Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 17.7. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 17.7.

Elfa

Dobrý den, paní Naďoráda bych se zeptala na moji budoucí finanční situaci,zda se nemusím obávat nějakého zhoršení i ve vztahu k výdělku v zaměstnání a naopak,zda bych mohla čekat i nějaké přilepšení,které by mi umožnilo si pořídit do budoucna i vlastní bydlení? Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji za odpověďE

Dobrý den, Elfo. Není velký důvod k obavám. Nevidím nic, čeho byste se měla bát. Karty ukazují, že nebude mít problém svoji situaci ustát. Zlepšení je vidět během příštího roku. Přeji moc štěstí.


hejluc

Dobrý den,
mám nový vztah, je šance, že to bude fungovat i do budoucna? Já 22.1.1980, on 13.7.1980. Díky

Dobrý den, hejluc. Bohužel, tento vztah má jisté trhliny už nyní, budou se navíc prohlubovat. Zkuste tomu dát ještě šanci a více snažit o komunikaci. Ale karty stejně do budoucna ukazují na jiného partnera. Přeji moc štěstí.


žížala

Dobrý den.
Jelikož mi nikdy neklapalo manželství a manžel se chce rozvést, já také, ale zatím jsme se k tomu neodhodlali, mám prosím dotaz, jak bude probíhat můj rozvod, jak to bude se společným bytem a dcerou, kdo je dostane apod.? Manžel je cholerik a vydělává si asi 7x víc než já. Já mám část.inval.důchod a velmi malý plat. Jsem narozená 2.7.1971, on 17.12.1962, dcera 25.9.1997.
Děkuji moc. Ať vím, na co se mám připravit.

Dobrý den, žížalo. Klidný rozvod sice nevidím, ale není tu na druhou stranu nic, co byste neustála. Stejně se budete muset rozhodnout, a čím dřív to uděláte, tím líp pro vás. Máte před sebou velké změny. Přeji moc štěstí.


PEGG

Dobrý den paní Naďo,
mám neustále trápení s manželem 18.5.1959, nejdřív to byly velké finanční problémy, teď má potíže v práci. Už jsem z toho neustálého psychického tlaku vyčerpaná, sama 28.4.1959 nevím na co vlastně čekám. Asi na zázrak. Mám od něho odejít nebo máme šanci, že se všechno zlepší? Mám ještě šanci být někdy šťastná?
Moc vám děkuji za odpověď

Dobrý den, pegg. Karty sice ukazují na zlepšení, ale bohužel, jen na omezenou dobu, která nebude moc dlouhá. Následuje opět zhoršení. Nechte si tedy dobře projít hlavou, zda o takový život opravdu stojíte. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobrý den paní Naďo.
Ráda bych se zeptala na zdraví mé sestřenice. Stále má nějaké zdrav.problémy. Říká, že má v těle zánětlivé onemocnění. Co říkají karty? Zlepší se její zdrav.stav? Je rozvedená, nar. 11.1.1948.
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, brigito. U vaší sestry je vidět problém s nohou, dále krev a obě ledviny. Zánět vidět není, jen nedoléčené záležitosti, které vyžadují větší pozornost. Ale nic z toho ji na životě neohrožuje. Přeji moc štěstí.


MaryJane

Dobrý den paní Kučerová, ráda bych věděla,zda se ožení můj syn (nar.20.srpna1975)a bude mít děti.

Děkuji mnohokrát.

Dobrý den, Mary Jane. Váš syn má za sebou vztah, který ho stále ovlivňuje a s jehož koncem se ještě nevyrovnal. Zatím sice není vidět vážnější známost, ale do budoucna ano. Je vidět dokonce i potomek. Ale jen jeden. Přeji moc štěstí.


formule

Dobrý den,mám dceru na vysoké škole(nar.23.4.1990), v říjnu by měla jít do třetího ročníku, ale ještě jí v srpnu a září čekají opravné zkoušky ze tří předmětů. Zvládne je úspěšně? 30.8. dělá zkoušku z matematiky, vyjde jí už konečně? Co říkají prosím Vás karty? Děkuji moc za Vaši odpověď.

Dobrý den, formule. Bohužel, jsou vidět problémy, které vaši dceru velmi potrápí. Měla by ale přemýšlet o jiné škole. Pokud by totiž našla odvahu ke změně, povede se jí mnohem lépe. Přeji moc štěstí.


norolka

Dobrý den p.Naďo, minule asi na mě nevyšla řada, tak to zkouším nyní..:) Chtěla jsem se Vás zeptat, jak vidí karty můj partnerský život, zda mi do života brzy vstoupí nějaký muž, nějaký vážný vztah, láska....žiju víceméně sama se svým 7 letým synem už 6 let..Já 16.04.1976.
Moc děkuji a přeji pěkný den

Dobrý den, norolko. Vztah vidím a to poměrně zanedlouho. Ale buďte opatrná, tento vztah nevidím vyjít. Signály, že něco není v pořádku, ale dostávat budete, tak je nepodceňujte. Láska vás ale čeká. Poznáte muže, kterého budete milovat a který bude milovat vás. Přeji moc štěstí.


gianna

Dobry den pani Nado, minule jsem svuj dotaz polozila jeste pred pulnoci, protoze mam spatny pristup na internet a bohuzel nebyl otisknut. tak to zkusim znovu. chtela bych se zeptat jestli me ceka nejaky novy vztah, laska. dekuji za odpoved. jsem narozena 6.8.1985 ve 11.10 hodin. dekuji krasny den

Dobrý den, gianno. Vztah opravdu vidím, i když ne úplně jednoduchý. Je tu ale vidět i vaše náročnost, ze které budete muset slevit. Je prostě potřeba více tolerovat. Přeji moc štěstí.


jelena

Dobrý den,potýkám se již velmi dlouho s finančními problémy,s tím souvisí bydlení,obživa,zdraví a mám pocit,že to už dlouho nebudu zvládat,zlomí se to konečně k lepšímu ?Nar. 10.10.1959
Děkuji Jelena

Dobrý den, jeleno. Musíte vydržet, bohužel, vaše situace zatím nezaznamená zlepšení. Bude nutné se obrnit trpělivostí. Zlepšení je vidět zhruba do roka, až roka a půl. Přeji moc štěstí.


bubak

Dobrý den,ač jsem muž ,a těch je u "vás" málo,rád bych se zeptal,zda se už mě a mé rodině bude po finanční stránce konečně dařit ,zatím je to víc jak děsivé?
Díky Bubak

Dobrý den, bubáku. Bohužel, neudal jste datum narození. V obecné rovině jsou ale vidět nové možnosti, které se poměrně brzy naskytnou. Souvisí s lidmi, které potkáte a od kterých jdou i nové myšlenky, nápady a změny. Dobře se tedy dívejte kolem sebe a buďte připraven. Povede se. Přeji moc štěstí.


Fatimas

Dobrý večer paní Naďo, už je tady na vás spousta dotazů, ale doufám, že Vám vyjde čas i na mne. Jsem dlouhodobě, už rok nezaměstnaná a bohužel mne nikde nechtějí. Kombinace krize na prac. trhu a dvou malých dětí je děsivá. Nyní se mi podařilo najít práci alespoň na částečný úvazek, ale zatím smlouvu nemám, prý od srpna a na jeden rok. No beru cokoliv. Vyjde tahle práce a budu tam dýl než jen ten slíbený rok nebo mne čeká konečně trocha štěstí v téhle oblasti a podaří se mi najít trvalé zaměstnání, kde budu spokojená? Bude to v mém oboru nebo úplně jinde? Jsem z toho už dost na dně. Narodila jsem se 22.12.1978 v 6 ráno. Děkuji moc za případnou odpověď a přeji krásné léto. Helena

Dobrý den, fatimas. Musím vás zklamat, ale současná práce ještě není to pravé ořechové. Smlouva je sice vidět, ale jen velmi krátkou dobu. Pak nastane změna. Je nutné nevzdávat to a více důvěřovat v lepší budoucnost. To vás ostatně čeká. Zkuste být tedy více trpělivá. Přeji moc štěstí.


betynka87

Dobrý den,chci se zeptat na sebe 4.9.1987 jestli najdu už brzo (kdy?) muže pro vztah,lásku,partnera pro život - moc mě to trápí,děkuji předem za odpověď

Dobrý den, betynko. Zkuste vydržet. Ten pravý na vás opravdu čeká. Najdete ho. Je navíc vidět moc hezký a dlouhodobý vztah. Přeji moc štěstí.


 

 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 14.8.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


31.7.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 23   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-25
Jantara
Jantara - 13.8.2012 17:08

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na práci - co nového mě čeká.
Předem děkuji .
Jana 24.6.1978

 
1Hana
1Hana - 12.8.2012 20:50

Dobrý den paní Naďo, již před několika měsíci jsem se
Vás ptala na výhled, kdy už budu mít možnost najít si stálé zaměstnání a tím i zlepšení mé současné finanční situace. Bohužel, stále se nic nevyskytlo, obávám se, že se mi to snad ani nepodaří. Jsem již psychicky na tom špatně, chtěla bych už také nějak zabezpečit své dvě děti, abychom už mohli žít trochu lépe. Prosím o vaši zprávu, jak to bude dál. Děkuji.( narozena 14.2.1969).

 
Pomněnka
Pomněnka - 12.8.2012 20:17

Dobrý den paní Naďo, s manželem se pokoušíme o miminko a zatím se nedaří, už se smiřuji s myšlenkou, že to tak má být, jen se chci zeptat, jestli ještě vidíte možnost u mě otěhotnění, děkuji a přeji vše dobré, já 27.8.1971

 
Sadria
Sadria - 9.8.2012 15:42

Dobrý deň,

rada by som Vás požiadala o informáciu o mojej dcére. Skončila školu a doteraz si nenašla prácu. Kedy si nájde stále zamestnanie, ktoré ju vie finančne zabezpečiť a bude ju baviť? Chcela si urobiť kurz a otvoriť si živnosť no bohužiaľ naša legislatíva jej to nedovoľuje. Meno Denisa a dátum nar.: 17.8.1990. Ďakujemsmajlik - 105

 
vendina
vendina - 8.8.2012 18:23

Hezký den
připadám si již delší dobu hrozně ,k ničemu.V práci to jakž tak zvládám skrývat,žádné příbuzné již nemám 20letá dcera se odstěhovala,jsem stále sama.Společnost mi dělá 13letý psík z útulku,ten mi taky přijde,že už chytá ode mne pesimistické ladění,myšlenky na konec,ráda bych se ,,nakopla" ale nedaří se mi
6.2.1957 děkuji

 
kristulda
kristulda - 7.8.2012 11:06

Dobrý den, před měsícem sem se ptala na muže 22.4.1984 , bohužel se zachoval jako srab a vratil se k ženě, muj muž spachal sebevraždu a přežil ale žijeme odděleně. prosím vas, čeká mě nějaka láska? nějaký muž?když tito dva už nepřipadají v uvahu? já sem narozená 21.8. 1983. děkuji

 
kajika
kajika - 7.8.2012 9:28

Dobrý den,chci se zeptat na vztah s mužem nar.30.9.1951,vypadá to na rozchod a bylo mi předpovězeno společné soužití.Jak to vidíte v kartách nyní?Já jsem nar.13.7.1952,oba rozvedení.Děkuji.

 
kousek
kousek - 7.8.2012 8:25

hezký den,ráda bych věděla co mě čeká po finanční stránce zlepšenísmajlik - 5,zhoršenísmajlik - 10?Datum nar.26.8.1970 Renata

 
kousek
kousek - 7.8.2012 8:25

hezký den,ráda bych věděla co mě čeká po finanční stránce zlepšenísmajlik - 5,zhoršenísmajlik - 10?Datum nar.26.8.1970 Renata

 
vowi
vowi - 7.8.2012 7:22

Dobry den, jsem s jednim ditetem,najdu zivotniho partnera? Dekuji.11.12.82.

 
october
october - 6.8.2012 23:50

smajlik - 105 Krásný den, milá Naďo, ráda bych se Vás zeptala, zda v blízké budoucnosti (popřípadě kdy) poznám svého celoživotního partnera? Mé datum narození je 13.10.1986. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

 
Rencek
Rencek - 6.8.2012 7:36

Dobrý den paní Naďo,
potkám ještě letos tu pravou lásku, nebo si na ni budu muset ještě počkat?
Děkuji a přeji pěkný den.
Já 10.7.1972

 
alexs
alexs - 3.8.2012 17:39

Millá paní Naďo
jsem maminkou 3 dětí, 5 , 3 roky a nejmladší 5 měsíců, po tuto dobu stále kojím nebo jsem těhotná.Od porodu nejmladšího se zdravotně necítím nejlépe, nyní jsem prodělala 3. po sobě jdoucí streptokokovou angínu, brala 2 měsíce antibiotika, bojím se další recidívy a jsem už psychicky a fyzicky dosti vyčerpaná. Moc bych si přála být zde pro své děti v plné síle, věnovat se jim a užívat si je. Prosím, jaká je prognoza mého zdravotního stavu??? Případně co pro jeho zlepšení mám udělat???Moc děkuji
jsem narozená 21.7.1979

 
ren147
ren147 - 3.8.2012 15:22

Dobrý den

já 11.1.1968, on 7.8.1964, má tento vztah budoucnost.

Děkuji

 
Lip6
Lip6 - 1.8.2012 19:53

Dobrý den paní Naďo,sice jsem si již dotaz napsala, ale mám dotaz přednostnější, vyskytl se mi problém s prodejem bytu kvůli bývalým spolubydlícím, a je to pro všechny zúčastněné na transakci problém dosti stresující. Uvidí kartičky nějaké východisko ze situace?? Jak to pro mne dopadne?
děkuji moc za odpověď na tento dotaz.nebo první dotaz
hezké letní dny.
nar. 4.2.1959

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-25