Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Bojím se o svůj život. Jsem prokletá?

Bojím se o svůj život. Jsem prokletá?

Během Vánočních svátků přišel na náš redakční mail dopis o čtenářky Nadi, v němž se svěřuje se svými obavami o život. Dostala se do situace, se kterou si neví rady...

Přiznám se, že po přečtení jejího dopisu mne v první chvíli napadlo doporučit jí, aby se obrátila někam jinam, na nějaký web, který se podobnými záležitostmi více zabývá nebo je na ně přímo zaměřený. Ale pak mne napadlo, že Naďa svůj dopis napsala k nám právě proto, aby si vyslechla názory konkrétně našich čtenářek.

A tak vám její příběh předkládám v plném znění tak, jak přišel na náš e-mail.

Meryl

 

Prosba o radu ohledně prokletí


Dobrý den. Chtěla bych vás poprosit o radu. Potřebuji se zbavit prokletí, kletby. Nejde jen o to, že se mi od určité doby nedaří, jsou to mnohem vážnější věci jako úmrtí a nemoc. Jde o člověka, který pracuje na hřbitově, dělá hrobníka - pracuje s mrtvými. Dělá dobrovolníka.

Před dvěma lety to vše začalo. Je to dlouhý příběh, proto se budu snažit být stručná a konkrétní. Ze začátku jsem tomu nechtěla věřit, ale vše směřuje k tomu, co mně ten člověk před těmi dvěma lety slíbil, a to je, že mne zničí. Řekl mi spoustu divných věcí, že se mi dostane odpuštění a že uvidím světlo. Že vždy bude vědět, kdy a kde jsem, což mne šokovalo letos v září, když jsem odjížděla na dovolenou a opravdu nikdo, a už vůbec ten dotyčný, se to neměl jak dozvědět. V den mého odletu na dovolenou mi napsal smsku - užij si dovolenou.

Začalo to vše smrtí mé matky, která zemřela podivným způsobem v den svého svátku v kalendáři. Tomu člověku rucepřed třemi lety také umřela matka. Mám obavy, že za vším stojí právě on. Je to cizinec, samotář, je mu 40 let a nikdy nežil se ženou.

Seznámila jsem se s ním právě v zahraničí na farmě, kde se mnou pracoval. Byli jsme kamarádi, ale časem začal být mnou posedlý. Když jsem se jednoho dne rozhodla, že odjedu zpět do ČR, hodně se rozzuřil. Nechtěl se s tím smířit. Asi den poté mi volala sestra, že mamka leží v nemocnici a je to s ní vážné. Prodělala srdeční příhodu a týden s tím bojovala, poté zemřela na své jmeniny. Což mne šokovalo, ale v tu dobu jsem se tím až tak nezabývala. Odjela jsem tedy domů a život šel dál.

Ovšem vše začalo být zvláštní. Sestra, se kterou jsem měla úžasný vztah, mne začla nenavidět, vždy tam hrál nějakou roli ten cizinec. Rodina se postupně proti mně naprosto spikla, dnes nemám již nikoho. A to absolutně bezdůvodně. Vždy když jsem si našla zaměstnání, jsem po stejném čase o něj přišla a za podobných okolností. Ten člověk mi poslal strašné sms - že mi pošle pohlednici a na ní moji hlavu, a že má dík mně nyní dva roky života. Nechápala jsem, proč dva roky, ale poté jsem se dočetla, že člověk, když provede nějakou kletbu, tak za to poté také musí sebe obětovat.

Nyní jsou to dva roky, kdy to jde se mnou rapidně z kopce, onemocněla jsem, před týdnem opět přišla o práci, nedaří se mi v ničem, mám pocit že je to můj konec. Prosím pomozte, co mám dělat, jak se toho zbavit. Tohle byla jen část z mého příběhu, samozřejmě je toho více, různých zvláštních okolností, pocitů, jako když vás někdo slyší, pokaždé, když jsem něco naplánovala a byla šance, že to vyjde, tak to krachlo, zvláštní.

Jsem hodně zoufalá. Mám strach o svůj život. Poraďte.

Naďa


27.12.2011   Rubrika: Čtenářské příběhy   |   Komentářů 31   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Bojím se o svůj život. Jsem prokletá?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Almega
Almega - 29.2.2012 11:58

Jakpak asi dopadla tato žena??? Škoda,že tu není někdo,kdo by po nějaké době napsal,jaký to mělo konec.....

 
Verera
Verera - 27.12.2011 22:36

Ne že bych úplně odmítala to, že může být někde něco, co neumíme vysvětlit,a le tohle mi připadá jako že jsi někdo, snadno ovlivnitelný, s nízkým sebevědomím. Jak dobří přátelé jste byli na té farmě? Asi dost, ne? Pokud byste jen pracovali a sem tam spolu prohodili pár slov, těžko by se rozzuřil.
Jestli je to typ , co potřebuje ovládat své blízké, tak to se nedivím, že se naštval a vyhrožuje. A taky umí šikovně využít všeho, co se mu naskytne. Třeba taková nečekaná smrt matky, když se správně podá, dokáže odstartovat strach u těch, co mají už předem v povaze se bát.

Čím jste se odcizili se sestrou? Nemohlo to třeba být tím, že se s tebou postupně nedalo mluvit o ničem jiném než tom cizinci a tvém strachu, že ona ti chtěla pomoct, ale ty jsi odmítala všechny její návrhy (psychologa a co já vím ještě), takže ona to vzdala a pro zachování vlastního rozumu omezila kontakt na minimum. A příbuzní to samé? Jak jinak by v tom mohl hrát roli ten cizinec, jestli ho ani neznala. U příbuzných to samé.

Že jsi onemocněla? No byl by spíš div, kdyby ne, po 2 letech tohohle.

A v práci- za jakých stejných okolností tě propustili? Moc stejných okolností pro různé práce mě nenapadá, jen třeba ve zkuševní době. To by ovšem mohlo být tím, že jsi vynervovaná a díky tomu nezvládáš svou práci, takže pro ně nejsi použitelná a rozloučí se s tebou včas.

Takovíhle tyrani, pokud jsou někým posedlí, nelitují námahy a zjistí si o něm informace, takže to, že vědělo dovolené, není vůbec nic divného. Má nějakého informátora v tvém okolí, a ten si o něm myslí, že je to tvůj dobrý kamarád, takže není vůbec nic divného na tom, když se s ním o tobě baví.

No, asi by pro tebe bylo dobré najít si někoho, u koho bys cítila oporu v téhle záležitosti. Ať někoho, kdo se tímhle zabývá nebo církev nebo psychologa... někoho komu věříš, když budeš věřit, že ti pomůže, tak ti opravdu pomůže.

 
YXH
YXH - 27.12.2011 20:21

Anahir:Mas pravdu smajlik - 47

 
YXH
YXH - 27.12.2011 20:18

Speedy: Ahoj Speedy smajlik - 31 dlouho jsem te tu nevidela smajlik - 31

 
ijaku
ijaku - 27.12.2011 19:29

Nějak se mi to seklo smajlik - 76

 
ijaku
ijaku - 27.12.2011 19:28

Mohla by jste vyzkoušet třeba metodu RUŠ.
http://www.zmenaskutecnosti.cz/kontakt.htm

 
Anahir
Anahir - 27.12.2011 19:27

Ty jsi ten případ lidí, kteří podléhají různým kouzlům nebo voo-doo - každá kultura tomu říká jinak, ale výsledek je vždy stejný, je to práce s psychologií člověka s jeho strachy, přáními, fobiemi atd. - cílem je aby se nalezlo to, čeho se člověk bojí a pak ho vhodně manipulovat - dotyčný tomu danému uvěří a v podstatě se užere sám. A to je Tvůj případ.
Nezlob se na mě, aly Ty jsi svému strachu podlehla tak, že píšeš nesmysly např. nejdřív jste byli na farmě kamarádi a pak vás se sestrou rozeštval on, ten tajemný cizinec. To je na hlavu,co?
Opravdu jsi vůbec nikomu neřekla, že jedeš na dovolenou? Opravdu jediné živé duši? To se na mě nezlob, ale to ti nevěřím.
Číslo jsi si nezměnila.
V celém dopise jsem si nevšimla jediné věci, kterou by jsi se pokusila udělat s tím aspoň NĚCO! Jsi obětí stolkingu a nic s tím neděláš. Samozřejmě že JSI nemocná, protože místo abys bojovala, tak jsi všechno svedla na jakési prokletí a jak ratlík se klepeš v koutě. Sama se užíráš vlastním strachem - proto jsi nemocná a Tvůj stolker se z toho raduje jak Tě pěkně dostal a vyděsil.
Pokud jsi tedy typ člověka co věří na prokletí tak bys teda měla vědět, že existuje odkletí a také ochrana - koneckonců vše je to jen práce s psychologií člověka, ale to je teď jedno. Měla bys v první řadě začít něco dělat a pokud se bojíš o život, tak nechápu, proč o ten život nebojuješ. Holky (např. lee Ti radu poskytla, nabídla možnosti,takže buď se budeš užírat, nebo bojovat, to je na Tobě).
A jak se říká, věř a víra Tvá tě uzdraví - nejsou to jen plané kecy, je to ověřená pravda po celá staletí. Pokud se budeš snažit a budeš věřit v nápravu a svůj lepší život, bude to tak, protože uzdravením není myšleno jen fyzické zdraví, ale i to duševní. A pokud uvěříš jednomu psychopatovi, kterýho neudáš na policii, tak Tě tvůj strach sežere. Ne ten stolker, ale Ty sama se sežereš.
Zřejmě tu dostanu vynadáno, jak jsem na Tebe tvrdá, ale stojím si za tím, protože jsi mě naštvala tím, že vůbec nebojuješ. Nemyslím si, že jsi hloupá, nebo na psychiatra, ale štve mě, jak všechno svádíš na prokletí, prostě jsi takový člověk, ale neskutečně mě štve, že s tím nic neděláš, protože podle mě můžeš jenom vyhrát a Ty se vůbec nesnažíš.

 
ijaku
ijaku - 27.12.2011 19:27

Mohla by jste vyzkoušet třeba metodu RUŠ.
http://www.zmenaskutecnosti.cz/kontakt.htm

 
Speedy
Speedy - 27.12.2011 19:08

Almega: presne tak, kdysi jsem cetla o samanech woodoo. Princip neni v tom na nekom woodoo provadet, ten dotycny se to hlavne musi dozvedet!
Pak uz v tom jede a jeho mysl dela neuveritelne.

 
Speedy
Speedy - 27.12.2011 19:04

Zvědavka: Nevim, proc by mela byt SZ hned priblblasmajlik - 26. A jak by mely asi zdejsi zenske pomoci? Nekdy staci i dobra rada, nakopnout spravnym smerem.

 
Almega
Almega - 27.12.2011 18:59

Kdysi jsem četla knihu "Kouzlo džu-džu hrozí..."-tak tam se psalo o případech,kdy domorodci někde(už nevím,ve které zemi),když odmítli nějakému vychcánovi sloužit za podmínek,jak on chtěl,tak jim zahrozil tímto kouzlem a když ani to nepomohlo,tak na ně seslal to "kouzlo".jelikož to byli lidé obvyklé prostí a nevzdělaní,tak tomu uvěřili a jakékoliv divné věci již tomu přikládali,až nakonec uvízli ve spárech toho "kouzelníka" a on je vykořisťoval a oni mu otročili a ani se nesnažili z toho nějak odejít...Tak asi mi připadá vaše tmářství a zaostalost,nebo je to počátek duševní poruchy...V dnešní době je víc možností,kam odejít do asylu-jen o tom dotyčnému "cizinci" nesmíte nic říct!!! A mobil vypnout !!!

 
Gorawen
Gorawen - 27.12.2011 16:35

Nado neblbnete, spousta veci se da racionalne vysvetlit...Nezlobte se, ale smrt si nevybira, clovek klidne muze zemrit v den svych narozenin, svatku atd...SMS Vam posila, protoze ma cislo, kdyby ho nemel tak ho muze posilat maximalne vlastovkam po dratech...Z prace Vas v dnesni dobe taky vyhodi den ze dne - proste takova je doba, dnes Vas potrebuji, zitra zase ne...Nemoc ta by taky prece prisla, ikdyby nebyl "ten co za vsechno" muze...Blbnete...Clovek se nejvice boji toho co si mysli...Sam mysli...Vy verite v nejakou klatbu, kdyby Vas nekdo proklel v detstvi tak mate pocit, ze cely zivot bude jen prikori???smajlik - 66 Proc lidi veri treba v Boha, protoze jim dava LASKU, pomaha...Vy verite v neco destruktivnihosmajlik - 42 a ono Vas to taky nici...Zacnete verit v neco co Vam pomaha, co je na Vasi strane, neco co Vas posiluje...Kazdy clovek ma svou zivotni filozofii v co veri....Pozitivni mysleni, joga, reiki, priroda...Zkuste si kazdy den napsat co se Vam udalo dobreho aspon 5 veci, nesoustredte se tak na to negativni...Uvidite, ze ten svet neni tak cerny, beznadejny...V kazdem zivote jsou "periody", kdy se nedari a kdy naopak dari to se strida je to normalni zivot...Pokud Vas opravdu realne otravuje nejaky psychopat tak se mu musite postavit, tito lide velmi dobre poznaji, ze ty jejich "metody" na Vas plati...Musite se mu postavit, racionalne zapojit mozek...Jinak mozna, ze trpite napr. i schizofrenii, ale to by zase meli resit lekari...Zadne klatby nejsou...Kazdy clovek ma sveho andelasmajlik - 30 co ho chrani...smajlik - 30 Drzte se...Pokud se objevi nejaky problem tak se nejdriv zamyslete jestli nejde nejak logicky vysvetlit. napr. znama v cestovce, kde jste si objednala dovolenou etc...Hodne stesti....smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
Kadla
Kadla - 27.12.2011 15:11

No, já sice na věci mezi nebem a zemí věřím, ale tohle mi přijde jako jasný případ stalkingu a zbytek je důsledek Nadina zblbnutí. Přisuzuje nadpřirozený význam zcela běžným věcem, které potkávají každého z nás. Takže za prvé by si měla opatřit důkazy o stalkingu a obrátit se na policii a za druhé na psychologa kvůli sobě samé.

 
r1911
r1911 - 27.12.2011 15:03

Naďo, já jsem v toto směru slušně řečeno skeptická. Takže jak sama v textu píšeš, že "máš pocit", tak tak to vnímám já. Je to jen o pocitech, takže tohle si musíš vyřešit jen ty v tvé hlavě. Takže doporučuji vzchopit se a začít normálně žít.

 
lee
lee - 27.12.2011 13:06

O tomhle něco vím Naďo,
to co radí Kubikm zkuste, jako ochraný amulet bych doporučila tibetské dordžeobrázek - dordze.JPG
a určitě bych doporučila se obrátit na někoho, kdo s tímhle má zkušenosti, například http://www.mandala-praha.cz/milan-calabek2/ nebo http://www.epam.eu/cz/kontakty_a_adresy -Boris Tichanovský,to jsou ověřené kontakty, pokud byste chtěla cokoli vědět, napište mi do vzkazů...
p.s. psychiatr ani psycholog vám v tomhle určitě nepomůže...

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.