Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Zeptejte se tarotů a přečtěte si odpovědi od mariášových karet

Zeptejte se tarotů a přečtěte si odpovědi od mariášových karet

Minulý týden jste mohli v našem on-line výkladu karet pokládat dotazy na výklad prostřednictvím mariášových karet Ester Vosátkové. Odpovědi na některé z nich si můžete právě nyní přečíst.

Zároveň máte možnost přímo pod tímto článkem pokládat své dotazy na tarotové karty. Pravidla vkládání dotazů najdete v dolní části tohoto článku.

 

Mariášový výklad – odpovědi na vaše dotazy

jeřabinka

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda se zlepší moje finanční situace, popř. zda se už konečně zbavím všech dluhů. nar. 5. 2. 1980, vdaná. Děkuji za případnou odpověď.

Vaše situace není jednoduchá. Přichází mi tam ještě jeden problém finanční, který budete muset řešit a který vás překvapí. Dluhy poplatíte za delší dobu, ale od příštího roku budete o něco klidnější. Dávejte si pozor víc na vztah, neb tam finanční problémy ukazují malou komunikaci mezi vámi a partnerem a zhoršování vztahu ze strany partnera. Potřebuje komunikovat a situaci řešit, byť pomalu ale jistě. Pak odcizení z jeho strany vymizí.

LenkaT

Dobrý den, já 17. 3. 56, manžel 13. 4. 53, tedy vdaná. Dostaneme se konečně v brzké době z našich problémů?

Beran a Ryba není jednoduchá kombinace. Ryba se téměř vždy musí podřídit nápadům Berana. Berete život tak, jak jde, čekáte změnu, ale ta bez vaší komunikace nepřichází. Je na čase si nenechávat věci pro sebe a začít komunikovat, nebo budete více ztrácet vaši rovnováhu a partner se bude více uzavírat do sebe.

1567

Dobrý den, jsem na rozpacích, zda mám jít do důchodu, nebo ne. Samozřejmě v tom jsou peníze. Jaké mám vyhlídky, mám jít? Datum narození: 21. 2. 1948. Díky

Nevidím v kartách, že by jste měla jít do důchodu. Jste velmi aktivní člověk a práce by vám chyběla stejně jako finance. Ještě pár let budete pracovně aktivní, i když do budoucna mi tam jde změna práce.

kolar

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda mne ještě někdy potká láska a trvalejší vztah. Jsem narozená 12. 2. 1970. Děkuji.

V příštím roce vás čeká vztah. Nehledejte vztah na internetu anebo v seznamkách, potkáte svého partnera přes přátele. Vztah Vám vydrží, i když to nebude mít váš nový partner jednoduché, vzhledem k jeho vlekoucím se problémům z předchozího vztahu. Nový partner je přibližně stejně starý jako jste vy a je to klidný muž, který už ví, co chce a nechce v životě.

mona3d

Dobrý den, jsem rozvedená, ale mám již delší dobu druha, s kterým mám dítě. Co mě trápí, je vzhledem k mému věku stále nevyřešené vlastní bydlení. Nastanou už konečně v tomto směru změny v mém životě? Děkuji. Narozena 14. 10. 1967

Bydlení vyřešíte díky staré paní, není to v příštím roce, ale až v tom dalším. Je tam u toho nějaký úvěr, ale nejedná se o klasickou hypotéku. Máte se podle karet stěhovat do jiného města (pokud bydlíte ve velkém městě jako je Praha anebo Brno) je možné stěhování i v rámci jiné části města.

nelysek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to se mnou do budoucna vypadá po zdravotní stránce? Mé datum narození je 3. 10. 1986 a jsem svobodná. Děkuji.

Vážné onemocnění zde nevidím, jste ve velkém stresu a vše si berete hodně osobně. Někdy potřebujete jen si odpočinout, čelit budete jen běžným onemocněním.

Romík  

Dobrý den,jsem narozena 14. 1. 1967, rozvedená a chci se zeptat, jak to vypadá v nejbližší době s mou prací. Najdu něco ve svém okolí? Stále nějak tápu a nevím, kterým směrem se vydat a která práce bude pro mne ta pravá. Děkuji

Jde vám zatím práce, kterou jdete dělat jen „ pro peníze“ a ani ty zde nejsou velké. Ale tato práce vám nese nové kontakty a přátelé, od nich vám jde pak upozornění na lépe placenou práci. Ta druhá práce je hodně o komunikaci s lidmi. Je třeba si začít víc věřit a zvednout si své sebevědomí.

Hanufeth

Dobrý den, jsem vdaná, koncem března jsem odešla ze zaměstnání, v květnu jsem si udělala kurz na pečovatelku, od té doby chodím každý měsíc alespoň na dva pohovory kvůli zaměstnání, ale nemám štěstí. Občas mám depresi, že nemohu pracovat v oboru, který jsem si vybrala a který chci dělat. Jsem narozena 18. 4. 1958,mám šanci na zaměstnání? Manžel narozen 7.11. 1948. Děkuji.

Zaměstnání ve vašem oboru mi jde v zahraničí, kde by to bylo i s pobytem a střídáním s někým jiným. Ted je rozhodnutí na vás, zda budete hledat tuto profesi v zahraničí a nebo mít práci v jiném oboru, ne až tak dobře placenou a zase budete s manželem stále a ne jen po určitou dobu v měsíci.

žirafkaa

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, co se týká zaměstnání, jsem zatím doma na RD a nemám se kam vrátit. Narozena jsem 20. 6. 1976. Co tedy bude dál? Děkuji moc za odpověď.

Nové zaměstnání vám jde přes muže, který je ve vaší blízkosti. Toto místo dostanete, bude vás i bavit a finančně je přiměřené nabídce. Objevují se vám tam ale běžné zdravotní problémy u dítěte a u vás gynekologické potíže (možnost těhotenství), pak je na vás zda budete doma a nebo se rozhodnete někoho požádat o pomoc a v práci vydržet.

brigita

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak vidíte náš vztah do budoucna. Já 10. 10. 47, manžel 4. 6. 44. Děkuji za odpověď.

Ve vztahu se hodně spoléháte každý sám na sebe. Partner bude chtít změnu ve vašem vztahu, je zde vidět větší aktivita z jeho strany. U vás bude změna pozitivně přijímána. Víc společně řešte věci, tím víc spolu budete komunikovat o společném cíly a vztah se více oživí. Zůstáváte spolu i nadále.

janadrang

Dobrý den, zlepší se moje situace v práci ? Podaří se mi sehnat více práce? 22. 7. 1967 Děkuji za odpověď.

Je vidět smlouva, která vám udělá velkou radost, je třeba ale pracovat na jiných klientech, než jakým směrem jste se dosud ubírala. Jde o oslovení jiné skupiny lidí, máte tam strach, úplně zbytečný z těchto lidí. Uvědomte si, co jste schopná komu nabídnout a podle toho vytvářejte potřebnou reklamu, abyste měla dost práce.

Čůza

Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli se náš manželský vztah po vylétnutí děti z rodinného hnízda zlepší. Moje narození 18. 8. 1857, manžel 8. 5. 1952. Děkuji předem

Kupodivu změnu nesete lépe vy než manžel. Vy budete hýřit aktivitou a manžel si bude připadat zbytečný, najde ale nové zájmy a tím se u něj situace zlepší. Do budoucna je tam vidět pozitivní posun směrem dopředu ve vašem vztahu.

corall+Emmy30.9.

Dobrý den, jsem narozená 26. 3. 1985 a ráda bych se zeptala, jestli k nám přibude miminko.
20. července jsme přišli o miminko a ráda bych věděla, jestli budu v dohledné době těhotná a co se mnou život zamýšlí. Děkuji za odpověď.

Je zde vidět váš psychický blok, těhotenství vám zde jde do roku a půl, pak máte ještě jedno v brzké době po tom prvním. Budete řešit rodinu a děti, co dál s vaším životem? Na tuto otázku je zatím brzo, musíte si nejdřív projít rolí matky.

Januše  

Zdravím, chtěla bych vědět, zda svatba dcery, narozené 25. 4. 1983 a mládencem narozeným 9. 1. 1983 bude to pravé ořechové. Děkuji za odpověď.

Moc vás nepotěším… Jsou zde vidět velké finanční problémy, které je čekají a v budoucnu i nějaká závislost partnera vaší dcery, která ho ale velmi miluje a hodně věcí mu omlouvá. Budou mít spolu i děti. Není to spokojený vztah, ale budou společně žít dlouho. Ani jeden nechce nic měnit.

sevenofnine

Chci se zeptat na naše rodinné finance v horizontu 5 let. Jsem vdaná,  já 26. 7. 1975 manžel 5. 11. 1966. Děkuji za odpověď.

Nevím, co děláte za profesi, ale budete měnit místo během 2 let a výrazně si finančně polepšíte. Nejde tam o nabídku, jakého platu můžete dosáhnout, ale jde tam o pevný plat ve smlouvě. Budete pracovně hodně vytížená, ale práce vás bude naplňovat nejen ekonomicky a tím i dořešíte veškeré nesrovnalosti a nutné výdaje. Finančně se vám bude dařit za 3 roky výrazně lépe.

 

www.kartarkaester.cz.tl


Ptejte se tarotových karet a Heleny Kubeškové.

helena kubeskovaAž do středeční půlnoci můžete přímo pod tento článek opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Helena Kubešková prostřednictvím tarotových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkahelena.cz

Redakce


20.10.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 33   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Zeptejte se tarotů a přečtěte si odpovědi od mariášových karet

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Jity-x
Jity-x - 22.2.2010 12:53

Dobrý den. Prosím, najdu si v dohledné době lepší práci, než mám teď? Jsem tady tak nespokojená, že se Vás musím zeptat. Děkuji. Jitka -10.3.1967

 
AndyC@email.cz
AndyC@email.cz - 12.11.2009 6:52

Kluk nebo holka? Ráda bych věděla, co se nám narodí - kluk nebo holka. Moje datum narození: 8.12.1981, manžel 5.2.1974, PM: 7.8.2009, Děkuji. Andrea

 
brigita
brigita - 2.11.2009 17:06

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak vidíte můj /10.10.47/ a manželův /4.6.44/ zdrav.stav. smajlik - 97 Děkuji za odpověď.

 
buterfly2
buterfly2 - 29.10.2009 13:01

dobrý den chtěla bych se zeptat karet jak to vidí do budoucna semnou a smím přítelem ja nar.11.05.1982 on 17.01.1981 mam ho moc ráda ale nechci se zklamat jak to semnou myslí děkuji a přeji vám hodně ůspěchúsmajlik - 2

 
Blik
Blik - 27.10.2009 9:08

Dobrý den,
moc si s manželem přejeme pořídit si domeček v pěkném a klidném místě.
Podaří se nám to někdy?Můj datum narození 23.3.1965 a mého manžela
13.10.1966. Moc děkuji za odpověď. Světlana

 
Berca.V
Berca.V - 26.10.2009 21:26

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na to, jak se bude do budoucna vyvíjet náš vztah s manželem ( já 7.10. 1977 a manžel 22.12. 1971- stav: vdaná)

 
IBERIE
IBERIE - 26.10.2009 14:58

Dobrý den.Ctěla bych se zeptat,jestli se naše problémy s manželem už nějak vyřeší Děkuji pěkně. já 6.6.1957, manžel 4.12.1956

 
alena2711
alena2711 - 26.10.2009 13:12

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o výklad ,týkající se zdravotního stavu mého manžela, já jsem 27.11.1961 a manžel 12.3.1961.Děkuji moc.Alena

 
Neferie
Neferie - 24.10.2009 16:59

Dobrý den, chci se zeptat: já narozená 18.6.1971, manžel 25.6.1971 máme problémy. Je tu možná jiný muž 10.4.1972. Chci se zeptat se kterým z nich budu dále. Se kterým budu šťastná, se kterým budu mít děti. Děkuji

 
pavlinkaK72
pavlinkaK72 - 23.10.2009 22:42

Dobrý večer,ráda bych se karet zeptala na práci,od svých 18 let pracuji v obchodě,v loni jsem si dodělala maturitu z provozu obchodu,obchod je můj život,ráda bych si dokázala,že potolika letech bych zvládla vést chod prodejny,ale nedaří se mi k této funkci probojovat! V čem je háček,podaří se mi to vůbec? Narozena 2.6.1972, 19.25 hod. Děkuji za odpověď
Pavlína z Karviné

 
avocab
avocab - 23.10.2009 8:15

Já 22.1.65, on 6.1.55, oba rozvedení - poslední dobou si nějak přestáváme rozumět - prosím o odpověď na dotaz, zda vydržíme. Děkuju

 
Čůza
Čůza - 22.10.2009 17:54

Dobrý den, dojde ke zlepšení vztahů mezi mnou a tchýní v budoucnu. Datum mého narození 18.8.1857, její 15.9.1928. Děkuji

 
anderska..
anderska.. - 21.10.2009 22:03

Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda se ke mě a našim dětem vrátí můj bývalý partner.Já 28.12.1980 a on 16.10.1977 děkuji

 
1567
1567 - 21.10.2009 13:24

Dobrý den,
nar.21.2.1948 a otázka zní, jestli někdy budu mít ten vysněný domeček s výběhem pro pejsky

 
Jitam
Jitam - 21.10.2009 11:25

Dobrý den,jsem nar.26.7.1959 a ráda bych se zaptala,zda nám vyjde stěhování dle našich představ.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.