Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 22.5. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 22.5.nada kucerova

Elfa

Dobrý den,paní Naďo,ráda bych se Vás zeptala na moji budoucí finanční situaci,zda se nemusím obávat žádných nepříjemností i ve vztahu k zaměstnání (stálá práce-stálý dostatečný příjem).Jsem na provoz domácnosti sama,tak je to pro mě docela důležité.Narozena 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji mnohokrát za odpověď. a mějte se krásněEva

Dobrý den, Elfo. Pokud se budete chovat k financím opravdu zodpovědně, žádné nebezpečí vám nehrozí. Během příštího roku je vidět dokonce i malé zlepšení. Přeji vám mnoho štěstí.


Gabriela

Dobrý den, zkouším znovu svůj dotaz na budoucnost vztahu s partnerem. Narodila jsem se 5.6.1967, přítel 5.3.1963. Jsme spolu téměř 4 roky a skoro stejně dlouho spolu bydlíme. Děkuji

Dobrý den, Gabrielo. Co se týká vašeho vztahu s přítelem, nevidím větší problém. Budete spolu poměrně šťastní. Váš přítel by měl být ale více opatrný na svůj zdravotní stav. Přeji moc štěstí.


Sarina125

Dobry den, s manželem planujeme druhe dite a rada bych se zeptala na prubeh tehotenstvi. U meho prvniho ditete jsem mela moc zdravotnich problemu a byla jsem dlouho v nemocnici. Mam tak trochu strach. Dostanu zase obavanou preeklampsii a exem? Dik moc.Me datum narozeni je 17.2.1979 a manzelovo 2.5.1978.

Dobrý den, Sarino. Nevidím zásadnější problémy. Tím spíše takové, jakými jste si prošla v těhotenstvím prvním. Budete sice více pod dozorem a kontrolou, ale je to jen ku prospěchu věci. Můžete být tedy klidná. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobrý den, paní Naďo. Poslední měsíce mám stále vyšší hladinu glukózy. Léky nestačí. Další Dia návštěva rozhodne-léky nebo inzulín. Jsem po artroskopii kolena 23.4.2012, úraz 31.10.2011. Pohybu mám málo, teď 5.týden o fr.holích. Co mám dělat, aby se mi snížila glukóza a koleno bylo, jako dříve. Pohyb a cestování mi moc chybí. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, Brigito. Obávám se, že váš zdravotní stav již nikdy nebude stoprocentní, poškození je příliš velké. Ale pracovat na zlepšení a to výrazném rozhodně můžete. Mimochodem je dost vidět kromě zmíněných problémů i spodní část páteře. Nejspíš plotýnky. Doporučuji mumio, kupujte tento přípravek jen v ruském balení – tobolky a užívejte přesně tak, jak je doporučeno. Poškození vašeho zdraví jde minulými životy, proto doporučuji i terapii – cestu nebo kineziologii. Přeji vám moc štěstí.


onda

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vztah žena 18.7.1958 rozvedená a muž 26.1.1963 rozvedený. Děkuji.

Dobrý den, ondo. Co se vašeho vztahu týká, musí ještě projít cestou, která končí dovršením. To znamená, že najdete přesně ty kompromisy, které umožní jeho fungování. Má velkou šanci, proto se pokuste to nepokazit. Přeji moc štěstí.


Lip6

Dobrý den paní Naďo, již dva roky jsem bez práce v oblasti s vysokou nezaměstnaností a už pomalu ztrácím naději na normální život. Jsem sama a příjem schází. Najdu v tomto roce konečně práci? a bude v mém oboru? já 4.2.1959
děkuji.

Dobrý den, Lip. Zkuste být více trpělivá, práci najdete. Zásadní změny vidím někdy na přelomu roku, buď koncem tohoto, nebo začátkem příštího. Své štěstí ale najdete. Přeji úspěch.


tele

Dobrý den.Prosím,zda by karty ukázaly pro mého syna novou partnerku.Opustila ho žena i s dítětem.on nar.3.6.1976.Děkuji.

Dobrý den. Zkuste svému synovi být nyní oporou. Novou partnerku opravdu najde. Ale pozor na známost, která se blíží. Není to ještě ono a tato žena mu nejspíš hlavu zamotá ještě více. V budoucnu je ale vidět spokojenost a klidný život. Přeji moc štěstí.


korata

dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda ještě potkám muže ,s kterým bych si rozumněla. V této oblasti nějak nemám štěstí. Jsem nar. 26.10.1962. Děkuji

dobrý den, korato. Musíte být více trpělivá. Svého vysněného prince opravdu najdete. Samota vám dána není. Jen ještě nenastal ten správný čas. Přeji moc štěstí.


gemstone

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je vidět stěhování v blízké době? 14.7.1979

Dobrý den, gemstone. Stěhování v dohledné době vidět není, ale v budoucnu ano. Je to ale záležitost opravdu dlouhodobější. Přeji moc štěstí.


kousek

Dobrý den moc prosím o odpověď měla bych pořešit nějakou úřední záležitost.Mám do toho jít sama nebo se to vyřeší samo?Datum nar.26.8.1970

Dobrý den, kousku. Tato záležitost se sama opravdu nevyřeší, alespoň ne v krátké době, pokud pro to i vy něco neuděláte. V každém případě je vidět řešení k vaší spokojenosti. Přeji moc štěstí.


Enele


Dobrý den, chtěla bych se zeptat na miminko. Vím, takovýchto dotazů je tady spoustu,ale......nedá mi to? Zadaří se nám s přítelem? Já 28.8.1974 , on 21.7.1973, děkuji a přeji hezký den. Alena

Dobrý den, Enele. Miminko je určitě vidět, i když ne hned. Navíc doporučuji v těhotenství opravdu opatrnost. Ale dočkáte se. Přeji moc štěstí.


žížala

Dobrý den.
Opakuji svůj dotaz znova. Snad se mi dostane odpovědi tentokrát.

Jelikož jsem si od malička zažila peklo na zemi a nikdy nepoznala lásku...byla jsem na SRT terapii, už je to vyčištěné, tedy víc prý zatím není potřeba. Paní vyšlo, na můj dotaz kdy budu konečně šťastná-tak prý si mám najít smysl života. Snažím se, ale nějak mě nic nenapadá.
Vím, musím mít především ráda sama sebe, ale taky bych potřebovala aby mě někdo také už konečně miloval, ne jenom abych milovala já jiné a bez odezvy.Hodně to vyčerpává, když mě jen každý bere lásku a nedává zpět nic, prostě po použití mě každý odkopne. Prosím co říkají karty ohledně mého života dál. Děkuji předem za odpověď. Potřebuji nějaké to světýlko na cestu a naději.

Dobrý den, žížalo. Bohužel nevidím vaše datum narození, ale přes to. Váš život je karmicky zatížen, proto vám dává příležitost se s touto zátěží vyrovnat. Zkuste hledat méně intenzivně a více se zaměřit na svou osobu. Přítele vedle vás opravdu vidím, je vám to dané. Poznáte ho v okamžiku, kdy budete umět více držet nadhled nad vším, co se vztahu týká. Přeji moc štěstí.


Jana a kluci

Krásný den přeji. Můj dotaz se týká povolání-jsem na mateř.dovolené, zaměstnána v bance a jako přivýdělek v současné době v pedag.psychologické poradně. Mohu, prosím, dát výpověď v bance, kde mám smlouvu na dobu neurčitou a věřit, že smlouva v poradně se z doby určité změní na neurčitou? V poradně jsem moc spokojená. Děkuji za odpověď (většinou se lidé ptají, jestli seženou práci a já mám spíše opačný dotaz-jsem za to moc ráda

Dobrý den Jano i kluci. Ani u vás sice nevidím datum narození, ale pokud se zaměřím na vaši otázku, doporučuji ještě počkat. Váš čas přijde, pak je vidět stálá práce v oblasti psychologie. Svého štěstí se tedy dočkáte a já vám ho přeji též.


palmar

Dobrý den, mám dva svobodné syny 26.11.1076 a 24.3.1980 a chci se zeptat, zda se dočkám v blížké době vnoučat. Jsem narozena 23.10.1952.
Děkuji

Dobrý den, palmar. Určitě se vnoučat dočkáte, jen musíte být více trpělivá. Nebude to hned. Rozhodně ale vnoučata vidím. Přeji vám moc štěstí s vnoučátky.


drahušška

Dobrý den paní Naďo.Chtěla bych se zeptat na vztah,nar.31.7.1954,on 13.6.1956,má to budoucnost?Nebo mě čeká někdo jiný.Děkuji moc za odpověď.Drahuška.

Dobrý den, Drahuško. Tento vztah vidím trochu složitý, ale jeho trvání zatím ano. Není to ale muž do konce života. Skutečně vás čeká v budoucnu někdo jiný. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  

Odpovědi vyjdou v úterý 19.6.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


5.6.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 23   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-28
gemstone
gemstone - 19.6.2012 13:46

Dobrý den,
chtěla (14.7.1979) bych se zeptat, jestli bude moje sestra 27.2.1981 mít někdy dítě (děti)?smajlik - 64

 
kousek
kousek - 14.6.2012 5:29

Dobrý den,ráda bych věděla jestli mě letos čeká nový vztah.Renata 26.8.1970.Hezký den smajlik - 105

 
Zdenicka
Zdenicka - 13.6.2012 8:09

Dobrý den, opakuji svůj dotaz, tak doufám,že se na mě dostane. Muzete se podívat na vztah dcery nar.23.3.1994 a její ho přítele 11.5.1992,jak dopadne,popř.co ji čeká. Moc děkujismajlik - 85

 
Jadvinka
Jadvinka - 11.6.2012 11:07

hezký den,moc ráda bych věděla-ikdyž už jsem od syna 3x babičkou,jestli se dočkám také u dcery vnoučátka pokud ano tak za jak asi dlouho? moc mně to trápí,léta utíkají,nechci aby zůstala bezdětná.Ona 23.12 1982 on 30.10. 1984
moc děkuju za odpověď ať už bude jakákoli

 
bertice
bertice - 10.6.2012 20:39

Dobrý den, vydrží vztah syna odloučení od partnerky z důvodu změny zaměstnání, a bude toto zaměstnání dlouhodobější ? narozen 8.1.1978
Děkuji za odpověď.

 
kristulda
kristulda - 8.6.2012 16:18

Dobrý den, zkouším svuj dotaz po třetí. vím máte toho hodně.
Chtěla bych vědět jak vidíte vztah mě 21.8.1983 a muže 22.4.1984.
připletl se mi do života a chtěla bych vědět zda to bude mít pokračovaní. mmt je na 4 měsíce mimo čr. Děkuji K

 
vowi
vowi - 7.6.2012 12:50

Dobry den,odesla jsem od partnera i s ditetem,co bude nasledovat? 11.12.82.Dekuji.

 
1Hana
1Hana - 6.6.2012 22:17

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co čeká v tomto roce moji maminku, narozenou 29.3.1948, nebo't v poslední době je ve velkém stresu a přidávají se i zdravotní potíže. Zda se to všechno vyřeší k dobrému a bude mít štěstí.
Děkuji za vaši odpověď.

 
vaclavik
vaclavik - 6.6.2012 9:45

dobry den jak to vypada se synem je svobodny ceka ho nejaky vztah ozeni se nekdy dekuji syn 3.8.1987

 
pavla28
pavla28 - 5.6.2012 17:52

Dobrý den paní Naďo,
chtěla jsem se zeptat zda do konce roku prodáme nemovitost a budeme se stěhovat.28.4.1975. Děkuji moc. P.

 
uuu
uuu - 5.6.2012 17:10

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým způsobem se bude v budoucnu vyvíjet můj partnerský život. Děkuji
*4.7.1982

 
Lotynka
Lotynka - 5.6.2012 17:03

Dobrý den,
už 8 měsíců jsem nezaměstnaná. Bude nějaká práce nebo si mám vyřídit příspěvek na péči na babičku. Jak to vidí kartičky?
Děkuji Lucie nar. 1.10.1982

 
krasaka
krasaka - 5.6.2012 14:42

dobrý den přeji - ráda bych se dotázala na nejbližší budoucnost svého syna /12.8.1979/ - má sice konečně práci na dobu neurčitou, ale nepříliš dobře placenou a je svobodný bez vážného vztahu - děkuji za odpovědsmajlik - 31

 
jg.80
jg.80 - 5.6.2012 13:58

Dobrý den, v březnu mi končí mateřská, nevím jak dál, mám i dluhy, vyřeší se to? A najdu práci? Děkuji nar.18.4.1980smajlik - 76

 
Anna1234
Anna1234 - 5.6.2012 12:16

Dobrý deň! Som nezamestnaná. Chcela by som Vás poprosiť o odpoveď, kedy sa mi podarí nájsť si prácu. Hľadám si ju už pár mesiacov, ale zatiaľ bezúspešne.Narodená 26.8.1962.
Srdečne ďakujem.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-28
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.