Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Levná dovolená v cizině. Dopřejte si ji i vy.

Levná dovolená v cizině. Dopřejte si ji i vy.

Zimní měsíce se s námi konečně rozloučily, nastupuje voňavé a postupně rozkvétající jaro a většina z nás začíná plánovat svou letní dovolenou. Nutno dodat, že zcela jistě zaslouženou dovolenou, po celoročním pracovním vypětí si příjemný odpočinek rozhodně zasloužíme. Proto bychom výběr dovolené neměli podceňovat, ale v klidu a s rozvahou si vybrat místo i způsob trávení volného času přesně tak, jak nám vyhovuje.

Abychom si skutečně odpočinuli a načerpali nové síly, je ideální vypravit se někam „za hranice všedních dní“. Pro nás, obyvatele střední Evropy je stále lákavé moře. Písečné pláže, žhnoucí slunce, palmy, ale také zajímavá historie a kultura přímořských zemí. To vše nás nejen duševně obohatí, ale zajistí nezapomenutelné zážitky.

Mnoho lidí si však dovolenou v cizině nemůže dopřát a je pro ně něčím jako nesplněným snem. Jenže tak to vůbec velikonoční ostrovybýt nemusí. Dovolená v u moře nebo kdekoli jinde v cizí zemi již není doménou pouze lidí s nadstandardními příjmy.

Portál levnecestovani.cz nabízí pro své klienty poradnu, kde vám pomohou s výběrem vaší dovolené. Najdete zde širokou škálu leteckých zájezdů za ceny více než příznivé. Vybírat můžete zájezdy pobytové i poznávací, podívat se můžete například na Kanárské ostrovy, Maledivy, Korsiku a mnoho dalších exotických míst. Zájezdy můžete vybírat bez jídla, s polopenzí či all-inclusive, záleží jen na vás čemu dáte přednost.

Nízkými cenami zájezdů se nenechte odradit a nehledejte za nimi žádné „skryté nedostatky“. Všechny zde zveřejněné nabídky jsou od seriózních a prověřených cestovních kanceláří a leteckých společností. Ceny jsou tak nízké hlavně z důvodu, že portál využívá akční nabídky a last minute pobyty. Sledujte nabídky na levnecestovaní.cz a vaše vysněná dovolená se může třeba už toto léto stát realitou.

Komerční článek


20.3.2017   Rubrika: Tipy na dovolenou   |   Komentářů 17   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Levná dovolená v cizině. Dopřejte si ji i vy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
dadka
dadka - 23.3.2017 9:06

V této neklidné době se nám ani moc nechce cestovat do zahraničí. U nás je taky moc krásně.

 
dadka
dadka - 23.3.2017 9:04

V této neklidné době se nám ani moc nechce cestovat do zahraničí. U nás je taky moc krásně.

 
Almega
Almega - 21.3.2017 18:46

Už se mi nechce se někam harcovat,bohužel,za mlada,bych bývala cestovala,ale to jsme nemohli nebo neměli na to...Nyní už je lenost,pohodlnost,opět nedostatek peněz .Máme naštěstí u nás krásnou krajinu,takže všude dobře,ale doma nejlépe!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77232.
    Archiv anket.