Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 4.12. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 4.12.

Lip6

Dobrý den paní Naďo, stále se mi nedaří najít práci a začínám budoucnost vidět dost špatně. Můžete se podívat do kartiček, zda už se mi něco brzo poštěstí sehnat a v jakém oboru to asi bude?
Jsem narozena 4.2.1959
Přeji hezké předvánoční dny.

Dobrý den, Lip6. Práci vidím, není to daleko. Musíte prostě věřit a dívat se na budoucnost s optimismem. Pokud z vás vyzařuje nejista a předem to vzdáváte, přesně tohle lidé kolem vás uvidí. Nebudou vás chtít, přijdete-li na jakýkoliv pohovor s tím, že je to stejně zbytečné a marné. Musíte hýřit optimismem, i když to zrovna nevychází. Jednou zaujmete. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


xoxo

Krásný den Naďo, nevíte náhodou, kde bych měla hledat svého celoživotního partnera? Narodila jsem se 13:10:1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, xoxo. Některé věci příliš hrotíte, což není nutné. Nemusíte partnera hledat, přijde i bez toho, aniž byste se snažila. Je vám prostě daný a ve správnou chvíli si vás i najde. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


Hana

Dobrý den, prosím karty o radu co udělat pro získání dobrého zaměstnání, kde hledat, kdy se ho dočkám, dočkám-li se vůbec. Za odpověď děkuji a přeji vše dobré. Hanka 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Zkuste dělat jen to, že prostě budete moc chtít. Že si budete jistá a když to nevyjde poprvé ani po dalších pokusech, že neztratíte jistotu, že to prostě jednou přijde. Buďte si jistá, že práci seženete. Jen to zkuste přesně takhle vnímat. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


slaměnka

Dobrý den, chci se zeptat na dceru nar. 29.9.1979.Je v rozvodovém řízení a zajímá mě, kdy vidíte, že by to mohlo být ukončené.Mám taky obavy,že její manžel, který vše zavinil,z toho vyjde dobře a ona se 3 dětmi na tom bude špatně.Děkuji.

Dobrý den, slaměnko. Pokud nevyjde vztah, nikdy to není chyba jen jednoho člověka. Vaše dcera něco velmi podcenila. Také věřte, že nic nezůstane bez trestu. Vaše dcera se musí rozhodnout, co vlastně chce a jít si za tím. Pak bude vše v pořádku. Rozvod sice nebude procházka růžovou zahradou, ale to by ji nemělo odradit. Vše se srovná a čas rány zahojí. Přeji moc štěstí a krásné prožití Vánoc.


lekasta

Pěkné ráno,paní Naďo. Ráda bych věděla, jaká budoucnost mě čeká s mužem nar. 25.9.1956. Jakou ten vtzah má perspektivu, jestli třeba vidíte i sňatek. Moje datum nar. je 16.2.1958. Děkuji a přeji pěkné vánoce

Dobrý den, lekasto. Moc šancí tomu nedáváte, máte strach, což vás brzdí. Zkuste se tomu více poddat. Tento vztah je obklopen nejistotou, což by ho mohlo doslova zabít. Mějte víc odvahy. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


Januše

Dobrý den, včera mě lékařka "postrašila" cukrovkou, dokáži v budoucnu se jí zbavit, když budu dodržovat vše,co mám?Narozena 18.8.1957. Děkuji předem.

Dobrý den, Januše. Každé nemoci se lze zbavit, pokud nedovolíte, aby vás ovládla. Problémy se slinivkou ukazují na nepořádek v životě. Na chaos a odmítání autorit či pevného řádu. Pokud se začnete podvolovat a dávat životu smysl, bude vše v pořádku. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


radulenka

Zdravím, jsem narozena 8.4.1975 rozvedená, zajímá mne zda nynejší bydlení bude dlouhodobé?

Dobrý den, radulenko. Vaše bydlení bude dlouhodobější, i když poslední není. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


LenkaT

Dobrý den, u nás v práci se chystá reorganizace a propouštění. Chtěla bych se zeptat, jestli se bude propouštění týkat i mě a jestli ano, jestli si ještě najdu nějakou práci brzo. Narozena 17.3.1956. Děkuji

Dobrý den, Lenko. Nejistota kolem vašeho zaměstnání je vidět ještě nějako dobu. Nejspíš vás čeká i přeřazení na jinou pozici. Ale vše je v rámci toho, aby se udržel chod. Ztrátu zatím opravdu nevidím. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


sevenofnine

dobrý den, zajímalo by mě jestli se budu stěhovat nebo zůstanu. 26.07.1975 Děkuji

Dobrý den, sevenofnine. Stěhování zatím nevidím, tak buďte v klidu. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


formule

Dobrý den, jsem narozena 31.5.1970, rozvedená a zajímalo by mě, jestli muž, který je narozen 14.7.1965, svobodný, je vhodný pro mě a moji budoucnost. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, formule. Tento vztah je sice zásadní, ale také do budoucna velmi složitý. Tento muž vám přišel do cesty, aby něco podstatného sdělil. Zkuste se více soustředit na sebe. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


Maci5

Dobrý den,
prosím o nahlédnutí do karet na budoucnost mého manželství,já nar.9.2.1973, manžel 11.12.1968,jsme manželé 21 let
Děkuji a přeji hezké vánoce

Dobrý den, Maci5. Nevím, čeho se obáváte, vaše manželství vidím i nadále. Měla byste se na svého manžela více zaměřit. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


žížala

Dobrý den.
Jelikož jste mě již podruhé neodpověděla, píšu svůj dotaz znovu....
Prosím kdy už konečně najdu nějakého muže, který se mnou bude chtít strávit zbytek života? Už nevím, co pro to mám udělat. Na svůj věk mě všichni hádají nejméně o 10 let méně, postavu mám jako modelka a nejsem ošklivá a nemám IQ tykve. Přesto všichni muži chtějí jen neinteligentní obludy, což nemůžu pochopit. Tak co mám tedy dělat ? Už si nevím rady, nechci každou chvíli propadat sebevražedným náladám, protože nemůžu najít. Nebo se mám smířit s tím, že do smrti nenajdu a už ani nebudu mít děti? Děkuji.
Jsem narozená 2.7.1971.

Dobrý den, žížalo. Pokud se nepletu, na vztah jsem vám tu odpovídala a tuším i že nejednou. Jste netrpělivá, nedáváte tomu čas ani prostor, proto děláte velké chyby. Zkuste najít v sobě alespoň díl pokory, je důležitá. Vztah mít budete a bude nastálo, ale za jak dlouho, záleží na vás. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


hekute

dobrý den, chtěla bych se zeptat na můj zdravotní stav.Už rok s tím neutěšeným stavem bojuji.Kdy se stav zlepší? Děkuji za odpověď.Helena - rok narození 1955

Dobrý den, hekute. V kartách jsou vidět játra, za což nejspíš může léčba, nasaďte ostropestřec. Dále žaludek a zažívání vůbec, zde pomáhají lněná semínka, spodní část páteře, což může zaléčit mumio a také děloha a močový měchýř, zde pomáhá lichořeřišnice a jeřáb ptačí. Všechny tyto problémy jsou rozjeté stresem a strachem. Zkuste se nad svým životem hodně zamyslet, spoustu věcí děláte naprosto špatně. Máte se málo ráda, i to je potřeba změnit. Máte před sebou dlouhou cestu poznávání, tak toho využijte co nejdříve. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


batum

Dobrý den(20.4.1952) ráda bych věděla zda syn 8.4.1977 a slečna 8.4.1982 jim výjde společný vztah.Děkuji a přeji hezké Vánoce.

Dobrý den, batum. Váš syn rozhodně nepatří mezi ty, kteří by se smířili s málem. Na partnerky klade poměrně vysoké nároky. Tento vztah do budoucna ještě vidím, ale jeho poslední není. Přeji štěstí a krásné prožití Vánoc.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 


www.futurum.mypage.cz

N.Kucerova@seznam.cz

 


18.12.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 27   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-28
1Hana
1Hana - 18.12.2012 21:40

Dobrý den paní Naďo,
chtěla bych Vás požádat o Váš výklad, jaký bude pro mne příští rok s 13 na konci. Zda bude ještě těžší než letošní nebo zda se již začne vše urovnávat a nastane lepší období hlavně v oblasti nalezení stálého zaměstnání, financí a zdraví. Jsem narozena 14.2.1969. Předem děkuji za vaši odpověď. Přeji Vám vše nejlepší do Nového roku.

 
kousek
kousek - 18.12.2012 20:15

Krásný den,čeká mě nějaká změna v práci?Příp.k lepšímu nebo horšímu?Renata 26.8.1970

 
kristulda
kristulda - 18.12.2012 18:05

Dobrý den, chtěla sem se zeptat na příští rok co se týče zaměstnaní sem doma s malým 3 roky mu bou koncem května.sem sama s dětima bude to komplikované. ale do prace chci jít. jak to vidíte vy? podaří se mi najít zaměstnaní? sem narozená 21.8.1983. děkuji Kris

 
kristulda
kristulda - 18.12.2012 18:04

Dobrý den, chtěla sem se zeptat na příští rok co se týče zaměstnaní sem doma s malým 3 roky mu bou koncem května.sem sama s dětima bude to komplikované. ale do prace chci jít. jak to vidíte vy? podaří se mi najít zaměstnaní? sem narozená 21.8.1983. děkuji Kris

 
modroočka
modroočka - 18.12.2012 12:53

Dobrý den, paní Naďo, letošní rok se mi ani trochu nezamlouval, moc pozitiního v něm nebylo.. mohu poprosi o pohled na rok příští?
Děkuji, nar. 28. 5. 1962. Přeji hezké Vánoční svátky podle Vašich představ.

 
koll
koll - 18.12.2012 12:25


Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je a hlavně bude v blízké budoucnosti vztah muže nar. 22. 12. 1950 a mně - narozená 7. 7. 1952. Předem děkuji za odpověď.

 
blesksoft
blesksoft - 18.12.2012 8:59

Dobrý den,
prosím co mi ukazují karty na příští rok. Narozena 28.5.1967.
Moc děkuji

 
Jankaa
Jankaa - 18.12.2012 8:45

Dobrý den, snažím se nebýt mstivý člověk. Ale stalo se, že mému synovi a jeho spolužákovi velmi hluboce a neodůvodněně ublížila jedna paní.Následně jsem se dověděla, že je velmi mstivá. Rodina mi říká, že bych jí to měla vrátit.
Já ale spoléhám na boží mlýny. Co na to říkají Vaše karty?
Přeji všem spokojený a pokud možno bezproblémový nový rok.

 
Lanata
Lanata - 18.12.2012 7:49

Dobrý den, paní Naďo. Můžete se, prosím, podívat do karet, co čeká moji rodinu v roce 2013 ? Něco, na co se máme víc zaměřit, čeho se vyvarovat ?
Já 14.11.1970, manžel 28.3.1969, děti 1992,2002,2009.
Děkuji a přeji pohodové svátky a vše dobré v roce 2013.

 
Maci5
Maci5 - 18.12.2012 7:01

Děkuji Vám za ochotu, za Váš čas, a přeji vše nejlepší a klidné a šťastné vánocesmajlik - 65

 
Stanislava
Stanislava - 18.12.2012 6:54

Dobrý den p. Naďo, jaký bude pro mě rok 2013 v zaměstnání?
Děkuji, Přeiji veselé Váňoce a hodně štěstí v roce 2013.
Stana 9.9.1957

 
Hana
Hana - 18.12.2012 0:39

Děkuji Vám moc a přeji také jen to nejlepší, klidný a pohodový konec roku a do toho nového Vám přeji vše dobré :-)

 
october
october - 18.12.2012 0:09

Milá Naďo, prosím Vás, podaří se mi po novém roce zvládnout ve škole všechny zkoušky? Děkuji. Narodila jsem se 13. října 1986. Krásné Vánoce a šťastný nový roksmajlik - 45!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-28
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 475782.
Archiv anket.