Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 18.9. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 18.9.

.slunecnice.

tak zkousim stesti znova

dobry den pani Nado..jak to do budoucna vidite s mym zdravim? narozena 7.3.1974 dekuji

Dobrý den, slunečnice. Bohužel, jste neupřesnila, co přesně máte na mysli. V kartách jsou vidět poměrně dost játra, nejspíš reagují na nějaké silnější léky, zaměřte se na ně – ostropestřec v kapkách. Dále mízní uzliny a také krev. Tyto věci řešte prioritně. Přeji moc štěstí.


october

Dobrý den, milá Naďo, už několik měsíců marně sháním dlouhodobou práci, kterou bych mohla skloubit s VŠ. Ráda bych se Vás zeptala, zda práci v blízké budoucnosti seženu? Moc Vám děkuji, mé datum narození je 13. října 1986.

Dobrý den, october. Práci stálou vidím, jen buďte ještě trpělivá. I když ale přichází trochu později, máte pak možnost i studovat. Přeji moc štěstí.


lekasta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou perspektivu má vztah s mým přítelem. Bydlím u něj, mám tam i práci, ale v případě, že by se s ním něco stalo, nemám žádnou jistotu, co by bylo dál. Asi bych se musela odstěhovat zpět do města, odkud pocházím, tam bych si těžko našla ve svém věku práci.
Jsem narozena v roce 1958, přesně 16.2.. Ne, že bych nějak stála o sňatek, ale přece by to jen byla nějaká jistota pro nejhorší případ. Zajímalo by mě, jestli se k tomu nějak postaví (nar. 25.9.56).
Děkuji.

Dobrý den, lekasto. Sňatek sice nevidím, ale zajištění ano. Přítel na to jistě myslí, přesto byste si s ním o tom měla promluvit. V komunikaci také nevidím problém, proto se zkuste domluvit. Přeji moc štěstí.


vowi

Dobry den. S partnerem jsme se odloucili. Mam nase dite u sebe. Vratime se k sobe? 11.12.1982. Dekuji.

Dobrý den, vowi. Bohužel, návrat nevidím. Ale sama nezůstanete. Zkuste se více zaměřit na budoucnost, je v ní ještě mnoho hezkého včetně přítele, který vás bude milovat. Přeji moc štěstí.


Hana

Dobrý den, posílám znovu dotaz, na který se minule nedostalo a prosím karty o odpověď k mému budoucímu zaměstnání. Uspěji ve výběrovém řízení? Zvládnu dojíždění a práci samotnou? Budu tam spokojená (i finančně)? Moc Vám děkuji předem za odpověď. Hanka 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Teď vás asi dost zklamu, ale kladný výsledek opravdu nevidím. Zkuste se na tuto situaci dívat s větším nadhledem. Práci budete mít, možná ještě lepší, než nyní doufáte. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobry den, paní Naďo,
chtěla bych se zeptat na svoje ortopedické problémy /noha/. Jak to vidí karty, kdy a zda nastane zlepšení. Jsem narozena 10.10.1947, vdaná, 3 děti už mají svoje bydlení. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, brigito. Vaše problémy sice mají řešení, i když je dlouhodobé a vyžaduje spoustu síly. Doporučuji kineziologii, je potřeba najít psychický problém, díky kterému se objevil problém fyzický. Doporučuji mumio. Přeji moc štěstí.


vikyky07

Dobrý den,
dcera nar. 28.3.1994 se rozmýšlí jaký obor po maturitě studovat. Poradily by nám karty jaké povolání by se pro ni nejvíce hodilo?
děkuji za odpověď

Dobrý den, vikyky. Pro dceru jako skvělý start do života a i následné rozvíjení určitě zajistí obory, věnující se přírodě. Její život tak jednou bude stejně nastaven a mohla by to mít i jako koníčka. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den,manžel se mnou přes 3 roky nežije,mám rok přítele,bydlí 100km
ode mě,jezdí za mnou, spolu jezdíme na víkendové pobyty, ale ještě jsem nebyla nikdy u něho doma.Bydlí s rodiči,je svobodný 51.letý nar. 27.8.1961,v 15hod.Nepozval mě nikdy k sobě,mám z toho divný pocit, vždy se tomu při řeči vyhýbá.Chtěla bych poznat jeho bydliště. Ví karty, proč tomu tak je?
Mé nar. 9.9.1957. Děkuji moc za odpověď. Stana.

Dobrý den, Stanislavo. Bohužel, nevidím změnu. Vašeho přítele tíží věci rodinné, co přesně, s tím by se měl svěřit on vám. Ale rodiče jsou vidět hodně. Také finance. Nejspíš se bojí, že byste později něco požadovala. Zkuste si s ním promluvit, ale určitě byste měla myslet i mnohem více na sebe. Přeji moc štěstí.


mystery68

Dobrý den, moc prosím, stále nemám štěstí na Vaši odpověď. Můj přítel (nar. 16.4.1979) ode mě odešel po 7 letech krásného vztahu zcela nečekaně k jiné (ona nar. 3.12.1980). Neskutečně se trápím. Má jejich vztah budoucnost nebo je naděje, že se vrátí? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, mystery. Nikde nevidím vaše datum narození, což je škoda. Ale nejspíš vás zklamu, je zamilovaný. Není vidět, že by chtěl měnit partnerku. Zkuste mu odpustit a pustit ho, když to tak chce. Mnohem lépe se vám pak bude seznamovat s jinými muži. Přeji moc štěstí.


tenderness

Dobrý den, s partnerem jsme se několik let marně snažili o miminko (i s pomocí IVF). Vidí karty ještě nějakou naději, že se dočkám vytouženého dítěte? Nar. 28.2.1968. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, tenderness. Mohu vás potěšit. Dejte tomu ještě nějaký čas, ale během příštího roku byste opravdu otěhotnět měla. Potomka v každém případě vidím. Blahopřeji a přeji moc štěstí.


myska1

Dobrý den,
již jsem zoufalá, neodepsali mi na můj dotaz. Ptám se zda si najdu v blízké době (a jak dlouho to je) práci. Již jsem doma rok a půl a nikde nic.
Nar. 8.9.1960. Děkuji.

Dobrý den, mysko. Práci sice vidím, ale nebude to hned. Zprvu to nebude sice žádná sláva, ale na tomto místě dlouho nezůstanete. Následuje další zaměstnání, kde budete spokojená. Přeji moc štěstí.


Mari

Dobrý den Naďo. Prosím Vás, najde moje kamarádka, nar. 17.7.1967, přítele, který by jí byl životní oporou, partnerem do života? Bude to brzy?
Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, Mari. Zkuste kamarádku přesvědčit, aby se pokusila myslet pozitivněji. Je to nutné. Zatím, bohužel, přítele nevidím. Měla by se zaměřit na sebe a trochu se sebou pracovat. Přeji moc štěstí.


kozička

Dobrý den paní Nado,chtěla bych se zeptat na svou tetu Slávka nar.10.12.64,je už dlouho sama,a tak by mě zajímalo,jestli se někdo neobjeví.Ona o tom ví,že jsem napsala,takže to není proti její vůli.Moc děkuji.

Dobrý den, kozičko. Přítele opravdu vidím, jen to nebude hned. Teda by měla více chodit mezi lidi. Rozhodně ale sama nebude. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den psala sem vam již několikrat sem věrný pisatel :-)) říkala sme si že ted nechamv ěci plynout jak budou tak budou, ale jedna věc mě trapí muj muž s kterým se rozvadím je narozen 21.10.1981, v červenci na muj svatek spachal sebevraždu bere silnější antideprsiva, ale pořad mě citově vydíra vola mi,píše ubíjí mě to.dostane se z toho? zvladne to? bojím se že opět spacha sebevraždu.máme spolu dvě děti a ty ho maj moc radi. o to mi jde. my dva spolu nemáme už duvod dale byt.ale nevím jak dlouho vzladnu tenhle natlak na moji psychiku. děkuji za odpověd.

Dobrý den, kristuldo. Bohužel, nevidím, že by se psychický stav vašeho přítele lepšil. Jeho stav je nejspíš vážnější, než to vypadá. Je vidět dokonce delší hospitalizace. Přeji moc štěstí.


kolečko

dobrý den...jsem po nervovém zhroucení..už nevím jak dál.žiji s přítelem 9 let.máme syna...pítelprý má bojové nálady.třepe seu obličej a utoří křikem výhružky .bylo to každý 2 měsíc..nyní každý týden..chce mě mít jen pro sebe...tím myslím že nechce okolo mě ani mé děti které jsou již dospělé.chci ten vztah ukončit..jsem ale bez práce...děkuji já 22.5.1963..on 14.6.1957..

Dobrý den, kolečko. Doporučuji opatrnost. Hrozí útok, který bude trochu silnější. Zkuste se také méně bát o budoucnost. Nevidím vás ani samotnou, ani výrazně strádat. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den paní Naďo,
před časem jsem Vám psala o výklad karet, zda budu ještě někdy mít druhé dítě.Odpověděla jste mi, že mi jej nedoporučujete,avšak ikdyž jsem další dítě po dceři odmítala, nyní se ozvaly asi biol.hodiny a moc bych si jej přála.Manžel k mému přání příliš zatím přístupný není z důvodu stavby nového domova a věku,přesto se Vás ptám, zda je v kartách vidět druhé dítě v budoucnu anebo nikoliv.Děkuji Henka 16.5.1980

Dobrý den, henko. Musím jen zopakovat to, co bylo vidět kdysi. Nejen, že další dítě nevidím, je tu i nebezpečí stran vašeho nebo jeho zdravotního stavu. Buďte opatrná. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 16.10.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


2.10.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 35   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
žížala
žížala - 4.10.2012 15:27

Dobrý den přeji.
Celý život hledám muže, který by mě chtěl.Teď jsem se seznámila s jedním narozeným 23.3.1974, ale je dalším z řady mužů, kteří chtějí být svobodní a žít sami a nechtějí abych s nimi žila. Prosím kdy vidíte nějakého spolehlivého muže, který by se mnou chtěl žít a strávit se mnou zbytek životě? Existuje vůbec? nebo nemám poznat nikdy lásku? jsem narozená 2.7.1971 Nechci strávit celý život sama a osamělá, hodně mi to ničí a pak se mi nechce žít. Děkuji

 
Aknalbf
Aknalbf - 4.10.2012 2:08

Dobrý den,paní Naďo. Moc vás prosím,mohla by jste se karet zeptat na moje zdraví. Moc děkuji. Blanka,vdova,nar.12.4.1953.

 
Hana
Hana - 2.10.2012 15:27

Děkuji Vám! Odpověď sice není potěšující, ale snad vyjde i druhá část Vaší předpovědi, to bych byla moc ráda. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den. Hanka smajlik - 45

 
VeronikaJ
VeronikaJ - 2.10.2012 15:01

Dobrý den paní Naďo, mám k Vám velikou prosbu, zda by jste mi prostřednictvím karet nemohla odpovědět na otázku týkající se vztahu. Nedávno jsem se rozešla s přítelem, vrátil se ke své bývalé přítelkyni, nyní se začíná opět ozývat a já bych ráda věděla, zda je nějaká šance že se k sobě vrátíme. Předem moc děkuji za odpověď, Veronika (nar. 27.8.1979).

 
opice1956
opice1956 - 2.10.2012 11:07

Dobrý den, narodila jsem se 9.4.1956 a posledních pár let pochybuji o smysluplnosti své práce v zaměstnání. S ohledem na věk ale mám obavu, že jinou práci neseženu. Napoví mi Vaše karty, jestli se o to mám snažit?

 
Raduska69
Raduska69 - 2.10.2012 10:35

Dobrý den.
chtěla jsem se zeptat jak to bude se mnou a manželem do budoucna s citovou a finanční situací.
Jsme spolu 5 let, máme tříletou dceru, já ještě další tři děti, z toho dvě dospělé, i když ještě s námi žijící a studující.
Já jsem Radka - narozená 16.7.1969, manžel Petr - narozený 19.12.1976.
Děkuji a přeji pěkný den

 
Bambi13
Bambi13 - 2.10.2012 10:31

Dobry den p.Nada,
narodena som 02.03.1971.Trapi ma ci stretnem lasku v najblizsom case,dlho som sama.Dakujem pekne.Libusa

 
Maci5
Maci5 - 2.10.2012 10:10

Dobrý den,
moje dcera má příští týden(16.10.) podstoupit důkladnější gynekologické vyšetření.Nic konkrétnějšího nevíme,jen volala p.doktorka,že má nějaký nález.Moc bych Vás chtěla poprosit,jestli vidíte něco vážnějšího,komplikace,nebo se nemusíme bát?Dcera je narozená 26.2.1992.
Děkuji za Váš čas

 
drahušška
drahušška - 2.10.2012 10:04

Dobrý den paní Naďo,chtěla bych se zeptat na partnerský vztah,dotazovala jsem se 18.9..bohužel nedostala jsem asi pro hodně dotazů odpověď.
nar.31.7.1954,zda potkám muže s budoucností dlouhodobou,abychom měli společné zájmy a porozumnění.Děkuji moc.Drahuška.

 
Zdenicka
Zdenicka - 2.10.2012 9:56

Dobrý den, minule na mě již nevyšlo,tak prosím znovu o náhled do karet ohledně vztahu dcery nar. 11.6.1989 a přítele nar.7.3.1991,zda zůstanou spolu nebo to dopadne jinak,popř. zda u dcery se objeví i někdo jiný.Děkuji mocsmajlik - 91

 
Majda123
Majda123 - 2.10.2012 9:27

Dobrý den,
mám problém s bydlením, bývalý manžel mě i syna vyhodil z bytu a momentálně bydlím u mojí matky.
Mě zajímá jestli v nejbližší době dostanu od města byt na který čekám, popřípadě jestli se zlepší moje finanční situace?
Předem Vám moc děkuji za Váš čas a energii.
S pozdravem Magdaléna. smajlik - 62

Magdaléna 16.05.1982

 
Marťa 2
Marťa 2 - 2.10.2012 9:20

Dobrý den,chci se zeptat na svoji dceru neudělala dvě zkoušky na VŠ a musela ukončit studium teť schání práci a chtěla by na se na tu medicínu znovu přihlásit příští rok. Má to nějakou perspektivu? Nechce prý studovat nic jiného.Dcera narozena 5.8.1991 a já 27.5.1970.Přede děkuji za odpověď.

 
hanulka.ka
hanulka.ka - 2.10.2012 8:56

Dobrý den paní Naďo, prosím, chci se zeptat, zda se znovu obnoví vztah mezi mužem, který je narozen 6.9.1957 a mnou, narodila jsem se 8.7.1968.
Velmi vám děkuji za vaši odpověď.

 
Lanata
Lanata - 2.10.2012 8:04

Dobrý den, paní Naďo. Manželovi (28.3.1969) teď v říjnu končí smlouva na dobu určitou v zaměstnání,kde je,myslím, moc spokojený. Bude mu prodloužena smlouva,případně i zvýšen plat-budeme jako rodina spokojeni?? Já (14.11.1970). Děkuji za vaši odpověď.

 
korata
korata - 2.10.2012 7:36

dobrý den, chtěla bych se zeptat na přátelství s mou kamarádkou, myslím si, že nemám žádný respekt a připadá mi, že mě využívá.
Jsem nar. 26.10.1962, ona 7.2.1961. Je to jen můj dojem? Co na to říkají karty ? Děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402914.
Archiv anket.