Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Může být můj muž gay?

Může být můj muž gay?

Už delší dobu se více zamýšlím nad chováním mého manžela, protože mi nepřijde úplně v pořádku. Jsme spolu pět let, máme tříletou holčičku. Nikdy by mě nenapadlo, že si začnu myslet, zda můj muž není gay.

Dřív jsem to tolik nevnímala, ale v posledním roce mi asi něco začíná pocvakávat. Jde o manželův vztah k jeho nejlepšímu kamarádovi. Připadá mi, že je v tom až něco patologického. Oni dva bez sebe nedají doslova ani ránu. Kamarád je svobodný a bezdětný, tam o nic nejde, ale manžel má mě, dceru, rodinu, přesto se pořád chová jako kdyby neměl žádné povinnosti.

Už když jsme spolu chodili, byl jeho kamarád často s námi. Ne hned zpočátku, to ne, ale asi po roce to pomalu začalo. Jestli mi nebude vadit, kdyby s námi jel na dovolenou, že je sám, nikoho nemá (myšleno partnerku). Souhlasila jsem, nic jsem na tom neviděla. Pak jsem otěhotněla, měla rizikové a část těhotenství jsem prožila v nemocnici. Muž za mnou chodil a vyprávěl mi, co s kamarádem podnikali. Tenkrát jsem byla ráda, že má parťáka a není mu smutno.

Když se malá narodila, točila jsem se hlavně kolem ní a časté manželovy úniky z domova za kamarádem jsem moc nevnímala. Až teď zpětně si uvědomuju, jak moc jich bylo. Večerní společné akce několikrát týdně, každý druhý víkend výlety na vodu, na kolo, na lyže (podle ročního období). Dokonce spolu jeli v době, kdy byla dcerka miminko, sami dva na dovolenou, já prý s malou stejně ještě nikam jet nemůžu. Bylo by toho hodně, všechno vypisovat nebudu.

Začalo mi to postupně vrtat hlavou. Nechtěla jsem být ale nějaká stíhačka, která nenechá manžela volně dýchat, chápala jsem i potřebu mužského parťáka. Jenže mi začalo docházet, že tohle už je asi o něčem jiném, ne, že se dva kmoši čas od času na něčem domluví. On je tím svým kamarádem úplně posedlý. Když už je doma, aspoň si vzájemně volají. Náš rodinný život a plánování všeho možného se točí kolem toho, co a jak mají naplánované spolu oni dva. Najednou mi došlo, že jsem na druhé koleji, i dcerka, že nejdůležitějším člověkem v jeho životě je jeho kamarád. Ten je stále sám a za ty roky, co ho znám si nepamatuju, že by měl někdy přítelkyni.

Co se intimního života týká, tam musím přiznat, že mi vyhovuje. Sama jsem v tomto ohledu spíš zdrženlivější a nemám nějak častou potřebu a muž to má stejně. Milujeme se tak třikrát do měsíce. Dřív jsem to považovala za úžasné, že i v tomto jsme se takhle shodli, teď si začínám myslet, jestli to není spíš tak, že si on párkrát do měsíce splní svou manželskou povinnost a ten pravý sex si neužívá někde jinde, konkrétně s kamarádem.

Je mi z toho docela úzko. Mám muže ráda, on je hodný, můžu s ním o čemkoli mluvit, když je doma, pomůže s domácími pracemi, pohraje si s dcerkou. To si vždycky říkám, jestli neslyším trávu růst, že má jen asi větší potřebu být s tím kamarádem. Ale nejspíš tím utěšuju sama sebe. V hloubi duše vím, že takový rodinný život, jaký vedeme my, asi není úplně normální. Kdybych to měla vyjádřit nějak procentuelně, tak on ze svého volného času věnuje dvě třetiny aktivitám s kamarádem a třetinu nám.

Co myslíte, že bych měla udělat? Určitě si s ním budu muset promluvit, ale nevím, jak na to. Jestli na něj uhodit přímo, nebo počkat, zda s tím nepřijde sám. Nechci mu nějak ublížit, ale taky nechci, aby někdo nebo něco ubližovalo mně a dcerce.

Zdenka


5.1.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 37   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Může být můj muž gay?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
kubikm
kubikm - 7.1.2017 11:59

krasaka: no a co když je to trochu jinak, co kdy\ž kamarád ho jen tak odvede od rodiny a potom si užívají s nějakýma kočičkama...protože v tomto věku styk 3x do měsíce? mi přeci jenom nepřipadá normální....

 
krasaka
krasaka - 6.1.2017 20:46

smajlik - 61 Nějak nechápu jednání toho kamaráda - cožpak je mentálně postižený, že si neuvědomuje, jak hnusně se chová ???
Pokud není schopen si najít partnerku, tak ať si najde svobodného kamaráda a necpe se do rodiny smajlik - 76
Taky mne udivuje, že tomu ještě Zdeňka dosud neudělala přítrž - je vdaná 5 let a již za svobodna se oba takto chovali - to už je hodně přes čáru !!!
Že by žádné náznaky nefungovaly - a na přímé výtky si netroufá ???
Přece ještě před svatbou nebo aspoň před početím dítěte mohla slušně říci, že jí takové chování velmi vadí a ať se partner rozhodne - Buď já /+nyní dceruška/ anebo kamarád a hned bude jasno. Stejně celý příští život žít skoro jako ve třech - to nemůže dopadnout dobře tak jako tak !!!
A co na to jedni nebo druzí rodiče - neporadila se s nimi ??? Není možnost se odstěhovat daleko od toho blbečka, který se jejího může drží jako klíště ??? Nebo mu dohodit nějakou kamarádku a ta zjistí, jak tomu ve skutečnosti je - prostě malou pastičku smajlik - 68

 
Cinderella
Cinderella - 6.1.2017 15:32

no tak nezbývá než je jednou na jejich společné dovolené překvapit a budeš mít jasno, ale napřed si ujasni, jak s tím zjištěním naložíš-pokud bude gay, tak se rozvedete nebo co?

pokud z toho bude jenom příliš času s kamarádem, tak bych kamaráda poslala do zádele jasně a nekompromisněsmajlik - 37

 
tornado-lou
tornado-lou - 5.1.2017 21:06

No a neni to tak trochu jedno? Jestli je gay nebo jen nedospelej nezodpovednej chlap? Chces takhle zit dal nebo ne?

 
Renee
Renee - 5.1.2017 19:23

Gay to asi nebude, jenom nedospělý bezohledný typ. Je ale divné, co ho na tom kamarádovi pořád tak baví. To musí být úplný cirkus humberto, že ho to k němu pořád tak táhne smajlik - 42 A ten kamarád je taky dost divný, když mu nepřipadá nevhodné trávit tolik času s člověkem od rodiny smajlik - 20 Pokud potřebuje s někým pořád být, ať si najde známost a bude mít vyřešeno.
Měla jsem kdysi dávno kamarádku, která byla taky taková přísavka. Nárokovala si v jednom kuse můj volný čas. Dokud jsem byla svobodná a sama, odmítala jsem ji jen občas. Jenomže pak jsem si našla muže, vzali jsme se a ona to bohužel vůbec nevzala na vědomí. Taky se nám vtírala na dovolené, o víkendech, na výlety... všude a pořád. Ve zbytku času tahala ven mě samotnou s tím, že přece nemůžu být pořád s manželem, že se navzájem zprotivíme smajlik - 20 Zpočátku mi jí bylo líto, jenže situace se nezlepšovala. Tak jsem jí dala sbohem. Tvrdé a definitivní. Nebyla moje věc, že sama není schopná navázat známost delší než týden. Kdo ví, jak je to s kamarádem toho manžela. Třeba je manžel slaboch a nedokáže ho odkázat do patřičných mezí smajlik - 26

 
krasaka
krasaka - 5.1.2017 18:45

smajlik - 61 Další chlap v "zastydlé pubertě"-nějak málo je chlapů zodpovědných, pro něž je nová rodina vším smajlik - 76
Buďto jsou to mamánci nebo zase velký kamarádčoft smajlik - 48
Manžel má spoustu volného času, tudíž roupama už neví, co bysmajlik - 55
Životní úroveň obou partnerů by měla být přibližně stejná, jen Zdenka přece není jediný rodič. Ty rady, že má častěji vypadnout z bytu a mít taky "svoje dny", jsou skvělé!!! Jen aby s tím uměla začít, když milostpán je zvyklý smajlik - 26
Jistě si vzpomenete na podobný dáreček, který si naplánoval dovolenou s kamarády někam do Tramtárie /stř.nebo jižní Amerika?/ zrovna na dobu porodu jejich prvního dítěte - to byla taky síla-škoda,že nevíme nikdy, jak vše dopadlosmajlik - 66
Kdy se my, ženy, konečně naučíme mít se rády stejně jako chlapi a polovinu zodpovědnosti nenápadně přesuneme na "drahé polovičky"???

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 5.1.2017 17:13

asi bych mu dávala více dceru, že tatínka potřebuje. Vždy´t může i na fotbal.
Asi bych se zeptala, proč má talik potřeby trávit více volného času s kamarádem jak s rodinou a zda mu také povídá jak si spolu užíváte volné chvíle.

 
YXH
YXH - 5.1.2017 16:41

Tak se ho prihodne zeptej, a uvidis.
Po pravde receno si myslim, ze je spis nedozraly jedinec, jak tu pisou holky, ale i kdyby byl gay, tak na tom nic nezmenis. Bud se s tim smiris, a budes zit dal jako ted nebo se rozejdete.
No a jestli ti to tak vyhovovalo doposud, proc by ti to melo vadit ted?
Dalsi reseni:
a) Zapoj ho vic do domacnosti, a na kamose mu zbude min casu.
b) Nebo je zapoj oba a sama si jdi s holkama na kafe.
Nikde neni psano, ze se dva chlapi nemuzou postarat o mimco a uklidit byt, zatim co ty si dojdes v klidu na pedikuru a k holici.

 
Verera
Verera - 5.1.2017 13:26

Kdyby trávil jen večery s kamarádem na pivu nebo fotbalu, ta bych se přikláněla k tomu, že je to spíš nezodpovědný jedinec, který má plný servis, tak proč si neužívat volno, když to jde.
Ale jet s kamarádem i na dovolenou, to už je trochu moc.

Pokud by to i tak Zdence víceméně vyhovovalo, tak to může nechat být, jen třeba požadovat větší zapojení do domácnosti a víc volny pro sebe. To se mi ale nezdá, takže asi bude vážně nejlepší si promluvit, ale nejdřív ještě promyslet všechny možné výsledky, jaké takový rozhovor může mít a jestli je s nimi srozuměná.

 
Almega
Almega - 5.1.2017 12:11

Kdo se nezeptá,nedozví se...Možná je někdy lépe se neptat,než se dozvědět něco,co jsme dosud jen v hloubi duše tušili,a když se to řekne nahlas,tak to má spíš devastující účinky....Tak nevím,možná počkat,co se ještě vyvrbí?? Pamatuji se,jak moje spolužačka chodila na rande:ona,on a jeho kamarád.Všem nám to bylo divné,k smíchu,k pláči,nechápali jsme systém křena.Po několika letech to samo skončilo,když se každý odstěhoval jinam,a prý se již desítky let ti dva bývalí nerozluční nestýkají.Někdo má asi dlouhé vedení,nebo co.

 
sharon
sharon - 5.1.2017 11:29

můžete spolu o čemkoli mluvit jak píšeš....tak proč s ním o tom nemluvíš ???..............nechápu...smajlik - 26

catcat: tak,tak.........smajlik - 68

 
Bety
Bety - 5.1.2017 11:17

catcat: smajlik - 16

 
Bety
Bety - 5.1.2017 11:16

"když je doma, pomůže s domácími pracemi, pohraje si s dcerkou"
skoro jsem se zasmála, kdyby to nebylo k breku... nejvyšší čas, aby přestal pomáhat a začal se na domácnosti a výchově podílet
možnost 1: je to gay
možnost 2: je to bisexuál
možnost 3: je to líný bezohledný parchant

 
catcat
catcat - 5.1.2017 11:12

ano, je gay a až se s ním rozvedeš, vysoudí dítě do vlastní péče a vytvoří novou úžasnou jednotku táta - táta - dcerasmajlik - 42

 
dadka
dadka - 5.1.2017 11:04

Někdy se gayové rozhodnou, že se ožení a budou mít děti, protože si myslí, že je láska ke stejnému pohlaví v manželství přejde. Pochybuju, e se ti manžel sám od sebe přizná, při nějaké vhodné příležitosti bych se na to zeptala.
Nebo je to nervyzrálý muž, který si myslí, že všechno bude tak,jak bylo za svobodna a rodina bude až na druhém místě.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 397697.
Archiv anket.