Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 13.12. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 13.12.nada kucerova

Remek

Dobrý den, paní Naďo, chtěla jsem se zeptat, jak to vypadá v mém současném zaměstnání? Je tam v budoucnu nějaká moje spokojenost, perspektiva a dobré vztahy s kolegy? Mám vytrvat, nebo hledat jinde? nar. 6. 10. 1974. Děkuji a přeji hezké svátky

Dobrý den, Remku. V práci není vidět změna, není ale vidět ani to, že byste se potýkala s výraznými problémy. Opak je pravdou. Dostanete příležitost ukázat, co ve vás je, a dokonce si polepšíte i finančně. Zkuste tedy setrvat, přestože to nebude vždy úplně jednoduché. Přeji spoustu štěstí.


Sarina125

Dobrý deň, rada by som sa spýtala na moju finančnú situáciu v budúcnosti. Našťastie mám prácu, čo mnoho ľudí okolo mňa nemôže povedať, avšak je moc slabo platená. Šéf je človek, ktorý podceňuje ženy a to hlavne po platovej stránke. Mám nádej na to, že sa moja finančná situácia zlepší? Môj dátum narodenia: 17. 2. 1979. Šéfov dátum narodenia: 3. 8. 1954. Ďakujem.

Dobrý den, Sabrino, zkuste ještě nějakou dobu vytrvat, nic jiného vám zatím stejně nezbude. Není vhodná doba na změny. Ty se sice dostaví, ale trochu později. Je zde vidět přivýdělek, který budete moci řešit velmi brzy. Pak následuje změna zaměstnání. Vše má ale svůj čas. Přeji moc štěstí.


Elfa

Dobrý den, paní Naďo. Chtěla bych se Vás zeptat na moje možnosti v profesní oblasti, zda se nerýsuje nějaká změna, zda budu v práci úspěšná, spokojená, i po finanční stránce bez problémů? Nejsem si stále jistá, zda je stávající práce to pravé a zda vše, co se po mně bude chtít,  zvládnu. Děkuji mnohokrát za odpověďa mějte se krásně.

Dobrý den, Elfo, není potřeba se obávat, že současnou práci nezvládnete. Zkuste se jen obrnit větší trpělivostí a brát některé věci s nadhledem. Bude vás chvíli brzdit muž, který nedokáže docenit některé vaše kroky. Ale to je k jeho škodě. Následně vám jde do cesty žena, která se na vaše výkony bude dívat úplně jinak, a pak následuje vzestup. Zkuste se tedy více soustředit na budoucnost. Je velmi hezká. Změna zatím vidět není. Přeji spoustu štěstí.


october

Dobrý den, Naďo, ráda bych se Vás zeptala, zdali se mi už konečně podaří v první polovině února 2012 úspěšně složit státnice na vysoké škole? Moje datum narození je 13. 10. 1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, octobre, není potřeba se obávat, strach vás pouze a jen brzdí. Na to stále myslete. Státnice vidím, tak se pokuste o větší pohodu a pozitivní myšlení. Rozhodně přeji hodně štěstí.


žížala

Krásný dobrý den přeji. Můžete se prosím podívat, kdy najdu konečně nějakého hlavně stálého přítele, který mě bude chtít vídat víckrát a ne jen 1 či 2x? Mám problémy s láskou. Hledám, nenalézám. Jsem narozená 2. 7. 1971. Děkuji.

Dobrý den, žížalo. Vaše prince se rozhodně dočkáte. Zkuste být jen více trpělivá. Dorazí v ten pravý čas, který zatím jen nenastal. Měla byste se pokusit o větší toleranci a také trochu slevit ze svých nároků. Vašeho osudového muže ale potkáte tak, jako tak. Přeji spoustu štěstí.


kristulda

Dobrý den, můj dotaz se týká mě a mého muže, prožili jsme hodně těžké chvile spíš já. Můj muž mi lhal, 3 roky užíval pervitin, já o tom nevěděla. Už je 9 měsíců čistý. Pak mě opustil poblouzněn jinou, ale celý tohle období sem byla na děti sama, na všechno sama. Srovnal si to v hlavě a zapracoval na sobě, opravdu nestačím zírat, jak moc se změnil, ale já mám pořád nejistotu. Jakou náš vztah má budoucnost a opravdu to myslí vážně a miluje mě? Já jsem narozená 21. 8. 1983 a můj muž 21. 10. 1981. Děkuji Kris

Dobrý den, kristuldo. Z karet je jasně vidět, že váš muž o vás stojí, že má opravdu to nejhorší za sebou. Dejte mu tedy šanci. Zkuste být více vstřícná, váš muž to bude potřebovat. Rozhodně stojí o to, abyste vy i celá rodina byli šťastní. Přeji spoustu štěstí.


zrzka72

Dobrý den, chci se zeptat na svého syna 15. 9. 1991, zda si najde stálou práci, přítelkyni, dokončí vzdělání a jestli bude štastný. Jsem narozena 7. 2. 1968. Předem děkuji a těším se na odpověď.

Dobrý den, Zrzko, o svého syna se nebojte. Co se týká vzdělání, dokončené je vidět rozhodně. Co se týká přítelkyně, i tu bude mít. V oblasti citů ho sice čeká jedno velké zklamání, ale posune ho dál. Je mu dána kompletní rodina včetně potomků. Přeji spoustu štěstí.


YVANIE

Dobrý den, chtěla bych se zeptat karet, jestli mě čeká nová práce? V nynější práci nejsem spokojená. Nar. 21. 12. 1964. Děkuji.

Dobrý den, Yvanie, nová práce vás opravdu čeká. Nabídka by měla dorazit do roka. Pak je vidět změna a to velmi zásadní. Nejen, co se týká profese, ale také místa. Je trochu dál než ta současná. Rozhodně je ale vidět spokojenost. Přeji tedy i já spoustu štěstí.


www.luisa

Dobry vecer, chtela bych vedet, jestli v novem roce 2012 najdu praci? Ja 30. 10. 1985, dekuji.

Dobrý den, luiso. Rozhodně není potřeba se obávat, protože práci najdete. Dokonce není vidět ani změna, čili bude to zaměstnání, které bude opravdu nadlouho. Budete nejen spokojená, ale i dobře finančně ohodnocená. Přeji spoustu štěstí.


kaaj

Dobrý den, paní Naďo, ať dělám co dělám - nedaří se.Těžko se smiřuji s tím, že nikdo nestojí o mě a já že stůňu samotou bez lásky. Mám se příští rok na co těšit? Zdraví a děkuje Kája, 26. 2. 1956 v NJ ve 3,38.

Dobrý den, kaaj, zkuste být více trpělivá. Dočkáte se, karty jasně ukazují, že je na cestě muž, se kterým budete moc šťastná. Dorazí v ten pravý čas. Seznámení je vidět virtuální cestou. Přeji spoustu štěstí.


Stanislava

Dobrý den, manžel se mnou 3 roky nežije, mám nový vztah od mých naroz. 9. 9. 1957, seznámili jsme se v lázních, je svobodný nar. 27. 8. 1961. Máme se rádi, vydrží nam vztah do budoucna a budeme spolu i bydlet?

Dobrý den, Stanislavo. Jediné, co musíte udělat, je srovnat s minulostí. Stále ji nemáte dořešenou, což vás dost brzdí. Je nutné si udělat jednou pro vždy v citových věcech pořádek. Váš přítel je na novou známost nastaven, tak tomu dejte i vy ten správný prostor. Rozhodně vás čeká štěstí, jen je nutné ho opravdu chtít. Přeji spoustu štěstí.


Handy

Moc ráda bych věděla, zda má budoucnost můj vztah s Petrem, nar. 2.3.1967 - ženatý. Já jsem Hanka, nar, 15.2.1959 v Plzni, v rozvodovém řízení. Má smysl do tohoto vztahu investovat? Bojím se, letos mám za sebou hodně zklamání a bolesti. Předem děkuji za odpověď a přeji nádherné pohodové svátky.

Dobrý den, Handy. Měla byste se zaměřit na budoucnost a minulost nechat za sebou. To, že se jeden vztah nevydařil, neznamená, že to tak bude vždy. Strach vás brzdí a to velmi. Bohužel, vidím další zklamání, ale není to vina protějšku. Nedáváte do tohoto vztahu to, co by si zasloužil. Zkuste být více tolerantní a to hlavně k sobě. Pokuste se brát život s větším nadhledem. Pak vás čeká opravdové štěstí. Rozhodně vám ho přeji, zasloužíte si ho.


piskott85

Dobrý den , chtěla bych se zeptat na mamku nar. 1. 10. 1963, má ted problémy s exekucí, a tak se chci zeptat, jestli to vyřidí bez problémů a nebo jí zabaví majetek? Moc děkuji za odpověď, jsem z toho uplně zoufalá. Díky

Dobrý den, piskote85. Maminka své problémy opravdu vyřeší, jen to nebude hned. Jde jí pomocná ruka, přichází od muže, který jí pomůže znovu na nohy. Maminku nějaká ztráta sice čeká, ale nebude tak zásadní. Rozhodně se s tím vyrovná. Přeji spoustu štěstí.


drahušška

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svého syna. Dokončuje vysokou školu - nar.17. 4. 1987, zda najde uplatnění - práci a ubytování. Již jsem se několikrát dotazovala a nedostala jsem dosud odpověď. Děkuji moc za odpověď. Drahuška.

Dobrý den, drahuško, o svého syna se nebojte. Nejen, že najde práci, ale bude mít i velkou šanci něco dokázat. S ubytováním je sice vidět nějako dobu problém, ale i ten časem vyřeší. Jeho cesty směřují přesně tam, kam mají. Přeji spoustu štěstí.


http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/ 

N.Kucerova@seznam.cz


Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 24.1.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


10.1.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 30   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30
www.luisa
www.luisa - 24.1.2012 19:53

Dobry vecer,chtela bych vedet,smajlik - 2 jestli v roce 2012 najdu lasku?Ja 30.10.1985 dekuji

 
www.luisa
www.luisa - 24.1.2012 19:51

Dobry vecer,chtela bych vedet jestli v roce 2012 najdu lasku?dekuji smajlik - 2

 
Arni
Arni - 20.1.2012 11:22

Dobrý den, paní Heleno,
v listopadu jsem ukončila pracovní poměr a začala jsem se věnovat podnikání. Můžete mi prosím říct, jak se mi bude dařit? Nar. 3.10.1965 ve 3.30 ráno. Děkuji

 
Keksy
Keksy - 19.1.2012 21:32

Dobrý den paní Helenko,chtěla bych se zeptat jak se bude dále vyvíjet vztah ,který byl vždy spíše kamarádský,ale před tím než odjel do ciziny jsem se sblížili...Ted se vrátil...ale vraj si našel přítelkyni...tak se chci zeptat..jestli má náš vztah nějakou budoucnost..mám o něj bojovat?Já 7.12.1984 od 5.5.1985.Předem děkuji za odpověďsmajlik - 43smajlik - 31

 
Koťátka
Koťátka - 19.1.2012 17:38

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, kdy se objeví dobrá nabídka práce. Jsem delší dobu bez zaměstnání a stálá práce by byla velice vítaná. Proto jsem se chtěla zeptat, jak to vidí Vaše kartičky. Moc Vám děkuji Lenka 12.5. 1978

 
vikyky07
vikyky07 - 18.1.2012 21:59

Dobrý den, chtěla bych se zeptat , jak se bude vyvíjet moje situace v zaměstnání. Mám vytrvat, nebo si hledat jinou práci? Čeká mě nějaká změna? Byla bych moc ráda, pokud by na mě přišla řada s odpovědí, zkoušela jsem již několikrát
vdaná, nar 29.4.1970 předem děkuji

 
drahušška
drahušška - 17.1.2012 9:06

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,co mě čeká v pracovním i soukromém životě nového,nar.31.7.1954 a pokud je možno to více upřesnit.Již jsem se kdysi ptala na pracovní záležitosti,jen bych ráda vědala jakého oboru se to týká a v jakém časovém horizontu.Děkuji moc za brzkou odpověď.Drahuška.Přeji krásný den.

 
kajika
kajika - 17.1.2012 7:14

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na svého syna nar.3.6.1976, který je od září bez práce, jestli sežene dobrou práci a 14dní před vánocemi od něho odešla žena i s dvouletou holčičkou.Jestli se vrátí, nebo zůstane sám.Děkuji.

 
Cadence
Cadence - 16.1.2012 19:44

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli ustojíme se synem nynější finanční potíže.Já 9.6.1956,syn 29.8.1989. Děkuji

 
habibi
habibi - 15.1.2012 23:32

Dobry den,
rada bych se zeptala na na teprve zacinajici vztah ... je tim pravym ? Ja Erika 30.10.1976 a Merlijn 8.1.1971
Mockrat dekuji a preji krasny den smajlik - 43

 
holka69
holka69 - 12.1.2012 10:14

dobrý den chtěla bych se zeptat jestli se mi podaří najít dobrou stálou práci .Jsem narozená 24.6.1970.děkuji

 
Stanislava
Stanislava - 11.1.2012 19:43

Dobrý den, manžel se mnou 3 roky nežije,rozvedení nejsme .při oslavě mých naroz. 9.9.2011.jsem se seznámila se svob.50.letým , máme se rádi stýkáme se ,rozumíme si všech oblastech, jakou budoucnost nám karty ukazují ? za 5 let budu v důchodu, odstěhuji se za ním? Nyní bydlím se synem v rod. domě na samotě, patří manželovi. Já 9.9.1957 přítel Luboš 27.8. 1961. Děkuji za odpověď.

 
Ojtisek
Ojtisek - 11.1.2012 18:40

Přeji krásný večer, možná vám moje otázka bude připadat hloupá. Ale co si myslíte o fenoménu kolem roku 2012? Mám na mysli avizovaný konec světa nebo katastrofy na celém světě. Co vám o tomto tématu říkají karty? Docela by mne to zajímalo, samozřejmě mi to vrtá hlavou. Děkuji za případnou odpověďsmajlik - 45

 
Fatimas
Fatimas - 11.1.2012 18:35

Dobrý den, minule se na mne bohužel nedostalo, tak zkouším znovu. Chtěla bych se zeptat karet, jestli moje dcera, narozena je 12.2.2007 v 16,45 nastoupí v roce 2013 do školy, kterou jsme vybrali. A vzhledem k tomu, že se jedná o školu se smíšenými třídami, jestli bude chodit s bratrem, ten je narozen 1.6.2005 v 18,33. A jak bude školu zvládat, je totiž velký introvert, takže mám z její adaptace docela obavy. Vím, že je ještě spousta času, ale přesto by mne odpověď zajímala. Děkuji a přeji krásné dny Helena

 
ZDENA3
ZDENA3 - 11.1.2012 14:15

dobry den moje meno je Zdena ( 23.2.1972 ) rada by som sa opytat ako vidite do buducna moj vztah s Marcel 23.1.1976 .Dakujem krasne Zdenasmajlik - 45

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.