Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 9.5. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 9.5.nada kucerova

modroočka

Dobrý den, ještě nikdy se tady na mě nedostala řada, a proto se dovolím se zeptat jen čeká-li mě v budoucnu láska. (28. 5.1962). Děkuji.

Dobrý den, modroočko. Láska vás rozhodně čeká, buďte trpělivá. Jen ještě nenastal ten pravý čas. Přichází k vám ale muž, kterého budete velmi milovat, a on bude milovat vás. Bude nejspíš ve znamení vzdušném – vodnář, blíženec, váha nebo v tomto ascendentu. Přeji moc štěstí.


Blik

Dobrý den,
potřebuji radu ohledně mého zaměstnání. Chci vědět jestli mám šanci, že můžu situaci změnit ve svůj prospěch. Moc děkuji za odpověď a přeji krásné dny,
Světlana - narozena 23.3.1965 v 16:45h

Dobrý den, Světlano. Zaměstnání opravdu změníte, dokonce budete dělat práci, kterou jste vždycky dělat chtěla. Již tento rok dostanete příležitost rozhýbat vody v tomto směru. Pak je vidět naprostá spokojenost. Rozhodně přeji hodně štěstí.


georkana

Dobry den Nado,partner zacne nejspis v tomto roce stavet rod.dum.Budeme v nem vsichni bydlet jako rodina? 11.12.82. Dekuji.

Dobrý den, georkano. Je mi líto, co vám teď sdělím, ale do budoucna vaši rodinu pohromadě opravdu nevidím. Dokonce již nyní jsou vidět problémy. Možná by bylo dobré trochu upravit komunikaci a víc se snažit. Přeji vám moc štěstí.


lištička

Dobrý den.Ráda bych se zeptala na svou přítelkyni,narozena 10.10.1959.Má velmi špatné období,snažím se jí pomáhat,jak mohu.Jak to s ní vypadá do budoucna?Bude líp?Moc děkuji

Dobrý den, lištičko. Vaše přítelkyně má trochu roztočenou karmu, je nutné, aby si toto období prožila a poučila se z některých věcí. Určitě by to ale měla ustát. Během příštího roku se situace začne zlepšovat, doporučuji tedy jen více trpělivosti. Přeji moc štěstí.


Jankaa

Dobrý den, přemýšlím teď o koupi konkrétního bytu, který zařizujeme synovi. nar.8.12.1981. Zda je to dobrá investice.
Moc Vám děkuji za radu.

Dobrý den, Janko. Koupě bytu je opravdu dobrá investice, jen pozor na to, kdo bude jednou s vaším synem bydlet. Vše by mělo být ošetřeno důkladnou smlouvou. Přeji vám moc štěstí.


moták

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli se mi podaří najít konečně práci, ve které budu spokojená. Děkuji.
Narozena 20.10.1974

Dobrý den. Jinou příležitost opravdu vidím, ale pozor na rozhodování. Nabídka to bude sice lákavá, ale po nějaké době zjistíte, že to není úplně to pravé ořechové. Vybírejte tedy dobře a to i v případě, že se vám to bude jevit naprosto dokonale. Přeji moc štěstí.


bertice

Dobrý den, syn, datum narození 12.1.1978, jak dopadne změna zaměstnání a její dopad na vztah? Děkuji Vám za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, bertice, co se týká změny zaměstnání vašeho syna, dopadne velmi dobře. Bohužel, se vztahem to tak dobré nebude. Ale váš syn má před sebou zásadní, dokonce osudové setkání. Vše je dáno, nic se neděje náhodně, berte to tak. Přeji moc štěstí.


fkatka

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na miminko, zda se letos konečně podaří?23.10.1984 děkuji

Dobrý den, miminko je vám dáno, zkuste moc nepospíchat a spíše se soustředit na něco jiného. K otěhotnění dojde nejspíš příští rok, ale dojde. Přeji moc štěstí.


vlcice189

Dobrý den, chtěla bych se zeptat 18.9.1972 jak to u mě vypadá s láskou, zda se objeví partner pro život. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, vlčice. Lásku opravdu vidím, proto zkuste být více trpělivá. Váš vyvolený dorazí v ten pravý čas. Láska na celý život vás potká zhruba do dvou let. Přeji moc štěstí.


Enele

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na miminko. Vím, takovýchto dotazů je tady spoustu,ale......nedá mi to?
Zadaří se nám s přítelem? Já 28.8.1974 , on 21.7.1973, děkuji a přeji hezký den. Alena

Dobrý den, Aleno. Není důvod, proč by se nemělo s přítelem dařit. Vidím hezký vztah, s chybami, jako všude jinde. Takže vůbec nic mimořádného. Přeji moc štěstí.


grenadina

Krásný den Naďo, chtěla bych se Vás zeptat, zda je pro mě muž narozený 5.1.1987 tím pravým partnerem na celý život nebo to bude někdo jiný? Mé datum narození je 13.10.1986. Moc Vám děkuji

Dobrý den, grenadino. Opravdu není nutné pochybovat o současném vztahu. Naopak, jsou vidět moc hezké věci. Takže užívejte života plnými doušky. Přeji moc štěstí.


lunep

Dobry den,chtela bych se zeptat,jestli si v brzske dobe otevru sportoviste a budu v nem podnikat?Dekuji Vam. me datum narozeni je 14.5.1978

Dobrý den, lunep. Bohužel, jsou vidět překážky, které překonat nebude vůbec snadné. Dokonce i samotné podnikání je vidět jako velký problém. Doporučuji váš nápad ještě jednou dobře zvážit a zjistit si veškerá fakta. Přeji moc štěstí.


vowi

Dobry den NADO,jak na tom budeme s partnerkou do budoucna? Myslim tim nase souziti.25.8.74.Dekuji.

Dobrý den, vowi. Současný vztah je sice vidět na dlouho, ovšem do života vám vkročí ještě další žena. Pak je vidět rozhodování a velmi složité období. Proto pozor na další známosti. Přeji moc štěstí.


henka.s

ráda bych se zeptala na zdraví mého muže a dcery.Oba velmi často marodí se záněty horních cest dýchacích. Zda se jejich zdravotní stav zlepší anebo to bude stále stejné a kde může být příčina.muž nar.6.4.1973, dcera 20.3.2009.Děkuji

Dobrý den, henko. Zkuste popřemýšlet o tom, jaký vztah má vaše dcera se svým otcem, a jak tomu bylo, než se narodila. Je zde totiž karmické zatížení, které je nutí na sebe takto reagovat. Pokud mohu něco doporučit, je dobré občas vyčistit prostory, kde žijete, šalvějí a křišťálem. Nejedná se ale na druhou stranu o nic závažného. Rozhodně přeji hodně štěstí.


Fatimas

Dobrý den paní Naďo, už několikrát jsem bohužel neuspěla, tak zkouším štěstí znovu. Snad se na mne tentokrát dostane. Jsem již rok nezaměstnaná, stále se nedaří. Tak se ptám kartiček, jestli se mi konečně během léta podaří nalézt práci, která bude mít dlouhodobou perspektivu a budu spokojená. A bude to případně v oboru? Odkud bych mohla nabídku očekávat, protože už fakt nevím. Zkouším všechno - inzeráty, známé, obcházím firmy... Děkuji za případnou odpověď a přeji hezký denNarodila jsem se 22.12.1978 v 6 ráno.

Dobrý den, Fatimas. Nevzdávejte svoje hledání, protože práci opravdu seženete. Budete ji sice ještě měnit, ale budete pracovat, což je důležité. V druhé práci pak vidím naprostou spokojenost. Tu první, která tak zásadní nebude, seženete ještě letos. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  

Odpovědi vyjdou v úterý 5.6.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


22.5.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 35   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
vowi
vowi - 4.6.2012 22:17

Dobry den,odesla jsem s ditetem od partnera,dle jeho prani. Co bude dal? 11.12.82.Dekuji.

 
Sadria
Sadria - 4.6.2012 21:18

Dobrý večer, rada by som sa spýtala na riešenie našej situácie. Momentálne riešime s dcérami vrátenia sa do bytu, ktorý stále nemám majetkovo vyrovnaný. V podstate patrí mne je to len otázka finančného vyrovnania od ktorého sa všetko vlastne odvíja. Momentálne bývame s dcérami u mojich rodičov, je nás však plný dom, nakoľko sa dosťahovala sestra s deťmi a druhá rieši opravu domu. Takže nás je v dome rovný tucet a ako to tak chodí, tak súkromie žiadne a pomaly situácia hustne. Aj napriek tomu, že nám je to proti srsti sa vrátiť s dcérami do bytu rozhodli sme sa pre túto variantu, aj keď našim veľkým prianím je mať svoj vlastný domček so záhradou. Byt je krásny, prerobený a v osobnom vlastníctve no prostredie a spomienky na všetko čo sme v ňom prežili vyvoláva v nás smútok a odpor. Rada by som sa teda spýtala či toto rozhodnutie bolo správne, či konečné alebo či je šanca na pozitívne zmenu či iné východisko z tejto situácie. Ďakujem za pomoc a radu. S láskou Adriana. Nar.: 1.8.1970 (22:55)

 
Anna1234
Anna1234 - 4.6.2012 19:35

Dobrý deň, pani Naďa. Chcela by som sa Vás opýtať,kedy sa mi podarí nájsť si nejakú vhodnú prácu, lebo sa o to pokúšam už viac mesiacov, zatiaľ bezúspešne.Som zatiaľ nezamestnaná, nar.26.8.1962.
Ďakujem za odpoveď.

 
masaa
masaa - 2.6.2012 22:00

Dobrý den, jsem narozena 14.10.1956, přitel 3.5.1964. Mám pocit že se mi přítel vzdaluje, jsem nešťastná. Vydrží nám náš vztah a nebo se rozejdeme? Děkuji za odpověď a přeji krásný den. smajlik - 85

 
Lelinka31
Lelinka31 - 2.6.2012 8:19

Dobrý den, potřebuju radu.Mám už 3 roky partnera se kterým nám to už nějakou dobu neklape a v mém životě se objevil jiný muž.Mám strach opustit starý vztah a jít do nového, tak by mě zajímalo jak to vidí karty.Já 21.3. 1980, partner 24.8. 1971 a nový muž 23.5. 1985. Děkuji moc.Jsem plná nejistoty a zoufalá, protože nevím co dále.

 
radulenka
radulenka - 30.5.2012 14:25

Pěkné poledne,
zajímá mě jak mě to dopadne s bydlením které řeším a můj vztah?
8.4.7975

 
pavla28
pavla28 - 29.5.2012 21:12

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda v tomto roce prodáme nemovitost a budeme se stěhovat.
Děkuji a přeji krásný den.

 
Nilson
Nilson - 29.5.2012 15:13

Dobrý den. Jsem naroz.25.12.1957 Chtela bych se zeptat,zda a kdy sezenu praci ve školstvi, kde jsem celá léta pracovala. Děkuji

 
zuzulili
zuzulili - 29.5.2012 7:01

nar.22.11.1951
Hledám spolehlivého partnera --kdy přijde do mého života.Nebo nemám již šanci? děkuji.

 
Zdenicka
Zdenicka - 28.5.2012 14:37

dobrý den, chtěla bych vás požádat o nahlédnutí do karet. Minule jsem špatně napsala datum narození. Můžete se podívaz na vztah dcera 23.3.1994 a přítele 11.5.1992, jaká je jejich budoucnost,poř.jak dopadne.Děkuji moc .smajlik - 41

 
agnes rr
agnes rr - 28.5.2012 14:29

omlouvam se ja to preklepla

 
agnes rr
agnes rr - 28.5.2012 14:29

dobry den ako sa bude vyvijat nas vztah dalej dakujem ja 2.11.1964 on 3.1.1963

 
agnes rr
agnes rr - 28.5.2012 14:27

dobry den ako sa bude vyvijat nas vztah dalej dakujem ja 2.11.1964 on 3.1.1963

 
agnes rr
agnes rr - 28.5.2012 14:26

dobry den ako sa bude vyvijat nas vztah dalej dakujem ja 2.11.1964 on 3.1.1963

 
marta3
marta3 - 26.5.2012 8:07

Dobrý deň,
takmer po dvoch rokoch nezamestnanosti, som dostala prácu, žiaľ v skúšobnej dobe ma bez vysvetlenia prepustili, dôvod nechceli uviesť, lebo prácu som bez problémov zvládla, mám ešte nádej? Čo ďalej? Oberá ma to o energiu, som sama a nič sa mi nedarí, bolí to....Marta, nar. 3.3.1962
Ďakujem a prajem všetko dobré. smajlik - 100

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.