Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Každý týden mohou zájemkyně z řad našich čtenářek využít tarotové či mariášové výklady karet, které připravují Ester Vosátková (mariášové karty) a Helena Kubešková (tarotové karty).

Dnes vám přinášíme odpovědi na  vaše dotazy, které připravila s pomocí tarotových karet Helena Kubešková.

Zároveň můžete přímo pod tento článek vkládat své otázky směřované na mariášové karty. O pravidlech vkládání dotazů se dočtete v dolní části tohoto článku.

 

POZOR!

Každá čtenářka, může položit pouze jeden dotaz za měsíc. Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počt čtenářek. Děkujeme za pochopení.

 

Tarotový výklad - odpovědi na otázky z minulého týdne

jablcko

Dobry den, rozisla som sa s priatelom caka ma daka nova laska v blizkej dobe? Nar. 12. 6. 1960, dakujem.

Dobrý den jablcko, vidím u Vás v minulosti kartu rozhodování se, chcete už konečně rodinné zázemí a stabilitu. Cítit se zase jako císařovna. Jsou tu velké výkyvy v tom, jak se k věci stavíte. Nicméně, přichází Vám sem partner do pul roku. U něj budete cítit neupřímnost a v krátké době se objeví ještě jeden muž okolo 40 let. Pracujte na sobě, máte v sobě hodně minulosti a je třeba dívat se ve vztazích dál.

fati

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda můžeme s manželem udělat ještě něco pro to, abychom měli miminko, všechny lékařské i další možnosti bohužel byly neúspěšné. (já 14. 6. 1978, on 6. 3. 1977) Díky.

Dobrý den fati, máte tu za sebou opravdu velké zklamání z toho, že to nevyšlo, a dost se mi tu tím trápíte. Před sebou máte ještě dlouhou cestu, a ta nakonec bude odměněna. Máte tu partnerský vztah, kde je láska, ale dávejte si prosím pozor na to, aby Vám toto neovlivnilo i partnerství. Je tu specialista lékař, další muž, který Vám přichází do cesty a Vaše miminko je tu také :-D

Mon-ika

Dobrý den, narodila jsem se 17. 1. 1971, momentálně jsem bez práce a chtěla bych vědět, jestli se mi v blízké době naskytne příležitost najít zaměstnání. A taky bych se chtěla zeptat na manžela, narozen 1. 3. 1975, obdržel výpověď, jestli i jemu se poštěstí co nejdříve najít jiné a podobně placené zaměstnání. Moc děkuji.

Dobrý den Mon-iko, kvůli ztrátě zaměstnání se tu hodně trápíte a zavíráte oči, protože se bojíte změn, které Vám to přinese. Nebojte se, práce Vám tu přichází. Bude tam menší nepříjemnost, když nastoupíte, ale práci tu máte :-D Tak už se připravujte :-D

BABKA

DOBRÝ DEN, můžete charakterizovat mojí osobu? Sama v sobě se někdy nevyznám. 6. 6. 1957 v 11h.

Milá BABKO, tak toto je otázka spíše pro numerologa nebo astrologa. Za sebe Vám mohu říci, co prozradily karty. Jste typický Blíženec s ascendentem v Panně: Blíženečci se v sobě nevyznají často. Jsou tu velké výkyvy nálad a hodně obav před tím co říci světu a partnerovi a co ne. Co je správné a co ne. U Vás tu mám kartu hvězdy a měsíce. Takže Vy jste v podstatě šťastný člověk, ale nějakou malou neupřímnost si neodpustíte a pak se zahloubáte do sebe a přemýšlíte..Proto je to dost těžké s takovým partnerem vyjít. Ta Panenka Vás nutí vše analyzovat, připravovat, chápat a Blíženec naopak proplouvá životem, jak zavane vítr...

xvladka

Dobry den. 5let ziji sama a stale jsem nikoho nepotkala. Zmeni se to? Asi to necim, brzdim. Dekuji a krasny vecer. Vladka 20. 11. 1964. Rozvedená.

Dobrý den xvladka, Vy jste ale ten nejsilnější druh Štíra. Je tu u Vás minulost, za krátkou dobu jí dáte v hlavičce vale a ten partner tu přichází, nebojte se. Je už před Vámi blízko, jen se snažte být více partnerská. Tím myslím méně dominance ve vztahu a více upřimnosti o tom, co máte v hlavě. Nebojte se, přichází to, tak na to myslete. Jste ženská plná síly a jiskry. Okolo Vás partneři jsou, ale trochu se bojí toho štírovství :-D

mija

Dobry den jsem narozena 10. 2. 1971, stastne vdana, ale nezamestnana. Zajimalo by me, jestli najdu praci co nejdriv. Dekuju za odpoved.

Dobrý den mija, vidím tu u Vás ukončení, ale také v krátké době novou a stabilní práci:-D Máte tu velkou oporu v partnerovi a rodině. Nezapomínejte na to jim to občas dát najevo :-D

Milda_1

Jsem ženatý narozen 13. 1. 1947 a chci se zeptat na své zdraví. Děkuji.

Dobrý den Mildo_1, z minulosti tu máte zatíženou psychiku a díky tomu i srdce a plíce. Trápí Vás tu pohybovka a čeká tu na Vás lékař - homeopat nebo nějaký odborník přes přírodní léčbu. Dojděte si na krevní obraz, je tu porucha metabolismu a krevního obrazu. Budete tu řešit ledviny nebo pohlavní orgány. Nejsem lékař, ale zajděte si k lékaři pro krevní rozbor, je třeba předejít vážnějšímu onemocnění.

30jitka

Dobrý den. Jsem svobodná 30. 4. 1973, najdu do konce roku práci? Děkuji Jitka.

Dobrý den 30jitko, práci tu do konce roku bohužel nevidím, řešíte si tu vztahy a to bude docela oříšek, spousta mužů okolo Vás, přichází až později a to zhruba do 6 měsíců.

Žofka17

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se mNě v blízké době podaří najít muže v podobě životního partnera. Jsem nar. 19. 4. 1982, děkuji moc za odpověď. Krásný den! Žofka.

Dobrý den Žofko17, vztah by tu byl, starší muž, ale je tu neupřímnost, potom nějakou dobu uzavření se do sebe a hledání se, trochu mi tu jako Beran tlačíte na pilu. Později se tu objevují dokonce dva partneři a budete si vybírat :-D Je tu možnost otěhotnění, tak opatrně na to :-D.

katkaj78

Dobrý den, zatím se mi nedostalo odpovědi, tak to zkouším znovu. Ráda bych věděla, zda ještě letos nebo příští rok otěhotním. Jsem nar. 22. 12. 1978 a můj přítel 11. 5. 1974. Za odpověď moc děkuji. Krásný den Katka.

Dobrý den Katko78, zatím tu u Vás těhotenství bohužel nevidím. Budete si tu řešit vztahy a své zázemí..

paniinka

Snad se mi podaří napotřetí dostat odpověď. Děkuji. Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vnuka 29. 7. 1984 - jak se vyřeší jeho finanční situace a zda neovlivní jeho vztah s partnerkou.

Dobrý den paniinka, každá čtenářka může položit svůj dotaz jedenkrát za měsíc. Vám bylo odpovězeno 27.10. další dotaz můžete tedy položit příští týden. Toto opatření je z důvodu, aby se při výkladech dostalo na co největší počet čtenářek. Děkujeme za pochopení.

Stanik  

Ja narozena 25. 1. 1976, bych chtela vedet, kdy mi osoba narozena 24. 11. 1984 prestane otravovat zivot. Pokladam ji za energetickeho upira a rada bych vedela, o co ji jde a jak se ji zbavit. Diky.

Dobrý den Stanik, život Vám přestane otravovat, jen co Vy najdete způsob, jak se k problému stavět. Vy jste komunikaci už ukončila, ale je tu karta karmy, která říká, že jste si nedořešili vše, co máte. Co od Vás chce, to nevím, nicméně ten problém se jen schoval a zatím nevyřešil. Vy se tu rozhodujete a budete řešit, tak do toho šlápněte, máte to tu před sebou ještě nějakou dobu, než se opravdu odhodláte.Zkuste to dříve, nic dobrého Vám to čekání nepřináší.

kickinka  

Dobré ráno, chtěla jsem se zeptat, zda se manželovi podaří jeho sen příští rok - postavit baráček, a příští Vánoce už být v něm. Jeho narození 2. 2. 1966.

Dobrý den Radka, každá čtenářka může položit svůj dotaz jedenkrát za měsíc. Vám bylo odpovězeno 3.11, další dotaz můžete tedy položit za měsíc od tohoto data. Toto opatření je z důvodu, aby se při výkladech dostalo na co největší počet čtenářek. Děkujeme za pochopení.

1567  

Dobrý den, to by mě moc zajímalo, proč se vyhýbáte odpovědi na moji otázku. A to obě dvě. No nic, asi mi není souzeno dostat odpověď. Přeji krásný den.

Milá 1567, otázku je možné položit jednou za měsíc, vy sama jste dostala odpovědi na vaše otázky 13.10, 20.10, 27.10 a 3.11. Od té doby, co jsme si toho všimly, tak to sledujeme a vše evidujeme. Možná se vám nelíbí, že je možné zadat otázku jednou za měsíc, ale je to stanovené takto, aby se dostalo na všechny čtenářky, a nebo na co největší počet lidí. Pokud je vaše potřeba větší, tak je to na návštěvu kartáře a to jakéhokoliv a ne na zadávání otázek. Další dotaz můžete zadat za 14 dní.

avocab  

Chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet dál náš život? Pět let žiji s partnerem - já 22. 1. 65, on 6. 1. 55, oba rozvedení. Děkuji.

Dobrý den avocab, z Vaší strany je tu trochu neupřímnosti k partnerovi. On je tu velice příjemný a vzdělaný muž, je tu trochu problém, že si ještě nedořešil úplně minulost. Ale díky tomuto vztahu se to hodně učí. Jediný problém, který tu je - je tu velká možnost uzavření se a ztráty komunikace, potom byste oba dva cítili, že vztah skomírá. Snažte se co nejvíce komunikovat. Jinak by tu vznikaly hádky a Vy by jste se rozhodovala, zda vztah zachovat.

malile

Dobrý den, moc prosím o odpověď na mou otázku: vyřeší se brzy moje velmi špatná finanční situace, podaří se mi splatit všechny dluhy? Jsem rozvedená, nar. 28. 2. 1962. Děkuji moc. Lenka

Dobrý den malile, ještě nějakou dobu tato situace bude trvat, je to hodně proměnlivé u Vás. Budete tu řešit lásku, potomky a pak přichází zklidnění financí. Bohužel ale nejdříve až v druhé polovině příštího roku.

 

 

www.kartarkahelena.cz


Ptejte se mariášových karet, dotazy vkládejte přímo do diskuse pod článek.

 

Až do středeční půlnoci můžete opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Ester Vosátková prostřednictvím mariášových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 ester

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkaester.cz.tl

Redakce


24.11.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 44   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-43
Hanufeth
Hanufeth - 30.11.2009 21:43

Hanufeth-(vdaná,18.4.1958),dobrý den,pracuji od 16.11.2009 jako pečovatelka.Práce mě baví,jen mám na starosti asi 12 klientů,takže mám co dělat celých 12 hodin,co jsem v práci.Nastálé situace převážně řeším sama,je to tady zvykem.Mám v tomto místě zůstat,nebo mě čeká jiné zaměstnání.Děkuji za náhled.smajlik - 100smajlik - 61

 
Sofiesarah
Sofiesarah - 30.11.2009 17:27

Dobrý večer, chci se zeptat (svobodná, 15.2.1984) jak se bude vyvíjet můj vztah s již bývalým přítelem (svobodný, 1.12.1982). Když jsme se teď naposled viděli, tak mi tvrdil, že se chce ke mě vrátit, ale prý potřebuje čas. Mám strach, že se zase zklamu a že ke mě není upřímný. Navíc je znovu v kontaktu se svou bývalou milenkou, takže mám obavy, že se dají dohromady.Prosím poraďte co dělat a jak to bude mezi námi dál? Děkuji za odpověď. Sarah

 
Adélka
Adélka - 30.11.2009 16:23

Dobrý den, chtěla bych vědět jestli v nejbližší době potkám nějakého prince. Nar.10.7.1987smajlik - 95

 
Seboosis
Seboosis - 29.11.2009 14:51

oba jsme svobodni

 
Seboosis
Seboosis - 27.11.2009 20:02

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli se s pritelemopravdu vezmeme a jestli spolu zustaneme, vzhledem k nasemu vekovemu rozdilu. Ja 18. 4. 1987, pritel 18. 1. 1970. Dekuji

 
ivucha
ivucha - 27.11.2009 10:58

Jsem úplně zapomněla,že jsem narozená 30.4.1968 a můj manžel 18.9.1965 .smajlik - 100smajlik - 30

 
ivucha
ivucha - 27.11.2009 10:50

Dobrý den paní Ester,tak já už jsem nějak celá zoufalá,léta se mi nedaří otěhotnět a teď jsem ještě ke všemu přišla ze dne na den o práci.Nervy mám v kyblíčku a vůbec netuším ,co se mnou bude dál.Moc bych chtěla to děťátko,ale zároveň mě znepokojuje moje finanční situace.Připadám si totálně neschopná.Prosím Vás, jak to vidíte Vy?Děkuji za odpověď. Iva

 
marcela338
marcela338 - 27.11.2009 8:57

Dobrý den paní Ester,jsem narozena 16.6.1974,jsem rozvedená,mám 2děti.Dostala jsem výpověd z práce(snižování stavů),takže od ledna budu bez práce.Chtěla jsem se zeptat zda v dohledné době najdu práci a zda víte v jakém tak oboru.Předem děkuji za odpověd.S pozdravem Marcela

 
mariamaria
mariamaria - 26.11.2009 20:31

DOBRY VEČER .CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT NA PŘÍŠTI ROK SOUHRNRNEM.DELŠI DOBU JIŽ MARODIM A ZŘEJME ME ČEK DALŠÍ OPERACE.CHTELA BYCH SE ZEPTAT NA ZDRAVI,PRACI NAR.20.07.1965 DEKUJI MOC MAJKA

 
Byra
Byra - 25.11.2009 13:45

Dobrý den, jsem s přítelem (on 29.5.1980) již 6 let a chtěla bych vědět, zda nám to vydrží - já narozena 16.6.1984 v 7:40h. Děkuji za odpověď

 
Gaci
Gaci - 25.11.2009 12:15

Omlouvám se odeslalo se mě to 2x

 
Gaci
Gaci - 25.11.2009 12:14

Dobrý den,paní Ester,chtěla jsem se zeptat,zda se mé dceři podaří prodat výhodně dům na venkově a koupit byt,ja jsem narozena 17.7.1955,jsem vdaná,moje dcera je narozena 7.5.1981 je svobodná,děkuji,Jana

 
Gaci
Gaci - 25.11.2009 12:13

Dobrý den,paní Ester,chtěla jsem se zeptat,zda se mé dceři podaří prodat výhodně dům na venkově a koupit byt,ja jsem narozena 17.7.1955,jsem vdaná,moje dcera je narozena 7.5.1981 je svobodná,děkuji,Jana

 
Delete
Delete - 24.11.2009 22:49

Dobrý den p. Ester, narodila jsem se 1.1.1945, manžel 13.11.1947 a ráda bych chtěla vědět,jak to bude s penězi a zda dluhy někdy splatíme a jak bude vypadat náš život. NMoc předem děkuji

 
Pala
Pala - 24.11.2009 21:48

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budu i nadále odpouštět manželovi chyby a zůstávat s ním, nebo jestli se najde někdo jiný. Já narozená 18.6.1971, manžel 25.6.1971. Možná je tu jiný muž narozený 10.4.1972. Děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-43
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.