Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 6.11. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 6.11.

ptah

Dobrý den, tento rok mám nějaký komplikovaný, samá nemoc v rodině. Bohužel dojíždím za prací na velkou vzdálenost a tak uvažuji o zaměstnání v místě bydliště, ovšem pracovních míst je v našem regionu málo. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda vidíte u mě pozitivně změnu zaměstnání do místa bydliště (a zda v nějaké dohledné době). Nar. 29.2.1968. Děkuji moc a hezký den.

Dobrý den. Zkuste být ještě nějakou dobu trpělivá. Novou práci blíž opravdu vidím, ale nebude to hned. Přeji moc štěstí.


Darina

Dobrý deň, v predpovedi zo dňa 28.8.2012 ste mi predpovedala, že ten pravý príde veľmi skoro a bude to krásny vzťah. Chcem sa spýtať, či toho dotyčného už poznám alebo to bude niekto mimo okruh mojich známych.
Za odpoveď ďakujem. Darina, nar. 27.12.1962 o 2:15 hod.

Dobrý den, Darino. S největší pravděpodobností tohoto muže už opravdu znáte. Teď se jen zkuste více soustředit na budoucnost. Je to důležité. Přeji moc štěstí.


Jananah

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vývoj mého manželství...pevně doufám, že jde jen o přechodnou krizi.Já 1.3.1970 v 18.43,manžel 10.10.1963.Moc děkuji za odpvěď.

Dobrý den, Jananah. Konec tohoto vztahu opravdu nevidím, takže krizi překonáte. Zkuste se více soustředit na komunikaci. Přeji moc štěstí.


samantha155

Přeji hezký den paní Naďo,prosila bych Vás o nahlédnutí do kartiček,co říkají na zaměstnání mého partnera nar.3.9.1973.Jaké má vyhlídky v příštím roce?
Děkuji mnohokrát za Váš čas.
Samantha

Dobrý den. Zatím nevidím zásadní změnu, ale je pravda, že je vidět také to, že váš partner bude odmítat něco, co by si měl lépe rozmyslet. Zkuste s ním promluvit. Přeji moc štěstí.


Anipek

Dobrý den,chci se zeptat na dceru(19.5.1986 v 19hod.)bylo mi řečeno, aniž jsem se zeptala,od paní která se zabývá výkladem karet,že ji čeká v životě velké trápení-doslovně moc a moc špatné a zlé zrápení a bude potřebovat veškerou mou podporu a pomoc v životě.
Usadil se ve mě strach a obavy.Mohu jí vůbec nějak pomoci,odvrátit nebo zmírnit vyřčená slova nebo je to jenom zlá slina???Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Anipek. Co se týká mého výkladu, není vidět nic, co by vaše dcera neuměla řešit. Nevidím žádné mimořádné problémy. Můžete být klidná. Obě ustojíte v pořádku to, co život přinese. Přeji moc štěstí.


Lanata

Dobrý den, paní Naďo. Dotaz jsem vkládala před dvěma dny,ale od té doby se pár věcí změnilo a byla bych ráda,kdybyste upřednostnila tento dotaz.
Objevil se způsob léčby, který by snad mohl pomoci mému synovi k lepší pohyblivost, možná by se mohl i sám postavit na nohy. Léčba je velice nákladná, záleží na rozhodnutí revizního lékaře. Můj dotaz zní : podstoupí teď nebo v budoucnu syn implantaci přístroje ? zlepší to jeho zdrav.stav natolik,že bude víc soběstačný? Syn 2.8. 1992

Dobrý den, Lanato. Váš syn má před sebou ještě dlouhou cestu, ale je vidět i velmi silný jedinec. I když vše nepůjde podle vašich představ, jsou pokroky opravdu vidět. Budete potřebovat ještě spoustu trpělivosti. Přeji vám i vašemu synovi moc štěstí.


malile

Dobrý den paní Naďo, nevím, jestli není na můj dotaz už pozdě. Chci se zeptat, zda se mi podaří vyřídit částečný důchod, nějak se mi to komplikuje. Nebo jestli se mi podaří sehnat nějakou práci, jakýkoliv přivýdělek, u které bych se stihla postarat i o svou nemocnou matku. Děkuji. Lenka 28.2.1962

Dobrý den, malile. Vypadá to, že ve vaší žádosti budete úspěšná. Je jen potřeba se obrnit trpělivostí, protože stále není hotovo. Přeji moc štěstí.


alexs

MIlá Naďo.
chci se zeptat, zda v blízké době čeká moji 5 členou rodinu stěhování či nějaká změna k lepšímu týkající se bydlení, máme sice krásný byt v osobním vlastnictví, ale zápasíme s vlhkostí a plísní, nemocema a tak jsem z této situace hodně smutná. Je v brzké budoucnosti možné stěhování do jiného domu,případně zůstaneme-li v našem městě
mé narození je 21.7.1979

Dobrý den, alexs. Stěhování je opravdu vidět, i když ne hned. Byt, který budete v budoucnu k dispozici sice nebude úplně podle vašich představ, ale po nějaké době změníte názor. Přeji moc štěstí.


muminc

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dcera 3.10.1988 dočká vytouženého miminka. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, muminc. Zkuste být více trpěliví. Vaše dcera se miminka dočká, jen to nebude hned. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


4.12.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 30   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Hana
Hana - 4.12.2012 2:05

Dobrý den, prosím karty o radu co udělat pro získání dobrého zaměstnání, kde hledat, kdy se ho dočkám, dočkám-li se vůbec. Za odpověď děkuji a přeji vše dobré. Hanka 19.03.1958 smajlik - 45

 
xoxo
xoxo - 4.12.2012 0:21

smajlik - 54 Krásný den Naďo, nevíte náhodou, kde bych měla hledat svého celoživotního partnera? Narodila jsem se 13:10:1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

 
Lip6
Lip6 - 4.12.2012 0:20

Dobrý den paní Naďo, stále se mi nedaří najít práci a začínám budoucnost vidět dost špatně. Můžete se podívat do kartiček, zda už se mi něco brzo poštěstí sehnat a v jakém oboru to asi bude?
Jsem narozena 4.2.1959
Přeji hezké předvánoční dny.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-33
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2969.
Archiv anket.