Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Mám říct příteli po šesti letech, že je pro mě "jen" kamarád?

Mám říct příteli po 6 letech, že je pro mě

Ahoj, trochu se vám tu svěřím a budu ráda, když mi poradíte. S přítelem jsme se seznámili před 6 lety. Mně je 27, jemu 35 let a bydlíme od sebe 90 km. Nikdy mě nepřitahoval, nelíbil se mi jako chlap, takže jsme spolu nikdy neměli sex. Sice zpočátku - první rok nějaké intimnosti mezi námi byly, ale pak jsem přišla na jeden jeho zlozvyk, kterým se mi zprotivil úplně a přestaly i ty intinmosti, které mezi námi do té doby byly. A celých 6 let jsme spolu bez sexu.

Na povrch vypadáme jako běžný pár, jen my dva víme, jak to mezi námi je. A přítel mě celých 6 let jako partnerku bere, jen já jeho ne a a ni jsem mu to nedokázala nikdy říct - zatím. Já jemu nic neřekla a dál si hledala někoho jiného - což také vůči němu nebylo fér. A přítel na mě nikdy nenaléhal, že by chtěl sex - natolik mě má rád. Sice si duševně rozumíme, ale jinak jsme si za těch 6 let prožili také pravé peklo ohledně hádek. Neskutečně jsme se vždy hádali, nejhorší to bylo mezi námi, když jsem u něj ze začátku vztahu 1 rok bydlela. To jsme se vždy hádali kvůli každé prkotině a hádka nám vydržela několik hodin a tak se to opakovalo docela často. Většinou jsme se hádali, že mi na něm stále něco vadilo.

V tu dobu, jak jsem u přítele bydlela, mě živil, já byla bez práce. Teď už práci mám a každý bydlíme zase zvlášť a celkově už se tolik nehádáme a docela spolu vycházíme, ale stále ho bohužel celkově nemusím. Nějak jeho přítomnost nevyžaduju.

Jinak je přítel až moc hodný, slušný, hlavně na začátku vztahu pro mě udělal co mi na očích viděl, vše mi koupil, kupoval mi dárky, bral na výlety, dovolené, zkrátka vše, co jsem si přála, mi splnil. Moc si mě hýčkal a rozmazloval, udělal pro mě i mnoho jiného, platil mi různé moje záliby, když jsme spolu někam šli, platil vždy on a já to brala jako samozřejmost, protože jsem na to od něj byla zvyklá už od začátku. A toto vše mi poskytuje dál, i když už v menší míře. V tomto vztahu já brala, on dával.

Až teď si to vše uvědomuji, že to tak samozřejmé není. Zvlášť, když já jeho nemusela, neměl se mnou sex, věčně jsme se hádali apod. Já jsem mu za vše, co mi kdy dal a co pro mě udělal, vděčná, proto si říkám, že by bylo fér si s ním o našem vztahu promluvit - že ho považuji jen za kamaráda a jestli tedy můžeme dál být jen přátelé?

Vlastně jako doteď, jen s tím rozdílem, že si vše povíme na rovinu. On si totiž přeje celou dobu rodinu a původně si jí přál se mnou - vím to, i když jsme o tom spolu nikdy nemluvili. My se vůbec spolu málo bavili o tom, jak si to představujeme do budoucna apod. Vím, že jsem mu o tom, že ho beru jako kamaráda, měla říct už dávno, ale nějak jsem to doteď nedokázala. Možná z důvodu, že bych nerada přišla o to vše, co mi doteď poskytoval? Ale teď si o tom všem s ním chci co nejdříve promluvit - zaslouží si to.

Jak to vše vidíte prosím vy? Moc děkuji.

S pozdravem

 

Esperanza


14.3.2013   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 123   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Mám říct příteli po šesti letech, že je pro mě "jen" kamarád?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-126
jasmine
jasmine - 14.3.2013 6:28

opět další,které jde o hmotné věcismajlik - 76smajlik - 76smajlik - 76je mi z Tebe na nic,promiň ale tohle je fakt síla,holky zde mají pravdu

 
Draco
Draco - 14.3.2013 6:24

Taky mě napadlo, že jde o stejnou zlatokopku jako z předešlého článku, jen pozměnila pár "detailů". Každopádně pokud jsou dvě, tak to jsou děvčata "vychcaná jak mraky" smajlik - 42 Chtějí všechno, ale jen aby nemusely hnout prstem, chlap je jim dobrý jen pokud do nich vráží prachy a jinak je jeho přítomnost jen "obtěžuje". Na to bych měla jedinou radu "Chlapi, zdrhejtééé" smajlik - 68

 
tornado-lou
tornado-lou - 14.3.2013 6:22

Alice.: taky me to napadlo. Pritel je na kluky a timhle to maskuje. Zbytek moc nestoji za komentar.

 
orinka
orinka - 14.3.2013 6:21

variace na jedno téma? Pisatelka to nemá zjevně v hlavě uspořádané. Neměla by psát na všechny strany, ale vyrazit k psychiarovi. Přítele obdivuji, ale taky si myslím, že musí být podivný, když tenhle teror a vyssávání vydržel. Esperanzo, už to prosím tě nehulsmajlik - 68

 
loupák
loupák - 14.3.2013 5:53

Už při přečtení prvních pár vět mi to silně připomnělo článek z 11.3. od AnnaLáliesmajlik - 76....opět se k tomu nebudu vyjadřovat,přijde mi to padlí na hlavusmajlik - 20....

 
Alice.
Alice. - 14.3.2013 4:51

No, k založení rodiny vám jaksi chybí taková důležitá společná aktivita, které se říká sex. smajlik - 68
Tenhle příběh se zdá neuvěřitelný, ale mám podobnou kamarádku. Ta byla s "kamarádem - přítelem" taky víc jak pět let. Sex spolu nikdy neměli, ale ne z kamarádky strany, on ten její přítel byl asi tak trochu na kluky a nechtěl si to přiznat. Pak si kamarádka našla někoho s kým i ten sex probíhal a rázem bylo po kamarádském vztahu nevztahu.

Já myslím, že po šesti letech vztahu bez sexu a tím, že se ti přítel prakticky hnusí, není vůbec o čem uvažovat.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-105 | 106-120 | 121-126
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 949.
Archiv anket.