Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Jaké bydlení je pro vaše znamení nejlepší?

Jaké bydlení je pro vaše znamení nejlepší?

Dobré místo pro život znamená mnoho. Člověk se musí zabydlet a cítit se uvnitř dobře. Jak příjemně se cítíte doma, tak můžete potom zapůsobit lépe na druhé. Které barvy a materiály vám vyhovují a co pomůže dát domovu srdce?

Beran

Bydlení si rádi uspořádáte podle svého, přesto může mít partner tajně navrch. Aby ne, když pořád pracujete. Dáváte docela přednost hi-tech interiéru, pokud si ho však můžete za své peníze dovolit. Blízko máte ke kovům a ocelovým částem nábytku i dveří, ať už se to týká nerez vybavení kuchyně nebo příslušenství a spotřebičů v pokojích. Nevadí vám výrazné, i červené barvy na stěny, kterými si upravujete bydlení. Nemusíte mít přírodní materiály, stejně jako květiny a pohodlné vybavení, návštěvy ale potřebujete oslnit.

Býk

V oblasti bydlení dáváte přednost pohodlí a kvalitě. Silný vztah máte k přírodním materiálům a rustikálnímu nábytku, který vyhledáváte s chutí v katalogu. Všechno musí být současně měkké a příjemné pro kůži, i vonět. Milujete polštáře na každém kusu nábytku nebo pohovky, zároveň se vám líbí masivní dřevo. Květinová výzdoba by měla být po celém bytě nebo nejlépe na zahrádce, o kterou se staráte s láskou. V kuchyni a ložnici to platí obdobně, teplé barvy země jako zelenou, okrovou a oranžovou vyhledáváte neustále.

Blížencibydlení pro vaše znamení

Obecně cítíte potřeby moderního člověka. Tak musí být vybavení vašeho bytu účelné, protože hodně času strávíte v zaměstnání. V otevřeném prostoru ani nemusíte mít tolik nábytku a předmětů, stačí vám jen dostatek světla, u spotřebičů technické výdobytky a ekologickou energii. V kuchyni máte rádi barpult, ale příliš vám na ní nezáleží. V bytě se setkáváte s přáteli a sourozenci, nevadí vám v něm částečně i pracovat, nesmí tak chybět hi-fi věž, počítač ani knihovna. Šedá a bílá barva stěn vás příznivě uzemňuje i v ložnici.

Rak

Bydlení, to je srdce života vaší rodiny. I když v soukromí jste nastavení pro pohodlí, vyhledáváte taky do domova technické novinky, i když váš sklon k nostalgii umožňuje jejich "polidštění". Místnosti si zařizujete rádi poměrně staromódně, v pokojích vám nevadí využívat nábytek a předměty, zděděné po svých předcích. Vaším skutečným hájemstvím je kuchyně, kde strávíte mnoho času, máte jí proto skvěle vybavenou. Stříbrná barva, stejně jako zelená a hnědá vám příjemné pocity přinášejí i pro veledůležitý spánek.

Lev

Musíte cítit, kde máte svoje království. Proto máte ke svému domovu vztah jako i k místu reprezentaci. Víte totiž, že tam musíte někdy pozvat sousedy a známé z práce. Chcete vlastnit kvalitní nábytek i spotřebiče, počkáte si klidně na jeho postupné dovybavení. Potřebujete slunce a rodinnou pohodu, Jídelna by měla být světlá a prostorná, v kuchyni vám stačí větší prostor. Máte smysl pro francouzský styl pohledu na život, milujete zlatou, žlutou a oranžovou barvu ve spojení s elegantní černou, hlavně v obývacím pokoji.

Panna

O úklid a úpravu bydlení se rádi postaráte sami, máte nadání pro řemeslo. Toužíte mít útulný domov, plný přírodních materiálů a květin. Často bydlíte v městském bytě, který však bývá plný plastů a nábytku z dřevotřísky. Kvalitní materiály si raději schováváte pro venkovskou chatu, doma chcete mít čisto a účelně zařízené místnosti. Chováte se pragmaticky, i když vám v kuchyni vadí sektorové vybavení. Přesto byste se nejraději starali o vlastní zahrádku, ze všeho nejlépe vás uspokojují barvy země ve spojení s bílou.

Váhy

Máte potřebu klidu a harmonie. Máte v oblibě výzdobu uměním, obrazy nebo soškami. Jste však skromní, když si luxus dovolit nemůžete. Propojení místností je ideou, kterou byste toužili uskutečnit. Starší nábytek nebo plasty toužíte upravit kreativně, pastelovými barvami. Milujete tyrkysovou a doplňky z teplé mědi, pak se doma hned cítíte lépe. Chcete mít všechno úhledné, i když úklid je právě vaší slabší stránkou. Tolik vám nesejde na vybavení kuchyně, obývací pokoj by však měl být společenskou místností.

Štír

Záleží vám na prostoru pro vlastní soukromí, v bytě obecně ani nepotřebujete mít tolik světla. Tak máte nejen na oknech rolety, ale vyhledáváte i matné a tmavé barvy pro nábytek a veškeré vybavení bytu. U spotřebičů preferujete kovy a ocel. Toužíte po klidu, vyhýbáte se však útulnosti, i když potřebujete svíčky. Obecně máte rádi prostor pro vaší rodinu jako společný kmen, pro blízké pak dokážete být srdeční hostitelé. V kuchyni preferujete účelný prostor, kde není příliš dřeva a jasných barev, ale velká pracovní deska.

Střelecbydlení pro vaše znamení

Jste člověk, který je nejraději na cestách, takže je vám v mládí otázka bydlení jedno. Ve zralém věku přitom vyhledáváte luxus, ať už se týká předmětů nebo kvality spotřebičů. Nábytek z exotického dřeva vám dělá radost v ložnici podobně jako žebřiny a sportovní náčiní v předsíni. Jídelna a obývací prostor by měl působit přátelsky pro rodinu i vítané návštěvy. Proto do něj vkládáte to nejlepší v modré, žluté a rudé barvě, podle vás sem patří i samet a artefakty z ciziny. V kuchyni býváte trochu méně, ale vaříte s chutí.

Kozoroh

Přizpůsobujete se finančním možnostem. Nevadí vám tak, když si pořídíte nábytek z bazaru, protože máte sklon ke staršímu a solidnímu vybavení. Někteří z vás mají byt zařízený docela spartánsky, jiní si dávají pozor na kvalitu a výkonnost domácích spotřebičů. Váš domov, ani kuchyně proto nepůsobí útulně, ale preferujete dřevo, kámen a přírodní materiály, jako je především kůže. Vyhovuje vám bydlet na samotě, kde máte velký výhled, taky možnost starat se o zahrádku a procházet se lesem, čehož se nejednou dočkáte.

Vodnář

Bydlení pro vás je důležité a vlastně i nedůležité najednou. Jste založení modernisticky a vyhovuje vám prostá účelnost, i když ve vás zůstává kapka nostalgie. Proto míváte dobře vybavený byt, plný vzdušnosti, světla a úsporných zářivek, což se taky týká obývacího pokoje a kuchyně s novými spotřebiči. Sice se tam nezdržujete rádi, ale chcete využívat linku, která ani nemusí být ze dřeva. Máte rádi kreativní výzdobu stěn i nábytku, cítíte vztah k fialové barvě, světlým záclonám i hliníkovým součástkám u oken a dveří.

Ryby

Máte přímo architektonické nadání. Silný vztah k prostoru je spojen i s drobnými vzpomínkami na vaše milé a rodinu. Proto svůj domov stále soustavně upravujete a musí v něm být něco tradičního. Cítíte vztah k útulnosti a slušné vybavenosti, v koupelně hlavně v odstínech modré, podobně jako v ložnici, kde rádi spíte. V kuchyni vaříte domácí jídla a vyhledáváte luxusní i přírodní materiály pro linku, stůl i židle. Pomáhají vám kvalitní spotřebiče, ale nejdůležitější jsou blízcí, kteří s vámi zabydlují prostor a přizpůsobujete se jim.

 

Kde bydlíte vy a jaké je vaše vysněné místo? Jak na něj dosáhnout nebo si podle sebe upravit domov? I s tím vám můžou pomoci naše věštkyně a kartářky, které taky vyhledají vhodné barvy a tvary. Ať se vám žije co nejlépe!

 

Váš astrolog David
Autor je členem Věštírny Květy Fialové

www.vykladzive.cz

Věštírna K.Fialové


8.9.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 35   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jaké bydlení je pro vaše znamení nejlepší?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
manka
manka - 8.9.2011 8:41

já jsem rak a kromě té stříbrné úplně vše sedí.

 
Zvědavka
Zvědavka - 8.9.2011 8:39

Vůůůbec to nesedí smajlik - 66

 
Anakolut
Anakolut - 8.9.2011 8:28

Jsem ryba a vůbec to na mě nesedí.

 
Křeček
Křeček - 8.9.2011 8:18

ty barvy na mě tedy nesedí - jsem lev, ale mám ráda bílou, světle zelenou, barvy světlého dřeva, sem tam jako doplněk oranžovou nebo červenou (málo)

 
manka
manka - 8.9.2011 7:51

no tak to teda sedí

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 59347.
    Archiv anket.