Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tvoření, malování, ruční práce

Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Glue Dots přichází s novinkou, která je jako šitá na míru všem šikovným tvořilkám. Zlaté české ručičky, které se nespokojí s nabídkou hotových ozdob a většinu rozličných ozdůbek a detailů na svých stránkách a přáníčkách si vyrábí samy, nyní mají dalšího pomocníka pro svůj kreativní rozlet.

Řeč je o samolepícím oboustranném archu. Z aršíku je možné vystřihnout či pomocí raznice vyrazit jakýkoliv tvar, písmeno, celý nadpis apod. a pomocí různých sypkých materiálů jej dotvořit přesně tak, jak si představujeme. Můžeme použít třpytky, drobné korálky, kamínky, písek, slámu, možnosti jsou takřka neomezené. Kolikrát vás folieuž napadlo, že na albu z dovolené u moře by byl hezký nadpis z písku?

Práce s takovým archem je velmi jednoduchá. Požadovaný tvar vyrazíme nebo vystřihneme, sejmeme folii z jedné strany, touto stranou přilepíme, kam potřebujeme, a sejmeme fólii i z druhé strany. Nyní zasypeme tvar třpytkami, pískem apod. a zbytek sklepeme. Tam, kde jsme nalepili náš tvar, zůstane posypáno.

Jedná se o tzv. suché lepení, nikde nám nic nekape, neteče, třpytky jsou přesně tam, kde potřebujeme, a tímto způsobem můžeme ozdobit i ty nejjemnější vyražené tvary. Vyzkoušejte, uvidíte, že vás nadchne, jak je to snadné a efektní.

V nabídce E-shopu www.svetvzpominek.cz nyní najdete samolepící aršíky i třpytky v různých barvách.

 

Věra Baumgartnerová

Komerční článek


20.5.2010   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 5   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

folie folie folie folie  

Diskuse ke článku - Samolepící oboustranné archy Glue Dots

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Almega
Almega - 20.5.2010 19:43

Zajímavá věc.My jsme to dříve dělali tak,že se namazalo lepidlo(asi kanagom??) ,trochu to zaschlo a na to se nasypaly ty např.roztlučené ozdoby.....No dnes je to pokrok.

 
babkatapka
babkatapka - 20.5.2010 15:37

nemám sice samolepící, lepím herkulesem, ale jak zakrýt díry, nebo odřenou zeď, před malováním tak se dá taky použít. I opakovaně se dá používat, jen při sundavání to jde i trochu s malbou. Ale když se čeká, že se bude malovat, tak to nevypadá zase až tak špatně???obrázek - P5170010(1).JPG

obrázek - P5170011(2).JPG

 
sharon
sharon - 20.5.2010 11:28

Elen: objednej si na e-schopu........

 
Elen
Elen - 20.5.2010 9:43

co bych za to dala, mít to teď doma s dlouhodobě nemocným dítětem! Už nám docházejí nápady...

 
sharon
sharon - 20.5.2010 9:17

tak jsem e-schop prohlédla, jen oddělení kamínků je prázdné.....ale na vánoce jako dárek naobjednávám, pro vnučku-tvořilku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450030.
Archiv anket.