Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Žena a její domácnost podle znamení zvěrokruhu

Žena a její domácnost podle znamení zvěrokruhu

Jakmile se ženy věnují dětem, znamená to pro ně i dlouhý pobyt v domácnosti. Musí se postarat o její chod, stejně jako o potřeby a růst vlastních dětí. U nás zatím funguje ta praxe, že jim partneři tolik nepomáhají. Jak si s tím ženy poradí, co je jejich předností nebo chybou a jak všechno zvládají?

Beran

Máte hodně sil. Proto se s mateřstvím ve své domácnosti jako temperamentní ženy vyrovnáváte s rozhodností. Tak jste za samostatné a dospělé ženy. Rády v sobě však objevujíte svou infantilní, hravou stránku povahy. Díky ní si se svými dětmi dokážete porozumět ve výzdobě dětského pokoje křiklavými barvami, taky se staráte o přísun hraček a pohádek. Často jim však až příliš rozkazujete, proto se vyhýbejte hysterickým záchvatům. Chce to být vůči dětem trpělivější a klidnější, hlavně během jídla, pak se spolu dost nasmějete.

Býk

Jste zodpovědné. Proto chcete na mateřství ve své domácnosti připravit, můžete si ho tak víc užívat. Finanční zabezpečení od partnera je pro vás základní potřebou, abyste fungovaly kvalitně. Jinak dokážete vybuchnout nebo v klidu pracujete z domova. Máte pochopení pro menší děti, co se volně pohybují po bytě, i obývacím pokoji, dáte tam ale dost měkkých zábran. Rády jim vaříte a staráte se o jejich růst, potřebujete taky ale čas pro sebe a pohodlí nejen v ohledu nábytku. Rozumné vedení se podepíše na dětské spokojenosti.

Blíženci

Musíte se umět soustředit to na podstatné. Pokud chcete mít se svými dětmi vztah bližší, kamarádský, hodně s nimi mluvte. Přes všechny své vědomosti je ve vás taky kreativita, která vám umožní přijímat nápady dětí. Chcete do jejich pokoje moderní vybavení, hrajete si spolu ve všedních situacích, při koupání a vaření. Staráte se o jejich duševní život, občas ale proto zapomínáte na úklid domácnosti a praktické nákupy. Necháte se tak občas vést partnerem, který vám pomáhá a všimne si chyb. Všem se přizpůsobíte díky lásce.

Rakžena a její domácnost

Domov je přirozené pole vaší působnosti. Jako ženy jste se totiž narodily přímo pro mateřství, i lásku k rodině a partnerovi. Najdete zálibu ve všech potřebných činnostech, ať už se to týká stálého vaření, mytí nebo úprav oblečení. S dětmi vás pojí hluboké duševní porozumění, budete se o ně neustále starat a ony se bez vás neobejdou. To vám přináší potěšení, zároveň je však váš vliv příliš silný. Nesmíte si je uzurpovat, ani při úpravě jejich pokoje nebo výběru kamarádů na pískovišti. Pak jako celá rodina budete spokojenější a úspěšná.

Lev

Máte jasné myšlení a pevné názory. Proto můžete být matkou, která ví, co je v životě potřeba pro vaše děti, jejich růst, vzdělání nebo výbavu pokoje. Máte v sobě autoritu, stejně jako srdečnost a hravost, díky které se přiblížíte jejich osobnosti. Lépe je pochopíte, proto máte při práci a jejich hraní sklon k poučování, jste pedagogický talent. Jste schopné pro vlastní děti zajistit pohodu domácnosti a klid, taky od nich ale požadujete snahu a práci na sobě, i na úklidu. Oceníte, když vás podpoří partner, děti se jím taky nechají vést.

Panna

Jaké je vaše mateřství? K dětem máte rozporuplný vztah, protože nemáte jednoduché těhotenství. Pak se jim však dokážete přiblížit. Postaráte se o každodenní běh domácnosti, hlavně úklid. K partnerovi a dětem přistupujete kriticky, chcete jejich ohledy k hygienické úpravě bytu a pokojíčku. Díky tomu, že se s dětmi bavíte o problémech a navzájem se umíte pochopit, budou za své dětství rády. Máte smysl pro kvalitní výběr jejich oblečení a staráte se víc o zdraví, s dětmi a partnerem ale nejvíc relaxujete na výletech a při návštěvách.

Váhy

Nejdřív jste nervózní, protože máte z mateřství obavy. Postupně se jich ale dokážete zbavit, i díky podpoře od vašeho partnera. Důležitá je pro vás právě láska. Jako matky býváte spolehlivé a spravedlivé, kvůli dětem upravujete byt a zvyšujete jejich vkus nejen vhodným nábytkem. Záleží vám na tom, aby měly vaše děti pocit spokojenosti z jídla, oblečení i společných procházek. Snažíte se k nim přistupovat tak, aby si uvědomovaly, co to znamená žít spolu, musí se přizpůsobit i potřebám jejich táty. Hodně vám záleží na vzdělávání.

Štír

Máte osobitou povahu. Pokud někoho máte rády, uděláte pro něj dost, chcete ho ale připravit i na různé okolnosti života. Doma tak jako matky působíte důrazně a často upravujete jejich pokoj. Děti k vám mají silný vztah, proto však nemusíte jen vařit, uklízet a poučovat, taky se starejte o zábavu. Lásku totiž spojujete s tlakem na jejich práci, když si potřebují hrát nebo povídat. Víte, že k sobě patříte, dětem ale nedáváte přednost před partnerem. Více povídání vám pomůže, stejně jako starostlivost a dost času od vašeho protějšku.

Střelec

Vaše mateřství je výrazné pro celou vaší rodinu. Jste žoviální a energické ženy, které mají rády společnost. Pokud máte děti, chcete jim i v jejich domově připravit neustálé aktivity. Dbáte na to, aby měly zajištěný slušný standart ve vybavení pokoje, dost drahých hraček, vhodnou bio stravu a kvalitní kroužky a vzdělání odmala. Partner však má i další názory. Měly by vás víc zajímat každodenní práce a povinnosti, nespoléhejte při tom jen na ´au-pair´. Všichni můžete společně cestovat a sportovat, tak utužíte svoje vztahy v domácnosti.

Kozoroh

Partnerství vás překvapí, stejně jako očekávaná rodina. Nejdřív nevíte, jak si s mateřstvím poradíte. Postavíte se k němu jako k úkolu, který je nutný prožívat v domácnosti spolu s partnerem, i když jste zvyklé spíš na samotu. Tak vám přinese duševní uspokojení. Jste přísné matky, které dbají na pořádek v pokoji, oblečení i stravování a dodržovaní povinností z obou stran. Díky tomu ale potom bude šťastnější váš zralý věk. Nechejte děti víc pracovat doma, na zahradě a procházejte se spolu lesem, příjemně se tak sobě otevřete.

Vodnář

Dokážete se mateřské roli naučit. Patříte totiž k sympatickým bytostem, které zajímají bližní. S partnerem se dokážete o všem poradit, ať už se to týká duševního vývoje dětí nebo moderního vybavení pokojů. Dáte si najevo, že se podporujete i beze slov, pomáháte si při vaření, mytí i nakupování. Proto se na všem umíte domluvit i s vašimi dětmi. Doma je dokážete s vtipem poučit a vše jim vysvětlujete, taky proč mají vykonávat své povinnosti v domácnosti, uklízet a pracovat. Jste kamarádské, ale dáte si pozor na vlastní důslednost.

Rybyžena a její domácnost

Jako matky jste velmi úspěšné. Spíš však až po životním období, kdy jste zvyklé si víc užívat. Potom se dokážete pro vlastní pohostinný domov i rodinu někdy přímo až obětovat. Vaříte, perete, šijete a pečujete o zdraví všech. Rády se staráte o domáckou pohodu a správné působení vašeho mateřství, které musí být nerozlučné od fungujícího partnerství. Hodně času strávíte spolu s dětmi a protějškem v jídelně, i skvěle vybavené koupelně. Jste plné empatie, spojené s citem, která dětem umožňuje, že se vám rády se vším svěřují.

 

Žít mezi blízkými je radost, zároveň to však není snadné. Pokud něčemu ve vztazích své rodiny a domácnosti neporozumíte, naše věštkyně vám s chutí poradí. Všechny mají hodně zkušeností s partnerstvím a dětmi, takže se nechejte ovlivnit jejich kyvadly a kartami, protože vás dobře nasměrují.

 

Váš astrolog David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


26.9.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 31   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Žena a její domácnost podle znamení zvěrokruhu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
loupák
loupák - 26.9.2011 7:02

Opět vedle jak ta jedlesmajlik - 63smajlik - 105

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402738.
Archiv anket.