Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklady karet. Ptejte se mariášek a přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklady karet. Ptejte se mariášek a přečtěte si odpovědi od tarotů.

Minulý týden jsme na našem magazínu připravili pro čtenářky novinku – výklad karet on-line. Je určený pro čtenářky, které se o tuto formu výkladů zajímají a rády by znaly odpověď na konkrétní situaci, se kterou se ve svém životě právě potýkají. Dnes vám přinášíme odpovědi na některé náhodně vybrané dotazy (bohužel, z důvodu velkého zájmu se nedostalo na všechny, přistoupili jsme tedy k náhodnému výběru), které připravila s pomocí tarotových karet Helena Kubešková.

Vám, na které se dnes nedostalo, se omlouváme, můžete své dotazy zopakovat zase za týden. Dnes mohou přímo pod tento článek vkládat své otázky ty z vás, které mají zájem o výklad prostřednictvím mariášových karet. O pravidlech vkládání dotazů se dočtete v dolní části tohoto článku.

Tarotový výklad – odpovědi na vaše otázky z minulého týdne

brnky  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to do budoucna vypadá se zdravotním stavem mé vnučky. Její datum narození je 3.10.1986 (mé 22.9.1937). Děkuji.

Dobrý den brnky, vaše vnučka v minulosti neměla více zdravotních problémů, které byste museli řešit. V současnosti přichází změna a Vy si s tím děláte starosti. Vidím tu specialistu, který s ní bude řešit zdravotní stav po stránce krve a metabolismu. Doporučovala bych pro ni dodržování pitného režimu a stravy. Vidím tu nepravidelnost, holčička k tomu nepřistupuje moc zodpovědně. Prosím promluvte s ní ohledně jejích starostí, zasahuje jí do toho psychika. Je zde možnost psychických problémů. Něco v sobě řeší, a tak na to myslíte obě dvě. Vy s obavami a ona to neumí s někým probrat. Přišla tu nepříjemná změna, která ji k tomu vedla. Vše se dobře vyřeší. Nevidím tu pozdější zdravotní komplikace. Samozřejmě pro přesnou diagnózu a léčbu musíte vyhledat lékaře, já nejsem odborník. Přeji hodně štěstí.

Minda   

Dobrý den, ráda bych věděla, jestli mám šanci v dohledné době změnit zaměstnání nebo pracovní činnost a případně za jakých podmínek. Jsem narozená 13. 7. 1961. Děkuji.

Dobrý den Mindo, vidím tu stabilní práci, která je okolo Vás. V současnosti přichází změna se starší ženou, která Vám není moc nakloněna. Díky tomu tu přichází dost neupřímnosti a vy těžko hledáte, jak se k situaci postavit. Dokonce je tu nějaký mladý kolega pro Vás důležitý, nicméně připadáte si nedoceněna a z práce odejdete. Nebude to hned. Nějakou dobu tam ještě setrváte. Karty zatím řeší tento stav, je pro Vás hodně důležité si to vyřešit. Přeji hodně štěstí.

1567  

21.2.1948 - jaký bude příští rok, myslím konkrétně s mým zdravotním stavem?

Dobrý den 1567, v minulosti nejsou žádné výrazné zdravotní problémy, v současnosti Vás trápí psychika. Něco Vám vzalo hodně síly a toho elánu ve Vás. Máte tu specialistu lékaře na pomoc, a i když jste trochu rošťák a moc si to nechcete připustit, snažte si najít tu cestu, aby se Vám ulevilo. Vidím to vyřešení na „sluníčkovo“. Tak s úsměvem na chmury. Přeji hodně štěstí. 

ivkare  

Dobrý den jsem narozena 11.12.1965 a manžel 29.9.1966. Chtěla jsem se zeptat zda zvládneme manželskou krizi, kterou jsme prodělali díky manželově nevěře. Děkuji Ivka.

Dobrý den ivkare, Vy si v tom vztahu připadáte po tom, co se stalo, podvedená a sama. A rozhodujete se, jak dál v životě. Zda to ustojíte. Manžel na tom chce pracovat a síly má na to dost, jen se to musí ustálit. Takže po tom krambolu a hádkách, co s tím souvisely, tu přichází vyrovnání se s tím, co se stalo, a návrat. Nebojte se, a netrapte se tím už. Pro Vás je to karmická otázka odpuštění partnerovi a i Vy na to máte síly dost. Na konci je zase má oblíbená karta slunce, která Vám dává zase rodinu do pořádku. Přeji hodně štěstí.

Křeček   

Dobrý den, jsem nar. 15. 8. 1975. Po rodičovské dovolené chci ukončit současné zaměstnání, kde nejsem spokojená, a založit si živnostenský list. Chtěla bych vědět, jestli to je dobré rozhodnutí. Děkuji.

Milá Křečková :D, Vy si teď děláte hlavu jak dál. Už o tom nějaký čas přemýšlíte a nevíte, zda skočit. A já Vám na to říkám: Skákejte. Síly na to máte dost a podporu v rodině. Půjde to samo… Máte tu v práci později stabilizaci a je to pro Vás otázka karmy dokázat si, že jste žena plná síly a zvládnete to hravě. Připravte se na to, že Vám partner občas vyčte, že už nemáte tolik času na něj, ale je tu pomoc a úspěch… Já Vám říkám hop. Přeji hodně štěstí.

KačátkoJ   

Dobrý den, je to ani ne 14 dní, co nás opustil manžel a šel za jinou ženou. Podotýkám děti 3 roky a 10 měsíců. Ptám se a prosím, zda je ještě nějaká naděje, šance, že se vrátí a pokud ano, tak kdy a budeme žít zase jako dřív společně?Já 28.6.1980, manžel 21.1.1979. Moc děkuji.

Milé KačátkoJ, Vy ho stále v sobě nosíte jako stabilitu a velice Vás obdivuji, kolik na to máte síly a víry. On tu opravdu má jinou ženu, a proto se rozhodl pro změnu. Je to zvláštní, uzavřená povaha a připadal si v manželství hodně sám… Kozoroh. Bohužel, pokud by přišel návrat, čekala by Vás spousta hádek a Vy byste se trápila. Momentálně cítíte pocit osamění jako ten poustevník. Pro vás je to ale doba, kdy se můžete připravit na to, že zase rozkvetete jako kvítek a najde Vás nový partner, o to se vůbec nemusíte bát. Tohle by pro Vás neneslo nic příjemného a štastného. Moc bych chtěla napsat, v co jste doufala, ale věřte, že vše zlé je pro něco dobré a není to jen pořekadlo. Vy jste velice silná a vybudujete si zázemí, kde Vy budete císařovna. Přeji hodně štěstí.

HoJaSa   

Hezký den, narodila jsem se 28.5.1957 a poslední dobou se mi vůbec v práci nedaří. Trvá to již rok a nejsem schopná se znovu "rozjet". Ovlivňuje to celý finanční rozpočet, takže už není ani na složenky. Kdy se to obrátí a bude zase dobře? Díky za odpověď.

Dobrý den HoJaSa. Ano, vidím u Vás tu nerovnováhu, kde to stále kolísá. Díky stabilitě zázemí to ustojíte. Máte tu nějaké hádky okolo financí a také to, že si to své místo musíte více hlídat. Nebuďte důvěřivá a bojujte. Síly na to máte dost. Vidím tu vylepšení situace a to do 4 měsíců. Jste bojovnice nedejte se, Vy to zvládnete a víte, že na to máte. Jen vypusťte z hlavy ty neúspěchy, které Vás občas srážejí k zemi a neschovávejte to v sobě a komunikujte o tom. Vždyť to není potupa – je to v dnešní době běžná věc. I ty karty mi to říkají…Máte na to, to zvládnout :D Přeji hodně štěstí.

Dadunka

Dobrý den, procházíme s manželem menší krizí po 21 letech manželství.On 14.5.53, já 11.8.64. V květnu se objevila v jeho životě jiná žena, kde sice mezi nimi proběhl údajně nezávazný flirt, ale k nevěře z jeho strany nedošlo. Vše jsme si vysvětlili, ale od té doby již nedokážu manželovi věřit. Stále na něho žárlím. Potřebovala bych mít pro klid v duši jasno, jestli se již od této ženy odpoutal citově. Děkuji.

Dobrý den Dadunko, Vy jste v jádru štastný člověk žijící pro rodinu, které vše věnujete. Proto Vás to teď tak zasáhlo a dělá Vám to velké starosti, i když došlo k vyjasnění. Dotklo se to Vaší velké víry a toho, že pro Vás dva děláte vše. Vidím tu, jak na to myslíte a trápíte se kvůli tomu, jestli je k Vám manžel upřímný. On ve vás cítí stalibitu a rodinu, je to pro něj jednička. Nicméně podle mne ta žena je stále v mysli obou, a co se stalo, ovlivňuje vztah mezi Vámi. Zapomeňte na to, pusťte minulost pryč a otevřete dveře novému vzduchu. Vy to ještě nějakou dobu budete vnímat. To, jak se to čistí, ale urovná se to. Síly na to máte dost, tak tomu dejte šanci. Promluvte s partnerem o tom, kam vyrazit, na co se jít podívat do kina.. přijdete na nové myšlenky. Přeji hodně štěstí.

dada1000  

Datum narození 20.01.1979 v Chomutově. Chtěla bych vás poprosit: Přestěhovala jsem se do Berlína a ráda bych věděla, co mne zde čeká. Děkuji, Dana. A přeji vám pěkný den.

Dobrý den dada1000, Vy se hodně rozhodujete, jestli jste udělala dobře. Rozhodla jste se vše nechat za sebou a jít dál. Máte tu partnera, a to ne jen jednoho, bude jich Vás tu lákat více. Nicméně tak trochu si připadáte vevnitř sama a díky tomu se rozhodujete. Síly na to vše zvládnout máte dost. Je tu láska a dokonce i vášnivý sex. Tak ten vám budou teď určitě všichni závidět. Najdete tam svou stabilitu, ale bude Vás to táhnout dál, a tak se budete zase rozhodovat pro změnu. Copak byste konkrétně chtěla vědět? Jak jsme psali v úvodu článku, jde o konkrétní dotaz, protože místo a čas na to odpovídat všem čtenářkám je omezený. Takže pokud budete něco chtít konkrétně vědět napište další dotaz, či se objednejte u nějaké kartářky na plošný výklad toho, co Vás čeká. Přeji hodně štěstí

carmi   

Dobrý den, jsem vdova 2.4.1954 a přítel rozvedený 21.7.1948. Chodíme spolu rok a půl, chtěla bych, aby se ke mně někdy přistěhoval, je mi samotné doma smutno. Sice říkal, že s tím počítá, ale neustále vysílá signály, ze kterých vyplývá, že chce zůstat bydlet sám. Nevím, co si o tom myslet. Počítá se mnou vůbec, nebo to jen předstírá?

Dobrý den carmi, vidím tu, jak si připadáte tak trochu sama, i když jste krásně zamilovaná. Vy ho prostě chcete a nevíte, co má v hlavě on. Tu nejistotu a to, že se snažíte nějak s ním o tom mluvit a trochu ho tlačit, vidím u Vás. On je prostě zvyklý na svou samotu a síly na to má dost, aby se posunul k vám domů. Vidím tu krásný vztah, ale prosím Vás, nechte ho na to přijít. On si prostě zvykl a na tlačení zareaguje jako ten správný rak a zavře se do krunýře. Vy jako beránek musíte trochu omezit svoje majetnické tendence a nechte ho dýchat. Uvidíte, že on to ucítí, a když nebude cítit, že je pod tlakem, bude chtít sám. Ale opravdu mu dejte čas. Pokud byste na to moc spěchala a tlačila, aby se už rozhodl, raději si vybere krunýř klidu a zmizí. Přeji hodně štěstí.

Rybana  

Dobrý den, chci se zeptat za maminku, zda ještě potká partnera, který by nejenom bral, ale také dával. Je narozena 5.2.1950. Děkuji.

Dobrý den Rybano, Vaše maminka žije srdíčkem a ví, že ji to pokaždé ublížilo. Problém je v tom, že pokaždé si ze vztahu léčí rány a přitom by tak chtěla nějakého pracovitého a chápajícího partnera. Vidím tu samotu, na kterou si vlastně tak nějak zvykla a je v ní spokojená, a tak k sobě není ani moc upřímná. Chtěla by změnu a partnera, ale v zápětí je spokojená tak. Ona tu má karmicky dáno, že žije pro rodinu a díky tomu dává veškerou sílu a svoje myšlenky tam. Zatím tu nového partnera nevidím.

Meduška  

Dobrý den,prosím o výhled mé profesní a finanční situace. Datum narození 27.9.1953.Děkuji.

Dobrý den Meduška, Vy si s tím děláte velké starosti, zda si nepočínáte neuváženě a sama se tak do těch problémů nedostáváte. Síly na to máte dost, ale těžko hledáte rovnováhu. Co se týče jednoho dotazu, tak odpovídám na první položený na profesi. Jsou tu změny přicházející z krátké  minulosti, které Vás k tomu hledat rovnováhu nutí. Situace bude ještě chvíli proměnlivá, nicméně, přichází stabilizace. Je tu u Vás karta, která mi říká, že jste profesně silná. Nicméně, zapřemýšlejte- máte tu výkyvy v postavení k profesi, které se opakují stále dokola, a tak Vám kazí pocit dobré práce. Na konci je krásná hvězda, takže se to vše stabilizuje a zlepší. Přeji hodně štěstí.

Milka98  

Dobrý den,moje dcera,narozena 1.3.1986 má velmi problémový vztah s matkou svého přítele, která je narozena 6.12.1958. Jak se tento vztah bude vyvíjet, jestli se blýská na lepší časy? Matka ji nemá ráda. Co udělat pro zlepšení? Moc děkuji. Milka

Dobrý den Milka98, Vaše dcera je klasická Rybička. Má velké problémy s rozhodováním se, bojí se změn, tak proplouvá. Jednou po proudu, jednou trochu proti proudu, ale většinou ji to prostě nese. Trochu nezodpovědně. Ta matka je taková potvora, dceru neměla ráda od začátku, protože si myslí, že syn je díky tomu vztahu hodně sám. Jakoby ji prostě nepochopila a myslí si, že tam ze strany dcery je neupřínost a do syna našeptává a snaží se ho obracet proti ní. Tahle Vodnářka přesně ví, co chce a jak to naplánovat, a najednou s tímhle neumí pohnout, a proto se tak chová. Já u Vaší dcery vidím to, že se hodně rozhoduje, co vůbec dál a jak se k ní chovat. Ještě nějakou dobu to bude nechávat plynout v tomto stavu, ale pak přijde změna a starší muž, který je takový malý filuta, jim trochu pomůže to zlepšit. Nicméně, to je prostě dané karmicky a obávám se, že k žádným převratným změnám nedojde. Pak se to zase navrací do starých kolejí. Přeji hodně štěstí.

Mařka  

Prosím, mám dotaz. Jsem vdaná, narozena 18.5.1943. Chci se zeptat na vnuka, se kterým máme poslední dobou trápení. Je narozen 5.6.1988. Je bez zaměstnání, nechá se lehce strhnout na špatnou cestu, marihuana, drobné krádeže. Je psychicky labilní. Zlepší se to do budoucna?

Dobrý den Mařka, tak upřímně, ten Váš vnuk, to je rošťák. On má v sobě dětskou radost, a pak najednou přijde výbuch a padne na něj splín a nevyzná se sám v sobě, natož Vy v něm. A tak vždycky přestřelí. Vy si tu děláte s manželem velké starosti a manžel jakoby to už vzdával. Na nějakou dobu se to teď zase vylepší, ale pak ho zase chytne to hledání sama v sobě a vyvádí zase kraviny. Bude se teď snažit, ale to jsou ty jeho chvilkové výkyvy, kdy se Vám do očí dívá jedna tvář a za ní je pět různých povah a osobností, jako to Blíženci často mívají. Zvlášt, když tíhnou k alkoholu nebo drogám. Já tu u něj teď ale žádnou závislost nevidím. Nicméně Vy se mi tu hrozně trápíte, aby se mu nikde venku na těch eskapádách nic nestalo, protože víte, že je vevnitř velice proměnlivý a někdy důvěřivý jako dítě. Dejte mu čas, on si na to přijde, čeká ho tu za nějakou dobu specialista a pak se zase srovná. Je to pořádný rebel. Nicméně úplné srovnání zatím nevidím. Přeji hodně štěstí.

AndyC@email.cz  

Dobrý den, chci se zeptat, zda se naše rodinná "finanční" situace zlepší, neboť čekáme přírůstek do rodiny. Děkuji. Já: 8.12.1981, manžel 5.2.1974.

Dobrý den AndyC@email.cz. Vidím tu finanční vydání, která byla, a také obavy. Situace je a nějakou dobu bude ještě proměnlivá. V současnosti a krátké budoucnosti nevidím ani velká vydání, ani peníze na cestě. Starší žena si tu o to dělá starosti, ale síly na to ustát to, máte dost, a manžel je schopný se o Vás postarat, Vy jste ta, kterou to trápí, ale vše se urovná a stabilizuje. Přeji hodně štěstí.

 

www.kartarkahelena.cz


Ptejte se mariášových karet, dotazy vkládejte přímo do diskuse pod článek.

 

Až do středeční půlnoci můžete opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Ester Vosátková prostřednictvím mariášových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 ester

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkaester.cz.tl

Redakce


13.10.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 28   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklady karet. Ptejte se mariášek a přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-25
Evca
Evca - 4.11.2009 18:14

Dobry vecer.Rada bych znala odpoved na tuto otazku.Jsem narozena 14.4.61.Tak trochu podnikam,zdravotni stav mi nedovoli vic a tak se chci zeptat,jak to vypada s podnikanim do budoucna?Dost mi to trapi.Dekuji moc za odpoved.
troubes@centrum.cz

 
10dáša01
10dáša01 - 30.10.2009 19:10

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jestli budeme mít ještě třetí dítě.Máme šestiletá dvojčata nar.30.3.2003.Já nar.22.5.1977 a manžel 24.12.1972.DĚKUJI

 
aklirva
aklirva - 19.10.2009 10:36

Jajik
Dobrý den chtěla jsem se vas zeptat zda partner skterým chodím je ten spravny do života a jetli nám to vydrží! já 22.1.1992 , přítel 3.10.1990 dekuji

 
libulinka05
libulinka05 - 18.10.2009 22:50

Dobrý den, jsem Libuše nar. 5.3.1983(ryba) v 19hodin a 30minut a chtěla bych se zeptat na Miroslava nar. 17.5.1982(býk),bohužel nevím čas.
Míra je můj bývalí přítel,který se mi 21.1.2009 ozval a tento den jsme se i viděli.Pak jsme se viděli 2.2.09.Náš kontakt trval do 23.4.09.V květnu jsem šla na operaci a odté doby kontakt byl fuč.Pak napsal asi 3x,kdy chtěl moje fotky.Náše poslední psaní bylo 28.červenec 09 kdy jsem mu poslala nějaké fotky a odté doby se neozval.Zničeho nic otočil o 180 stupnů a už jet přes dva mšsíce co se neozval a vůbec nereaguje na moje sms.Několikrát jsem seho ptala jestli mám přestat psát a žádná reakce.
Tak bych se chtěla zeptat jak to snáma vypadá do budoucna(vztah,miminko,láska ,nenávist.....).Děkuju LR

 
Šmoula
Šmoula - 18.10.2009 13:50

Dobrý den ráda bych se zeptala ohledně zaměstnání jsem narozená 20.9.1973.Děkuji moc a přeji krásný den.

 
LenkaT
LenkaT - 14.10.2009 12:42

dobrý den, já 17.3.56, manžel 13.4.53, tedy vdaná. Dostaneme se konečně v brzké době z našich problémů?

 
1567
1567 - 14.10.2009 7:12

a opět jako vždy, jsem nedala datum narození: 21.2.1948

 
1567
1567 - 14.10.2009 7:11

Dobrý den,
jsem na rozpacích, zda mám jít do důchodu, nebo ne. Samozřejmě v tom jsou peníze. Jaké mám vyhlídky, mám jít? Díky

 
kolar
kolar - 13.10.2009 23:44

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat,zda mě ještě někdy potká láska,a trvalejší vztah.Jsem narozená 12:2.1970.Děkuji.

 
mona3d
mona3d - 13.10.2009 23:36

Dobrý den, jsem rozvedená, ale mám již delší dobu druha, s kterým mám dítě. Co mě trápí je vzhledem k mému věku, stále nevyřešené vlastní bydlení. Nastanou už konečně v tomto směru změny v mém životě ? Děkuji. Narozena 14.10.1967


 
nelysek
nelysek - 13.10.2009 23:07

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to se mnou do budoucna vypadá po zdravotní stránce? Mé datum narození je 3.10.1986 a jsem svobodná. Děkuji

 
Romík
Romík - 13.10.2009 23:02

Dobrý den,jsem narozena 14.1.1967,jsem rozvedená a chci se zeptat jak to vypadá v nejbližší době s mou prací.Najdu něco ve svém okolí?Stále nějak tápu a nevím, kterým směrem se vydat a která práce bude pro mne ta pravá.Děkuji

 
Hanufeth
Hanufeth - 13.10.2009 22:23

Hanufeth-zapomněla jsem napsat,že jsem vdaná,manžel Jan,7.11.1948.Děkuji.

 
Hanufeth
Hanufeth - 13.10.2009 21:29

Hanufeth-dobrý den,koncem března jsem odešla ze zaměstnání,v květnu jsem si udělala kurz na pečovatelku,od té doby chodím každý měsíc alespoň na dva pohovory kvůli zaměstnání,ale nemám štěstí.Občas mám depresi,že nemohu pracovat v oboru,který jsem si vybrala a který chci dělat.Jsem narozena 18.4.1958,mám šanci na zaměstnání?Děkuji.

 
žirafkaa
žirafkaa - 13.10.2009 19:57

Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu co se týká zaměstnání,jsem zatím doma na RD a nemám se kam vrátit...Narozena jsem 2O.6.1976....Co tedy bude dál....děkuji moc za odpověd.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-25
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.