Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Může být můj muž gay?

Může být můj muž gay?

Už delší dobu se více zamýšlím nad chováním mého manžela, protože mi nepřijde úplně v pořádku. Jsme spolu pět let, máme tříletou holčičku. Nikdy by mě nenapadlo, že si začnu myslet, zda můj muž není gay.

Dřív jsem to tolik nevnímala, ale v posledním roce mi asi něco začíná pocvakávat. Jde o manželův vztah k jeho nejlepšímu kamarádovi. Připadá mi, že je v tom až něco patologického. Oni dva bez sebe nedají doslova ani ránu. Kamarád je svobodný a bezdětný, tam o nic nejde, ale manžel má mě, dceru, rodinu, přesto se pořád chová jako kdyby neměl žádné povinnosti.

Už když jsme spolu chodili, byl jeho kamarád často s námi. Ne hned zpočátku, to ne, ale asi po roce to pomalu začalo. Jestli mi nebude vadit, kdyby s námi jel na dovolenou, že je sám, nikoho nemá (myšleno partnerku). Souhlasila jsem, nic jsem na tom neviděla. Pak jsem otěhotněla, měla rizikové a část těhotenství jsem prožila v nemocnici. Muž za mnou chodil a vyprávěl mi, co s kamarádem podnikali. Tenkrát jsem byla ráda, že má parťáka a není mu smutno.

Když se malá narodila, točila jsem se hlavně kolem ní a časté manželovy úniky z domova za kamarádem jsem moc nevnímala. Až teď zpětně si uvědomuju, jak moc jich bylo. Večerní společné akce několikrát týdně, každý druhý víkend výlety na vodu, na kolo, na lyže (podle ročního období). Dokonce spolu jeli v době, kdy byla dcerka miminko, sami dva na dovolenou, já prý s malou stejně ještě nikam jet nemůžu. Bylo by toho hodně, všechno vypisovat nebudu.

Začalo mi to postupně vrtat hlavou. Nechtěla jsem být ale nějaká stíhačka, která nenechá manžela volně dýchat, chápala jsem i potřebu mužského parťáka. Jenže mi začalo docházet, že tohle už je asi o něčem jiném, ne, že se dva kmoši čas od času na něčem domluví. On je tím svým kamarádem úplně posedlý. Když už je doma, aspoň si vzájemně volají. Náš rodinný život a plánování všeho možného se točí kolem toho, co a jak mají naplánované spolu oni dva. Najednou mi došlo, že jsem na druhé koleji, i dcerka, že nejdůležitějším člověkem v jeho životě je jeho kamarád. Ten je stále sám a za ty roky, co ho znám si nepamatuju, že by měl někdy přítelkyni.

Co se intimního života týká, tam musím přiznat, že mi vyhovuje. Sama jsem v tomto ohledu spíš zdrženlivější a nemám nějak častou potřebu a muž to má stejně. Milujeme se tak třikrát do měsíce. Dřív jsem to považovala za úžasné, že i v tomto jsme se takhle shodli, teď si začínám myslet, jestli to není spíš tak, že si on párkrát do měsíce splní svou manželskou povinnost a ten pravý sex si neužívá někde jinde, konkrétně s kamarádem.

Je mi z toho docela úzko. Mám muže ráda, on je hodný, můžu s ním o čemkoli mluvit, když je doma, pomůže s domácími pracemi, pohraje si s dcerkou. To si vždycky říkám, jestli neslyším trávu růst, že má jen asi větší potřebu být s tím kamarádem. Ale nejspíš tím utěšuju sama sebe. V hloubi duše vím, že takový rodinný život, jaký vedeme my, asi není úplně normální. Kdybych to měla vyjádřit nějak procentuelně, tak on ze svého volného času věnuje dvě třetiny aktivitám s kamarádem a třetinu nám.

Co myslíte, že bych měla udělat? Určitě si s ním budu muset promluvit, ale nevím, jak na to. Jestli na něj uhodit přímo, nebo počkat, zda s tím nepřijde sám. Nechci mu nějak ublížit, ale taky nechci, aby někdo nebo něco ubližovalo mně a dcerce.

Zdenka


5.1.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 37   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Může být můj muž gay?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
Arna
Arna - 5.1.2017 10:58

Pořád lepší než by měl "kamarádku". Ale úkoly v rodině si měla Zdenka vymezit hned, víc zapojit čerstvého tatínka a taky si sama občas vyrážet.
Rozhodně by bylo dobré si v klidu promluvit, nepálit hned mosty v případě potvrzení podezření, ale vytěžit z toho co jde. Manžel by měl respektovat stejně časté večery s kamarádkami a ostatně, proč ne! i s milencem. Samozřejmě pokud to tak bude klapat a všichni budou spokojení.

 
orinka
orinka - 5.1.2017 10:41

A i kdyby....takhle jste všichni spokojení, teda byli jste do té doby, než jsi ho začla podezírat. Nechceš to nechat být? Co bys získala, kdyby se přiznal?smajlik - 55

 
Anče
Anče - 5.1.2017 10:07

smajlik - 105Přijít s tím,že jsem gay k ženě s dítětem je těžké.Někteří lidi žijí v manželství i s dětmi a po letech najednou..viz např.moderátor Honza Musil.Ve Vašem případě bych asi zvolila přímost - v klidu a příhodné situaci bych se zeptala,zda toho mezi nimi je o p r a v d u víc - jak začínají říkat lidi okolo....tímhle způsobem - ale klidně bez ponižující intonace.Znáte partnera,uvidíte reakci.smajlik - 55/dumající s./

 
mam-ča
mam-ča - 5.1.2017 9:45

Možná Tvůj muž není gay, jenom je nezralý mamánek. Nezralý na život v manželství, nezralý být rodič vlastní dcerky, nezralý přijmout povinnosti z manželství vyplývající.
Dál si žije jako za svobodna, jezdí s kamarádem na vodu i jinam, a Ty mu v podstatě nahrazuješ maminku, která o něj do svatby zřejmě pečovala, vařila mu a prala, podstrojovala dobroty a uklízela po něm. Jedinou "výhodou" oproti mamince, má u Tebe tím, že může mít sex. (To s mámou asi neměl smajlik - 58). Ale třikrát do měsíce, to ho to fakt moc nebaví. Možná by se i bez toho obešel a radši třeba onanuje - to dá míň práce a snažení a výsledek je zajištěn.
Ale uvědom si, že Ty mu vlastně tenhle "svobodný" život umožňuješ. Nic po něm nechceš, asi ani neprotestuješ, tak on si třeba myslí, že je to tak v pořádku.

 
Bellana
Bellana - 5.1.2017 9:40

Možná je gay, těžko říci. Především je to ale sebestředný jedinec, který se neměl ženit a neměl mít dítě, když není ochoten změnit své priority. Je správné mít koníčky a věnovat se jim, ale ne každý den a ne na úkor dítěte a partnerky.

 
Badi
Badi - 5.1.2017 9:39

K poslednímu odstavci - doteď neměl potřebu cokoliv měnit, tak proč by měl najednou s něčím přicházet? Na nic jste si nestěžovala, nic jste mu neřekla, tak pro něho zákonitě problém neexistuje.
A co si myslím, že byste měla udělat? S Vaším přístupem doporučuji namazat pouze půlku krajíce chleba. On už se dovtípí....smajlik - 42

 
kareta
kareta - 5.1.2017 8:30

není teplej, je jen zabedněnej. Budeš si muset s ním promluvit. Chlapi se umí postarat i o nemluvně, pokud chtějí a on je prostě pohodlnej pařez, co si myslí, že se ho péče o dítě netýká. Rodina je pro něj asi jen společenský status, kdy je on ženatý, má "splněno" a život jde dál.Víx mu vyhovuje společenský život jako zamlada, takže sám od sebe to nezmění. Budeš mu to muset říct, co ti nevyhovuje, i za cenu, že prostě párkrát za týden recipročně vypadneš ven ty s kamarádkama, nebo sama na nějakou aktivitu, i kdybys měla chodit na kroužek vyšívání, karate, knihovny, nebo se jen odreagovat s kamoškama.smajlik - 26

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-37
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402738.
Archiv anket.