Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Ptejte se mariášek a přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Ptejte se mariášek a přečtěte si odpovědi od tarotů.

Každý týden mohou zájemkyně z řad našich čtenářek využít tarotové či mariášové výklady karet, které připravují Ester Vosátková (mariášové karty) a Helena Kubešková (tarotové karty).

Dnes vám přinášíme odpovědi na  vaše dotazy, které připravila s pomocí tarotových karet Helena Kubešková.

Zároveň můžete přímo pod tento článek vkládat své otázky směřované na mariášové karty. O pravidlech vkládání dotazů se dočtete v dolní části tohoto článku.

 

Tarotový výklad - odpovědi na otázky z minulého týdne

Kaaj

Dobrý den, já se letos po mnoha letech rozešla s přítelem, ale hlodají ve mně pochyby, jestli je to napořád, protože - škoda krásného vztahu.. Takže se ptám: budu ještě s někým žít, bude mě někdo milovat? Narodila jsem se 26. 2. 1956. Zdraví Kája.

Dobrý den Kájo, jste teď hodně zklamná, uzavřená. Máte v sobě ještě minulost. Síly na to máte dost, ale vyčistěte si  hlavu od toho, co Vás stále ještě nutí se vracet a mít ideály o minulém vztahu. Máte tu kartu poustevníka a viselce, ještě není ten správný čas. Teď se budete hodně věnovat svému okolí, které Vás hodně drží nad vodou -rodina. Brzy se rozhodnete, že opravdu vztah chcete a přichází Vám tu muž do 50 let. Hodně štěstí.

radulenka

Jsem už v koncích s nervama. S přítelem teď máme problémy, má asi jinou, jak to vypadá podle karet, jak to dopadne s námi všemi? Já 8. 4. 1975 a on 4. 1. 1974. Moc naléhavě potřebuji znát odpověď, děkuji moc!

Dobrý den radulenko, Vy se mi tu teď opravdu vážně rozhodujete, co dál. Cítíte změny. Bude Vám s rozhodováním pomáhat starší muž a dodá Vám podporu. Váš partner je tak trochu nezodpovědný a ještě chce být dominantní. On má nevyřešenou minulost, před kterou prostě utekl dál a nevyřešil si ji. Je tu starší žena, která Vám v tom vztahu dělá problémy. Jiná žena (milenka ) tu není. Bohužel, vidím ukončení vztahu a nějakou dobu se budete srovnávat, ale vše zlé je pro něco dobré a Vy tu, až vyřešíte stěhování a záležitosti spojené s rozchodem, potkáváte dalšího muže, který Vám dá lásku a zázemí. Hodně štěstí.

Verlita

Dobrý den, můj kamarád spáchal středně vážný dopravní přestupek a teď jej čeká správní řízení. Ráda bych věděla, jestli to dobře dopadne, jestli nepřijde o papíry a pokuta nebude moc velká... Děkuji. Nar. 23. 3. 63

Dobrý den Verlita, nevím, zda se jedná o kamaráda. Já u Vás k tomuto muži vidím vztah. Nicméně, je tu dobré vyřešení. Bohužel je tu nějaká neupřímnost, zda Vám přesně řekl, jak se to stalo, či co ho čeká. Dopadne to dobře, on tu má zázemí, které mu pomůže, stabilitu i kartu štěstí, která mu tu pomáhá. Jen bude chvíli tak trochu díky tomu uzavřený vevnitř. Hodně štěstí.

avocab

Prosím o odpověď - já 22. 1. 65, on 6. 1. 55, oba rozvedení. Poslední dobou máme problémy, ustojíme je? Budeme spolu? Mám s ním jít do koupě domečku? Děkuju avočabka

Dobrý den avocab, jsou tu starosti na obou stranách a neumíte o tom hovořit. Vy jste ta, která to chcete více řešit, a trápíte se tu. Je tu karta viselce … jsou věci, co jste si nedořešili, a jsou mezi vámi nadále a neumíte o tom komunikovat. Tím jste se dostali do této situace, kdy spolu chcete být, ale cítíte se osamělí se svými problémy. Není nic jednoduššího než prostě začít. Hraje tu v nich velkou roli mladší muž, díky kterému je tato situace. Ještě nějakou dobu bude tato situace stejná, ale pak se zase stabilizuje. Hodně štěstí.

jasmine

Děkuji, omlouvám se, že jsem nezadala datum narození: Já 4. 3. 1961, on 29. 7. 1973. Nestydím se napsat, že ho miluji velmi bojím se, že jeho ztráta by byla pro mě krutá, ale stále mi dává najevo, že mě má moc rád. Nemusí to ani říkat, vycítím to z jeho chování ke mně. Nežijeme spolu, ale jsme denně ve spojení, bydlíme od sebe dost daleko a chvíle, kdy jsme spolu, patří k našim nejšťastnějším. Byl mi velkou oporou při mé operaci – thalatomie.

Moc bych byla štastná, kdybyste mi i odpověděla na to , kdy se zotavím. Jsem 14 dní po operaci, kde mi spalovali centrum bolesti v mozku, operace se povedla, ale byla jsem nucena se dvakrát vrátit do Prahy pro komplikace pooperační. Už se moc těším, až budu fit, budu moci ven, ač teď nemám kus vlasů. Operace byla přesně 19. 10. Já vím, že je to velmi brzy, být fit. Jen doufám, že nepřijdou již komplikace, krvácelo mi totiž z rány, kde byla navrtána lebka vpravo nahoře, a není dne, kdy nevstávám s bolestí na mozku na pravé straně. Děkuji za odpověď, na kterou se budu velice těšit.

A jako poslední se zeptám, velmi často navštěvuji Egypt, být teď v pořádku, odletěla bych, ale nemohu. Kdy podle vás mám naději se tam vrátit? Čas neřeším, mám ho dost, finance také ne, ale už se nemohu dočkat, až sednu do letadla, ale kdy ?

Dobrý den Jasmine, podle pravidel odpovídám na první a jedinou otázku. Tou je otázka zdraví. Máte za sebou výkon, z kterého se budete ještě nějakou dobu dostávat. Bud to chvíli trvat, některé záležitosti léčby budou chronické a nevymizí okamžitě. Budete řešit gynekologický problém a potrápí Vás trávení – žaludek, žlučník. Vše je spojeno s náročností situace a psychikou. Vy tu dostáváte velice mnoho síly od svého přítele a vše se vyřeší. Do roka jste jako nová :D Hodně štěstí.

BeataY

Chtela bych se zeptat, jake mam vyhlidky na nove misto. Svoje povolani miluji, bohuzel, totez se neda rict o miste, kde pracuji. Aplikovala jsem na nove zamestani. Rada bych vedela, zda to misto dostanu, nebo zda mam vyhlidky na jine misto a v jakem casovem odstupu. Bude to zmena k lepsimu? Jsem narozena 30. 12. 1962 v 15.45. Dekuji a preji krasny den!

Dobrý den BeataY, změna, která Vám přichází je velice kladná a ve velmi krátké době. Hodně štěstí.

marcela338

Dobrý den, narodila jsem se 16. 6. 1974. Jsem rozvedená a mám 2 děti a to je ten problém, proč jsem se rozešla s přítelem (nechtěl děti a to si uvědomil až po dvouletém vztahu). Chtěla jsem se zeptat, jestli v dohledné době potkám konečně toho pravého. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den marcelo338, láska Vám tu přichází. Chvíli si na ni ještě počkáte, není hned za rohem, viděla bych to příští rok v polovině. Toho muže budete nějakou dobu znát a pak k němu teprve získáte důvěru. Pomůže Vám vyřešit nějaký problém a Vy si uvědomíte, že je pro Vás opora. Budete ale hodně uzavřená. Dávejte si na to pozor a snažte se o svých záležitostech a myšlenkách komunikovat. Je tu minulost, a ta v novém vztahu nemá místo. Hodně štěstí.

Romík

Dobrý den. Mé datum narození je 14. 1. 1967. Jsem rozvedená a chtěla bych se zeptat, jestli do konce tohoto roku najdu práci. Děkuji.

Dobrý den Romík, Vy mi tu najdete do konce roku najdete nejen práci, ale také něco úplně jiného - a to lásku :D Hodně štěstí.

buterfly2

dobrý den, už jsem psala, ale odpověď jsem nikde nenašla, tak se pokusím ještě jednou: potkám toho pravého? Já nar. 11. 05. 1982. Děkuji.

Dobrý den buterfly2, Vy jste se mi tu ale rozhodla být sama, už svítá na lepší časy, ale vy si tu svou samotu tak trochu hýčkáte. Nový vztah na Vás čeká, jen ho musíte chtít. Ne jen zábavu, ale opravdový vztah. Přichází Vám dva muži - starší muž, ale bude tam neupřímnost, tak na to pozor, přijde další mladší, a pak budete happy. :-D Hodně štěstí.

čivavka

Dobrý den, ráda bych věděla, jak skončí můj soudní spor. Táhne se to již dlouho a mne to již unavuje. Dojde k výjimečné události a dostanu odškodnění za způsobenou škodu? Jsem narozená 13. 2. 1959 v 7.30. Děkuji.

Dobrý den čivavka, karty mne varují, abyste k tomu soudnímu sporu přistupovala zodpovědněji. Je tu muž do 50 let, kterého se to týká, uzavřenost a vy se tím hodně trápíte. Hledáte stále sílu, a tak už do toho trochu přišlápnete, aby se už něco dělo, a soud opravdu přichází. Je tu změna a celkem dobrý výsledek. Nicméně bude tu kolem toho neupřímnost a lži od staršího muže. Dávejte si na něj pozor. Hodně štěstí

Milka98

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli vydrží vztah mého syna, nar. 28. 7. 1983 a jeho přítelkyně, nar. 23. 11. 1982, zda budou mít spolu miminko. Děkuji moc.

Dobrý den Milka98, Váš syn se za krátkou dobu bude rozhodovat, protože je sice zamilovaný, ale partnerka je trochu neupřímná a občas je tam hádavost z její strany. Ona tu má na své straně kartu blázna. Díky tomu jsou také výkyvy ve vztahu. Budete tu společně se synem řešit nějaký problém a přijde tu ukončení vztahu. Hodně štěstí.

jitkaro

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se můj syn zbaví závislosti na drogách, osamostatní se a založí rodinu. Já 2. 10. 1957 (23.55) a syn 29. 9. 1981 (21.45), děkuji a přeji hezké dny.

Dobrý dne jitkaro, nebojte se, vše dobře dopadne. Je tu starší muž a hádky s ním a přichází změna. Hodně se uzavře do sebe, ale má tu muže, který s ním o tom umí hovořit - lékař, psycholog. Menší průšvih, díky němuž pochopí, že to vlastně už nechce, a je tu na konci karta slunce a zamilovaných. On to zvládne a bude zase dobře. Hodně štěstí.

evusche

Takže u mariášek jsem neuspěla - zeptám se tady. Já - 29. ledna 1980 - zajímá mne, zda mi ještě někdy vstoupí do života muž - 18. 11. 1974?

Dobrý den Evusche, tento muž je minulost. On je takový hloubavec a někdy pěkně nezodpovědný. Vidím tu kartu sexu a hádek, a stejně by přišel rozchod a problém. Má tu další partnerku, jako Vy tu máte dalšího partnera. :-D Hodně štěstí.

vyzablo

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jak dopadne mé manželství, které je v pořádné krizi. Já 21. 7. 1955, manžel 13. 12. 1961. Děkuji.

Dobrý den vyzablo, připadáte si tu hrozně osamocená ve vztahu. Na straně manžela je starší žena nad padesát let, která do něj „hučí““. Jsou tu hrozné výkyvy, které je ještě zhoršují. Chvíli se to stabilizuje, ale vy víte, že to je kvůli rodině. Je tu rozchod a hádky a vyřešení. Rozhodujete se tu pro rozvod. Vám tu pak přichází nový partner a láska. Hodně štěstí.

majka1234

Dobrý den zajímal by mě můj vztah nevztah. Já narozená 27. 4. 1981, on 13. 7. 1982. Máme velkou krizi, spíše už jsme od sebe a opravdu je to horší den ode dne. Jsem zoufalá, tak bych chtěla poprosit, zda to je definitivní, nebo po tom všem tady nějaká šance je. Taky jdu kvůli němu na přestupkovou komisi. Proto tu šanci nevidím. Tak mě to moc zajímá, co na mě osud přichystal. Děkuji majka.

Dobrý den majka 1234, jste tu hodně opuštěná a Váš partner, to je jedno velké kolo štěstěny. Vy se rozhodujete dát mu ještě jednu šanci, že se to změní, ale sama víte, že se změnit nedá. Pro něj je to už ukončeno. Přichází Vám tu jiný partner a s ním budete opravdu šťastná. Hodně štěstí.

Danula+V+H

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to vypadá s mým manželstvím. Nastala nějaká krize, podle mě má manžel někde někoho jiného, ale kvůli dětem váhá. Já nar. 8. 1. 1983, manžel 5. 11. 1982.

Dobrý den Danula+V+H, hodně tu komunikujete se starší ženou a Váš manžel se snažil, ale pak to vzdává. Je tu změna a ukončení. U něj jinou partnerku nevidím. Bude Vás trápit samota a hádky, a proto to prostě ukončíte. Vidím tu rozvod, ale přichází Vám brzy nová láska staršího muže. Hodně štěstí.

monja

Jsem rozvedená, narozená 10. 5. 1967, čeká mě ještě nějaký partner, nebo už budu jenom sama?

Dobrý den monja, Vy tu máte samotu v sobě jakoby zakódovanou, musíte to chtít opravdu změnit. Bojíte se do něčeho dalšího jít, protože by to podle Vás bylo to samé. Ten strach tu překonáte. Ještě nějakou dobu to bude trvat. Přichází Vám tu zamilování a vztah s dominantnějším mužem nejen chápavým, ale i šikovným, pracovitým. Jen si hned od začátku ujasněte, co od vztahu očekáváte. Hodně štěstí.

Dadunka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na manžela (14. 5. 53), na jeho zdraví. Byl u lékařky, která mu řekla, že má vyšší tlak a měl by zhubnout. Nějak se mu to nedaří, i když se snaží (již delší dobu). Bojím se o něho. Mohu mu nějak pomoci s pomocí Vašich kartiček? Děkuji Dáda.

Dobrý den Dadunko, tak si to shrneme - metabolismus, pohybovka, srdíčko a plíce, on si o tom hodně dumá a bojí se toho, Je tu specialista, který opravdu pomáhá a .. hlavně jste tu Vy! Vy jste jeho poloviční úspěch – v kartách jste tu jeho císařovna. V budoucnu vidím výrazné zlepšení zdravotního stavu. Vy jste pro něj andílek strážný. Hodně štěstí.

Mařka

Jsem rozená 18. 5. 1943 – vdaná. Chci se zeptat na své zdraví. Již několik roků mám stále potíže, a zda se to do budoucna zlepší. Je možné, že k potížím přispívá i psychika, stresy? Předem děkuji.

Dobrý den Mařka, hrozně Vás tu vyčerpávají hádky s mladším mužem. Díky tomu dostává zabrat srdíčko a plíce. Jednou je to lepší, podruhé výrazný propad. V krátké době přichází zlepšení. Je to otázka psychiky. Vidím tu u Vás jen pohybové problémy, ale to je opravdu vše přiměřeno věku. Na konci máte karty slunce a zamilovaných. Jakoby Váš zdravotní stav souvisel s rodinou. Přichází po zdravotní stránce klidné a příjemné období. Hodně štěstí.

 

www.kartarkahelena.cz


Ptejte se mariášových karet, dotazy vkládejte přímo do diskuse pod článek.

 

Až do středeční půlnoci můžete opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Ester Vosátková prostřednictvím mariášových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 ester

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkaester.cz.tl

Redakce


10.11.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 42   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Ptejte se mariášek a přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-42
Iva64
Iva64 - 13.7.2010 18:24

Dobrý den, nejsem v zaměstnání spokojena s výší platu. Dostanu přidáno k mé spokojenosti nebo změním zaměstnání? Díky za odpověď, snad bude optimistická.smajlik - 105

 
ivisek55
ivisek55 - 30.11.2009 11:10

Dobry den,Jsem rozvedená ,5 let jsem žila s přítelem,Již přes rok spolu nežijeme,Má novou přítelkyni,Ale pořád prosí že mně miluje abych se vrátila,Mám ho taky ještě ráda,Ale moc mi ublížil,Já narozena 30.10 1963 opn 17.12 1955.Děkuji moc

 
tiraja
tiraja - 16.11.2009 16:11

Milá Ester, zhruba rok mám přítele a chtěla bych vědět, zda nás čeká společná budoucnost, příp. společné bydlení. Jsem narozena 24.03.1962, přítel 10.11.1949, oba jsme rozvedení. Děkuji a přeji hezké dny...

 
Stanik
Stanik - 16.11.2009 11:28

ja narozena 25.1.1976, bych chtela vedet, kdy mi osoba narozena 24.11.1984 prestane otravovat zivot. Pokladam ji za energetickeho upira a rada bych vedela o co ji jde a jak se ji zbavit. Diky

 
xvladka
xvladka - 13.11.2009 11:46

Preji krasny podzimni densmajlik - 45rada bych se zeptala,proc nemam 5 let zadneho partnera,zda se mi tam jiz nejaky neukazujesmajlik - 43dekuji za odpoved..jmenuji se Vladka a jsem 20.11.1964..papapasmajlik - 105

 
nikiczech
nikiczech - 13.11.2009 10:35

Dobrý den, ráda bych ve svém věku začala studovat vysokou školu. Jaké mám šance na přijetí a zdárné studium jsem vdaná a narozená 23.01.1972.
Moc děkuji a smajlik - 61přeji hezký den P.B.

 
MTralala
MTralala - 12.11.2009 23:25

Dobry večer,nevim jestli jsem tady spravně,ale mam dotaz na karty,muj syn jiří narozen 25.12.1986,svobodny je nyni ve vězeni,chtěla bych vědět,až ho propustí,jestli začne žit normalni,spořadany život,nebo bude pokračovat dal tam kde přestal????? děkuji za vaší odpověd.MTralala

 
stela2003
stela2003 - 12.11.2009 16:28

Dobry den.Ja by som sa chcela spytat na moj vztah s mojim priatelom.Ja narodena 20.3.1967 on 29.10.1945.Vravi ze ma velmi miluje ale mam pochybnosti nakolko za cele 3 roky co sa pozname mu stale najdem v pocitaci ako si prezera hole zeny atd. ked sme spolu nebyvali este suseda mu posielala vselijake emaili s prilohami nahych zien atd.Som 8 rokov vdova nemala som nikoho len teraz jeho on je 7 rokov vdovec a viem ze mal rad zeny sam mi to povedal ale ze nikdy nevedel co je to skutocne milovat len ako mna spoznal to vie.Nejak mu prestavam doverovat mam mat pricinu alebo nie? Velmi Vas prosim poradte mi.Dakujem.

 
kaaj
kaaj - 12.11.2009 16:18

Moc Vás zdravím: jsem v situaci vdané ženy v manželství,které už není partnerstvím a mám skvělého ženatého přítele.Mám svoje manželství nebo přátelství nějak radikálně řešit a měnit nebo si ponechat oboje a prostě žít?Já:
16.3.1972,manžel je 12.2.70 a přítel 28.6.71:Děkuje a moc zdraví Peťulesmajlik - 82

 
Renina20
Renina20 - 11.11.2009 14:53

Dobrý den,chtěla bych požádat o výklad ohledně pracovní činnosti.Jsem již delší dobu v PID a začínám uvažovat,že bych se začala doma věnovat určité činnosti a ráda bych věděla jak to vidí kartičky.Činnost by byla na ŽL a tak zvažuji zda se do toho pustit a zda je to pro mě dobré rozhodnutí...nar.20.8.1968,vdaná.....velice děkuji za Váš čas a ochotusmajlik - 61

 
batum
batum - 11.11.2009 11:31

Dobrý den, snad budu mít štěstí, ráda bych věděla moje zdraví nar.20.4.1952, necítím se dobře a manžel taky 13.2.1952 děkuji.

 
jlo
jlo - 11.11.2009 8:07

Dobrý den, jsem narozena 10.8.1964 a zajímá mě, co já a kariéra-potažmo peníze v novém pracovním zařazení, které má být od 1.1.2010-budu spokojená? Děkuji Jarmila

 
Tygřinka
Tygřinka - 10.11.2009 20:14

Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat,žiju s přítelem na psí knížku 5 let. Jak vidíte náš vztah do budoucna. Děkují moc. Mé nar. 29.5.1962 v 15 hod.Přítel 4.10.1955.smajlik - 45smajlik - 54

 
IBERIE
IBERIE - 10.11.2009 18:24

Dobrý den.Ctěla bych se zeptat,jestli se naše problémy s manželem už nějak vyřeší Děkuji pěkně. já 6.6.1957, manžel 4.12.1956. stav vdaná

 
Šupitopresto
Šupitopresto - 10.11.2009 17:12

Dobrý den, ráda bych se zeptala na své zaměstnání, zda setrvat, či to konečně rozseknout a odejít. Datum narození 24.1.1971.Děkuji za odpověď.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-42
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.