Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tvoření, malování, ruční práce

Po čem ženy touží. Látky, které vás určitě potěší.

Po čem ženy touží

Firma Látky Mráz, významný maloobchodní prodejce na českém trhu, se snaží svým zákazníkům splnit všechna přání. Nedávno proto otevřela unikátní e-shop www.dumlatek.cz.

Firma, která působí na trhu už od roku 1992 a svým zákazníkům nabízí tisíce metrů látek všech materiálů, barev a vzorů, provozuje síť tří pražských prodejen, jimž od roku 2004 vévodí vinohradská reprezentační prodejna s více než 300 m2 prodejní plochy ve dvou podlažích.

Oděvní látky, podšívkoviny, vložkoviny, lůžkoviny, vlna na pletení, látky na halenky, kalhoty i kabáty, čalounické látky, stovky látek dekoračních – to vše a mnohem více najdete v prodejnách Látky Mráz, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

 

Dům látek pro každého

dům látek„K Mrázovi“ chodí jak šikovné ženy, které si doma samy šijí, tak profesionální švadleny či studentky z průmyslové školy oděvní. Spektrum zákazníků je ale opravdu široké: Nakupují tu například  produkční z pražských i mimopražských divadel, ať už metry sametu na opony či nejrůznější druhy látek na kostýmy a dekorace. „Mrázovy“ látky se objevily také v pohádce Nejkrásnější hádanka. Dekorace a závěsy vyrobené ze zdejších látek zase dlouhá léta zdobily oblíbený seriál Velmi křehké vztahy.

Do prodejen Látky Mráz se sjíždějí zákazníci všech věkových kategorií i profesí z celé republiky. A především pro mimopražské firma připravila opravdovou lahůdku – internetový obchod s originálním designem a velmi přátelskou obsluhou. „Mívali jsme spoustu telefonátů od zákazníků ze všech koutů Čech a Moravy, že chtějí látky poslat,“ vysvětluje majitel firmy Pavel Mráz, co jej přivedlo k myšlence dovézt látky švadlenkám až „do kuchyně“ a zároveň vytvořit jednoduchý systém, aby si mohl nakoupit opravdu každý. E-shop s názvem www.dumlatek.cz nabízí široký sortiment látek, tříděných do kategorií podle materiálu a vzoru, který se bude stále rozšiřovat. V jednotlivých kategoriích je možné látky filtrovat podle barev a řadit podle ceny a názvu, množství objednávané látky pak lze zadat s přesností na deset centimetrů.

dům látek

Látky Mráz u vás zabodují nejen kvalitou, výběrem a profesionálním přístupem školeného personálu, ale myslí i na vaši peněženku. „Zboží nakupujeme přímo u zahraničních výrobců z Itálie, Německa, Nizozemska, Velké Británie a Španělska a tento sortiment obohacujeme zajímavou nabídkou předních českých výrobců nebo dovozců látek a bytového textilu. Nezanedbatelný podíl v něm představuje nabídka exportního souběhu látek, které se v České republice vyrábějí pro zákazníky z ostatních zemí Evropské unie. Zabýváme se rovněž odkupem nadbytečných zásob některých textilních firem, takže v naší nabídce pokaždé objevíte kvalitní textil za velmi výhodné ceny,“ říká majitel Pavel Mráz.

Další podrobnosti o firmě naleznete na www.levnelatky.cz. Pokud si chcete v klidu a pohodlí nakoupit, podívejte se na www.dumlatek.cz, kde si rovnou látky, které se Vám zalíbí, můžete objednat.

Komerční článek


18.10.2010   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 14   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Po čem ženy touží. Látky, které vás určitě potěší.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Veronaska
Veronaska - 2.11.2015 0:21

Jeeej taky kupuji na latky pro vas. Nekdy si beru inspirace i na siti nas bavi.

 
Sandruse
Sandruse - 28.10.2015 20:39

Já kupuji krásné látky na latkyprovas.cz, výběr je krásný a vždy koupím co potřebuji :)

 
LenkaPlankova
LenkaPlankova - 27.3.2012 12:37

Já už nějaký ten pátek nakupuji látky v e-shopu http://www.metrovytextil.cz/

 
rahanur
rahanur - 26.10.2010 8:58

taky tam nakupujusmajlik - 47

 
babkatapka
babkatapka - 18.10.2010 15:49

že jsem tam lezlasmajlik - 37taková zlatavá jednobarevná žinylka jako přehoz na postelsmajlik - 47ta by se mi líbila, moc, ale teď neustýlám, protože nemůžu chodit, ale třeba jednou..A ty povlečenísmajlik - 76jak jsem stará, tak já ujíždím na povlečení a ještě mám jednu neřest, květované ručníkysmajlik - 76 Ovšem dneska dělají všechny jednobarevné, tak mi nebezpečí nehrozí, ale jak uvidím krásný barevný hlavně kytičkovaný ručníksmajlik - 76 neodlámsmajlik - 66

 
babkatapka
babkatapka - 18.10.2010 15:40

jsou to krásné věcismajlik - 47ale nemám to kam dávatsmajlik - 26 a taky jaksi ty korunky nějak víc a víc chybísmajlik - 68

 
sharon
sharon - 18.10.2010 11:13

i krásné vánoční látky na ubrusy za super ceny.........smajlik - 47 jen to poštovné je dost, domluvím se se sousedkou.......

 
sharon
sharon - 18.10.2010 11:08

Kassy: přesně , já zase naopak, velká.......a švadlena mi ušije tak jak si řeknu.....

 
monja
monja - 18.10.2010 11:03

smajlik - 5 úžasný výběr a fakt slušné ceny a to boa smajlik - 80 to mě dostalo smajlik - 47

 
Kassy
Kassy - 18.10.2010 10:53

dadka, punh: Ani dneska se nedá koupit všechno, na co si vzpomenete. Aspoň ne v běžné obchodní síti, když máte ve zvyku vzpomínat si na věci, které zrovna nejsou "in" a ještě navíc vlastníte nekonfekční postavu.
Já na sebe šiju hodně, protože jsem malá, ale přitom mám, jemně řečeno, plnou ženskou postavu. Padnoucí halenku, šaty nebo sako prostě v obchodě nekoupím. Občas se na mě usměje štěstí v second handu, ale taky ne vždy. Takže šiju. Když člověk nepočítá investovanou energii a čas, vychází to cenově na stejno, někdy i levněji než věci koupené.

 
sharon
sharon - 18.10.2010 10:23

punh: snacha šije pořád , i povlečení, dekoračky apod.....

 
punh
punh - 18.10.2010 9:57

dadka: máš pravdu, dneska už se tolik nešije, protože se dá skoro všechno sehnat. Ale dřív jsem šila a pletla, protože mě to moc bavilo a taky se mi líbilo, že děti byly za pár korun hezky oblečené. Dneska šiji už jen málokdy a taky vím, že to vyjde docela draho, látky se nedají koupit tak levně jako kdysismajlik - 26

 
sharon
sharon - 18.10.2010 9:54

Super určitě bych si vybrala, přepošlu známým....smajlik - 47

 
dadka
dadka - 18.10.2010 9:34

Kdysi jsem chodila kupovat látky ve velkém. Dcera umí dobře šít a bavilo ji to. Celá rodina byla i opletená různými svetry a vestami nádherných vzorů. Dnes se dostane koupit všechno, na co si vzpomenete, vlnu a látky už nekupuku pěknou řádku let.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450030.
Archiv anket.