Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklady karet. Odpovědi od mariášek, ptejte se tarotů.

Výklady karet. Odpovědi od mariášek, ptejte se tarotů.

Minulý týden jste mohli v našem on-line výkladu karet pokládat dotazy na výklad prostřednictvím mariášových karet Ester Vosátkové. Odpovědi na některé z nich si můžete právě nyní přečíst.

Zároveň máte možnost přímo pod tímto článkem pokládat své dotazy na tarotové karty. Pravidla vkládání dotazů najdete v dolní části tohoto článku.

 

Mariášový výklad – odpovědi na vaše dotazy

HoJaSa

Dobrý den, jsem nar. 28. 5. 1957, rozvedená, a má otázka směřuje k budoucnosti dcery nar. 21. 12. 1989. Chce odjet pracovat do zahraničí, tak se ptám - vyjde jí to, anebo má radši dodělat VŠ, která jí nebaví? Lákají jí dálky. Děkuji za odpověď. Hezký den.

HoJaSo, nechte dceru odejít do zahraničí, pomůže jí to a školu nakonec vystuduje, i když jiný obor, než začala. Zde jí příjde, že stagnuje a nikam se v životě nepohne, v zahraničí si cestu vybojuje sama, bude jí to stát sice na začátku hodně sil, ale zvládne to.

Mašelka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy a kde konečně potkám novou lásku, nového partnera? Samota mě už nebaví a unavuje. Jmenuji se Marcela, nar. 24. 11. 1981 v 17:15 hod., jsem svobodná. Za odpověď předem moc děkuji.

Mašelko, vy se hodně bojíte vztahů, přitom po nich toužíte, jde o váš vnitřní rozpor. Jdou vám dva možní partneři najednou a budete si muset vybrat sama. Jeden je plný přátel a zábavy a je to nezodpovědný kluk v podobném věku, jako jste vy. Druhý je starší a je to s ním pomalejší rozjezd, bojí se stajně jako vy. Zde je vztah stálejší než s tím mladším klukem. Ono to tak bývá, že nám chodí do života dva partneři a musíme si vybrat sami, jak říkám, je to proto, abyste si jednou mohla říct: „Proč já nebohá jsem si nevzala Pištu Hufnágla." :o))

Neferie  

Dobrý den, chci se zeptat: já narozená 18. 6. 1971, manžel 25. 6. 1971 máme problémy. Je tu možná jiný muž 10. 4. 1972. Chci se zeptat, se kterým z nich budu dále, se kterým budu šťastná. Děkuji

Neferie, třetí osoba vždy vstupuje do vztahu, aby nám ukázala, co v našem vztahu není v pořádku. Tyto vztahy ale nevydrží a řeší to třetí partner. Stejně tak to bude i u vás, ale nejdříve pochopte, co není ve vašem vztahu v pořádku, ať neopakujete staré chyby.

evusche

Dobrý den, můj datum narození 29. 1. 1980, vdaná. Chtěla bych se zeptat na muže - Štíra 18. 11. 1974 - jak to bude dál? Díky moc, Eva

Evusche, v čem to bude dál? Vztahově? Přátelsky? Pracovně? Je lepší položit konkrétní otázku.

Alina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na sebe nar. 3. 9. 1943 a manžela nar. 12. 6. 1939 na zdravíčko a vnučku Lenku 5. 8. 1988, zda si najde přítele, dokončí zdárně vysokou školu a také její zdravotní stav. Děkuji

Alino, i u vás je to hodně otázek a je to na hodinový výklad osobně. Proto i vám odpovím na první otázku. U vašeho manžela se prohlubují zdravotní problémy, je zde i vyšetření. Nejde s tím ale moc dělat, nejde o smrtelnou chorobu, ale chorobu ztěžující život. Je třeba se na to připravit u vás psychicky. Váš manžel se hodně bude uzavírat do sebe, a tak to budete těžko zvládat. U vás se zdravotní stav nezhoršuje, zhoršení mi zde dochází až v polovině příštího roku.

opice1956

Dobrý den, rozhodli jsme se s manželem přistavět dvě místnosti k našemu rodinnému domku. Od loňského léta jsme čekali, až nám projektant zpracuje projekt, respektive ho dá oficiálně na "správný papír", protože jinak byl projekt hotový. Dostali jsme ho teprve letos v září, ale mezitím jsme přístavbu začali provádět. Teď nás za to čeká přestupkové řízení, možná prý i soud. Jak ho ustojíme? (já 9. 4. 1956, manžel 20. 10. 1952)

Opice1956, přestupkové řízení končí pokutou, je to pro vás lepší ji příjmout než jít do soudních sporů, stálo by vás to více peněz.

KačátkoJ

Krásný den, ráda bych se zeptala, zda mě čeká nějaký nový šťastný vztah a najdu "nového tatínka" pro moje děti, nebo se k nám vrátí můj manžel. Já narozena 28. 6. 1980, manžel 21. 1. 1979.

KačátkoJ, vy stále čekáte na návrát manžela, proto si tím blokujete příchod nového partnera. Váš expartner se k vám již ale nevrátí, až si to uvědomíte a vnitřně to pochopíte, tak pak teprve dáte prostor jiným mužum. Blok je ve vás a to je třeba změnit.

alena2711

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o výklad týkající se zdravotního stavu mého manžela, je narozen 12. 3. 1961 a já 27. 11. 1961. Děkuji. Alena

Aleno2711, vašeho manžela čeká operace a dlouhodobější léčba. Bude potřeba řešit i finanční nejistotu, ale jeho zdraví nelze uspěchat. Do budoucna se mu ale jeho zdravotní stav stabilizuje.

muzka

Dobrý den, rozhodi jsme se přestěhovat do malého bytu (v listopadu 2009), chtěla bych vědět, zda naše rozhodnutí bylo správné a co nás v budoucnosti. (já 18. 8. 1956 a manžel 20. 8. 1941). Děkuji.

Ano, vaše rozhodnutí bylo správné, jen si budete muset zvyknout na tento byt a sžít se s ním. To chvíli potrvá. Co vás v budoucnosti čeká, je opět výklad na hodinu osobně.

Marciček

Dobrý den, mám neustále nějaké zdravotní problémy, z kterých už začínám být zoufalá, a zajímalo by mne, jestli už to brzy přejde, nebo nadále budu mít v tomhle směru smůlu. Jsem vdaná, narozená 4.

 7. 1977.

Marcičku, vaše zdravotní problémy vychází z vaší psychiky. Měla byste se začít léčit „od hlavy“. Berete si věci hodně osobně a necháváte si je v sobě, pak se to dostává na tělo. Poohlédněte se po duchovních příčinách nemocí a pochopíte, o čem vám ted píši. Jinak své zdraví nezměníte.

PEGG

Dobrý den, já 28. 4. 1959, manžel 18. 5. 1959. Máme veliké problémy. Podepsal kamarádovi ručení a teď jsme v tom zůstali sami. Chci vědět, jestli přijdeme o střechu nad hlavou, nebo jestli je ještě nějaká šance na odvrácení katastrofy? Čeká nás rozvod? Děkuji za případnou odpověď.

PEGG, to že to je chyba, víte již oba. Důvěřivost vašeho manžela dostala na frak, ale nevyčítejte mu to a snažte se o splátkový kalendář, to je jediná záchrana situace. Že vám jdou do budoucna velmi těžké finanční chvíle, ani psát zde nemusím. O střechu nad hlavou, když se domluvíte na splátkách, nepřijdete. Ani rozvodem se nevyhnete dluhům, proto se snažte dát dohromady a řešit to společně, půjde vám to lépe. Uvědomte si že chybovat je lidské a je důležité se z chyb poučit.

Ermína

Aha, zapomněla jsem dole doplnit datum narození. Tak znovu zopakuji svůj dotaz: Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli s mým současným přítelem budeme v budoucnu společně žít (jestli náš vztah vydrží a sestěhujeme se dohromady). Já 2. 1. 66, on 23. 3. 63.

Ermíno, sestěhování v blízké době nevidím. Váš partner má nějakou finanční krizi a potřebuje si ji vyřešit před jeho dalším rozhodnutím co dál. Vztah vám zatím vydrží, ale po sestěhování, což vidím až koncem příštího roku se váš vztah hodně změní. Nepůjde to tak, jak vy si sama představujete, a bude docházet k problémům. Kozoroh a Beran je velmi těžká kombinace a uvidíte, že váš partner je zvyklý se spoléhat na sebe a to vám bude časem vadit.

Moták

Dobrý den, mám dotaz, zda se zlepší manželova situace v podnikání. On 22. 10. 1968, já 20. 10. 1974.
Děkuji za odpověď.

Motáku, je třeba se zaměřit na nové klienty, váš manžel docela stagnuje, ale v příštím roce hned z kraje roku se do toho pustí, příjde na novou možnost a půjde po tom. Pak se jeho situace lepší, postupně ale jistě. :o))

veronikatrk

Dobrý den, jsem svobodná, 8 let v partnerském vztahu. Já narozena 19. 11. 1985, partner narozen 1. 4. 1982. Poslední dobou nejsem vůbec šťastná a spokojená, mám pocit, že to přítel cítí stejně. Můj dotaz: Hodíme se k sobě, zůstaneme spolu, má tento vztah budoucnost? Co děláme ve vztahu špatně, kde je problém.? Mnohokrát děkuji za odpoveď , Veronika T.

Veronikotrk, váš vztah je u konce, vy se jen bojíte samoty a rozchod příjde brzo. Váš partner se již chová, jako kdyby byl bez vás. Jde mu do života jiná partnerka a vy budete řešit také jiný vztah. Jste ale více opatrná, a tak neskočíte jinému partnerovi hned do náruče. Beran a Štír nejde dohromady, oba máte jiný postoj k životu a vy věčně u Berana budete hledat chybu a neuvědomujete si, že s vaším partnerem jste každý úplně jiný.

monja

Dobrý den, jsem narozená 10. 5. 1967 v 23,50 hodin a mám teď velké starosti se synem - narozen 8/4/1987 v 14,50 hodin, plus veliké finanční a existenční. Jsem rozvedená a už několik let žiju sama, můžu doufat v nějakou změnu k lepšímu ? Děkuji za odpověď.

Monjo, vy se ale snažíte vše utáhnout sama bez pomoci syna. To ale nejde, neb on vám nechce pomoc a tím vznikají i neshody mezi vámi. Je třeba se začít řešit jako dvě samostatné jednotky a potom se pomalu z toho dostáváte. Jde vám i zajímavá nabídka práce, která vám přinese řešení vaší finanční situace. Jen je třeba ale dodržet dvě samostatné jednotky u vás. Kluk aspoň rychleji dospěje a pochopí, že v životě není nic zadarmo a že vás nemůže mít stále za sebou jako svojí jistotu, ač se chová jako kdyby vás nepotřeboval.

jlo

Já prosím o výklad na mého syna 23. 5. 1991 - zda zvládne v pohodě přijímačky na vysokou (po zdárné matuře!!) a druhý syn 23. 3. 1994 - jestli vystuduje vybranou střední k všeobecné spokojenosti. Také, jak to dopadne se mnou 10. 8. 1964, získám osvědčení o novém vzdělání a zvládnu novou práci bezbolestně!!?  Všem diskutujícím přeji hodně úspěchů a karty beru s nadhledem, odpovědi jsou sice fajn, ale stejně platí...jaké si to uděláš - takové to máš!!! Ahoj Jarča.

Jarčo, je zde místo pro jednu otázku, tak i vám odpovím hned na tu prví. Syn zvládne přijímací zkoušky. Měl by si ale podat do více měst, neb to co by mu bylo nejblíž, tak to mu nejde, ač přijímačky udělá, ale naopak se vám bude stěhovat a i ta škola je pro něj lepší. :o))

endys

Dobrý den, chtěla bych vědět zda prodáme byt co nejdřív, jak dlouho se potáhne rozvod (já 18. 7. 1963 man.10. 9. 1958), a co bude se mnou dál. A taky jestli už dcera (20. 1. 1983) začne konečně chodit do práce. Moc děkuji pěkný den, Jana.

Endys, máte dotazů hned několik. Zde je to určené pro jednu otázku, neb už toto množství dá na hodinový výklad osobně. Tak vám odpovím hned na první otázku týkající se bydlení. Byt prodáte v příštím roce, bude to rychlé a dobře to pro vás dopadne. Dejte si pozor na psychickou manipulaci s manželem, je to oboustranné. Ani jeden se nechcete domluvit na podmínkách, které si nabízíte vzájemně. Postupně nebudete schopni spolu komunikovat vůbec.

jitkaro

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na budoucnost naší rodiny - já 2. 10. 1957 ve 23.55, dcera - 9. 12. 1985 - 23.55 a syn- 29. 9. 1981 ve 21.45, změní se někdy situace k lepšímu? Děkuji a přeji hezký den.

Jitkaro, celkově to máte v rodině složité, děti se snaží jít si svojí cestou, a ne vždy se jim to daří. Oni musí příjmout svojí pokoru a pochopit, že není vše tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Obě děti se budou potýkat s finačními problémy, a to znesnadňuje cestu k vám. Musíte vydržet pár let a celá situace se změní, vaše děti bez ohledu na věk musí dospět.

terenniberuska

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na budoucnost mého syna je narozený 27. 08. 1983 v 01.hod. Hlavně by mě zajímalo jak dokončí školu a jaký bude jeho další vztah s jeho přítelkyní. Předem moc a moc děkuji a přejí skvělý zbytek dne.

Terenníberuško, váš syn škou dodělá, je pravda, že tam bude mít s něčím dost velké problémy, jde mi o nějakou zkoušku, ale i tu nakonec zvládne a školu dodělá. Ve vztahu se víc angažuje on než jeho partnerka a měli by více komunikovat ve vztahu, neb to váš syn moc neumí a měl by se to naučit.

brijova

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda se nám konečně podaří prodat byt a přestěhovat se do menšího. děkuji. Já 9. 12. 76, manžel 4. 6. 75.

Prodej bytu se vám podaří až v příštím roce zjara nejdřív. Budete mít jeden možný prodej už na spadnutí a pak z toho sejde, až ten druhý vám vyjde. Kam se budete stěhovat, karty neukazují.

kickinka

Krásný den, chtěla bych vědět, jak na tom manžel bude s prací. Příští rok firma, kde pracuje, končí (začátkem roku), ví to jistě, ale zatím má problém nějakou jinou sehnat v oboru, který dělá. JIsté je, že skončí určitě, ale jestli nějakou najde, nebo ne. A ještě, jak to bude s jeho zdravím, loni měl plicní embolku, tak jestli se to nevrátí. Je narozený 2. 2. 1966. Moc díky. Radka.

Radko, u manžela práci v nejbližší době nevidím. Opravdu má konec zaměstnání a počítejte, že novou práci sežene díky vám (jde o jiný obor než dělal, jde o to, aby přinesl domů peníze, které budete potřebovat), vy si všimnete nějakého inzerátu. On dost věcí vzdává dopředu, tak ho podržte. Embolie se mu nevrátí :o))

1567

Dobrý den, ptám se za moji kamarádku, která je narozená 2. 7. 1960. Potká už konečně toho pravého? A taky blbne, že jí něco roste v hlavě. Děkuji.

1567, vaše kamarádka se bojí vztahů a nevěří jim. Není optimistická a pozitivní při setkávání, to je potřeba změnit, nejistota z ní přímo vyzařuje. V příštím roce jí jde vztah s mužem, který je sám je z jiného města a na začátku je to vztah o navštěvování a v pozdější době se budou domlouvat na sestěhování. Zdravotně by si měla dávat pozor na psychiku a problémy s tlakem a srdcem. V budoucnu ji hrozí cukrovka.

jasmine

Dobrý den, vydrží můj vztah s přítelem, kterého velice miluji, leč já jsem ročník 1961,on 1973, ale náš vztah je opravdu nádherný, krásný, jen se bojím, že já rozvedená starší on svobodný a mladší. Ale jedno vím je to krásná láska s obou stran.

Jasmin, chybí mi zde vaše znamení, či datum narození, příště s dotazem ho zadejte, pak již odpověď dostanete. :o))

 

www.kartarkaester.cz.tl


Ptejte se tarotových karet a Heleny Kubeškové.

helena kubeskovaAž do středeční půlnoci můžete přímo pod tento článek opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Helena Kubešková prostřednictvím tarotových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkahelena.cz

Redakce


3.11.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 41   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklady karet. Odpovědi od mariášek, ptejte se tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-42
Marcelaa
Marcelaa - 11.11.2009 15:00

Dobrý den, chci se zeptat, jak se bude vyvíjet vztah: já Marcela 7.6.1969, on Richard 23.2.1965
Děkuji za odpověď Marcela

 
lybarka
lybarka - 9.11.2009 18:26

Hezky večer..........
Jsem už delši dobu sama a rozvedena,potkala jsem ted jednoho muže dat.nar.boužel nevim.jen že je beran 1972 Tomaš ja 22.11.1969 bude naš vztah mit šanci na budoucnost,,,,,,
Velice moc děkuji s laskou Zuzana

 
batum
batum - 9.11.2009 17:28

20.4.1952 mám problém s vlasy a celkově se zdravím co mám dělat?Děkuji.

 
Dadunka
Dadunka - 9.11.2009 15:32

Dobrý den,prosím karty o vyjasnění situace ohledně vztahu manžela (14.5.53) a jedné ženy (30.1.73).Mělo by jít údajně o pracovní vztah,ale nějaké tušení mi našeptává,že to je trochu jinak.Děkuji Dáda (11.8.64)

 
Alina
Alina - 9.11.2009 9:18

Dobrý den, moje narození 3.9.1943 a ptám se na vnučku a její zdraví, případně školu,zda se jí bude dařit - její nar. 5.8.1988

 
Alina
Alina - 9.11.2009 9:16

Dobrý den, moje narození 3.9.1943 a ptám se na vnučku a její zdraví, případně školu,zda se jí bude dařit - její nar. 5.8.1988

 
katkaj78
katkaj78 - 8.11.2009 9:14

Dobrý den,
jsem narozena 22.12.1978, můj přítel 11.5.1974. Máme spolu čtyřletou holčičku. Chci Vás poprosit o odpověď na otázku, zda se nám ještě letos nebo příští rok podaří počít druhé dítko. Snažíme se zatím přirozeně už dost dlouho 2,5 roku. Moc děkuji, mějte se hezky Katka

 
veronikatrk
veronikatrk - 7.11.2009 12:40

Dobrý den,
Omlouvám se zapomněla jsem uvést datum narození 19.11.1985 proto píši dotaz znovu.
Již půl roku jsem nezaměstnaná, ráda bych se zeptala zda konečně seženu práci a jestli to bude brzy.Protože zatím je to bez úspěchu.A také bych ráda věděla zda budu popřípadě v práci spokojená.
Moc děkuji za odpověď veronika T


 
veronikatrk
veronikatrk - 7.11.2009 12:36

Dobrý den,
Již půl roku jsem nezaměstnaná, ráda bych se zeptala zda konečně seženu práci a jestli to bude brzy.Protože zatím je to bez úspěchu.A také bych ráda věděla zda budu popřípadě v práci spokojená.
Moc děkuji za odpověď veronika T

 
marcela338
marcela338 - 6.11.2009 9:13

Dobrý den,narodila jsem se 16.6.1974.Jsem rozvedená a mám 2děti a to je ten problém proč jsem se rozešla s přítelem(nechtěl děti a to si uvědomil až po 2letém vztahu).Chtěla jsem se zeptat jestli v dohledné době potkám konečně toho právého.Moc děkuji za odpověd.

 
Romík
Romík - 5.11.2009 21:48

Dobrý den.Mé datum narození je 14.1.1967.Jsem rozvedená a chtěla bych se zeptat jestli do konce tohoto roku najdu práci.Děkuji

 
blfa
blfa - 4.11.2009 23:47

Dobrý den. Jsem vdova,narozená 12.4.1953 v Praze ve 23:59 hodin a chtěla bych vědět,jestli v listopadu seženu práci vyhovující mému zdravotnímu stavu.Děkuji

 
buterfly2
buterfly2 - 4.11.2009 20:41

dobrý den už jsem psala ale odpověd jsem nikde nenašla tak se pokusím jěště jednou potkám toho pravého ja nar 11.05.1982 děkuji

 
Pata-pata
Pata-pata - 3.11.2009 21:15

Dobry den,protoze,jsme oba prisli o praci,byli jsme nuceni odjet do zahranici,nevim co nas tady jeste potka,zda tu budeme stastny.Ja narozena 3.6.1958,manzel 3.11.1956Dekuji

 
čivavka
čivavka - 3.11.2009 20:55

dobrý den,ráda bych věděla,jak zkončí můj soudní spor.Táhne se to již dlouho a mne to již unavuje.Dojde k vyjímečné události a dostanu odškodnění za způsobenou škodu?Jsem narozená 13.2.1959 v 7.30.Děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-42
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.