Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Kam na podzim na dovolenou?

Kam na podzim na dovolenou?

kam na podzimJe vám v naší zemi zima? Stále není pozdě na to, vyrazit za teplem. Možností je hned několik a ani jedna vás rozhodně nezklame. Pokud chcete zůstat v oblasti Evropy, je hned několik možností, které vás stále ještě nezklamou. Jako příklad může posloužit krásný Severní Kypr, stejně jako se může jednat o oblasti Španělska. I když teploty už nedosahují takových vrcholů, jako v období letních prázdnin, stále se budete moci těšit na příjemné a teplé dny, které s těmi současnými tady u nás rozhodně nemají absolutně nic společného.

 

Chcete mimo Evropu?

Jsou i další možnosti, kde rozhodně zklamáni nebudete. A to jak pro krásy dané destinace, tak hlavně pro to nejdůležitější – příjemné vysoké teploty. Možných lokalit je hned několik a my primárně doporučujeme:

· Kapverdské ostrovy

· Spojené arabské emiráty

· Egypt

Všechny tři destinace nadchnou jak svou vzdáleností od naší země, tak rozhodně i celkem příznivou cenou samotného pobytu. Vzhledem k současným teplotám zde zcela jistě ještě užijete své letní šaty a tak se není třeba bát toho, že byste si dovolenou neužila tak, jak očekáváte. Tedy na plážích a při koupání v moři, popřípadě také v oceánu.

 

Láká také exotika

Co je naším tipem číslo tři? Je to samozřejmě exotika, tedy exotická dovolená jako taková. Pokud budeme konkrétní, určitě vaše lehké boty Rider a jakákoliv další plážová obuv nepřijde nazmar třeba v destinacích, jako je Srí Lanka, Dominikánská republika, nebo třeba Kuba. To vše jsou také možnosti, které vás zcela určitě nezklamou. Pozor však na období dešťů, které je v podzimních dnech poměrně časté. I proto někteří cestovatelé dávají raději přednost tomu, že si na svůj pobyt počkají o nějaký ten měsíc déle a vyrazí skutečně až ve chvíli, kdy u nás bude vrcholit zima jako taková. To jsou jistoty toho, že v exotických lokalitách budou místní teploty bez jakýchkoliv potíží atakovat i třicítky.

Komerční článek


17.10.2016   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 20   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kam na podzim na dovolenou?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-20
Vasulkovater
Vasulkovater - 10.1.2024 8:09

Cestovní pojištění? Hele ať už se jedná o jakékoliv pojištění, tak se vždy vyplatí se podívat na online porovnávač pojištění, kde si během chvíle zjistíte nabídky od všech pojišťoven. Já mám dobrou zkušenost s online porovnávačem pojištění https://www.klik.cz/

 
Janeckova4
Janeckova4 - 8.1.2024 9:48

Kdo prosím hodně cestujete, tak kde si sjednáváte cestovní pojištění? Opravdu hodně by mě to zajímalo. Chystáme se totiž v letošním roce cestovat opravdu hodně, a tak budu muset cestovní pojištění sjednávat častěji.

 
Lulakova
Lulakova - 15.6.2023 2:42

Kdyby se někdo chystal na dovolenou do Prahy, tak můžu doporučit se podívat do hotelu https://hotel-upava.cz/ Perfektní servis, přímo v centru Prahy a musím teda říct, že luxusní a nádherné prostředí v hotelu.

 
Hanouskova
Hanouskova - 30.3.2023 4:00

Když chci někam vyrazit a nevím kam, tak se mi podařilo už třikát najít zájezd u https://samsonovatour.cz/ Mám s nimi dobrou zkušenost, protože to mají dobře organizované a i ceny mají slušné.

 
valiska44
valiska44 - 16.12.2022 20:26

Osobně si na nějakou exotiku nebo tropy moc nepotrpím. Pro mě je ideální dovolená spíš někde tady u nás. Hlavně aby to bylo někde v přírodě. Obecně se snažím v přírodě trávit čas kdy jen to jde. Je to super pocit. Před časem jsme si s manželem z https://www.naturehikecz.cz/ objednali trekové vybavení a začali jsme pravidelně chodit na různé výšlapy. Na vyčištění hlavy je to úplně ideální.

 
novaklen13
novaklen13 - 1.2.2022 19:28

Já si třeba myslím, že pokud si člověk chce užít pěknou dovolenou, tak nutně nemusí jezdit nikam do zahraničí. Spousta pěkných míst je tady u nás. My to právě minulé léto udělali tak, že jsme si z https://armik.cz/ objednali věci na kempování a objeli jsme pár kempů v Čechách. Bylo to lepší a hlavně levnější, než jet někam k moři. :)

 
LauraIsova
LauraIsova - 28.12.2020 16:31

my to nakonec necháváme na příští rok na jaro nebo léto, tak doufáme, že tam budou mít zase tu super animátorskou akci :)

 
LauraIsova
LauraIsova - 28.12.2020 16:31

my to nakonec necháváme na příští rok na jaro nebo léto, tak doufáme, že tam budou mít zase tu super animátorskou akci :)

 
Niccol
Niccol - 17.12.2020 14:20

Když jsem tam volala, tak tam ještě volná místa měli, dokonce to teď mají rozdělené na dva termíny

 
LauraIsova
LauraIsova - 14.12.2020 20:56

Jak jsi nakonec dopadla ? Měli volné místo ? Dívala jsem se, že to trozšířili na dva termíny :)

 
Niccol
Niccol - 29.11.2020 19:42

V příštím týdnu si tam budu volat, tak snad tam bude ještě volné místo, protože přítel byl nadšený, že bychom někde trávili silvestr, tak by to byla příjemná změna.

 
LauraIsova
LauraIsova - 21.11.2020 16:23

Niccol: Ještě jsem se na tu akci nedívala, ale Silvestr je pro nás pasé a chceme tam jet s mužem a dětmi až leden - únor :) vždycky jezdíme někam v zimě, tak příští rok to vidíme na resort Sněžné :)

 
Niccol
Niccol - 24.10.2020 17:30

LauraIsova: Dívala jsem se, že je to moc hezký resort a zaujala mě ta jejich silvestrovská akce, viděla si ji ? www.resort-snezne.cz

 
LauraIsova
LauraIsova - 18.10.2020 16:39

Já jsem nikdy dovolené u moře nepřišla na chuť a v posledních letech jezdíme jenom po Čr, zejména se mi zalíbila Vysočina a Resort Sněžné, který poměrně často navštěvujeme jelikož nás to tam opravdu zaujalo.

 
Terka jun
Terka jun - 23.4.2019 13:17

Ne ne pod stanem opravdu nespíme, jezdíme do krásného a čistého hotelu https://www.hotelport.cz/, je to jako stvořené pro rodiny s dětmi.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-20
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.