Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 24.10. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 24.10.

monja

Dobrý den, paní Naďo,
chodím s mužem 2.10.1961, ted to vypadá, že by to snad mohl být vážný vztah .... nejsem si ale vůbec jistá, dost jsem se spálila v předešlém vztahu. Jsem rozvedená, narozená 10(11).5.1967. Jak to vidí karty ?
Děkuji Monja

Dobrý den, Monjo. Nejspíš vás moje odpověď nepotěší, ale zatím tohoto muže vedle vás nevidím, dokonce doporučuji opatrnost. Láska do konce života vás čeká, jen trochu později. Přeji moc štěstí.


Sarina125

Dobry den,
mam otazku ohledne vztahu mich dobrych pratel. Kamaradka narozena 10.12.1977 a kamarad narozeny 29.5.1978. Kamaradka ma podezreni na jinou zenu ve vztahu a moc ji trapi odcizeni s partnerem, ktery porad mluvi o rozvodu. Opravdu se rozvedou?
Dik moc za odpoved.

Dobrý den, Sarino. Myslím, že se o vztah vaší kamarádky bojíte zbytečně. Rozvod nevidím. Dokonce je vidět nastartování tohoto vztahu. Přeji moc štěstí.


Zdenicka

Dobrý den, minule na mě již nevyšlo,tak prosím znovu o náhled do karet ohledně vztahu dcery nar. 11.6.1989 a přítele nar.7.3.1991,zda zůstanou spolu nebo to dopadne jinak,popř. zda u dcery se objeví i někdo jiný.Děkuji

Dobrý den, Zdeničko. Zkuste nechat řešení vztahu na vaší dceři. Evidentně si děláte zbytečné starosti. Nevidím rozchod, i když nějaké problémy tento vztah mít bude. Ale poradí si. Přeji moc štěstí.


Ivušee

Dobrý den ráda bych se zeptala na manžela, narozen 19.3.1971, který je nyní bez práce. Zda má začít podnikat nebo si raději hledat práci u zaměstnavatele. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Ivušee. Podnikání u vašeho muže nevidím. Je vidět zaměstnanecký poměr, i když spokojen nebude. Ale práci později ještě změní. Přeji moc štěstí.


Aknalbf

Dobrý den,paní Naďo! Můj syn,nar 5.1.1982,bydlí momentálně na ubytovně,bude se rozvádět,má dvojčata holčičky,v prosinci jim budou dva roky,ale na ubytovnu si je nemůže brát na celé víkendy. Prosím vás,za jak dlouho sežene finančně dostupné bydlení pro sebe,popřípadě společné bydlení i se mnou? Jsem vdova,nar.12.4.1953. Moc vám děkuji za výklad a odpověď. Aknalbf

Dobrý den. Váš syn bydlení najde a bude samostatné. S vámi v jedné domácnosti ho nevidím. Ale bude spokojený a je vidět dokonce nová láska. Přeji moc štěstí.


grenadina

Krásný den, milá Naďo, kamarádka (22.5.1986) mi nabídla dlouhodobou brigádu, ale ještě není vůbec jisté, kdy bych mohla nastoupit a jestli vůbec. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli to vyjde a já k ní nastoupím popřípadě kdy? Narodila jsem se 13.10.1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, grenadino. Nevím, zda vám udělám radost, ale brigádu u kamarádky nevidím. Je vidět naopak pracovní poměr, ve kterém budete spokojená. Nabídka jde od muže, kterého znáte. Přeji moc štěstí.


blesksoft

Dobrý den, jsem bez práce a finanční situace není dobrá, najdu práci a zlepší se v příštím roce moje životní situace? Jsem narozena 28.5.1967
moc děkuji

Dobrý den, zkuste být připravena. Dobrá zpráva ohledně práce je na dosah. Měla byste se nyní soustředit i na ta místa, která nejsou tak atraktivní. Odtud jde cesta už jen nahoru. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den, nebyl mi zodpovězen dotaz - pracuji jako vedoucí prodejny potravin na vesnici.Vedení na nás vyvijí tlak na výšší tržby, některé ved. tento tlak z vedení navydrželi a odeši.Zústanu do důchodu na stejné pozici-vedoucí a ve stejné prodejně? jak to vidí karty? mám 5 let do odchodu do důchdu.
Děkuji, pěkný den. Stana. 9.9.1957

Dobrý den, Stanislavo. Evidentně svojí práci rozumíte a vykonáváte ji velmi dobře. Tato práce vám také proto vydrží. Přeji moc štěstí.


Hana

Dobrý den, minulý měsíc jste mi předpověděla, že budu mít super práci. Můžete se, prosím, podívat do karet, kdy to bude a co pro to mám udělat? Moc děkuji Hana 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Za svými výklady si stojím. Bohužel, s časem je trochu problém. Ale proč nejste víc trpělivá? Vše přichází v ten pravý čas. Dočkáte se i vy a jsem si jistá, že brzy. Přeji moc štěstí.


Mosh

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda vidíte v kartách, jestli budu mít druhé dítě.S manželem jsme se rozvedli,ale vrátili jsme se k sobě.Chtěli by jsme si postavil i baráček,ale já tomu moc nevěřím, že se nám to povede zrealizovat.Děkuji moc za Váš čas,Já.15.08.1986.manžel-2.11.1978.

Dobrý den, je potřeba změnit vaše myšlení. Pokud budete přesvědčena, že se to nepodaří, můžete si být i jistá, že to tak bude. Buď tedy dáte svému vztahu šanci s tím, že se budete těšit na výsledek. Nebo ne. Není nic jiného. Přeji moc štěstí.


jasmine

Přeji hezké dny.Jsem narozena 4.3.1961 jako první z dvojčat(bratr).5 let se trápím s bolestmi trojklanných nervů,jsem po dvou operacích + ozáření Gama nožem ,nyní nově umrtvení(obstřik trojklanných nervů),efekt byl opačný,rozjeli se mě více bolesti a dny jsou jen přežívání,večer bolestmi nevnímám.Čekám až se lékař,který jediný tomu rozumí a prováděl 1 operaci +obstřik vrátí z dovolené z Himalájí,on jediný tomu rozumí.Bohužel pro mě má poslední naděje a bojím se,že již nikdy nebudu vést život,ale jen přežívání.Pomůže mi lékař či nikoli? Děkuji za odpověd´.

Dobrý den, jasmine. Zásah a pomoc lékařů je zde opravdu vidět. Ovšem, ne zcela a ne na stálo. Zkuste se zaměřit na karmické zatížení. Doporučuji podstoupit buď regresní terapii, nebo rodinné konstelace. Jsou to metody, které mohou odkrýt příčinu. Přeji moc štěstí.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


6.11.2012   Rubrika:   |   Komentářů 21   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Darina
Darina - 6.11.2012 8:40

Dobrý deň, v predpovedi zo dňa 28.8.2012 ste mi predpovedala, že ten pravý príde veľmi skoro a bude to krásny vzťah. Chcem sa spýtať, či toho dotyčného už poznám alebo to bude niekto mimo okruh mojich známych.
Za odpoveď ďakujem. Darina, nar. 27.12.1962 o 2:15 hod.

 
ptah
ptah - 6.11.2012 8:37

Dobrý den, tento rok mám nějaký komplikovaný, samá nemoc v rodině. Bohužel dojíždím za prací na velkou vzdálenost a tak uvažuji o zaměstnání v místě bydliště, ovšem pracovních míst je v našem regionu málo. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda vidíte u mě pozitivně změnu zaměstnání do místa bydliště (a zda v nějaké dohledné době). Nar. 29.2.1968. Děkuji moc a hezký den.

 
monja
monja - 6.11.2012 8:28

Milá Naďo, děkuji.... měla jsem podobný pocit, jen jste mi to potvrdila. smajlik - 45

 
evropka
evropka - 6.11.2012 8:19

taky jsem z jasmin smutná....smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45smajlik - 45

 
Elfa
Elfa - 6.11.2012 8:01

Dobrý den,paní Naďosmajlik - 2,mohla byste se mi prosím podívat do karet,jak to vypadá s mojí budoucí situací v práci a po stránce financísmajlik - 26,zda mi přidají,jak slibují a já si tak přilepším po finanční stránce?Narozena 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji a přeji vše dobrésmajlik - 45E

 
matysek
matysek - 6.11.2012 7:41

jasmine: jejda, já myslela, že ta operace dopadla dobře a že už máš klid. To mě moc mrzísmajlik - 97 Držím pěsti, ať to tentokrát vyjde smajlik - 24

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2744.
Archiv anket.