Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 13.2. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 13.2.

Kakajko

Dobrý den, jsem narozená 26.10.1984, jsem rozvedená, můj ženatý přítel je narozen 7.5.1979, má dítě... Rozvede se? Nebo to nemá cenu...? Strašně mě to deptá...

Dobrý den. Bohužel, nevidím to tak snadné. Jednou se váš přítel opravdu rozvede, ale čeká vás ještě dlouhá cesta. Musíte tedy sama zvážit, že tohle podstupovat opravdu chcete. Přeji moc štěstí.


Sonne

Dobrý den, mám za sebou 3. semestr bakalářského studia na pedagog. fakultě (tedy polovinu) a moc ráda bych věděla, jestli bude zbytek studia probíhat bez problémů a zda úspěšně zvládnu bakalářskou práci a nakonec státnice.
Moc děkuji.
Darum narození: 20.7.1971

Dobrý den. Je potřeba se nejen více zabrat do práce – jsou vidět dva předměty, které budou vyžadovat vaši větší pozornost. A druhá věc je, že je potřeba se zbavit strachu, zvýšit si sebevědomí. Pak je před vámi cesta mnohem snazší. Přeji moc štěstí.


lunep

Dobry den,chtela bych se zeptat na VS,na ktere ted studuji,dokoncim ji?Bude studium probihat bez problemu a zvladnu jej?? Dekuji moc. Me datum narozeni: 14.5.1978.
Pekny den.Lucie W.

Dobrý den. Nevidím větší problémy. Vaše studium bude docela úspěšné, i když červený diplom na závěr nejspíš nedostanete. Ale zkuste ubrat ze svých požadavků. Přeji moc štěstí.


Božan

Prosím o zhodnocení vztahu on 6.12.1961 a ona 23.5.1964. Děkuji B

Dobrý den. Vidím sice krizi a není malá, dále to, že by si ona měla vyřešit věci z minulosti. Máte možnost vše vybojovat. Láska je zde velká a bude umět spoustu problémů překonat. Je vám daná společná cesta. Přeji moc štěstí.


milkaa

Dobrý den ,chtěla bych se zeptat na nynější vztah mého syna,jestli bude štastný nebo se vrátí k bývalé přítelkyni,mockrát děkuji..syn 16.10.1990

Dobrý den. O svého syna se opravdu bát nemusíte. Šťastný bude, jen s jinou ženou. Přeji moc štěstí.


lobelka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak na tom bude do budoucna moje dcera zdravotně. Narozená 14.8.2006. Děkuji

Dobrý den. Vaše dcera si nejspíš prošla léčbou, která poškodila její zdraví více, než ostatní okolnosti. Pokud brala ve větší míře antibiotika, měla byste zvolit úplně jinou cestu. Zatížená jsou nejvíce játra, což opět způsobila předešlá léčba. Doporučuji kineziologii pro děti, je vidět blok a není jeden. Zaměřte se také na krev a lymfatický systém. Nejvhodnější je léčba bylinná. Přeji moc štěstí.


žížala

Dobrý den, minule se na mě nedostalo odpovědi, tak opakuji svůj dotaz znovu.
Před 15.ti lety jsem si nechala udělat laserovou operaci očí na snížení dioptrií na dálku u Lexumu. Nyní se mi po létech zhoršily oči na 2 a2,5 dioptrie na dálku. Brýle špatně snáším a bez nich zase špatně vidím. Chtěla bych si nechat znovu zoperovat oči, ale mám obavy, zda by to dobře dopadlo a zda bych viděla dobře už napořád. Prosím, co ukazují karty? Nebudou komplikace? Mám podstoupit tuto operaci ještě letoš nebo mám ještě počkat? a jak dlouho? Jsem narozená 2.7.1971.
Děkuji moc. Přeci jen oči-zrak, to je nejdůležitější smysl, u jakéhokoliv zásahu do očí má být člověk opatrný.

Dobrý den. Co se týká vašeho zraku, doporučuji operaci. I když poškození vašeho zraku je někde naprosto jinde. Oči reagují na ledviny, které by mohly lépe fungovat, proto se zaměřte i na ně. Mimochodem, měla byste si také srovnat vztahové problémy. Přeji moc štěstí.


grenadina

Krásný den milá Naďo, už dlouho se snažím najít práci, ale stále se mi to nedaří. Mohla byste mi, prosím, napsat, v jakém oboru práci seženu a kdy to tak asi bude? Narodila jsem se 13.10.1986. Moc Vám děkuji.

Dobrý den. Měla byste se více soustředit na to, co opravdu chcete a důsledně si za tím jít. Nejspíš se nezadaří hned, ale práci vidím. Jen nebude podle vašich představ. To přichází trochu později. Proto by bylo dobré mít cíl. Přeji moc štěstí.


čivavka

Dobrý den. Moc ráda bych věděla,jak se do budoucna jeví moje bydlení. Mám i nadále do domu investovat síly i finance? Má to smysl?Děkuji.(13.2.1959 7.30 hod)

Dobrý den. I když to teď tak nevypadá, je jasně vidět, že budoucí investice se vyplatí. Doporučuji toto místo trochu vyčistit – šalvěj, křišťály a budete vše vidět v úplně jiném světle. Přeji moc štěstí.


Peggy

Hezký únorový den Naďo,
chtěla bych se kartiček zeptat, kdy se nám s manželem narodí druhé miminko. Můj datum narození je 18.12.1972 a manželův 20.5.1971. Předem Vám děkuji za odpověď a přeji Vám hezký den.

Dobrý den. Těhotenství je nadosah. Jediné, co byste měla, je více se uklidnit a méně na to myslet. S největší pravděpodobností to bude holčička. Přeji moc štěstí.


renata-31

Dobry den nado otehotnim jeste nekdy uz se pokousim 15 let dekuji 31.1.80

Dobrý den. Je potřeba větší trpělivost a nechat věcem volnější průběh. Těhotenství sice vidím, ale nejspíše se nazadaří napoprvé. Zkuste tedy nechat toto důležité rozhodnutí na později. Vhodný bude rok 2015. Přeji moc štěstí.


Mari

Moc Vás zdravím a prosím o zodpovězení dotazu. Syn, nar. 2.6.1987 má pracovní smlouvu na rok, bude mu brzy končit. Najde zaměstnání,kde se mu bude dobře dařit a bude v práci spokojený a úspěšný? Děkuji Vám a přeji Vám, aby i Vám se dobře vedlo.

Dobrý den. Syn zatím v práci zůstává, nevidím změnu. Ta přichází trochu později. Rozhodně není vidět budování větší kariéry, ale spokojenost ano. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 


www.futurum.mypage.cz

N.Kucerova@seznam.cz


12.3.2013   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 17   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-20
drahušška
drahušška - 12.3.2013 10:13

Dobrý den paní Naďo.Jsem nar.31.7.1954 a chtěla bych se zeptat na muže nar.16.12.1958..jedná se mi o partnerský vztah.Zatím je to v začátku,má toto budoucnost,je to ten pravý pro mě?Děkuji Vám moc za odpověď,velice bych si přála,abyste mi odpověděla.Krásné blížící se Velikonoční svátky přeji.Drahuška.

 
Ivušee
Ivušee - 12.3.2013 9:02

Dobrý den ráda bych se zeptala jak dopadne vztah dcery narozené 9.12.1992 a jejího přítele narozeného 27.3.1983 zda je pro ni ten pravý. Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

 
monja
monja - 12.3.2013 8:36

Milá Naďo, mám poslední dobou pořád nějaké zdravotní obtíže ... můžete mi prosím říct, zda to není něco vážného ? Výsledky mám dobré, ale není mi úplně OK. Jsem rozv. narozená 10.5.1967. Děkuji smajlik - 25

 
slaměnka
slaměnka - 12.3.2013 7:21

Dobrý den, minule jsem napsala dotaz,kde jsem se ptala na svou dceru. Bohužel jsem napsala špatně datum narození, správně je 29.9.1979. Ráda bych se zeptala, jak to bude s ní a s jejími dětmi.Je v rozvodovém řízení, její manžel nadělal spoustu dluhů, stále dělá jen problémy a naschvály. Děkuji

 
october
october - 12.3.2013 5:57

Dobrý den, milá Naďo, nedávno jsem nastoupila do nového zaměstnání ke své kamarádce. Zajímalo by mě, jestli zde budu úspěšná a spokojená? Narodila jsem se 13.10.1986. Děkuji Vám.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-20
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 397793.
Archiv anket.