Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jak podle hvězd zvládnout krizi středního věku

Jak podle hvězd zvládnout krizi středního věku

Na všechny přijde malá nebo velká krize středního věku. Důležité je, jak se s ní člověk sám v sobě vyrovná. Každý má osobní cestu životem a znám mnohé, kteří si období zrání a pochopení nových zkušeností pochvalují víc než ta předešlá. Co asi zažíváte vy a jak se s vlivy různých období nejlépe vyrovnat?

Beran

Dokážete se vypořádat se vším temperamentně. Krize středního věku je ale výzva i pro vás. Okolnosti, které se přímo týkají srdce a vztahů, vás ovlivňují víc, než myslíte, a reagujete na ně přímo. Ukazuje se, jestli vlastně dokážete pracovat pro druhé a být jim blízko. Hlavně vaše děti a později vaše vnoučata mohou být skutečnou radostí vašeho života. Snažte se proto zaměřit víc na pomoc druhým, hodně si hrajte s potomky, což vám pomůže i v osobním rozvoji. To taky pozitivně ovlivní vaši kariéru a schopnost vycházet s lidmi.

Býk

Na svět máte dost praktický pohled. Přesto se vás dotkne krize středního věku přímo. Někdo na to reaguje snahou o zvyšování tělesné atraktivity, jiný se snaží hodně si užívat jídla a pohodlí. To ale nemusí přinášet pravé štěstí. Více radosti a uvolnění vám přináší hlavně příroda. Právě v určitém čase začínáte mít skutečnou radost z pečování o zahrádku a její úrodu. Víc se zajímáte o léčení za dvojice střední věkpomoci stravy a bylinek, uklidňují vás procházky lesem a tím nabíráte dobrou náladu. Dokážete se pak lépe shodnout s partnerem a blízkými.

Blíženci

Váš život je postaven na komunikaci a vztazích. Pokud vás tedy střední věk zaskočí, je důležité, abyste se svými náladami nebyli sami. Naopak, právě toto období vám umožní brát vážně vztahy k partnerovi a dodá zájem o rodinu a pomoc druhým. Dobře působíte hlavně na děti svých sourozenců, kteří vás těší i svým nadšením ze života. Víc taky pracujete se svým literárním nadáním, uklidňuje vás psaní, stejně jako potřeba vyžívat se v hudbě. Můžete tak objevit i nové přátele, kteří vás zavedou k prohloubení pohledu na sebe.

Rak

Hodně se staráte o svou kariéru, peníze, i rodinu. Krize ve středním věku proto na vás může zapůsobit tak, abyste se stali většími lidumily. Vždy jste měli tendenci vydělat hodně pro sebe a nejužší kroužek příbuzných, ale to přináší jistý pocit prázdnoty. Proto máte tendenci zajímat se o prostředí kolem sebe a životy druhých rodin. Práce pro nadaci a vaše materiální pomoc vás dokáže dostat z depresí a potřeby utíkat se k alkoholu. Taky potřebujete časté návštěvy dětí, pokud jsou pryč, to si však musejí uvědomit samy.

Lev

I když máte hodně snů, stojíte nohama na zemi. Protože si budujete dobré postavení, možná si nevšimnete, že nějakou krizi středního věku máte. I vás se ale může dotknout. Protože žijete společenským životem, staráte se hodně o svůj vzhled a kontakty. Vždy však potřebujete mít i dobrý pocit ve svém srdci. Bez lásky opravdu nemáte pocity štěstí, o to víc vám ale přinášejí radost mladší lidé. Skvěle vedete různé kroužky a dobře učíte, což vám zlepšuje náladu. Taky se u vás ukážou duchovní potřeby, které zvýší pocit smyslu.

Panna

Patříte ke spořádaným lidem, kteří poctivě žijí svůj každodenní život. Máte však na sebe kritický pohled, takže určitá krize ve středním věku pro vás znamená několik faktů. Předně máte tendenci ke zlosti, což ale dobře nepůsobí na kolegy. Taky víc komandujete děti, proto cítíte spory. Dobře na vás zapůsobí, když si pořídíte zvířátko, nejlépe psa a staráte se o něj. Čím dál lepší náladu vám taky přináší zahrádka a četba kvalitní literatury. Pak jste milejší a život v nějakém spolku spřízněných duší vám dodává pozitivní energii.

Váhy

Je pro vás hodně důležité, v jakém partnerství žijete. Hlavně nesmíte být ve středním věku osamocení, pak se cítíte být poloviční. Obecně se přitom chováte jinak než dosud a překvapuje vás, jak energicky chcete se sebou něco udělat. Dokážete své schopnosti prezentovat v práci a mít vyšší zisky, taky ukazujete svou touhu umělecky tvořit. Zásadní je pro vás ale najít blízké duše, úspěšně žijete hlavně intenzivně ve společnosti přátel. I děti vás zajímají někdy víc než vy. Když ale druhé inspirujete, pak nemáte na žádnou krizi čas.

Štír

Ve středním věku nabíráte druhý dech. I když vás přitom čekají různé deprese a špatné nálady, dokážete se víc ponořit do své psychiky. Díky tomu objevíte u sebe nečekané schopnosti, třeba možnost druhým pomáhat v duševních problémech. Nebo ublížit lidem, které nemáte rádi. Jde jen o vaše rozhodnutí, protože dokážete zvyšovat svůj vliv na lidi okolo domova i práce. Chcete si vyzkoušet nové věci jako plavání v Amazonce nebo seskok s padákem, což posiluje vaší odolnost. Stáváte se však i citovou oporou svých dětí a partnera.

Střelec

Co se týče věku, měli jste krizi spíš v mládí. Ve středním věku máte víc vyrovnanosti, hlavně ale dokážete pracovat se svou povahou a energií. Takže můžete dělat velké věci a záleží na tom, jestli o výhodu půjde jenom pro vás, dvojice střední věk1nebo i pro druhé. Stále vás baví cestování, čímž se zbavujete splínů, taky ale ochotně vedete alternativní způsob života. Staráte se o své tělo díky sportu a vhodné stravě, taky však o duši. Provozování jógy a podobných cvičení, nebo plný život v církvi z vás dělá lepšího člověka i pro partnera a děti.

Kozoroh

Ve svém životě se pořád snažíte dosáhnout vrcholu. Proto ve středním věku neustále pracujete, čímž dosahujete lepšího zisku. Přitom vás ale doma příliš často nevidí partner ani děti, vy však máte své životní cíle. Někdy vám spíš vyhovuje samota, a pokud máte rodinu, je nutné s ní častěji debatovat. Pokud ale máte na sebe v době volna čas, lépe tím dosahujete sebepoznání. Stále bude hodně práce, v soukromí vám však dá dobrý pocit starost o přírodu, zlézání skal a zájem o dědictví předků v ohledu domu i třeba kroniky.

Vodnář

Je zvláštní, kolik zažijete v životě zlomů. Ve středním věku jsou ale vesměs pozitivní, i když po emocionální stránce vás to nejednou bolí. Právě schopnost sebeanalýzy vám nakonec dá směr, kam svou životní cestu vést. Mnoho dobrého vám přináší sebevzdělávání, ochota chodit na kurzy a terapie. Taky nacházíte hodně nových přátel, často ze zahraničí. Díky rušnému společenskému životu jakoby mládnete, což ocení váš partner, stejně jako děti. Máte větší touhu po svobodě a volnosti, zároveň se chováte víc kamarádsky.

Ryby

Jste zvyklí žít v obklopení rodinou nebo přáteli. Ve středním věku vám to často chybí, když musíte dlouho pracovat, nebo se objeví zdravotní problémy. Řešit problémy alkoholem žádná cesta není, potřebujete společenství lidí, kteří vám rozumí. Stát se členem spolku, ať už je vás zájem napojen na sport, divadlo, hudbu, rybářství nebo ekologii, je zásadní. Starost o rodinu vás těší podobně, pro děti máte hodně času vždy a tím se zbavujete i špatné nálady. Dokážete skvěle vařit a nadšeně cestovat, což uvolňuje vaši duši.

 

Víte, jací jste, a my vám dali radu, co se sebou jde udělat. O dalších otázkách si s vámi můžou promluvit naše věštkyně, i věštci. Mají za sebou hodně zkušeností s lidmi každého věku, taky ale vědí, že duševně se můžete cítit i na jiné roky. A budou mít pravdu, život je vlastně věčný.

Váš astrolog David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


23.5.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 18   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Jak podle hvězd zvládnout krizi středního věku

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
štoudev
štoudev - 23.5.2011 10:29

"Přitom vás ale doma příliš často nevidí partner ani děti" Maj pravdu! Partnera ani děti jsem doma neviděla už hafo let smajlik - 34smajlik - 34

 
Almega
Almega - 23.5.2011 10:21

Předpověď: nebudete-li dýchat,zemřete!!!

 
Vikina
Vikina - 23.5.2011 9:17

poznala jsem sesmajlik - 68

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 475782.
Archiv anket.