Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové

Tarotový výklad Nadi Kučerové

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 17.4. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 17.4.nada kucerova

Januše

Dobrý den, za měsíc mě čeká oční operace šedého zákalu. Podaří se bez nějakých komplikací? Narozena 18. 8. 1957. Předem moc děkuji.

Dobrý den, Januše, co se vaší operace týká, nevidím zásadní problém. Jen nejspíš nebude poslední. Zkuste se více zaměřit na játra, která mají s očima spojitost. Doporučuji ostropestřec v jakékoli formě. Přeji hodně štěstí.


Sarina125

Dobry den, mam velmi dobrou kamaradku, ktere se nedari v milostnem zivote. Vsechny jeji vztahy dosud ztroskotaly hned na zacatku a ona je porad sama. Dokonce zacina verit, ze je nejak prokleta a laska a vztah pro ni neni, i kdyz by si to vsechno moc prala. Ma sanci na partnersky vztah nekdy v budoucnu? Jeji datum narozeni je 24. 3. 1979. Rada bych ji nejak pomohla, je super clovek. Moc dekuju za Vasi pomoc.

Dobrý den, Sarino125. Ujistěte vaší kamarádku, že rozhodně o žádné prokletí nejedná. Jen prostě stále nepotkala svou zásadní lásku, což se občas děje. Vše má ale jasný řád a čas. Nalezne toho pravého muže. Měla by se trochu zamyslet i sama nad sebou, zda nedělá nějakou chybu. Přeji jí spoustu štěstí.


Lenya

Dobrý den, v červenci 2013 mi končí mateřská dovolená a mě by zajímalo, zda od září příštího roku nastoupím do nějaké práce (ted práci nemám, byla mi ukončena smlouva) nebo se nám narodí druhé dítě. Děkuji. Jsem narozena 18. 9. 1984

Dobrý den, Lenyo. Práci najdete, jen to nebude hned. Zkuste být více trpělivá. Nepřemýšlela jste o živnosti? V kartách je živnostenský list vidět. Určitě budete i spokojená. Přeji moc štěstí.


Dumasa

Dobry den, zustanu s timto muzem, se kterym mam male dite?Ja 11. 12. 1982, on 25. 8. 1974. Dekuji.

Dobrý den, Dumaso. Nevidím vedle vás jiného muže. Možná byste neměla dělat závěry tak rychle. Jiný muž nejspíš nebude tak úplně tím pravým. Popřemýšlejte o tom. Přeji štěstí.


UVita

Dobrý den, chci se zeptat, jakým směrem se bude vyvíjet vztah mé dcery narozené 21. 10. 1988 a jejího přítele 19. 5. 1988. Děkuji.

Dobrý den, UVito. Vaše dcera sice našla muže osudového, budou spolu. Ale tento vztah projde hned několika těžkými obdobími. Je to ale spojení karmické. Měli se potkat. V každém případě to zvládnou. Mají oba dost sil. Přeji moc štěstí.


Marťa 2

Dobrý den, chci se zeptat na studium mé dcery narozené 5. 8. 1991, studuje medicínu a ty začátky jsou trochu náročné, zvládne to? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Marťo2, můžete své dceři gratulovat již nyní. I když je na samém začátku. Studium ale zvládne. Čeká ji sice období, kdy bude vážně přemýšlet o tom, zda je to opravdu ta správná cesta, ale nakonec ji to stejně zvládnout vidím. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je v kartách vidět nějaký posun týkající se hledání práce. Chtěla bych se zeptat, zda se mi brzy podaří nalézt práci v oboru, který jsem studovala, případně jinou, anebo budu dlouho nezaměstnaná? Studium jsem si prosadila přes nesouhlas partnera a okolí a nyní nemohu nalézt práci a hodně mě to ničí. S tím souvisí ještě podotázka, zda se mi podaří studium zdárně dokončit. Moc děkuji. Helena,nar. 16. 5. 1980

Dobrý den, Heleno. Co se týká studia, bude dokončené a práci také najdete. I když na obor, ve kterém studujete, to moc nevypadá. Buďte trpělivá, není nutné, aby vás tato situace ničila. Vše má svůj čas. I ten váš problém se nakonec vyřeší a to k vaší spokojenosti. Přeji moc štěstí.


myska1

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda si letos najdu práci, která mi vydrží a budu mít z ní radost, nebo budu dlouho nezaměstnána. Snad se dočkám odpovědi, minule jste mě nevybrali. Děkuji. Marta 8.9.1960

Dobrý den, mysko1. Práci skutečně seženete. Dlouho nezaměstnanou vás opravdu nevidím. Práce navíc přichází poměrně rychle a formou překvapení. Budete nadšená. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na syna, svobodný, nar. 15. 2. 75, má byt 1+kk. K němu se nastěhovala slečna, nar. 14. 1. 76, svobodná. Oba jsou bezdětní. Podaří se jim konečně letos výměnit malý byt za byt větší? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, brigito. Syn skutečně byt vymění, ale nejspíš to nebude ještě letos. Čeká ho ale krásné bydlení, bude vlastní. Vypadá to dokonce na domeček. Přeji mu určitě moc štěstí.


.slunecnice.

Dobrý den chtěla bych se zeptat na své zdravi, jsem narozena 7. 3. 1974. Je momentální situace jen jarní únava a nebo je za tím něco vážnějšího a měla bych se přeci jen obrátit na lékaře, děkuji moc.

Dobrý den, slunečnice. Nemusíte se o své zdraví obávat. I když preventivní návštěva lékaře by také nemusela být od věci. Je potřeba některé orgány řešit. Například játra, lymfatický systém, páteř, od které bude bolet ruka. Rozhodně se této problematice věnujte. Přeji moc štěstí.


Dejna22

Hezký den, ráda bych se zeptala, zda tento rok najdu partnera . 29. 6. 1972. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Dejno22. Partnera najdete, nemusíte se obávat. Bude nejspíš někdy kolem konce roku. Ale rozhodně je vám dán muž, kterého budete milovat a on vás. Přeji moc štěstí.


Zdenicka

Pěkný den, chtěla bych se zeptat na dceru, nar.23. 3. 1994 a její vztah s přítelem 9. 5. 1992. Jestli tento vztah má budoucnost a jestli s ním skončí, popř. najde někoho jiného. Děkuji

Dobrý den, Zdeničko. Tento muž do budoucna vedle vaší dcery do budoucna opravdu vidět není. Potká někoho jiného. Nejspíš právě tato nová známost bude důvodem k jejich rozchodu. Ale i takové věci se občas dějí. Přeji dceři moc štěstí.


11111

Dobrý den, jsem narozena 5. 4. 1991 a momentálně bez partnera. Najdu v blízké době "životního partnera"? Děkuji a přeji pěkný den.

Dobrý den, 11111. Partnera najdete, nemusíte se bát. Samota vám dána rozhodně není. Proto se dobře dívejte kolem sebe. Ten pravý je tu pro vás připravený. Přeji moc štěstí.


tele

Prosím potřetí o odpověď, zda moje dcera nar. 5. 7. 1986 bude uspěšná v novém zaměstnání, do kterého nastoupí v srpnu a zdali konečně najde perspektivního partnera. Už je 2 roky sama. Děkuji.

Dobrý den, tele. Co se týká vaší práce, nevidím zásadnější problémy. Měla byste být spokojená. V každém případě to ale vaše poslední zaměstnání není. Přeji moc štěstí.


bunka

Dobrý den, mám problém otěhotnět, jsem po dvou IVF a zajímá mě tedy, jestli budu mít dítě. Já 24. 11. 1977, partner 4. 7. 1969. Díky za odpověď.

Dobrý den, bunko. Buďte klidná, miminko skutečně vidím. Narodit by se mělo do dvou až tří let, bude to nejspíš zdravá holčička. Přeji moc štěstí.


 

Další dotazy můžete vkládat opět do diskuse pod článkem. Odpoví vám na ně opět Naďa, jelikož Helena Kubešková musela z časových a pracovních důvodů s výklady pro náš magazín skončit. Všechny čtenářky moc pozdravuje a přeje Vám jen vše nejlepší.

Chtěla bych na tomto místě za celou redakci Helence poděkovat a popřát jí hodně úspěchů a životního štěstí. Tarotovým výkladům zde na magazínu se věnovala od roku 2009 a za tu dobu zodpověděla stovky dotazů.

Helenko, děkujeme!

 

Na vaše dotazy se tedy těší Naďa, dotazy na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. V příštích dnech Vám Naďu a její aktivity představíme blíže.

 

Odpovědi vyjdou v úterý 22. 5.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


9.5.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 32   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
vikyky07
vikyky07 - 21.5.2012 21:03

Dobrý den, prosím o radu pro dceru, nar.28.3.1994. V jakém oboru by pro ni bylo nejlepší pracovat? Chce studovat práva, je to pro ni dobrá volba?
děkuji

 
žížala
žížala - 21.5.2012 16:48

Dobrý den.
Jelikož jsem si od malička zažila peklo na zemi a nikdy nepoznala lásku...byla jsem na SRT terapii, už je to vyčištěné, tedy víc prý zatím není potřeba. Paní vyšlo, na můj dotaz kdy budu konečně šťastná-tak prý si mám najít smysl života. Snažím se, ale nějak mě nic nenapadá.
Vím, musím mít především ráda sama sebe, ale taky bych potřebovala aby mě někdo také už konečně miloval, ne jenom abych milovala já jiné a bez odezvy.Hodně to vyčerpává, když mě jen každý bere lásku a nedává zpět nic, prostě po použití mě každý odkopne. Prosím co říkají karty ohledně mého života dál. Děkuji předem za odpověď. Potřebuji nějaké to světýlko na cestu a naději.

 
agnes rr
agnes rr - 21.5.2012 15:58

dobry den chci se zeptat na muj vztach z pritelem vzdrzi nam to uz naporad budem spolu? moc dekuji za vs cas s pozdravem ja agnesa nar.2.11.1964 on jaroslav 3.1.1963 dekuji

 
Zdenicka
Zdenicka - 21.5.2012 13:49

Dobrý den paní Naďo, minulý měsíc jsem se ptala na dotaz na mou dceru ,ale uklepla jsme se v datumu narození jejího přítele. Moc mě to mrzí,proto bych Vás chtěla poprosit znovu ,zda byste se podívala do karet jak vidíte vztah dcery 23.3.1994 a jejího přítele 11.5.1992.Zda se jejich cesty rozejdou nebo ne a kdy popř.najde někoho jiného.Děkuji Vám moc

 
kristulda
kristulda - 20.5.2012 10:20

Dobrý den, s mým mužem to není jak by mělo být, objevil se nový muž ted je sice dlouhodobě pryč. chtěla bych se zeptat jak se bude vyvíjet vztah s tímto mužem, já narozená 21.8.1983 a on 22.4.1984. předem děkuji Kris

 
Sadria
Sadria - 18.5.2012 23:09

Dobrý večer, rada by som sa spýtala ako sa bude vyvíjať naša finančná situácia. Doriešuje sa nám súd ohľadom vysporiadania majetku - bytu. Rozhodli sme sa s dcérami vrátiť do bytu aj keď tým práve veľmi nadšené nie sme, pretože necítime sa tam dobre ale je to naše, no exmanžel mi ho kompletne vybielil, takže ho musím zariadiť a to chce väčšiu finančnú čiastku. Taktiež kúpiť auto, nakoľko byt sa nachádza trocha mimo obce a pomoc, resp. niekoho zručného na mužské práce. Verím, že všetko sa priaznivo pre nás vyvíja, naše rozhodnutie je správne a časom zistíme, že sme urobili to najlepšie.Ďakujem za odpoveď a Váš čassmajlik - 105

 
mlsalka
mlsalka - 18.5.2012 13:49

Dobrý den Naďo, jsem nar.25.1.1973, žiji 15 let s přítelem 31.8.1978, se kterým mám 2děti. Náš vztah je Itálie, hádky, rozchody, napětí. V lednu jsem potkala muže, do kterého jsem se dost zamilovala 18.6.1968. Rozum říká běž doprava, srdce doleva. Dojde někdy ke zlepšení mého stávajícího vztahu nebo se navzájem brzdíme? Děkuju.

 
jg.80
jg.80 - 15.5.2012 7:59

Zdravím, mám finanční potíže, docela nestíhám doplácet dluhy, příští březen mi končí mateřská, najdu práci a zbavím se konečně dluhů? Moc děkuismajlik - 13

 
jana80
jana80 - 15.5.2012 7:55

Dobrý den, příteli snížily po 10letech úvazek, má brát polovinu platu, získá lepší zaměstnání? A budeme se za prací stěhovat? Děkuji nar. 22.11.1979smajlik - 69

 
kousek
kousek - 14.5.2012 6:18

Dobrý den,ráda bych věděla jestli se zlepší má finanční situace.Datum nar.26.8.1970.Hezký den

 
Fatimas
Fatimas - 11.5.2012 16:33

Dobrý den paní Naďo, už několikrát jsem bohužel neuspěla, tak zkouším štěstí znovu. Snad se na mne tentokrát dostanesmajlik - 64. Jsem již rok nezaměstnaná, stále se nedaří. Tak se ptám kartiček, jestli se mi konečně během léta podaří nalézt práci, která bude mít dlouhodobou perspektivu a budu spokojená. A bude to případně v oboru? Odkud bych mohla nabídku očekávat, protože už fakt nevím. Zkouším všechno - inzeráty, známé, obcházím firmy... Děkuji za případnou odpověď a přeji hezký densmajlik - 62Narodila jsem se 22.12.1978 v 6 ráno.

 
masaa
masaa - 11.5.2012 12:08

Dobrý den, jsem narozena 14.10.1956, přitel 3.5.1964. Mám pocit že se mi přítel vzdaluje, jsem nešťastná. Vydrží nám vzdah a nebo se rozejdeme? Děkuji za odpověď. Děkuji za odpověď a přeji krásný den. smajlik - 85

 
vowi
vowi - 11.5.2012 11:25

Dobry den NADO,jak na tom budeme s partnerkou do budoucna? Myslim tim nase souziti.25.8.74.Dekuji.

 
Gabriela
Gabriela - 11.5.2012 7:28

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na budoucnost vztahu s přítelem. Narodila jsem se 5.6.1967 a přítel 5.3.1963. Jsme spolu téměř 4 roky a skoro celou dobu spolu bydlíme. Děkuji Gabriela

 
henka.s
henka.s - 10.5.2012 22:34

Dobrý den,
ráda bych se zeptala na zdraví mého muže a dcery.Oba velmi často marodí se záněty horních cest dýchacích. Zda se jejich zdravotní stav zlepší anebo to bude stále stejné a kde může být příčina.muž nar.6.4.1973, dcera 20.3.2009.Děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55106.
Archiv anket.