Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od mariášek, ptát se můžete tarotů.

Výklad karet. Odpovědi od mariášek, ptát se můžete tarotů.

Minulý týden jste mohli v našem on-line výkladu karet pokládat dotazy na výklad prostřednictvím mariášových karet Ester Vosátkové. Odpovědi na některé z nich si můžete právě nyní přečíst.

Zároveň máte možnost přímo pod tímto článkem pokládat své dotazy na tarotové karty. Pravidla vkládání dotazů najdete v dolní části tohoto článku.

POZOR! Každá čtenářka, může položit pouze jeden dotaz za měsíc. Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počt čtenářek. Děkujeme za pochopení.

Mariášový výklad – odpovědi na vaše dotazy

mafara

Dobrý den, pracujeme ve firmě, kde se bojíme velkých změn a ztráty zaměstnání. Moje dcera studuje v Praze a náklady spojené se studiem jsou velmi vysoké a ztráta zaměstnání by byla i pro ni tragická, ohledně studia. Našla jsem si přivýdělek. Spolupracuji s firmou, která pracuje s pojistkami. Mám kolem sebe lidi, kteří mne podporují, ale je to dost těžké náročné - zatim. Nevím, jestli mám vydržet a zlepší se to, nebo jestli investice s provozem této činnosti nejsou zbytečné. Ráda bych něco dokázala, ale nechci bojovat s větrnými mlýny. Jde i toto vyčíst z karet ? 19. 4.1964

Dobrý den Mafaro, jestli jsem to dobře pochopila, tak vás zajímá, zda budete úspěšná v nové práci. Je mi líto, já tam větší úspěchy nemám. Navíc rodině se to nebude moc líbit. Více lidí by se mělo snažit o zvýšení příjmů a snížení výdajů v rodině…

Seboosis

Dobry den, chtěla bych se zeptat, jestli se s přítelem opravdu vezmeme a jestli spolu zůstaneme, vzhledem k našemu věkovemu rozdilu. Já 18. 4. 1987, pritel 18. 1. 1970. Děkuji.

Karty nikdy neukazují na celý život, ale jen na 5-7 let dopředu, a tak jestli spolu zůstanete, je především na vás dvou. Navíc karty mi ukazují, že vy po letech budete hledat větší pochopení a city jinde, zda z tohoto vztahu odejdete, je na vás už samotné. U partnera problém není vidět.

ivucha

Dobrý den, paní Ester, tak já už jsem nějak celá zoufalá, léta se mi nedaří otěhotnět a teď jsem ještě ke všemu přišla ze dne na den o práci. Nervy mám v kyblíčku a vůbec netuším, co se mnou bude dál. Moc bych chtěla to děťátko, ale zároveň mě znepokojuje moje finanční situace. Připadám si totálně neschopná. Prosím Vás, jak to vidíte Vy? Děkuji za odpověď. Iva. Jsem úplně zapomněla, že jsem narozená 30. 4. 1968 a můj manžel 18. 9. 1965.

Těhotenství nevidím, naopak byste měla být ráda, že máte vedle sebe chlapa, jako je vás manžel. On je schopný vás podržet, abyste to zvládli všechno. Komunikujte společně a užívejte si jiných možností v životě, než je jen těhotenství. Radost můžete najít i jinde.

marcela338

Dobrý den, paní Ester, jsem narozena 16. 6. 1974, jsem rozvedená, mám 2 děti. Dostala jsem výpověd z práce(snižování stavů), takže od ledna budu bez práce. Chtěla jsem se zeptat, zda v dohledné době najdu práci a zda víte v jakém tak oboru. Předem děkuji za odpověd. S pozdravem Marcela

ODPOVÍDALO SE  10.11. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz za měsíc.

mariamaria

DOBRY VEČER .CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT NA PŘÍŠTI ROK SOUHRNEM. DELŠI DOBU JIŽ MARODIM A ZŘEJME MĚ ČEKÁ DALŠÍ OPERACE. CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT NA ZDRAVÍ, PRÁCI NAR. 20. 07. 1965 DEKUJI MOC MAJKA

Majko, souhrn na příští rok mi trvá doma výkladem hodinu, tak se kouknu na vaše zdraví. Majko, vaše tělo potřebuje ještě jeden zákrok, který zvládnete v poklidu. Pak se pomalu budete dávat dohromady, finance se u vás nemění a práce není vidět. Ale více starostí vám bude dělat někdo jiný nemocný u vás, někdo, koho nebudete moct dotáhnout k lékaři, a dejte na něj pozor, neb to není tak nevážné.

Byra

Dobrý den, jsem s přítelem (on 29. 5. 1980) již 6 let a chtěla bych vědět, zda nám to vydrží - já narozena 16. 6. 1984 v 7:40 h. Děkuji za odpověď.

Vztah vám vydrží, a dokonce vás čeká i svatba, tak si vztah užívejte.

Gaci

Dobrý den, paní Ester, chtěla jsem se zeptat, zda se mé dceři podaří prodat výhodně dům na venkově a koupit byt, ja jsem narozena 17. 7. 1955, jsem vdaná, moje dcera je narozena 7. 5. 1981, je svobodná, děkuji, Jana.

Gaci, tak výhodně, jak počítá, se to vaší dceři nepodaří, ale na byt jí zůstane a ten kupuje, takže ač to na začátku nevypadá tak vesele, tak to dobře dopadne.

Delete 

Dobrý den p. Ester, narodila jsem se 1. 1. 1945, manžel 13. 11. 1947 a ráda bych chtěla vědět, jak to bude s penězi a zda dluhy někdy splatíme a jak bude vypadat náš život. Moc předem děkuji

Dala bych si teď pozor na výdaje, dluhy budete ještě dlouho platit a větší příjmy nevidím, jde o to nezvyšovat výdaje doma, na co karty ukazují a m,ůže to být i třeba jen Vánocemi, ale přesto pozor na to.

Pala

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli budu i nadále odpouštět manželovi chyby a zůstávat s ním, nebo jestli se najde někdo jiný. Já narozená 18. 6. 1971, manžel 25. 6. 1971. Možná je tu jiný muž narozený 10. 4. 1972. Děkuji.

Palo, nevím, ale moc nechápu vaši otázku. Chcete, a nebo nechcete odpouštět chyby, nebo alibisticky čekáte, že přijde někdo jiný? Uvědomte si, co vlastně chcete dál a jak chcete žít, a nečekejte na nějakou záplatu, ale rozhodněte se sama za sebe jako dospělá ženská! Nechtějte po kartách rozhodnutí za vás, stejně toto si musíte vyřešit sama. Nikdy nám nepříjde rozumný vztah do cesty, pokud máme jiný.

prema

Dobrý den paní Ester, chtěla bych se zeptat, jestli se moje sestra - nar. 15. 9. 1965 dočká přítele. Je rozvedená, má za sebou několik nepodařených vztahů a žije život s dvěma problémovými dětmi. Již pár let na tom není psychicky úplně dobře a je hodně unavená. Občas zkusí odepsat na inzerát nebo si inzerát podat, ale případná setkání velice brzy skončí neúspěchem. Myslím, že ji to dost trápí. Má malou sebedůvěru, moc o sobě pochybuje. Děkuji.

Premo, někdy než kartář je lepší dobrý psycholog, ony se i karty mění podle toho, jak se nám mění stav naší psychiky. Pomozte najít najít dceři dobrého!!! psychoterapeuta a ten jí pomůže řešit chování dětí a i jí samotné, ráda se pak na ni podívám, jak to bude mít dál. Toto se mi stává bohužel občas i v praxi, kdy jsou lidi hodně zablokovaní a je třeba psychologa, nebo psychoterapeuta.

xase

Dobrý den, chtěla abych se zeptat, zda si do konce roku najdu zaměstnání, jsem nar. 16. 6. 1984

Do konce roku vám je jen brigáda, ale okolo února vám jde jiná práce, smlouvu ale podepisujete až na jaře.

brigita

Dobrý den, paní Ester, chtěla jsem se zeptat na svoje (10. 10. 47) a manželovo (4. 6. 44) zdraví a jak vidíte naše zdraví do budoucna. Děkuji za odpověď.

U vás je třeba se věnovat vaší psychice a uklidnit se, máte dost psychosomatických problémů. Když se zklidníte, tak se vám i uleví, najděte si radost a nechte problémy lidí na jejich řešení, vy se jen trápíte a nemůžete to stejně vyřešit za ně.

blesksoft

Dobrý den, dcera narozená 13. 3. 1987 v 5.10 má přítele 17. 11. 1985 a nějak se mi to mezi nimi nezdá. Vydrží spolu?

Budou spolu ještě v průběh příštího roku, ale jsou oba hodně rozdílní a problémy začnou nastupovat, až dojde k rozchodu. Oni jako pár jsou neslučitelní, pozor na to, čím víc se budete snažit ji na něco upozorňovat, tak tím víc se vaše holka zabejčí. Nechte jim volný průběh zkušeností, kterými si musí vaše dcera projít.

Jarmil

Dobrý den, zdravím Vás jsem vdaná, 22. 12. 1956 6:30 h. a dcera 14. 4. 1981 6:30 h. Zajímal by mě důvod úmrtí, jestli to měla v kartách napsáno? Nevím, jestli na to můžete odpovědět - nebo jestli se z této ztráty dostanu. Děkuji Jarmila

Smrt se ukazuje úplně stejně jako cokoliv jiného v kartách (láska, děti, manželství, soudy..), jen málo kartářů ale je schopno ji zpracovat a říct to klientovi. Je třeba si uvědomit, že smrt a nemoc dětí (bez rozdílu jejich věku) k nám chodí jako zkouška pro nás. Nechte tomu čas, je jasné, že to bolí a bude to bolet i dál, zvládnete to. Je třeba o tom ale mluvit a najít něco dál, co vás přemostí do budoucnosti, kde si najdete nějaký cíl, za kterým půjdete. Důvod úmrtí karty nechtějí ukázat, vypadá to, jako kdyby opravdu nahoře měla napsaný krátký život…

trpajzlik

Narodila jsem se 1. 2. 47 Vodnářka - chtěla bych se zeptat na zdraví a budoucnost, ale to už jsou dvě věci Děkuji moc

Pozor u vás na zdraví spojené s tlakem a srdíčkem, je vidět, že jste si užila i hodně těžké chvíle a tělo má potřebu to ted dávat najevo zdravotně. A pozor na trávicí trakt. Jinak jste hodně silná osobnost a máte tolik energie to zvládnout a ustát, že by vám to mladší ročníky mohly jen tiše závidět….

tasenka

Narodil jsem se 20. 05. 1950, jsem rozvedený. Ještě se zamiluju? Rika

Nebraňte se vztahu, nechte svoje pochybnosti a zkušenosti z minula v minulosti a užívejte si vztah, který k vám jde, máte ho na dlouhou dobu a bude velmi štastný a vyrovnaný.

ladislava

Hezký den, narozena 16. 6. 1963, kolem 7 ráno, zdraví a práce, děkuji.

Ladislavo, zdravotně vás čeká náročnější příští rok, a to i psychosomaticky, ale dávejte si hlavně pozor na gynekologické věci (i si hlídejte prsa) a trávící věci vám jdou s obtížemi. Hodně toho se snažíte zvládat sama v životě a pak to tělo není schopné unést…

Kadla

Dobrý den, ráda bych znala vývoj své finanční situace do budoucí doby. Nar. 2. 1. 1966

Dala bych si pozor na pracovní problémy, které se budou dít okolo vás a nezapojujte se do toho bludného kruhu, naopak koukněte na to s nadhledem a pohodou. Jinak finance, když ustojíte toto, jsou neměnné.

Januše 

Dobrý den, prosím, jak vypadá příští rok pro mě ohledně zlepší či zhoršení zdravíčka? Datum mého narození 18. 8. 1957. Děkuji.

Zhoršení je na začátku roku a pak se váš zdravotní stav zlepšuje a nacházíte mnohem větší klid a radost v sobě. 

jeřabinka 

Dobrý den. prosím vás, můžete mi poradit, jak se bude vyvíjet náš vztah s manželem? Já 5. 2. 1980, on 30. 6. 1970. Děkuji a přeji krásné dny.

Krize, kterou procházíte, je pomalu na ústupu. On si váš manžel málo věří, najděte si mněco o jeho znamení a pochopíte spoustu věcí v jeho chování. Ono Rak a Vodnář je těžká kombinace, v tuto chvíli víc pro obě strany.

čarodějka2 

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda má naději vztah s mým přítelem, já 31. 12. 1963, on 31. 10. 1962, poprvé jsme se setkali 10. 3. 2009 v 9.20 hod. Děkuji a přeji pěkný den.

Tento vztah má velkou naději, oba máte toho hodně za sebou, jediné, co potřebujete zvládnout, je partnerova menší komunikace, ale on to opravdu neumí. Cíle máte společné, tak si vztah užívejte a nedávejte tam pochybnosti.

zuzica 

Moj datum narodenia 24. 04. 1968, partner 07. 07. 1971, zlepsi sa nas partnersky vztah? Dakujem za odpoved. Zabudla som napisat, ze som slobodna.

Bez ohleduna to, o čem se právě dohadujete, by bylo dobré zalichotit na partnerovu strunu, on je hodně vztahem unaven a necítí se tam štastný, dejte mu pocit vítězství a ne pocit, že něco udělal špatně. Jednejte s klidem, vztah se klidní.

AndreaNY +1 

Dobry den, já narozena 7. 3. 1974 a manžel 1. 5. 1976. Zlepší se v dohledné době naše finanční situace? Děkuji

Milá Andreo, nemám pro vás potěšující zprávu. Mám tam sice malou finanční úlevu, ale máte tam nečekaný výdaj v rodině.

 

www.kartarkaester.cz.tl


Ptejte se tarotových karet a Heleny Kubeškové.

Až do středeční půlnoci můžete přímo pod tento článek opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Helena Kubešková prostřednictvím tarotových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci. helena

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

www.kartarkahelena.cz


1.12.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 31   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od mariášek, ptát se můžete tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
bubuška
bubuška - 11.12.2009 16:10

Dobrý den, minulý týden jsem Vám psala ale asi pozděsmajlik - 65 protože svou odpověď jsem nenašla. Narodila jsem se 10,3,1980 a jsem svobodná mamina, chtěla bych se zeptat na muže.Děkuji za odpověď

 
Jaj
Jaj - 9.12.2009 12:26

Dobrý den, ráda bych se zeptala na svého dobrého kamaráda (5.2.1970). Najde někdy tu pravou pro společný život? Děkuji.

 
Enele
Enele - 7.12.2009 13:59

Dobrý den,
prosím čeká mě společná budoucnost /miminko/ s mužem 22.12.1976? Já 28.8.1974
děkuju a hezký den Alena

 
Jarush
Jarush - 7.12.2009 12:10

Dobrý den, jsem narozena 17.3.1959 a chtěla bych se zeptat na moji budoucnost v oblasti citového života. Objeví se někdo?

 
klokánek
klokánek - 5.12.2009 15:45

Dobrý den,
jsem narozena 7.12.1960 a v současné době jsem dala výpověď v práci k1.1.2010.Ráda bych věděla něco o budoucnosti
Děkuji

 
prazak
prazak - 5.12.2009 10:58

Dobrý den, najdu muže pro společný život? dat. nar.2.2.1960.
Děkuji za odpověď.

 
Bella001
Bella001 - 3.12.2009 18:29

Dobrý den, ráda bych se zeptala na svůj budoucí život - hlavně ohledně financí a bydlení, zda se mi zadaří nějaký finanční postup a osamostatnění se nebo stále zůstane vše při starém. Děkuji. nar. 12.7.1988, 7,30

 
Jarmil
Jarmil - 3.12.2009 9:35

Moc děkuji za odpověď smajlik - 61smajlik - 31

 
jablcko
jablcko - 2.12.2009 15:35

Dobry den,co mozem cakat v blizkej dobe od cloveka nar.19.8.1959,ja nar.12.6.1960,dakujem

 
lobelka
lobelka - 2.12.2009 13:52

Dobrý den, jsem narozená 31.3.1979, manžel 17.5.1976. Má naše manželství do budoucna ještě šanci?Děkuji

 
Erinade
Erinade - 2.12.2009 12:25

Dobrý den, jsem již dlouho sama a chtěla jsem se zeptat, jestli si najdu v blízké době partnera a dočkám se i miminka? Děkuji za odpověď, Katka (nar. 25.4.1982)

 
marieanna
marieanna - 2.12.2009 9:29

Dobrý den, manžel narozený 8.7.1951 přišel o práci, je prosím naděje zda nějakou najde. Děkuji

 
marieanna
marieanna - 2.12.2009 9:26

Dobrý den, manžel narozený 8.7.1951 přišel o práci, je prosím naděje zda nějakou najde. Děkuji

 
Neferie
Neferie - 1.12.2009 21:12

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se mi konečně podaří otěhotnět a mít miminko. Já narozena 18.6.1971, manžel 25.6.1971. Pardon, doplňuji narození. Děkuji

 
Neferie
Neferie - 1.12.2009 21:12

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se mi konečně podaří otěhotnět a mít miminko. Já narozena 18.6.197, manžel 25.6.1971. Děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.