Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Domácí násilí

Založila já sirael poslat vzkaz
NĚKDY STAČÍ TAK MÁLO
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
KiklopkaK
KiklopkaK - 19.7.2020 20:44

Dobrý den, někdy i trochu okořeněné domácí násilí je fajn, ale ne nic drastického. Jen si s partnerem občas okořenit sexík.

 
Řeřicha
Řeřicha - 28.6.2013 10:07

BÍLÝ KRUH BEZPEČÍ v česku, skvělá instituce, nabízí péči obětem i násilníkům... prý nejúspěšnější jsou skupiny, kam chodí sami násilníci o svých sklonech mluvit.
Často jsou tím totiž v nitru taky dost rozervaní smajlik - 83smajlik - 83

 
janafi
janafi - 1.3.2011 20:22

dobrý den,
pro svou bakalářskou práci potřebuju vyplnit dotazníky, týkající se domácího násilí..jsou ANONYMNÍ... jeden je pro oběti DN a druhý pro ostatní - co mají štěstí klidného rodinného života...
předem děkuji - pokud možno..budu ráda o předání či sdílení odkazů..moc mně to pomůže..ve studiu i zaměstnání (pracuji v oboru)


http://domaci-nasili-z-pohledu-obet.vyplnto.cz/ - pro oběti

http://domaci-nasili-z-pohledu-vere.vyplnto.cz/ - pro ostatní - nebo-li neoběti

 
MarkétaZajíček
MarkétaZajíček - 26.10.2009 23:19

majk.a: ahoj majko, vyhledej radu odbornika. neboj se toho. jina cesta nevede. jedine psychlog a pak policie vyresi problemy. sama ani pribuzni nic nezvlanes/ nezvladnete, mam tuhle zkusenost, nechodim sem casto a hned se tu asi neobjevim, takze ani neodepisuj. ale vyhledej odborniky. doku je to mozny...drzim palce a at se vse vyresi. a dej si bacha. pokud byla jedna facka, ani milion slibu ji nesmaze a prijde zase znovu...chlap, co bije svoji zenu si ji nezaslouzi. copak nejakej chlap kope do svyho auta? rozbije svuj fotak? a copak jsme min nez auto???jdi od nej. po prvni facce. jdi pryc....zadny uz se to nestane. stane....ahoj m

 
Vlasticzka
Vlasticzka - 12.10.2009 12:40

Díky Galaktisu můžete snadno vydělat peníze psaním článků a zároveň se podílet na tvorbě obsahu.

Za jeden článek získáte 50 bodů (pokud bude méně kvalitní nebo pokud nebude zcela pokrývat vybrané téma, může být bodů méně), což je 50,- Kč, rozdodnete-li si peníze nechat vyplatit. Za mimořádně kvalitní práci jsou možné osobní bonusy.

Za své články budete dostávat body, se kterými naložíte, jak budete chtít. Buď si je necháte vyplatit (na běžný účet, přes PayPal či jako kredit na mobilní telefon), nebo si za ně necháte poslat různé dárky (jejich výčet najdete po přihlášení v sekci moje body).

1 bod = 1,- Kč

http://galaktis.cz/s/4107/

 
Natálka
Natálka - 8.10.2009 11:00

majk.a: Vždy se řešení najde. Jsem tady dnes nově přihlášená a tuto diskusi, jsem si založila do "oblíbených" ale spíše je pro mne toto téma velmi smutné. Tak snad budu nějak užitečná smajlik - 12

 
majk.a
majk.a - 7.10.2009 1:05

jste šťastné ženysmajlik - 9

 
majk.a
majk.a - 29.9.2009 22:47

koukám, že na téhle stránce už dlouho nikdo nebyl, asi jste všechny v pohodě. U mne je to naopak a potřebuji poradit. Jelikož jsem už nechtěla konečně snášet bití a urážky odstěhovala jsem se od manžela v rod.domku do 2 patra a tím začál můj problém. Zamkl byt v 1 patře kde mám moje osobní věci a nemůžu si je tedy odnést. Nechci se stěhovat v jeho přítomnosti a tak mu píši ať nechá byt odemčený, ale kdy bylo nic....Poradí mi někdo, díky Majka

 
Orfanic
Orfanic - 24.11.2008 12:09

obrázek - Baner180px.gif

 
JosefJosef
JosefJosef - 11.11.2007 17:18

ZPRÁVA O ROZKLADU RODINY
VĚTŠINA LIDÍ VOLÍ NEGATIVNÍ STAV- MATERIÁLNÍ ZPŮSOB ŽIVOTA,proto se SNIŽUJE MNOŽSTVÍ RODIN.V ČR máte ze 4 400 000 domácností 1/3 JEDNOČLENNÝCH. Nadále se udržuje roční počet sebevražd lidí (prokázaných, nikoli nezvěstných) na čísle přes 1600 lidí v ČR (a přes 700 lidí v SR).
Vláda země se zbavuje odpovědnosti za tento stav, nic s tímto dosud nedělá pod pláštíkem svobody. Je to negativní jednání a podle toho tito lidé také dopadnou . Více na našem webu(www.andele-svetla.cz) - sdělení 2564. „Vztah muže a ženy MŮŽE být,nejbohatším a nejhodnotnějším vztahem,LÁSKA ČISTÁ je základem věru STVOŘITELOVÝM – sdělení 2687.Dle vlastních voleb můžete zažívat kvalitní život a nebo nekvalitní..

 
zlato
zlato - 12.8.2007 14:12

fatwa19: Zkousi na tebe ruzne klicky....vydrz!!!!!Kdyby mu tak hodne slo o dceru,tak ji vzal sebou...ale cekal,ze s nim pojedes ty.....chudacek ma to od nervu...zazila jsem dot vypraveni,ze jsou chlapi na nervy a mohou za to zenske...at jde do hazlu a ty se drz.mam te rada.smajlik - 25smajlik - 25smajlik - 61smajlik - 31smajlik - 45

 
fatwa19
fatwa19 - 2.8.2007 12:49

zlato: ahoj. tak si představ,že ted jde na mě po dobrém.vlastně si mě snaží koupit.řekl,že mě koupí nové auto,dům. ale já vím,že to jsou všechno jenom lži.ted naposled mě volal a řekl,že dal žádost k rozvodu(pořád je ženatý se svojí první manželkou).odpověděla jsem mu,že je mě to jedno a pro mě už je na všechno pozdě.
moc nevěřím,že by to udělal,spíš si myslím,že čekal na moji reakci.
ještě jedna věc.
chtěl pořád na společnou dovolenou,já jsem nesouhlasila,tak mě řekl,že si mám vybrat.bud týden společma dovolená nebo že si bere dceru na 1 měsíc na cestu po evropě.
tak jsem mu řekla,že mu ji sbalím,to nečekal.
já jsem potom probrečela celou noc.
ještě v noci zavolal,že si ji nebude brát!
zase to byla pouze past na mě,ale já jsem vydržela a nedostal mě!!!!
huráááááááááááááá
pak mě volal,že byl týden v nemocnici a že mu řekli,že je to všechno od nervů.
samozdřejmě jsem všemu vinna já(kdo jiný).
drž mě pěsti ! musím bojovat dál!
smajlik - 76

 
zlato
zlato - 13.6.2007 15:37

fatwa19: probirame domaci nasili na zene-in na mem auditku...drz se!!!!!smajlik - 25

 
fatwa19
fatwa19 - 13.6.2007 12:34

zlato: už je to asi 2 týdny,co jsem měla návštěvu.
nic jsem nenechala náhodě a hned volala ochranku.
když si přišel pro dceru,tak byl pořádně zaskočený.
začal se rozčilovat,ale potom se uklidnil a byl jak ovečka.
ještě jsem ho postrašila,že i já mu můžu udělat hodně zle,má moje auto,stačí jeden podpis a jde do vězení.
byl tady 2 dny a odjel.
ted chce,že pojedeme na společnou dovolenou.
já nilam nejedu!!!!!!!!
nevím co mě zase čeká a začínám být nervozní.
drž mě pěsti,zase se ozvu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57209.
Archiv anket.