Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové

Tarotový výklad Nadi Kučerové

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 17.4. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 17.4.nada kucerova

Januše

Dobrý den, za měsíc mě čeká oční operace šedého zákalu. Podaří se bez nějakých komplikací? Narozena 18. 8. 1957. Předem moc děkuji.

Dobrý den, Januše, co se vaší operace týká, nevidím zásadní problém. Jen nejspíš nebude poslední. Zkuste se více zaměřit na játra, která mají s očima spojitost. Doporučuji ostropestřec v jakékoli formě. Přeji hodně štěstí.


Sarina125

Dobry den, mam velmi dobrou kamaradku, ktere se nedari v milostnem zivote. Vsechny jeji vztahy dosud ztroskotaly hned na zacatku a ona je porad sama. Dokonce zacina verit, ze je nejak prokleta a laska a vztah pro ni neni, i kdyz by si to vsechno moc prala. Ma sanci na partnersky vztah nekdy v budoucnu? Jeji datum narozeni je 24. 3. 1979. Rada bych ji nejak pomohla, je super clovek. Moc dekuju za Vasi pomoc.

Dobrý den, Sarino125. Ujistěte vaší kamarádku, že rozhodně o žádné prokletí nejedná. Jen prostě stále nepotkala svou zásadní lásku, což se občas děje. Vše má ale jasný řád a čas. Nalezne toho pravého muže. Měla by se trochu zamyslet i sama nad sebou, zda nedělá nějakou chybu. Přeji jí spoustu štěstí.


Lenya

Dobrý den, v červenci 2013 mi končí mateřská dovolená a mě by zajímalo, zda od září příštího roku nastoupím do nějaké práce (ted práci nemám, byla mi ukončena smlouva) nebo se nám narodí druhé dítě. Děkuji. Jsem narozena 18. 9. 1984

Dobrý den, Lenyo. Práci najdete, jen to nebude hned. Zkuste být více trpělivá. Nepřemýšlela jste o živnosti? V kartách je živnostenský list vidět. Určitě budete i spokojená. Přeji moc štěstí.


Dumasa

Dobry den, zustanu s timto muzem, se kterym mam male dite?Ja 11. 12. 1982, on 25. 8. 1974. Dekuji.

Dobrý den, Dumaso. Nevidím vedle vás jiného muže. Možná byste neměla dělat závěry tak rychle. Jiný muž nejspíš nebude tak úplně tím pravým. Popřemýšlejte o tom. Přeji štěstí.


UVita

Dobrý den, chci se zeptat, jakým směrem se bude vyvíjet vztah mé dcery narozené 21. 10. 1988 a jejího přítele 19. 5. 1988. Děkuji.

Dobrý den, UVito. Vaše dcera sice našla muže osudového, budou spolu. Ale tento vztah projde hned několika těžkými obdobími. Je to ale spojení karmické. Měli se potkat. V každém případě to zvládnou. Mají oba dost sil. Přeji moc štěstí.


Marťa 2

Dobrý den, chci se zeptat na studium mé dcery narozené 5. 8. 1991, studuje medicínu a ty začátky jsou trochu náročné, zvládne to? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Marťo2, můžete své dceři gratulovat již nyní. I když je na samém začátku. Studium ale zvládne. Čeká ji sice období, kdy bude vážně přemýšlet o tom, zda je to opravdu ta správná cesta, ale nakonec ji to stejně zvládnout vidím. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je v kartách vidět nějaký posun týkající se hledání práce. Chtěla bych se zeptat, zda se mi brzy podaří nalézt práci v oboru, který jsem studovala, případně jinou, anebo budu dlouho nezaměstnaná? Studium jsem si prosadila přes nesouhlas partnera a okolí a nyní nemohu nalézt práci a hodně mě to ničí. S tím souvisí ještě podotázka, zda se mi podaří studium zdárně dokončit. Moc děkuji. Helena,nar. 16. 5. 1980

Dobrý den, Heleno. Co se týká studia, bude dokončené a práci také najdete. I když na obor, ve kterém studujete, to moc nevypadá. Buďte trpělivá, není nutné, aby vás tato situace ničila. Vše má svůj čas. I ten váš problém se nakonec vyřeší a to k vaší spokojenosti. Přeji moc štěstí.


myska1

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda si letos najdu práci, která mi vydrží a budu mít z ní radost, nebo budu dlouho nezaměstnána. Snad se dočkám odpovědi, minule jste mě nevybrali. Děkuji. Marta 8.9.1960

Dobrý den, mysko1. Práci skutečně seženete. Dlouho nezaměstnanou vás opravdu nevidím. Práce navíc přichází poměrně rychle a formou překvapení. Budete nadšená. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na syna, svobodný, nar. 15. 2. 75, má byt 1+kk. K němu se nastěhovala slečna, nar. 14. 1. 76, svobodná. Oba jsou bezdětní. Podaří se jim konečně letos výměnit malý byt za byt větší? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, brigito. Syn skutečně byt vymění, ale nejspíš to nebude ještě letos. Čeká ho ale krásné bydlení, bude vlastní. Vypadá to dokonce na domeček. Přeji mu určitě moc štěstí.


.slunecnice.

Dobrý den chtěla bych se zeptat na své zdravi, jsem narozena 7. 3. 1974. Je momentální situace jen jarní únava a nebo je za tím něco vážnějšího a měla bych se přeci jen obrátit na lékaře, děkuji moc.

Dobrý den, slunečnice. Nemusíte se o své zdraví obávat. I když preventivní návštěva lékaře by také nemusela být od věci. Je potřeba některé orgány řešit. Například játra, lymfatický systém, páteř, od které bude bolet ruka. Rozhodně se této problematice věnujte. Přeji moc štěstí.


Dejna22

Hezký den, ráda bych se zeptala, zda tento rok najdu partnera . 29. 6. 1972. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Dejno22. Partnera najdete, nemusíte se obávat. Bude nejspíš někdy kolem konce roku. Ale rozhodně je vám dán muž, kterého budete milovat a on vás. Přeji moc štěstí.


Zdenicka

Pěkný den, chtěla bych se zeptat na dceru, nar.23. 3. 1994 a její vztah s přítelem 9. 5. 1992. Jestli tento vztah má budoucnost a jestli s ním skončí, popř. najde někoho jiného. Děkuji

Dobrý den, Zdeničko. Tento muž do budoucna vedle vaší dcery do budoucna opravdu vidět není. Potká někoho jiného. Nejspíš právě tato nová známost bude důvodem k jejich rozchodu. Ale i takové věci se občas dějí. Přeji dceři moc štěstí.


11111

Dobrý den, jsem narozena 5. 4. 1991 a momentálně bez partnera. Najdu v blízké době "životního partnera"? Děkuji a přeji pěkný den.

Dobrý den, 11111. Partnera najdete, nemusíte se bát. Samota vám dána rozhodně není. Proto se dobře dívejte kolem sebe. Ten pravý je tu pro vás připravený. Přeji moc štěstí.


tele

Prosím potřetí o odpověď, zda moje dcera nar. 5. 7. 1986 bude uspěšná v novém zaměstnání, do kterého nastoupí v srpnu a zdali konečně najde perspektivního partnera. Už je 2 roky sama. Děkuji.

Dobrý den, tele. Co se týká vaší práce, nevidím zásadnější problémy. Měla byste být spokojená. V každém případě to ale vaše poslední zaměstnání není. Přeji moc štěstí.


bunka

Dobrý den, mám problém otěhotnět, jsem po dvou IVF a zajímá mě tedy, jestli budu mít dítě. Já 24. 11. 1977, partner 4. 7. 1969. Díky za odpověď.

Dobrý den, bunko. Buďte klidná, miminko skutečně vidím. Narodit by se mělo do dvou až tří let, bude to nejspíš zdravá holčička. Přeji moc štěstí.


 

Další dotazy můžete vkládat opět do diskuse pod článkem. Odpoví vám na ně opět Naďa, jelikož Helena Kubešková musela z časových a pracovních důvodů s výklady pro náš magazín skončit. Všechny čtenářky moc pozdravuje a přeje Vám jen vše nejlepší.

Chtěla bych na tomto místě za celou redakci Helence poděkovat a popřát jí hodně úspěchů a životního štěstí. Tarotovým výkladům zde na magazínu se věnovala od roku 2009 a za tu dobu zodpověděla stovky dotazů.

Helenko, děkujeme!

 

Na vaše dotazy se tedy těší Naďa, dotazy na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. V příštích dnech Vám Naďu a její aktivity představíme blíže.

 

Odpovědi vyjdou v úterý 22. 5.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


9.5.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 32   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Elfa
Elfa - 9.5.2012 6:30

Dobrý den,paní Naďosmajlik - 31ráda bych se Vás zeptala na moji budoucí finanční situaci,i ve vztahu k zaměstnáni,zda mě v této oblasti nečekají nějaké nepříjemné událostismajlik - 55?Budu mít zaměstnání,které mě finančně bez problémů zajistí?Děkji moc za odpověďsmajlik - 2.Narozena 5.5.1979 v 2:40h ráno.Mějte se hezkysmajlik - 105Eva

 
modroočka
modroočka - 9.5.2012 1:49

Dobrý den, ještě nikdy se tady na mě nedostala řada, a proto se dovolím se zeptat jen čeká-li mě v budoucnu láska. (28. 5.1962). Děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-32
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 49159.
Archiv anket.