Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Můj přítel je jak outloň váhavý. Je to lenost, nebo jeho přirozenost?

Můj přítel je jak outloň váhavý. Je to lenost, nebo jeho přirozenost?

Jsem dost nešťastná ze svého přítele. Mám ho moc ráda, je mi s ním fajn, ale zároveň se bohužel nemůžu zbavit dojmu, že je pro normální a praktický život jaksi nepoužitelný.

Je mu 28 let a jeho přístup ke všemu je, mírně řečeno, velice laxní.

Na všechno má dost času, s ničím si neláme hlavu. Na schůzky chodí většinou pozdě – a to nejenom na ty se mnou, ale i na pracovní. Jeho nejoblíběnější výraz je: „To je v pohodě, vždyť nejde o život.“

Jde mi to strašně na nervy, čím dál víc. Když se někam chystáme, vždycky mu strašně dlouho trvá, než se odhodlá k činu, než se rozhoupe. Bydlí sám v pronájmu a má doma tak neskutečný nepořádek, že se tam až štítím. Pro něj to problém není, protože „z toho se přece nestřílí, klid, děvenko“.

Jak říkám, mám ho ráda, jinak je milý, ale bojím se, že tuhle stránku jeho osobnosti nezvládnu. Musela bych ho do všeho strkat, všechno mu připomínat a nejlépe udělat všechno za něj. To pro mne není příjemná perspektiva.

Myslíte, že je jenom líný a dá se s tím něco dělat, nebo je to už neměnný povahový rys? Chodíme spolu půl roku a žádný posun k lepšímu nepozoruji.

Děkuji za vaše názory.

Simča


10.11.2016   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 31   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Můj přítel je jak outloň váhavý. Je to lenost, nebo jeho přirozenost?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
jasmine
jasmine - 10.11.2016 6:06

Máš jen dvě možnosti, smířit se s tím, jaký je ,ale bude ti to velmi ztrpčovat život, pokud jednou budete žít spolu, dle toho jak jsi jej popsala, budeš mu i v životě dělat služku, on ti s úklidem nepomůže, druhá možnost je se s ním rozejít, najít si jiného muže, s jiným postojem. Na světě je spousty jiných mužů. Já osobně bych od něj odešla, neuměla bych si představit poté společnou budoucnost. Teď jsi zamilovaná a věříš na to, co každá když má růžové brýle, "on se kvůli mě změní-ale on se nezmění", měla bys uvažovat o tom, jestli ti bude jeho postoj ve společné domácnosti také lézt na nervy, pokud si řekneš "ano" není jiné cesty nežli rozchodu.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 420625.
Archiv anket.