Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 19. 1. 2010. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím mariášových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

POZOR! Změna pravidel.

Z časových důvodů budou nyní odpovědi na položené otázky vycházet ob týden. Odpovědi si tedy budete moci přečíst a nové dotazy vkládat každé druhé úterý.


Odpovědi - tarotové karty - Helena Kubeškováa - helena

Trpajzlic - Dobrý den, chtěla bych se zeptat za dceru na tchýni 15. 8. 1945. Dcera 26. 5. 1976, zeť 17. 8. 1973. Nebaví se s nimi už přes 4 roky, nejevila zájem ani o vnučky, až letos na vánoce poslala obálku s penězi. Dcera se s ní vždy snažila vyjít, ale ona uznává jen svoje názory a ani s druhým synem nejsou její vztahy nejlepší. Dceru zajímá, zdali jí má dát ještě šanci nebo jestli má považovat tuto kapitolu za uzavřenou. Zeť o ní nemluví,ani nemá zájem se s ní kontaktovat. Děkuji za zprávu.

Dobrý den trpajzlic, tedy pokud je to trpaslík mužského rodu :-D jinak trpajzlíková :-D

Vaše dcera má ve svých osobních kartách zeď velké tápání a řešení karmy jak dál s touto ženou. Ona už to vzdala a nemá chuť bojovat, proto ji tato reakce zaskočila. Podřídila se situaci. Ta tchýně je pořádná potvůrka a co řekne, nikdy nemyslí upřímně a jsou z toho hádky. Jediné, co ji k ní přitahuje, jsou vnoučata, a to že je to „vlastní“ krev. Já tu vidím na chvíli urovnání, ale komunikace tu nikdy žádná pořádná nebude. Dokonce tu bude cesta, kdy se uvidí (a jakoby se to záplatovalo), ale pak si uvědomí, že o to ani nestojí a raději dál mlčí. Je tu velká komunikace ohledně staršího muže  (tchán nebo otec). Tohle nemá řešení, je to jako na houpačce. Neměla by se tím vůbec trápit. Ať nic nečeká a pak jí nic neublíží. Hodně štěstí.

 

AndyC@email.cz - Hezký den. Čekáme narození potomka (TP: 14. 5. 2009), ale pořád nemáme ani na základě UZ jistotu, co to bude. Bude to holka nebo kluk? Moje datum narození: 8. 12. 1981 a manžel  5. 2. 1974. Předem děkuji za odpověď. Andrea

Dobrý den Andyc@email.cz. Jsou věci, které mají zůstat mezi nebem a zemí na nějakou dobu utajeny. Jednou z nich je pohlaví nenarozeného dítěte, když už jste těhotná. Mé karty ukazují, že by to mohla být holčička. Ale toto je otázka, na kterou bychom neměli prozatím hledat odpověď. Hodně štěstí.

 

Kačenka - Hezký den, právě mi skončila mateřská, budu úspěšná při hledání nového zaměstnání ? Narozena 25. 5. 1971. Děkuji. Kateřina.

Dobrý den Kačenko, máte tu před sebou chvíli hledání zaměstnání a trochu nepříjemností s tím spojených. Je tu starší žena, která se na to nebude tvářit moc nadšeně, a neupřímnost v komunikaci ohledně Vašeho výběru práce. Najdete ji, ale bude to chvilinku trvat, počítejte tak v polovině roku. Máte tu moc hezké karty, vůbec se nemusíte bát. Je tu práce stabilní a je tu dokonce nějaké lepší postavení. Hodně štěstí.

 

JADVINA - přeji moc krásné dny. Ráda bych se zeptala, jestli má dcera (23. 12. 1982) bude šťastná s přítelem (30. 10. 1984). Je to ten pravý? A jestli ano, dočkáme se vnoučátka? Moc moc děkuji.

Dobrý den Jadvino, ze strany Vaší dcery je tu vidět krásný přístup. Stojí pevně na nohách. Teď bude cítit takové výkyvy ve vztahu. Je tu komunikace o vztahu se starším mužem. A již jednou se rozhodovala. Její partner si musí udělat sám v sobě jasno. Trochu se hledá, ale vztah cítí stabilní. Vaše dcera se bude chtít ve vztahu více prosadit a nějakou dobu vztah bude fungovat a budete mít pocit, že to je bláznivé. Že nic neřeší. Pak je tu období, kdy přijde řešení problému - oni si neumí o problémech povídat.  Okolo Vaší dcery potom bude ještě jeden partner a Vy si s tím děláte starosti. Ona se rozhodne velice dobře pro prvního partnera. Je tu svatba a dítě. Hodně štěstí.

 

brigita - Dobrý den. Moje kamarádka, rozvedená, nar.21. 5. 1949, má zdravotní problémy. Už delší dobu jí padají vlasy. Lékaři nevědí, kde je problém. Co na to říkají karty? Moc děkuji za kamarádku za odpověď.

Dobrý den brigito, u Vaší kamarádky vidím nějaký šok, který měla s tělem z minulosti. Vidím tu pohybovku a lékaře. Starší ženu, která si s ní dělá velké starosti, a mladšího muže, který jí bude hodně pomáhat. Je tu specialista. Jinak tu vidím řešení onkologických problémů. Je tu zátěž na páteř a řešení ohledně gynekologie. Vše se srovná, ale bude tu možná operace. Vše opravdu dobře dopadne. Karty ji varují, aby zašla k lékaři. Karta blázna vždy znamená, že se zdraví nevěnuje tak, jak by měla. Bude to chvíli trvat, ale vše se dobře vyřeší. Hodně síly a štěstí.

 

evropka - Dobrý den Heleno, moje dcera, narozená 2. 7. 1985, bezmezně miluje svého partnera, ale on mi přijde sobecký jedináček. Má jejich vztah budoucnost? Děkuji.

Dobrý den evropko, jelikož neznám datum narození jejího partnera napíši Vám, co dceru čeká v krátké budoucnosti. Rozhodla s ním dokonce mít i dítě. Ona se rozhoduje silou. Chce to za každou cenu. Je tu okolo starší muž, který se snaží - někdy i po zlém - jí to vymlouvat. Ona má nějakou nepříjemnost s tím partnerem a počítejte s tím, že tu bude chybět ve vztahu komunikace. Pak jí přijde ještě jeden muž do cesty, v tomto bodu se bude hodně rozhodovat, jak dál. Nebude k němu ale upřímná a vidím tu ukončení. Chvíli to potrvá, ale pak se zase vrátí k původnímu partnerovi, který má ale ve vztahu velké výkyvy. Hodně štěstí.

 

Sheeni - Přijde přítel v blízké době o práci, resp.najde si práci novou? Narozen 1. 5. 1981. Děkuji.

Dobrý den Sheeni, Váš partner má okolo sebe v práci staršího muže a s ním jsou spojena nějaká rozhodování. Jinak je tu hodně neupřímnosti a spousta věcí, které by měl měnit, pokud jde o přístup v práci. On je však změnit neumí. Podle karet trochu zabojuje a postaví se tomu. Vypadá to, že mu přijde nová nabídka, ale karty říkají, aby se rozmyslel, co opravdu chce. Je tu možnost cestování v zaměstnání. Hodně štěstí.

 

BetyKaroliTeri - Dobrý den Heleno, chceme s manželem postavit domeček. Začínáme vyřizovat "papíry". Chci se zeptat, zda se nám vůbec podaří uskutečnit ten náš sen, a pokud ano, tak zda letos. Děkuji, Katka 15. 3. 1977, manžel Rosťa 25. 7. 1977.

Dobrý den BetyKaroliTeri, vidím to velice nadějně. Nevídím tu letos ještě stěhování, ale vše je konečně na cestě. Je tu porada s advokátem. Poraďte se s ním o všem, co je potřeba. Jinak jsou tu velice krásné karty. Počítejte s tím, že budete mít nějaká finanční vydání. Trochu tu vidím možnost hádek.  A je tu starší žena, která Vám do toho bude chtít zasahovat. Díky tomu s ní budete mít omezenou komunikaci. Opatrně na to, zda k Vám bude ve všech záležitostech upřímná. Hodně štěstí.

  

Laila - Dobrý den, najdu konečně dobrou práci? Narozena 4. 2. 1978.

Dobrý den Laila, vidím tu novou nabídku. Je to přesně na Vaše síly, ale... bude tu nepříjemnost se starším mužem, kterou budete řešit, a pak je tu kolega, který bude dominantnější. Je tu dokonce možnost cesty. Mohla byste dostat samostatnější pozici. Hodně štěstí.

 

Januše - Moje dcera (nar. 25. 4. 1983) si 30. 4. 2010 bere mladíka (nar. 9. 1. 1983). Dopadne jejich svatba dobře? A co jejich společný život?

Dobrý den Januše, vztah je opravdu pěkný, svatbu tu vidím i lásku. Počítejte ale s tím, že se jí do cesty připlete ještě jeden muž – může to být kolega z práce, který bude pro ní lákadlem. On bude chtít milenecký vztah. Ona se rozhodne tento milenecký vztah ukončit. Partnerské štěstí tu má. Její partner má v sobě ale spoustu věcí, které neumí říkat. Opatrně na to. Ať se s ním o tom snaží komunikovat, jinak přijde chvíle, kdy bude chybět komunikace a vstoupí do toho onen milenec. Hodně štěstí.

 

Jity-x - Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda se mám pustit do podnikání na ŽL.
10. 3. 1967. Děkuji Jitka.

Dobrý den Jity-x, musím Vás trochu zklamat. Máte tu nějakou nepříjemnost, která by Vás čekala. Nechte tomu podnikání správný čas. Přijde to později. Podle mne někdy na začátku druhé poloviny roku, s tím přijde i nějaký kolega pracovní, který Vám bude oporou. Později tu máte velice pěkné karty. Hodně štěstí.

 

čarodějka2 - Hezký den přeji. Ráda bych se zeptala, jak se vyvine vztah s mým partnerem. Já 31. 12. 1963, on 31. 10. 1962. Děkuji, čarodějka.

Dobrý den čarodějka2, bohužel tu z Vaší strany vidím přicházející pocit samoty. Hádky, které to vyvolá, a velké výkyvy chování v tomto vztahu. Ten vztah chvíli poběží, ale je tu ukončení z Vaší strany. Jsou tu věci které si neumíte říci. A na jeho straně je mladá žena, se kterou něco řeší a rozhoduje se. Vám sem přichází další partner, který bude trochu dominantnější. Hodně štěstí.

 

Blazena - Dobrý den, rada by som sa opýtala pani Helenky na moje zdravie. Narodila som sa 4.12.1956 a som vydatá. Ďakujem.

Dobrý den Blazeno, z minulosti u Vás vidím krevní oběh a metabolizmus, je tu lékař, se kterým toto řešíte. Opatrně na sebe. Máte tu možnost nějakého úrazu, ale nevidím tu nějaké delší léčení. Jinak jsou možné problémy s pohybovým aparátem – ruce nohy. Jakoby tu bylo zatížení a bolest. Trvá to delší dobu,  ale zase se to srovná. Jinak tu vidím specialistu, který s vámi komunikuje, a návštěvy lékaře – za to Vás chválím ☺. Psychika - opatrně na to, je to velice důležité. Když se nesoustředíte, je tu možnost zlomeniny (ruka, noha), ale to až později. Budete ještě řešit gynekologii nebo urologii. Máte zatěžováno srdce a plíce a páteř, to vše souvisí s psychikou. Na konci výkladu je krásná karta slunce. Vše se vylepší. Hodně štěstí.

 

Gaci - Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda vydrží dlouhodobý vztah mé dcery Lucie (7. 5. 1981) s přítelem Milošem (28. 7. 1978), a zda budu taky někdy babičkou. Bude dcera bydlet v domě kde bydlí? Děkuji, Jana.

Dobrý den Gaci, vidím tu Vaši dceru, která ten vztah vnímá jako stabilní. Ten její partner už přemýšlel o ukončení. On je to tak trochu hádavý člověk. Mají před sebou rozhodování, jak dál, a nepříjemnosti. Zase se vše srovná, ale nějakou dobu bude chybět komunikace. Na konci můžete čekat to, co si opravdu přejete, ale tito dva lidé si musí uvědomit, že práce na vztahu je věc dlouhodobá, že trvá po celé partnerství. Teď je čeká zkouška. Hodně štěstí.  

 

blfa - Dobrý den. Jsem vdova, narozená 12. 4. 1953, je mi 56 let. Můj velký koníček už 3 roky je vykládání mariášovách karet a týden z tarotových. Kartám se nevěnuji denně, maximálně 3x týdně a taky mám špatnou paměť, proto si je popisuji. Ráda bych věděla, jestli mi je dáno kartám rozumět a umět je vykládat nebo s tím mám přestat.

Milá blfa, máte tu moc krásné karty pro práci s mariášovými kartami. Jen více studujte a hlavně – je potřeba více s nimi pracovat ve svém okolí. Sebedůvěra přijde po delší praxi. Je třeba zkoušet je vykládat pro okolí, abyste si sama, bez nápověd, zafixovala karty. Jen pracujte! Držím Vám palce a nenechte se odradit nepřejícími a nevěřícími. Hodně štěstí.

 

myska1 - Dobrý den, jsem narozena 8. 9. 1960 a chtěla bych se zeptat na mou práci. Mám velké problémy s ředitelem a nevím, jak to dopadne. Zda si budu hledat práci. Děkuji.

Milá myska1, vidím u Vás nepříjemnosti. Ano, ale nebojte se, vše ustojíte. Nevím, zda víte o mladší kolegyni, ale s ní také budete něco řešit. Ty problémy tam zůstanou, protože se vlastně tak nějak schovají do šuplíku. Ale vy si svůj post ustojíte. Sama se budete rozhodovat, co chcete dál. Hodně štěstí.

 

Delete - Dobrý večer, já jsem narozena 1. 1. 1945 a muž 13. 11. 1947. Chtěla bych vědět, jak to s námi bude dál, zda se umoudří. Předem děkuji!

Dobrý den Delete, Vy v tom vztahu chcete zůstat, ale manžel má nějaký prohřešek... Jsou tu hádky, i když je tu stabilita. Nakonec nepříjemnosti z jeho strany. Karty ukazují změnu a velice proměnlivou situaci, neupřímnost a ukončení. Je tu samota a nekomunikace. Jsou tu děti, které jsou takovým sloupem. On se rozhoduje – vy tu máte dokonce nějakou poradu s advokátem nebo o ní přemýšlíte. Vidím následné zlepšení komunikace. Hodně štěstí.

 

radulenka - Dobrý den! Přítel 5.10.1973 a já 8. 4. 1975. Zajímá mne, jak se bude nadále vyvíjet náš vztah, jestli má budoucnost. Moc díky!

Dobrý den radelenka, vidím Vás spolu. On se bude rozhodovat, jak dál, ale počítejte s tím, že je to člověk, co si ještě nevyřešil svou minulost a díky ní jsou tu nepříjemnosti. Vidím opravdu lásku, ale později nějaké hádky a neupřímnost. Dokonce přemýšlíte o ukončení. Jsou tu nějaké děti, které budete řešit a rozhodovat se. Půjdete prostě cestou blázna -  zavřete oči a vztah budete chtít. Vy máte kolem sebe ještě jednoho muže, se kterým to budete probírat. Starší muž a starší žena (rodiče) si dělají starosti a budou Vás pro jednoho z nich směrovat :-D Toto opravdu není lehký partner. Hodně štěstí.

 

ozon - Dobrý den paní Heleno, má smysl vztah s partnerem narozeným 28.12 1955? Já jsem 23. 3. 1954. Moc děkuji!

Milá Ozon, uzavřený partner, nezodpovědný, který se stále rozhoduje, co dál. On přemýšlel o ukončení, ale pak ve vztahu pokračuje. Vy karmicky řešíte, zda to bude má smysl. Z vaší stany je tu i hádavost, aby se to vyřešilo. Vidím Vás dál. Jsou tu nějaké děti – syn, kterého budete řešit. Je mnoho věcí, které chcete změnit, ale společně moc změnit neumíte. Nevidím rozchod, ale vztah s tímto člověkem je dost náročný. Hodně štěstí.

 

Remek - Dobrý den, chtěla bych se zeptat na manžela. Na to, jak se bude vyvíjet jeho postavení a spokojenost v zaměstnání. Narozen 16. 2. 1964. Děkuji moc.

Dobrý den Remek, vidím jeho rozhodování a Vás, která na to myslíte. Je tu jeho rozhodování odejít, Bude mít novou nabídku, kde by měl lepší, samostatný post. Okolo něj je mladý muž. Tato práce může být spojena s cestováním a je velice dobrá. Hodně štěstí.

 

Kameika - Dobrý večer, chci se rozvést a ráda bych věděla, jak dlouho to bude trvat. Já 19. 6. 1973 a muž 15. 7. 1963.

Dobrý den Kameika, rozvod tu skutečně přichází. Do půl roku tu máte advokáta a soud. Hodně štěstí.

 

Pedro - Dobrý večer, píší k vám i muži? Chci se tedy zeptat na vztah, jestli mě nějaký v blízké době čeká. Jsem 5. 2. 1979. Mám blízkou, i když starší kamarádku 12.8.1969. Mohl by případně vzniknout vztah s ní. Případně, vydrží alespoň přátelství? Díky.

Dobrý den Pedro, Vy se rozhodnete v tomto vztahu nepokračovat. Jakoby z Vaší strany už přišlo ukončení a pak zase přemýšlíte, jak dál. Ona tady lásku má. Má tu jiného muže, nevím zda o tom víte. Je tu proměnlivý vztah mezi vámi. Vám sem přichází do cesty jiná mladá žena s dítětem. Přáteli bduete, ale Vy budete mít svůj život. Hodně štěstí.

 

Fery - Dobrý den, vím že tyto stránky jsou určeny ženám, ale snad nevadí, že tady taky položím svůj dotaz. Jsem ženatý, narozený 13.1.1967 a chci se zeptat na své zdraví, hlavně v souvislosti s prodělanou operací v loňském roce a následnou léčbou. Díky.

Dobrý den Fery, už u Vás nevidím žádné další starosti, Budete ještě poněkud řešit krevní oběh a metabolizmus a hlavně – psychiku. Je tu okolo Vás mladá žena. Ta je Vám oporou. Pak budete řešit ruce a nohy - pohybový aparát. Nedivím tu zatím žádný další zdravotní problém. Hodně štěstí.

 

Ivus - Dobrý den. Datum narození 3. 2. 1954. Loňský rok byl pro mně velice špatný. V srpnu mi náhle zemřel manžel a já jsem se z toho ještě nevzpamatovala. Chtěla jsem se zeptat, jak budu vše zvládat v letošním roce - jak po stránce finanční, tak i zdravotní. Hlavně zda budu mít práci. Předem moc děkuji. Ivuš.

Dobrý den Ivus, dle pravidel odpovídám na první otázku. Tou jsou finance. Jsou tu nějaké finanční závazky. Jsou tu finanční závazky k minulosti, jste na finance sama. Nějaké nepříjemnosto s financemi budou. Karty Vás varují, abystee na finance byla velice opatrná. Vidím proměnlivou situaci. Pak tu budou nějaká jednání ohledně financí na uřadě. V rodině hádka s mladým mužem. A nějaké vydání. Je tu dokonce možnost soudu. Pak Vám přichází nový partner. Hodně štěstí.

 

papča - Dobrý den, chtěla bych vědět, jestli letos bez problému dokončím druhý semestr na VŠ. Narozena 4. 2. 1988. Děkuji, Pavla.

Dobrý den Papčo, copak jste pro dobré ukončení, Pavli, udělala? Vy se na tu školu nesoustředíte, tak jak máte. Je tu možnost, že ten semestr budete opakovat. Je tu karta blázna - nezodpovědnosti - a také karty ukončení. Zapněte a bojujte. Hodně štěstí.

 

Irena123 - Dobrý den, mám jedinou otázku. Jsem vdaná, narozena 11. 7. 1983 (ve 12:45 hodin). Delší dobu se snažíme s manželem o miminko. Podaří se mi otěhotnět v nejbližší době? Datum narození manžela je 1. 11. 1983. Předem moc děkuji a přeji hodně zdraví. Irena

Dobrý den Ireno123, těhotenství tu máte za pomoci lékařů. Dávejte na sebe v průběhu toho těhotenství velký pozor. Hodně štěstí.

 

ketyna - Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat na své zdraví. Nar. 7. 7. 1964. Moc děkuji Eliška

Dobrý den ketino, vidím u Vás srdce, plíce a specialistu. Je tu nějaká možnost úrazu, ale vše se dobře vyřeší a nebude dlouhá léčba. Jinak tu máte nějaké problémy v oblasti gynekologie, urologie. Měla byste být na své zdraví pozornější. Opatrně na zlomeniny. Vidím specialitu a řešení problémů s bolestmi páteře. Jinak tu zatím nic nevidím. Hodně štěstí.

 

www.kartarkahelena.cz


 a - ester

Dotazy pro Ester Vosátkovou a mariášový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. Odpovědi vyjdou v úterý 16.2.

Dotaz musí obsahovat:

Datum narození

Stav - vdaná, svobodná, rozvedená, vdova...

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

www.kartarkaester.cz.tl

Redakce


2.2.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 62   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-64
zdenka30
zdenka30 - 16.4.2010 10:29

dobry den chtela bych vas poprosit o odpoved na otazku zda se uz nase financni situace v rodine zlepsi moje datum narozeni je 31.1.1980 a manzelovo 11.11.1970 dekuji vam predem za odpoved

 
helenka333
helenka333 - 2.3.2010 19:52

Dobrý den,mohu poprosit o radu mám se vrátit k bývalemu partnerovi a nebo mam jít dál nejsme spolu už 4 měsíce ale stale se milujeme byli však mezi nama problémy proto jsme se rozešly ja 29.31974 přítel 18.11.1966 děkuji moc

 
Kameika
Kameika - 27.2.2010 13:30

Dobrý den paní Ester, chci se zeptat na syna nar.7.1.1994, je v prvním ročníku elektro-technické školy, je dost náročná a chtěla bych vědět jestli zvládne studijum nebo má přejde na jinou školu. Předem mockrát děkuji kameika

 
helenka333
helenka333 - 24.2.2010 18:05

Dobrý den,mohu poprosit o radu mám se vrátit k bývalemu partnerovi a nebo mam jít dál nejsme spolu už 4 měsíce ale stale se milujeme byli však mezi nama problémy proto jsme se rozešly ja 29.31974 přítel 18.11.1966 děkuji moc

 
jablůňka
jablůňka - 23.2.2010 21:50

Dobrý večer, já 4.1.1960, rozvedená a můj partner 31.12.1959, ženatý, ráda bych se zeptala, zda máme ještě nějakou šanci žít spolu v jedné domácnosti? Po 4-letém vztahu se rozhodl odejít od ženy, ale nedokázal to, vrátil se i s kuframa zpět. Je ještě nějaká naděje na druhý pokus nebo to mám vzdát? (známe se 35 let...a po celou tu dobu to mezi námi jiskří...). Mockrát děkuji, jablůňka

 
Kikina137
Kikina137 - 16.2.2010 22:08

Dobrý večer!
Bohužel jsem se dostala do velmi špatné a problémové situace. Narodila jsem se 5.5. 1970 v 11.30, jsem vdaná, mám dvě děti a momentálně jsem studující učitelka. Ze všeho nejvíce mě zajímá, jestli se mi podaří vyřešit nejpalčivější problém a to je otázka peněz. Najdu řešení a dostanu se z finančních problémů?
Moc děkuji za odpověď.smajlik - 85 Monika

 
ondr
ondr - 15.2.2010 12:06

Dobrý den paní Ester,
jsem blíženec, 23.5.1959. Rozvedená, sama. Pokouším se najít zaměstnání, koncem roku mi končí zakázka a už půl roku se snažím něco najít, nebo si přivydělat, splácím půjčky, hypotéky a krátí se mi dech.Zadlužuji se.
Děkuji za odpověď.
Svatkasmajlik - 97

 
prema
prema - 14.2.2010 19:32

Dobrý den, chci se zeptat jestli se zlepší finanční situace mého syna - nar. 4.4.1983 v 0.30 hodin. Je živnostník a zatím se mu moc nevede. Mám z toho obavu. Díky moc.

 
kopretina1
kopretina1 - 14.2.2010 17:14

Dobry den,
jsem vdana nar.17.1.1948, muj manzel narozeny 26.7.1952, pred pul rokem odesel manzel k jine zene, chtela bych se zeptat, jak se bude dale vyvijet nas vztah (nase manzelstvi)?

 
papča
papča - 13.2.2010 19:31

Dobrý večer.Chtěla bych se zeptat jak se bude vyvíjet do budoucna zdrav.stav mé sestřenice a jestli tam budou nějaké komplikace nebo to bude v pořádku.Bude to rok co podstoupila náročnou operaci. Vdaná nar. 5.7. 1963. Děkuji.

 
brosta
brosta - 11.2.2010 17:05

dobrý den.jmenuji se dana narozená 29.7.1981.jsem vdaná.chtěla jsem se zeptat studuji střední zdravotnickou školu druhým rokem je na 5 let a chtěla jsem se zeptat jestli udělám maturitu a budu v tomto oboru pracovat .moc prosím o zodpovězení moc mi na tom záleží

 
Irena123
Irena123 - 11.2.2010 10:44

Dobrý den Ester, jsem vdaná nar. 11.7.1983 a manžel 1.11.1983,
chtěla jsem se zeptat (delší dobu se snažíme o dítě),kdy se nám to v nejbližší době podaří? Předem děkuji Irena

 
jablcko
jablcko - 10.2.2010 14:20

Dobry den.Som nar.12.6.1960,rozv.,od buduceho mesiaca chcem ist do kurzu nemciny,chcem vediet ci to zvladnem,potrebujem to pre buduce povolanie...dakujem

 
Romík
Romík - 10.2.2010 9:59

Dobrý den narodila jsem se 14.1.1967a jsem rozvedená.Neustále řeším své zaměstnání.Nevím,kterým směrem se vydat-banka,finanční poradce,realitní makléř, obchodní zástupce,prodavačka, uklízečka...Prosím poraďte, kterým směrem se mám vydat,která práce je pro mne vhodná.A jestli v nejbližší době najdu zaměstnání.Děkuji moc za odpověď.

 
Lucky70
Lucky70 - 9.2.2010 18:31

Dobrý večer paní Ester, můj přítel (29.11.64 - rozvedený) mně dal ten pro mě nejkrásnější dárek k narozeninám = chtěl by se mnou (2.2.70 - rozvedená) ještě jedno dítě. Mám dvě děti a obě jsem počala okamžitě při prvním snažení (to mladší se narodilo před 2 roky a máme ho spolu). Zadaří se nám i tentokrát? Vyjde mi ješte jedno miminko?

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-64
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.