.d.

 
Fatimas
Fatimas - 2.12.2011 16:28

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svoji dceru. Narodila se 12.2.2007 v 16,45. V září 2013 má nastoupit do první třídy a já bych ráda věděla, jestli bude navštěvovat školu, kterou jsme pro ni vybrali. Vím, že je na to ještě spousta času, ale nebude mít ve škole problémy? Je trochu introvert a těžko si zvyká na nové prostředí. Děkuji moc za odpověď.smajlik - 45

 
peetta
peetta - 1.12.2011 19:37

Dobrý den,
Chci se zeptat na dceru Evu nar.30.12.1991.Jak to vypadá do budoucna se studiem.Nedostala se na vysokou a chce zkusit štěstí znovu.Je z toho neštastná a myslí si že má neustále smůlu. Nahlédnete do osudu? Děkuji máma

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.