Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Kam na podzim na dovolenou?

Kam na podzim na dovolenou?

kam na podzimJe vám v naší zemi zima? Stále není pozdě na to, vyrazit za teplem. Možností je hned několik a ani jedna vás rozhodně nezklame. Pokud chcete zůstat v oblasti Evropy, je hned několik možností, které vás stále ještě nezklamou. Jako příklad může posloužit krásný Severní Kypr, stejně jako se může jednat o oblasti Španělska. I když teploty už nedosahují takových vrcholů, jako v období letních prázdnin, stále se budete moci těšit na příjemné a teplé dny, které s těmi současnými tady u nás rozhodně nemají absolutně nic společného.

 

Chcete mimo Evropu?

Jsou i další možnosti, kde rozhodně zklamáni nebudete. A to jak pro krásy dané destinace, tak hlavně pro to nejdůležitější – příjemné vysoké teploty. Možných lokalit je hned několik a my primárně doporučujeme:

· Kapverdské ostrovy

· Spojené arabské emiráty

· Egypt

Všechny tři destinace nadchnou jak svou vzdáleností od naší země, tak rozhodně i celkem příznivou cenou samotného pobytu. Vzhledem k současným teplotám zde zcela jistě ještě užijete své letní šaty a tak se není třeba bát toho, že byste si dovolenou neužila tak, jak očekáváte. Tedy na plážích a při koupání v moři, popřípadě také v oceánu.

 

Láká také exotika

Co je naším tipem číslo tři? Je to samozřejmě exotika, tedy exotická dovolená jako taková. Pokud budeme konkrétní, určitě vaše lehké boty Rider a jakákoliv další plážová obuv nepřijde nazmar třeba v destinacích, jako je Srí Lanka, Dominikánská republika, nebo třeba Kuba. To vše jsou také možnosti, které vás zcela určitě nezklamou. Pozor však na období dešťů, které je v podzimních dnech poměrně časté. I proto někteří cestovatelé dávají raději přednost tomu, že si na svůj pobyt počkají o nějaký ten měsíc déle a vyrazí skutečně až ve chvíli, kdy u nás bude vrcholit zima jako taková. To jsou jistoty toho, že v exotických lokalitách budou místní teploty bez jakýchkoliv potíží atakovat i třicítky.

Komerční článek


17.10.2016   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 15   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Kam na podzim na dovolenou?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
novaklen13
novaklen13 - 1.2.2022 19:28

Já si třeba myslím, že pokud si člověk chce užít pěknou dovolenou, tak nutně nemusí jezdit nikam do zahraničí. Spousta pěkných míst je tady u nás. My to právě minulé léto udělali tak, že jsme si z https://armik.cz/ objednali věci na kempování a objeli jsme pár kempů v Čechách. Bylo to lepší a hlavně levnější, než jet někam k moři. :)

 
LauraIsova
LauraIsova - 28.12.2020 16:31

my to nakonec necháváme na příští rok na jaro nebo léto, tak doufáme, že tam budou mít zase tu super animátorskou akci :)

 
LauraIsova
LauraIsova - 28.12.2020 16:31

my to nakonec necháváme na příští rok na jaro nebo léto, tak doufáme, že tam budou mít zase tu super animátorskou akci :)

 
Niccol
Niccol - 17.12.2020 14:20

Když jsem tam volala, tak tam ještě volná místa měli, dokonce to teď mají rozdělené na dva termíny

 
LauraIsova
LauraIsova - 14.12.2020 20:56

Jak jsi nakonec dopadla ? Měli volné místo ? Dívala jsem se, že to trozšířili na dva termíny :)

 
Niccol
Niccol - 29.11.2020 19:42

V příštím týdnu si tam budu volat, tak snad tam bude ještě volné místo, protože přítel byl nadšený, že bychom někde trávili silvestr, tak by to byla příjemná změna.

 
LauraIsova
LauraIsova - 21.11.2020 16:23

Niccol: Ještě jsem se na tu akci nedívala, ale Silvestr je pro nás pasé a chceme tam jet s mužem a dětmi až leden - únor :) vždycky jezdíme někam v zimě, tak příští rok to vidíme na resort Sněžné :)

 
Niccol
Niccol - 24.10.2020 17:30

LauraIsova: Dívala jsem se, že je to moc hezký resort a zaujala mě ta jejich silvestrovská akce, viděla si ji ? www.resort-snezne.cz

 
LauraIsova
LauraIsova - 18.10.2020 16:39

Já jsem nikdy dovolené u moře nepřišla na chuť a v posledních letech jezdíme jenom po Čr, zejména se mi zalíbila Vysočina a Resort Sněžné, který poměrně často navštěvujeme jelikož nás to tam opravdu zaujalo.

 
Terka jun
Terka jun - 23.4.2019 13:17

Ne ne pod stanem opravdu nespíme, jezdíme do krásného a čistého hotelu https://www.hotelport.cz/, je to jako stvořené pro rodiny s dětmi.

 
Veronaska
Veronaska - 21.4.2019 15:54

A kam tam jezdíte? spíte pod stanem? nebo je tam nějaké pěkné ubytování v okolí?

 
Terka jun
Terka jun - 18.4.2019 18:51

Já jsem opravdu spokojená každý rok na Mácháči, jezdím tam už od mala, je tam opravdu krásná příroda, spousta trakcí, v létě je tam opravdu pěkně.

 
Veronaska
Veronaska - 14.4.2019 14:36

Holky poradíte mi, kam vyrazit na rodinnou dovolenou po Česku? máme malé děti, tak nechceme cestovat daleko...

 
Jana30
Jana30 - 25.9.2018 9:37

Také bychom rádi s rodinou vyrazili někam ještě na dovolenou, ale na zahraničí moc financí nezbývá. Napadl mě však Tropical Island v Německu, byl jste tam někdo? Četla jsem o tom na http://jacestovatel.cz/media/tropical-island-nemecko , že se tam děti perfektně vyřádí a rodiče odpočinou, což bych fakt uvítala. Vstupné sice není nejlevnější, ale zase je tam spousta vodních atrakcí, umělé vlny, saunový svět, to by byla paráda. Máte s Tropical Island osobní zkušenost? Kde jste byli ubytovaní? Nějaké rady a tipy?

 
lenkalaskava
lenkalaskava - 3.12.2016 23:12

Díky za pěkný článek, pro všechny maminy ještě přidávám: http://www.etravel.cz/novinky/141-kam-s-detmi-na-dovolenou-k-mori kde najdete super tipy, kam právě s malinkým miminem, aby si dovolenou užila celá rodina :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55580.
Archiv anket.