Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Každý týden mohou zájemkyně z řad našich čtenářek využít tarotové či mariášové výklady karet, které připravují Ester Vosátková (mariášové karty) a Helena Kubešková (tarotové karty).

Dnes vám přinášíme odpovědi na  vaše dotazy, které připravila s pomocí tarotových karet Helena Kubešková.

Zároveň můžete přímo pod tento článek vkládat své otázky směřované na mariášové karty. O pravidlech vkládání dotazů se dočtete v dolní části tohoto článku.

 

POZOR!

Každá čtenářka, může položit pouze jeden dotaz za měsíc. Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počt čtenářek. Děkujeme za pochopení.

 

Tarotový výklad - odpovědi na otázky z minulého týdne

Vikina

Dobrý den, život, práce, finance, nar. 24.2.1958 6:30 hod

Dobrý den Vikino, odpovídám na první otázku - práce. Mátu tu činnost, kde jste hodně uzavřena do svých myšlenek a děláte si s tím v minulosti starosti. Je tu velice dobré stabilní zázemí okolo Vás. Nějaká nepříjemnost, která rozhoupává komunikaci a je zde možné soudní řešení. To pro Vás dopadne dobře, ale ještě na nějakou dobu z toho vzejdou hádky a nepříjemnosti. Pak to pro Vás bohužel úplně končí. Přichází zde změna a mladší žena, se kterou se budete znovu pokoušet komunikovat, velice pro Vás důležitá. Hrají zde roli i finance z minulosti.

LenkaT

Dobrý den, snacha, nar. 30.6.1977, najde si v brzké době práci? Děkuji.

Dobrý den LenkoT, Vaše snaha je tu velice šťastná v zázemí, co má, přichází jí tu řešení, zda se má pustit do podnikání sama pro sebe. Je tu starší muž nad 50 let, který s ní hovoří o tom, ať to uváží, a jste tu Vy, která s ní o tom komunikujete. Bude tu nějaká nepříjemnost, když to spolu budete řešit, Zatím tu nové místo nevidím, pouze tuto možnost podnikání či osamostatnění.

aktijka

Dobrý den, prosím, co se bude dít v oblasti práce a financí? (22.1.1965). Díky

Dobrý den Aktijko, práce Vám tu po těch všech nepříjemnostech, které jste si s tím zažila, přichází práce v brzké době. Je tu starší muž, který Vám pomůže se rozhodnout a vzít ji. Bude to práce, kde budete mít svou samostatnou pozici :-D 

mkanka

Dobrý den, jak se bude vyvine má finanční situace - 16.11.1969

Dobrý den mkanko, máte tu za sebou velké rozhodování a hodně neupřímnosti ve finanční stránce. Je tu v současné době stabilita a celkem dobrá finanční situace. Jsou Vám tu oporou starší žena a muž, který Vás trochu nutí s tím něco dělat. Čeká Vás tu hádka s mužem do 50 let - soud a ztráta nějakých financí. Vše zlé je k něčemu dobré, protože pak se Vám finančně situace krásně vylepší díky muži, co bude okolo Vás - možné je, že to bude kolega.

paniinka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vnuka 29. 7. 1984 - svobodný - jak se vyřeší jeho finanční situace a zda neovlivní jeho vztah s partnerkou.

Dobrý den paniinko, Váš vnuk má okolo sebe hodně neupřímnosti a hádek. Vy to vidíte, jak je proměnlivý a jakobyste ho v tom chtěla nechat, ať se o sebe postará sám. Ve finanční oblasti ho teď čekají starosti, a ne jen jeho, zasahují až k Vám. Je tu možnost hádek, neupřímnosti, dokonce rozhodnutí pro soud. Nějakou dobu je tu hodně proměnlivý stav a pak přijde zase nějaká finanční ztráta. Je tu hodně nezodpovědný k financím. Vylepší se to později mladší ženě, která mu pomáhá (okolo 40 let). Později se finance vylepší. 

Bella001

Dobrý den, ráda bych se zeptala na svůj budoucí život - hlavně ohledně financí a bydlení, zda se mi zadaří nějaký finanční postup a osamostatnění se, nebo stále zůstane vše při starém. Děkuji. nar. 12.7.1988, 7.30

Dobrý den Bello001, podle pravidel odpovídám na Vaši první otázku – finance. Minulost financí je celkem dobrá. Teď jste na vydání sama a je tu nějaká nepříjemnost s mladým mužem ve vašem okolí. Stav bude delší dobu stále stejný. Dávejte si na své finance pozor. Finance tu máte stabilní a umíte si je tu vydělat. Později Vás ohledně financí čeká nějaký soud, Po něm hádky, ale pro Vás dopadne dobře. Je tu starší muž a žena, zřejmě rodiče, který Vám tu pomáhají.

jablcko  

Dobry den, co mozem cakat v blizkej dobe od cloveka nar. 19. 8. 1959, ja nar. 12. 6. 1960, dakujem.

Dobrý den jablcko, jak jste určitě četla v pravidlech, je opravdu dobré vložit Váš stav a zda se jedná o muže či ženu. Hledání člověka okolo Vás a co byste vlastně od něj chtěla, je na velký výklad. Pokud jsem se podívala na tu situaci, je tu rozhodování na Vaší straně a chcete tu přišlápnout na věc. A on je nezodpovědný, neupřímný a hádavý. Vidím tu nepříjemnost a dokonce soud. Je tu karta ukončení komunikace a vůbec špatné komunikace mezi Vámi všeobecně. Je tu mladší žena, která do té situace zasahuje a je tu už nějakou dobu problémem. Přijde změna a Vy tu máte okolo sebe muže ve věku jako Vy a jste tu zamilovaná.

lobelka

Dobrý den, jsem narozená 31. 3. 1979, manžel 17. 5. 1976. Má naše manželství do budoucna ještě šanci? Děkuji

Dobrý den lobelko, Vy se mi tu rozmýšlíte, zda dát podnět na rozvod, cítíte okolo sebe neupřímnost a snažíte se vydržet. Pak se rozhodujete pro stabilizaci vztahu. To nejhorší máte za sebou. Váš manžel je velice proměnlivý v chování a tak trochu nezodpovědný a hádavý. On se tu drží zuby nehty, drží ho tu děti. Je tu nepříjemnost, která Vás čeká, a Vy tu prostě bouchnete do stolu, že toho máte dost. Je tu velké řešení situace mezi vámi dvěma a zlepšuje se to. Pak ale postupně zase přichází uzavírání se do sebe a zhoršování komunikace. Rozvod tu nevidím, ale je před Vámi ještě hodně práce na tom udržet vztah. Moc Vám držím palce.

Erinade

Dobrý den, jsem již dlouho sama a chtěla jsem se zeptat, jestli si najdu v blízké době partnera a dočkám se i miminka? Děkuji za odpověď, Katka (nar. 25.4.1982)

Dobrý den Erinade, Vy se mi tu v těch vztazích snažíte přidupávat a tak trochu jste neupřímná. Dokonce kvůli tomu diskutuje zřejmě i s rodiči a jsou tu hádky kvůli tomuto tématu. Situace se zase zklidní a Vy mi tu potkáváte v krátké době muže. Jen si tu dejte pozor na komunikaci. Láska tu je, hvězdička na cestu Vám tu svítí. Zapomeňte na to, co bylo, a snažte se nově jít dál:-D. Miminko tu zatím nevidím, budete pracovat na tom, naučit se žít v partnerství.

marieanna

Dobrý den, manžel narozený 8. 7. 1951 přišel o práci, je prosím naděje, zda nějakou najde. Děkuji.

Dobrý den marieanno, Váš manžel tu má trochu nezodpovědnosti v tom hledání. V krátké době práce přichází a bude pracovat s mladším kolegou. Tam bude nějaká nepříjemnost a pomluvy a on tu má lepší nabídku další. Tou je práce spojená s mladším mužem a cestování při zaměstnání. Ta pro něj bude stabilní a velice dobrá.

Neferie  

Dobrý den, chci se zeptat, jestli se mi konečně podaří otěhotnět a mít miminko. Já narozena 18. 6. 1971, manžel 25. 6. 1971. Děkuji

Dobrý den Neferie, máte tu specialistu, se kterým probíhá léčba, a opravdu těhotenství přichází. Budete muset na sebe být opatrná, bude to rizikové a je zde možné ukončení. Takže na sebe dávejte opravdu velký pozor.

janadrang

Dobrý den, podaří se nám změnit bydlení? 22. 7. 1967. Děkuji.

Dobrý den janodrang, ano, máte tu stěhování :-D

Lotynka

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli u mě vidíte nějaké zaměstnání, popř. o jaké by se asi jednalo. Nar. 1.10.1982. Děkuji Lucie

Dobrý den Lotynko, vidím tu u Vás v minulosti staršího muže a rozhodování se. Uzavření se do sebe a trochu vzteku na situaci, která se ne a ne změnit. Pak Vám tu do cesty přichází mladý muž a Vy jste najednou pevná v kolenou. Tady muže být nabídka pracovní, ale byl by z toho problém. Nezodpovědnost. Pak vám tu nabídka opravdu přichází a velice dobrá a Vy se rozhodujete pro nějakou změnu. Je tam stabilita a máte tu karty síly. Na to máte:-D, tak se nebojte.

Adélka

Dobrý den, jsem dlouho sama, a proto by mě zajímalo, jestli někdy potkám nějakého přítele. Nar. 10. 7. 1987

Dobrý den Adélko, z toho pocitu uzavření se přichází teď v krátké době změna. Je tu láska, dokonce se kolem Vás budou točit dva muži. Starší žena Vám tu domlouvá, ať si dobře vyberete. Máte tu chvíli stav, kdy si hledáte svou pozici ve vztahu. ale nebojte se. Přichází i dítě a jste šťastná.

Kačenka

Dobrý den, zdraví a práce, nar. 25. 5. 1971 Blíženec. Děkuji.

Dobrý den Kačenko, srdce a plíce, pohlavní orgány nebo urologie, je tu možnost úrazu, kde mi někde spadnete a budete mít problém s páteří. Dost se mi tu z toho stresujete, a tak kašlete na jídlo a máte problémy se žaludkem. Tam by Vám hrozila operace. Je tu specialista, urovnává se to ale nějakou dobu to bude trvat a budete jako rybička. Z toho plyne - dávejte na sebe pozor.

Mamina6

Dobrý den, chci se zeptat, zda budu v nové práci (začínám podnikat v oblasti financí) spokojena a zda budu mít dobrou a stálou klientelu? A pak dále na zdraví svých 4 dětí? Narozena 3. 2. 1978. Datua mých dcer: 15. 11. 1998; 2. 6. 2001; 23. 4. 2005; 9. 11. 2007. Děkuji Katka

Dobrý den mamino6, odpovídám podle pravidel na první otázku. Pokud jich máte více, využijte nabídku jedné otázky za měsíc, či výkladu některé z kartářek. V práci tu máte stabilitu. Zodpovědnost, samostatnost, mladý kolega či muž okolo Vás, který do toho zasahuje, dost proměnlivá situace s ním. Starší muž a žena okolo Vás, co Vám hodně pomáhají s dětmi, a chvíli to bude trvat, než se to rozjede, Čekejte v tom ještě nějaké změny, dopadne vše dobře, máte tu zatím krásné karty.

Milka98

Dobrý den, jak se bude dařit mému synovi, nar. 28. 7. 1983 v jeho vztahu s přítelkyní, nar. 23. 11. 1982? Děkuji

Dobrý den Milko98, Váš syn byl velice zamilovaný. Teď o tom vztahu bude hodně přemýšlet. A bude chtít nějakou změnu. Partnerka je trochu uzavřenější a hádavější. Na její straně je proměnlivé chování. Je tu nepříjemnost mezi nimi, co se v krátké době stane, nebo se teď už stala, a hledání smyslu toho vztahu z obou stran. Ona si to rozmýšlí. On koná. Je tu zase nalezení stability a smyslu, i když to chvíli vypadá na rozchod, Je tu karta lásky :-D Přichází jí tu do cesty ještě jeden muž, který o ni bude mít zájem.

 

www.kartarkahelena.cz


Ptejte se mariášových karet, dotazy vkládejte přímo do diskuse pod článek.

 

Až do středeční půlnoci můžete opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Ester Vosátková prostřednictvím mariášových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 ester

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkaester.cz.tl

Redakce


8.12.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 34   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-34
Vinona
Vinona - 16.8.2011 11:34

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na pokračovaní vztahu s mužem 9.6.1980 a mnou 5.11.1976. Z předchodího vztahu mám již dcerku 12.10.2005, která je na přítele docela fixovaná, mají hezký vztah, akorát v poslední době cítím ve vztahu ze strany parnera neupřímnost. Máme v plánu se sestěhovat, akorát se v poslední době mi příjde, že mi partner něco zatajuje. Moc děkuji za vaší odpověď. Vinona.

 
Marcela1
Marcela1 - 17.2.2010 13:28

Paní Ester prosila bych odpověď na dotaz jaké je poselství Vesmíru pro mě (nevím přesnou formuli co říkáte v televizi) nebo jaký je obraz mojí duše. Marcela, 18.9.1965, rozvedená. Děkuji

 
filadelfie
filadelfie - 9.1.2010 19:35

Dobrý den,jmenuji se Helena nar.1.10.1960 mám takový problém,jsem dlouho sama a nedaří se mi nějak najít partnera.Prosím o výklad,zda se má situace změní. Moc děkuji Filadelfie

 
Leeea
Leeea - 5.1.2010 23:04

Dobrý den,chci se zeptat,jaký bude můj citový život tento rok,jestli potkám nějakou lásku,zamiluji se a bude to oboustranné nebo se mi tam bude motat jen můj bývalý děkuji moc za odpověď,já 27.8.1971smajlik - 43smajlik - 43

 
lenicckamm
lenicckamm - 19.12.2009 22:27

dobry den jmenuji se lenka a chěla bych se zeptat na zdravi ,penize laska a děti,předem vam mackkrat děkujismajlik - 35

 
Hanufeth
Hanufeth - 13.12.2009 22:04

Hanufeth-(vdaná,18.4.1958).Své sny si zapisuji,koncem roku 2006 se mi zdál sen o domě,kde měl každý svůj pokoj a v přízemí byl bazén.V listopadu 2009 jsem do tohoto domu s pečovatelskou službou nastoupila jako pečovatelka.Vedoucí pracovníci tohoto domu jsou v pohodě,ale chybí tu 1 pracovník,takže máme stále co dělat.Občas se mi chce utéct,ale nemám jinou nabídku zaměstnání.Moc by mi pomohl náhled karet.Děkuji.smajlik - 100smajlik - 61

 
avocab
avocab - 12.12.2009 20:52

Chtěla bych se zeptat co mě čeká ve vztazích s opačným pohlavím? Bude nějaký? nejlépe ten pravý? Děkuji, nar. 28.3.89

 
monika313
monika313 - 10.12.2009 15:06

dobry den jsem nar.1.4.1987 a muj manžel je nar.15.8.1979 a cthěli by sme se zeptat jakej bude naš vtah v budoucnosti,a kdy budeme myt druhy ditě,a jak natom budeme finančně,předem vam mockrat děkuji.

 
Jankaa
Jankaa - 9.12.2009 15:11

Dobrý den, já nar.3.6.1959, manžel 21.8.1955. Kterým směrem máme rožšířit naše podnikání. Děkuji.

 
Marciček
Marciček - 9.12.2009 13:29

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na můj a manželův vztah do budoucna, popřípadě jestli budeme mít nějaké další mimi. Já narozena 4.7.1977, manžel 28.5.1976
děkuji

 
Jaj
Jaj - 9.12.2009 12:44

Ještě jednou se ozývám a omlouvám, jsem trochu zmatkař.Kamarád je narozen 5.2.1979, předtím jsem narození napsala špatně.Děkuji.

 
Jaj
Jaj - 9.12.2009 12:43

Ještě jednou se ozývám a omlouvám, jsem trochu zmatkař.Kamarád je narozen 5.2.1979, předtím jsem narození napsala špatně.Děkuji.

 
Jaj
Jaj - 9.12.2009 12:40

Omlouvám se, zapomněla jsem upřesnit sebe - vdaná, 12.8.1969

 
Jaj
Jaj - 9.12.2009 12:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svého dobrého kamaráda (5.2.1970). Podaří se mu někdy najít tu pravou pro společnou cestu životem? Děkuji.

 
Dadunka
Dadunka - 9.12.2009 11:31

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na syna 28.3.84.Podaří se mu vymanit z dluhů,které si udělal a nyní má problémy s jejich splácením?Bojím se aby tyto dluhy nenarostly do závratných výšek a pak by to bylo nad jeho síly splatit.Nyní má práci,ale stále se mu něco nelíbí,je hádavý a podrážděný.Vydrží v tomto zaměstnání a nebo najde nějakou jinou práci,kde by byl spokojenější.Děkuji za odpověď.Dáda

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-34
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.