Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklady karet. Odpovědi od mariášek. Ptejte se tarotů.

Výklady karet. Odpovědi od mariášek. Ptejte se tarotů.

Minulý týden jste mohli v našem on-line výkladu karet pokládat dotazy na výklad prostřednictvím mariášových karet Ester Vosátkové. Odpovědi na některé z nich si můžete právě nyní přečíst.

Zároveň máte možnost přímo pod tímto článkem pokládat své dotazy na tarotové karty. Pravidla vkládání dotazů najdete v dolní části tohoto článku.

 

Mariášový výklad – odpovědi na vaše dotazy

1-Renina20

Dobrý den,chtěla bych požádat o výklad ohledně pracovní činnosti. Jsem již delší dobu v PID a začínám uvažovat, že bych se začala doma věnovat určité činnosti, a ráda bych věděla jak to vidí kartičky. Činnost by byla na ŽL, a tak zvažuji, zda se do toho pustit a zda je to pro mě dobré rozhodnutí. Nar. 20.8. 1968, vdaná. Velice děkuji za Váš čas a ochotu.

Dobrý den Renino20, podnikání u Vás momentálně nedoporučuji, jste hodně upnutá na zázemí a rodinu, kterou by to dost omezovalo. Přišlo by v brzké době ukončení. Doporučuji toto řešit až v rozmezí  půl roku, kde Vám vstoupí na pomoc při řešení do cesty mladý muž okolo 40 let.

2-batum

Dobrý den, snad budu mít štěstí, ráda bych věděla moje zdraví nar. 20. 4. 1952, necítím se dobře a manžel taky 13. 2.1 952 děkuji.

Dobrý den batum, jsou tu u Vás problémy gynekologické a problémy spojené se srdcem, zatěžující plíce. Vidím tu dále obtíže spojené s trávením - žaludek. Vy jste trochu nezodpovědná k tomu zdravíčku. Budete tu mít návštěvu nějakého léčitele, který Vám to pomůže vylepšit.

3-Tygřinka

Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat, žiju s přítelem na psí knížku 5 let. Jak vidíte náš vztah do budoucna. Děkují moc. Mé nar. 29. 5. 1962 v 15 hod. Přítel 4. 10. 1955.

Dobrý den Tygřinko, je tu mezi Vámi hodně velké osamocení, chybí tu dostatek komunikace. Bude se chvíli schylovat jakoby k ukončení, ale pak pochopíte, že s ním chcete být, i když je trochu nezodpovědný. Zasahuje Vám tu do vztahu rozhodování se, protože přemýšlíte nad neupřímností. Vše se stabilizuje. Vztah tu máte dál. Ale nebudou tam žádné změny. Jste oba zvyklí na tento režim.

4-Aranka*

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli se naše problémy s manželem už nějak vyřeší. Děkuji pěkně. Já 6. 6. 1957, manžel 4. 12. 1956. Stav: vdaná

Dobrý den Aranko. vidím tu změny v příštím roce, poznáte staršího muže a ten Vám pomůže se rozhýbat. Na straně manžela je starší žena, která tento Váš vztah neustále kritizuje. Je tu karta rozhodování se, a Vy prostě ten pocit osamocení nemáte zapotřebí a rozhodnete se jít dál svou cestou. Na straně manžela je jiná žena a díky ní jsou tu nějaké hádky, které se už vlečou. Tento vztah ukončíte. Připravte se trochu na hádky a nepříjemnosti.

5-Šupitopresto

Dobrý den, ráda bych se zeptala na své zaměstnání, zda setrvat, či to konečně rozseknout a odejít. Datum narození 24. 1. 1971. Děkuji za odpověď.

Dobrý den Šupitopresto, Vy odejít chcete a přitom nejste schopna se rozhoupat. Máte tu stabilitu, a tak si proplouváte. Je tu jisté zázemí v práci. Nicméně tu vidím opravdu odchod, nepříjemnost, která tento odchod rozhoupe. Nové místo na Vás bude čekat a po prvních nepříjemnostech se tato situace vylepší.

6-sanaya

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli se nám podaří splatit úvěr na byt, který jsme si teď s manželem koupili. Je to opravdu velká částka a doba není zrovna příznivá. Můj datum narození je 3. 5. 1957 a manžela 8. 3.1953.

Dobrý den sanayo, podaří. Bude tu nějaká nepříjemnost ohledne toho v rodině a hádka, ale vše dobře dopadne.

7-semot

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svoji sestru. Je narozena 21. 3. 1977, její přítel 20. 7. 1975, jak se bude jejich vztah vyvíjet, je přítel pro ni ten pravý a budou spolu mít miminko (sestra má gynekol. problémy) a případně kdy. Děkuji moc. Jsem 21. 8. 1975.

Dobrý den semot, tento vztah se potýká s problémem nedostatku komunikace. Sestra cítí velké výkyvy ve vztahu. Partner si ještě nedořešil minulost, ale vztah je pro něj zázemím, které hledá. Bohužel za nějakou dobu tento vztah skončí. Sestra tu těhotenství má, ale později.

8-mája3

Dobrý den, ráda bych věděla, jak bude probíhat naše manželství, či spíš nemanželství. Zda chystat náhradní bydlení pro sebe, třebaže mne to duševně, fyzicky a hlavně finančně vyčerpá. Je-li to vhodné řešení. Manžel je narozený 25. 11. 1960 a já jsem 13. 2. 1959. Díky moc.

Dobrý den májo3, jsou tu změny. Sama je cítíte. Partner to nebude chtít končit, ale pak prostě ke konci Vaše manželství dochází. Vidím tu rozvod a nepříjemnosti s tím spojené. Vy jste tu na konči jako císařovna. Bude to náročné, ale na konci je tu karty světa - rodiny, stabilizace. Vy to zvládnete.

9-klotty

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mé manželství. Já 29. 7. 1975 a manžel 8. 5. 1976. Máme velkou krizi a manžel se odstěhoval. Je to definitivní, nebo budeme spolu? Děkuji.

Milá klotty, bohužel tu návrat nevidím. Vy tu kolem sebe budete mít dva další nápadníky, ale chce to ještě čas. Vy jste teď hodně bolavá vevnitř a jediné, co Vám momentálně běhá hlavou, je osamocení. Vidím tu rodinu, která bude Vaším motorem dál. Nějakou dobu se s tou obavou z neupřímnosti u mužů budete ještě bránit dalšímu vztahu, pak teprve může přijít vztah další.

10-tetička

Krásný den, vezmeme se a pokud ano, bude příští rok ten vhodný? Jsme oba rozvedení, já nar. 2. 4. 1962, on nar. 20. 5. 1936. Děkuji.

Dobrý den tetičko, bohužel tu u Vás svatbu s tímto mužem nevidím. Přichází Vám tu hodně neupřímnosti okolo, uzavření se a starší žena, která Vás bude přímo nutit k hádkám. Zato přichází do Vašeho života jiný muž. Mladší a s tím budete řešit dál svou budoucnost.

11-petrakan

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na budoucnost našeho manželství. Rok máme krizi, myslím si, že je za tím jiná žena, i když manžel tvrdí opak. Kvůli dceři jsem se nechtěla rozvádět, ale takhle dál už to nejde. Já nar. 15. 7. 1972, manžel 28. 3. 1971. Děkuji.

Dobrý den petrakan, uzavřenost, vztek a bolest v srdci na Vaší straně. Manžel je tu jako opřený o rodinu, o ten pocit rodiny a důležitá pro něj je dcera. Je tu neupřímnost, dáváte i další šanci. Nějakou dobu je tu neměnný stav. Pak ale přijde ukončení a hádky ve vašem okolí.

12-carmi

Dobrý den. Jsem nar. 2. 4. 1954, vdova, můj přítel 21. 7. 1948, rozvedený. Má dosud silnou vazbu na svou bývalou ženu (nemají spolu děti). Neovlivní to v konečném efektu náš vztah? Někdy mám pocit, že stále čeká, jestli se k němu nevrátí. Děkuji.

Dobrý den carmi, Vy to chcete stále řešit, a tak šlápnete někdy vedle a může z toho být nepříjemnost. On tu opravdu určitou neupřímnost má ve vztahu k vašemu partnerství – vlastně sám k sobě. On se tu stále rozhoduje. Bohužel tu uvidím ukončení. Proměnlivý stav a Vy jakobyste se chtěla pohádat,aby něco změnil, aby se vztah mohl vrátit. Je tu karta osamocení, což je v jistém směru samota, ale i pochopení. Pokud chcete partnerství zachovat, vypusťte tyto myšlenky a myslete pouze na vztah Vás dvou. On je pak rozhodně pro stabilitu, kterou hledá.

13-A487

Dobrý den, jsem vdaná, nar. 30. 1. 1963, máme půl roku velké manželské problémy, manžel je nar. 12. 1. 1963, nevím, jak vše řešit, v pozadí je i muž, nar. 27. 7. 1948 (ženatý), jestli se rozvést a zůstat sama s dětmi (budu mít finanční potíže, manžel se vyjádřil, že nebude platit a bude se mstít, po něm prý potopa, vyhrožuje fyzickým násilím, psychické probíhá-nekonečné hádky, nadávky a výhružky) nebo zkusit situaci nějak ustát, to zkouším, ale zatím se nedaří, jsem v pasti a nevím jak dál, moc prosím o odpověď. Rozvedla bych se, ale bojím se ho, je schopný i někoho zabít. Děkuji.

Dobrý den A487, výklad je pro Vás a manžela. Uzavření osamocení-nekomunikace. Neupřímnost a ukončení. Pokud by tu byla možnost lásky, není to zatím ta pravá. Pro Vás přichází později s novým partnerem. Toto manželství bohužel končí, ale své štěstí tu máte. Nebojte se, nepříjemnosti s rozvodem budou, ale Vy je ustojíte!

14-Darina

Dobrý deň, nemám šťastie na mužov, dvadsať rokov som žila sama so synom, potom sa v mojom živote objavil prima priateľ, s ktorým som bola rok a pôl a pred tromi mesiacmi sme sa rozišli. Objaví sa ešte v mojom živote niekto? Narodila som sa 27. 12. 1962.

Dobrý den Darino, vztah Vám tu přichází zhruba za 6 měsíců. Ten muž bude starší a takový sečtělý a přitom nezodpovědný. Dávejte si pozor na jeho neupřímnost, mohl by být nějaký průšvih na cestě a díky tomu ukončení tohoto vztahu. Za delší dobu pak máte dalšího partnera. Málo platné, ale Vy si tu samotu tak trochu hýčkáte. Udělejte nějakou změnu .-)

15-zuzola

Jsem svobodná matka a mam 17letého syna. Jsem narozena 27. 2. 1966. Neustále mám smůlu na muže. Chci se zeptat, jestli vůbec někdy najdu toho pravého.

Dobrý den zuzolo, Bohužel musíte trochu zapracovat na sobě, vím, že Rybička to nemá jednoduché, ale.. Vy se mi tu zavíráte do sebe. Nedůvěřujete si. Partner Vám tu opravdu přichází a to zhruba za 10 měsíců, ale komunikujte a mluvte a mluvte, seč to půjde. On o Vás bude mít zájem, tak ho netrapte zmatky v sobě. Co bylo, nezměníte. Důvěra a hlavně sebedůvěra. Jděte na nějaký kurz, kde budete trénovat a uvidíte změny.

16-myše

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nevl. syna (26/9/1990), jestli dodělá školu a začne se chovat normálně (zodpovědně, úměrně věku), najde práci a tak. Zatím se jen kvůli němu hádáme a neklape to... (já 13/4/1971, manžel 28/4/1966). Děkuji.

Dobrý den myše, jsou tu hádky s Vámi, Vy tu vystupujete, jakobyste řešili ty problémy, které jeho chováním nastávají. Hodně se mi tu Váš nevlastní syn uzavírá do sebe, aby pochopil, že to není dobré a co by vlastně chtěl. S kým tu má perfektní stav a domluvu o tom, že to změní, je Vás manžel. Dojde ze zlepšení a zlepší to i Vaše rodinné vztahy.  

17-IVUSKA 56

Doufám, že do třetice všeho dobrého a dostanu odpověď. Kdy budu babičkou? Dcera 18. 6. 1975 rozvedená, syn 3. 6. 1978 svobodný, já 29. 3. 1956 vdaná. Děkuji.

Dobrý den IVUSKO56, ještě nějakou dobu si Vaše dcera počká. Karty zatím dobu nespecifikují, jen to, že bude šťastnou maminkou. Ona si tu ještě bude řešit vztahy a pak přichází to správné období. Na konci na ni čeká krásný chlapeček.

19-Nelie

Dcera narozena 6. brezna 1994. Jak zije/kdy se s ni uvidim? Moc se o ni bojim, od cervence jsem ji nevidela... (ja jsem rozvedena, 13 brezen 1971).

Dobrý den Nelie, Vaše dcera má okolo sebe otce, či muže kolem 40 ti let, se kterým cítí rodinné zázemí. Je tu problém mezi Vámi a ní, který se postupně vyřeší. Je tu hodně neupřímnosti a rozhodování se. Ta situace okolo Vás je opravdu hodně složitá a dost bolestná. Změna přijde a Vy ji uvidíte, ale čeká Vás ještě kus cesty. Přichází Vám do života starší muž, který Vám hodně pomáhá najít si stabilitu a rodinné zázemí a vyřešení situace.

20-blfa

Dobrý den. Jsem vdova narozena 12. 4. 1953. Chtěla bych vědět, jestli se mi poštěstí najít co nejdřív práci na plný úvazek, nebo čekat do ledna a za málo peněz vykonávat práci na 1/2 úvazku, jež mi byla dnes nabídnuta. Děkuji.

Dobrý den blfa, práce bude a to píšu velice ráda, budete mít samostatnější post, a i když budou takové ty počáteční rozjezdy trochu těžší, Vy si svoje místo krásně vypracujete a bude to práce stabilní, kde se budete cítit doceněna. Pokud Vás láká tato nabídka, kterou máte, přišlo by kvůli ní spousta hádek a stejně by to Vás problém nevyřešilo. Jen by Vás to blokovalo a nutilo plynout dál. Nabídka tu přichází a je velice dobrá. Držte se. 

 

www.kartarkaester.cz.tl


Ptejte se tarotových karet a Heleny Kubeškové.

helena kubeskovaAž do středeční půlnoci můžete přímo pod tento článek opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Helena Kubešková prostřednictvím tarotových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkahelena.cz

Redakce


18.11.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 35   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklady karet. Odpovědi od mariášek. Ptejte se tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
bubuška
bubuška - 4.12.2009 22:21

Dobrý večer, jsem narozena 10.3.1980 a jsem svobodná mamča. Chtěla bych se zeptal jestli k nám přijde ten pravý muž. děkuji za odpověď

 
ivisek55
ivisek55 - 30.11.2009 9:45

Dobry den,jsem rozvedená ,5 let jsem žila s přítelem,Je to rok jsme se rozešli.Žije s novou ženou,Ale stále prosí abych se vrátila že miluje jenom mně,Co mám dělat.Nejde mi navázat novy vztah.Já narozena30.10 1963 přítel 17.12 1955 děkuji

 
Delete
Delete - 28.11.2009 1:55

Dobrý večer, jsem narozena 1.1.1945 a manžel 13.11.1947. Ráda bych věděla,zda se dostaneme z dluhů a jak to vypadá s námi. Děkuji předem

 
Seboosis
Seboosis - 26.11.2009 23:33

Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli se s pritelem opravdu vezmeme a jestli spolu zastaneme, vzhledem k nasemu vekovemu rozdilu. Ja narozena 18. 4. 1987, pritel 18. 1. 1970. Dekuji

 
lilina5
lilina5 - 26.11.2009 22:18

Dobrý den, narodila jsem se 5.9.1956 po 25 letech jsem byla donucena změnit zaměstnání. Zajímalo by mě jak se bude vyvíjet dál moje pracovní pozice zatím to moc dobře nevypadá.Děkuji

 
lilina5
lilina5 - 26.11.2009 22:15

Dobrý den, narodila jsem se 5.9.1956 po 25 letech jsem byla donucena změnit zaměstnání. Zajímalo by mě jak se bude vyvíjet dál moje pracovní pozice zatím to moc dobře nevypadá.

 
Mon-ika
Mon-ika - 26.11.2009 20:06

Syn Jakub mar.1.8.2005 trpí astmatem.Je možné v budoucnu,že se toho zbaví-vyléčí úplně?děkuji

 
kalocovamartina
kalocovamartina - 24.11.2009 19:11

smajlik - 105Dobrý den,jsem nerozena 4.3.1970.Rozhoduji se s přítelem podnikat a nevím jestli je to to správné rozhodnutí.Mám čtyři děti a bojím se aby se jich to moc nedotklo.Nevím jestli by to bylo to správné rozhodnutí ,ale moc bych to chtěla udělat.smajlik - 105Děkuji Martina

 
Adélka
Adélka - 24.11.2009 14:53

Dobrý den, jsem nar. 10.7.1987 a chtěla bych vědět jestli mě čeká nějaký princ, jsem momentálně sama? Děkuji

 
xvladka
xvladka - 24.11.2009 14:34

Ahojky Helenko,bohuzel nevim,kam vam mam podekovat,a tak pisi sem...moooc dekuji za odpoved a vas volny cas venovany mesmajlik - 44krasny de..Vladkasmajlik - 99smajlik - 105

 
vlcice189
vlcice189 - 23.11.2009 9:41

Dobrý den, uvažuji ještě o potomkovi s partnerem 22.11.1973, ale mám jisté pochybnosti o tomto vztahu 18.9.1972(já). Co si o tom myslí karty? Děkuji za odpověď.

 
ivucha
ivucha - 21.11.2009 21:25

Dobrý den,ráda bych věděla,zda se nám poštěstí mít vytoužené dítko a co proto ještě mohu udělat.Také jsem náhle ze dne na den přišla o práci.Čeká mě dřív nová smysluplná práce nebo miminko?Já 30.4.1968,manžel 18.9.1965. Moc Vám děkuji Ivasmajlik - 100

 
jablcko
jablcko - 20.11.2009 19:37

Dobry den,rozisla som sa s priatelom caka ma daka nova laska v blizkej dobe?nar.12.6.1960,dakujem..

 
fati
fati - 20.11.2009 8:43

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžeme s manželem udělat ještě něco pro to, abychom měli miminko, všechny lékařské i další možnosti bohužel byly neúspěšné. (já 14.6.1978, on 6.3.1977) díky smajlik - 61

 
Lotynka
Lotynka - 19.11.2009 19:09

Dobrý den, narodila jsem se 1.10.1982 momentálně jsem na MD, chtěla bych se zeptat zda u mne po ukončení MD vidíte nějakou práci a o jakou se asi jedná. Děkuji s pozdravem Lucie

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.