Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tvoření, malování, ruční práce

Fotopuzzle – darujte ty nejkrásnější momenty

Fotopuzzle – darujte ty nejkrásnější momenty

Toužíte své milované potěšit něčím, na co by jen tak nezapomněli? Vymyslet a vybrat ten nejvhodnější dárek bývá často docela potíž. Máme pro Vás skvělý tip, kterým své blízké rozhodně potěšíte. A nejen to, díky svému dárku se jim také postaráte o zábavu. Vždyť každý z nás si někdy rád něco vyrobí nebo seskládá, radost z toho, co jsme sami vytvořili, je totiž k nezaplacení.

Pořiďte jim fotopuzzle, u kterého je možné trávit několik společných večerů. Potěší nejen svojí originalitou, ale i tím, že se jedná o osobní dárek. Dejte tak obdarovanému najevo, že Vám na něm záleží.

 

Fotopuzzle – dárek pro tvořivé nyní se slevou 15%

fotopuzzleCo jsou vlastně fotopuzzle zač? Jedná se o klasické skládání puzzlí s Vaší vlastní fotkou, kterou si zvolíte na pozadí. Vyberte si například momentky nebo společné fotografie z různých příležitostí, a připomeňte si společné zážitky a chvíle s někým blízkým. Složené puzzle si nechte zarámovat a zůstane vám nejen pěkná památka, ale i další vzpomínky na společné chvíle při skládání.

Puzzle je navíc vhodné i pro rozvoj trpělivosti, soustředění i představivosti. Kombinovat dílky vyžaduje trochu přemýšlení, koncentrace a hlavně železnou trpělivost. Tyto vlastnosti si neodkladně žádá současná doba. Proto darovat puzzle foto svým nejbližším může být tím nejlepším rozhodnutím, které učiníte pro radost svým milovaným.

Puzzle z fotky určitě potěší kohokoliv z vašich blízkých. Je možné je objednat u www.fotondo.cz v několika variantách provedení a tvarech, navíc do 25. 4. 2011 se slevou 15%.

 

Soutěžte – udělejte radost sobě i svým bližním 

fotopuzzle

A kdo přece jen pořád váhá, zda do takového dárku investovat, může se zúčastnit soutěže o 1 fotopuzzle s 1 000 dílky, a přesvědčit se, že na puzzle není nikdo příliš dospělý. Fotopuzzle se řadí mezi nejvychytanější zábavu posledních let. Pořiďte si je anebo si o ně zasoutěžte a možná vás překvapí, jak zábavné někdy skládání fotek může být.

fotopuzzle

Soutěžit o fotopuzzle můžete zde.

Více informací na www.fotondo.cz

 

Komerční článek


31.3.2011   Rubrika: Tvoření, ruční práce   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Fotopuzzle – darujte ty nejkrásnější momenty

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Riki
Riki - 31.3.2011 15:55

Noo, představa, že někomu dám svoji fotku, aby si ji skládal z dílečků, je až skoro úchylná. Že by na to jen tak nezapomněl, to lze předpokládat - ovšem myslel by si patrně cosi o narcisech a exhibicionistech. U společné fotky by to asi nebylo o moc lepší... originální to možná je (nebo spíš bylo, dokud to nezačal nabízet každý druhý fotolab smajlik - 42 ) ale že by to dávalo najevo, jak nám na dotyčném záleží? Dostat takový dárek, tak jsem silně v rozpacích, a zcela jistě bych si neskládala.

 
Linda
Linda - 31.3.2011 10:40

V manzelove príbuzenstvu mají mánii obdarovávat se rodinnýma fotografiema smajlik - 26. Taková ta klasika otec + matka sedí a deti bud stojí za nimi nebo sedí pred nimi na zemi, nebo pokud jsou malé tak jim sedí na klíne... rovnou zarámovat a postavit na krbovou rímsu (nikdo z nich krb nemá)....vsechno je to ala cervená knihovna. Nikdy jsem to nepochopila, fotku teda ze slusnosti nekam postavím, nechám na ni pár mesícu prásit a pak zastrcím k ostatním. Musím se priznat, prijde mi to krapet snobácké, zvlást kdyz nás nepotrebujíí tak o sobe nedají vedet jak je rok dlouhý, ale fotku odevzdají vzdy s nálezitým komentárem o rodinné soudrznosti smajlik - 20.
Sama rodinnou fotku nemám, jediný kdo po ní OPRAVDU touzil,byla moje máma a tak jsme se jednou nechali vsichni 4 spolecne vyblejsknout na jakési atrakci v zábavným parku.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450030.
Archiv anket.