Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 28.8. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 28.8.

grenadina

Krásný den, milá Naďo, ráda bych se Vás zeptala, co ke mně cítí muž narozený 5:1:1987? Já jsem se narodila 13:10:1986. Moc Vám děkuji.

Dobrý den, grenadino. Nemusíte se bát, tento muž vás rád má, ale budoucnost s ním nevidím. Máte v kartách ještě jednoho muže. Přeji moc štěstí.


♥Mamina6♥

Hezký den paní Naďo :)
Jsem narozena 3.2.1978, můj partner 8.8.1971. Náš vztah je jak na houpačce - Vodnář/Lev , v čínském znamení Had/Prase. Chtěla bych se zeptat na náš budoucí vývoj. Není sice idylický - pro mě - za to velmi vášnivý :)
Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji hezký den. Katka

Dobrý den, mamino. Zkuste si tohoto vztahu užít, není na stálo. Do vašeho života později vchází jiný muž, ale budete šťastná. Přeji moc štěstí.


modroočka

Dobrý den, paní Naďo, moje současná cesta se uzavírá všemi známými směry... ukáží karty, kterým směrem se mám vydat? Uvítám každý nápad.
Nar. 28. 5. 1962
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, modroočko. Zatím nechte věci plynout, není potřeba cokoliv dělat. Osud si vás sám zavolá, až to bude potřeba. Jako prioritní jsou ale vidět změny v práci. Tak se můžete těšit. Přeji moc štěstí.


Lenah

Dobrý den paní Naďo, jsem narozená 24.2.1973 a ráda bych věděla, jak na tom do budoucna budu se zdravím. V současné době zvažuji invalidní důchod, (práci na plný úvazek přestávám zvládat), ale nerada bych měnila místo. Jak to se mnou bude? Moc děkuji za odpověď. Lenka

Dobrý den, Lenah. Nevidím důvod se bát, máte spoustu možností, jak svůj zdravotní stav změnit. Invalidní důchod vás stejně čeká, i když jen na omezenou dobu. Přeji moc štěstí.


Maci5

Dobrý den paní Naďo,
jsem narozená 9.2.1973.Jsem 21 let vdaná,dvě dcery,zatím stálé zaměstnání.Zdá se vše v pořádku,ale poslední dobou mám pocit,že vše nějak tak "zůstalo stát",a já bych potřebovala nějaký nový impulz,do něčeho se pustit,studium,nevím..Neukazují karty na změnu v mém životě?Jaký směrem se pustit?
Děkuji za váš čas

Dobrý den,maci. Zkuste vydržet a hlavně si užít všeho, co je kolem vás. Na obzoru jsou problémy hlavně kolem financí. Oceníte práci i další věci, které máte. Studium zatím nevidím. Přeji moc štěstí.


Ivušee

Dobrý den, ráda bych věděla jak bude dcera narozená 9.12.1992 zvládat vysokoškolské studium. Moc děkuji a přeji pěkný den

Dobrý den, Ivuše. Dcera dostuduje, jen by mohla své povinnosti brát trochu vážněji. Na poslední chvíli totiž bude něco důležitého dohánět. Přeji moc štěstí.


evropka

Dobrý den,chtěla bych se karet zeptat jak se nám bude bydlet v novém bytě,děkuji 23.6.1964

Dobrý den, evropko. Nevidím nic mimořádného ani v tom dobrém ani ve špatném slova smyslu. Takže jak se bude bydlet, máte ve svých rukou. Přeji vám moc štěstí.


Pomněnka

Dobrý den, nemám zatím štěstí na Vaší odpověď, chci se zeptat zda mám šanci se svým manželem otěhotnět, já 27.8.1971, děkuji

Dobrý den, Pomněnko. Nejenže vidím těhotenství, ale i velmi brzy. Můžete se těšit, děťátka se určitě dočkáte. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den, 9.9. to bude rok, co jsem se seznámila s přítelem Lubošem, svob. 51let, nar. 27.8.1961 žije s rodiči o které se stará, jezdíme spolu na výlety a nmáme se moc rádi. nechce ,abych jsme se setkávali u něho,trochu mě to trápí.jezdí za mnou někdy o víkendu,chtěla bych s ním bydlet dobudoucna. Nejsem zatím rozvedená,manžel zdeněk 6.2.1955 mě i syny před 4 lety opustil i když nám pomáhá,bydlíme v jeho domku na samotě.Jak karty vidí naši budoucnost?.. Budeme společně s přítelem bydlet?? děkuji. Stana. Nar.9.9.1957.

Dobrý den, Stanislavo. Zatím je sice vidět docela hezký vztah, ale časem se vám přestane líbit. Nevidím totiž změnu v chování partnera. Zkuste se více soustředit na budoucnost. Sama rozhodně nezůstanete. Přeji moc štěstí.


aloewera

Dobrý den paní Naďo, mám obrovský strach o svou novorozenou vnučku. Narodila se 2.9.2012 v 19:52 hod. jako zdravé miminko.Druhý den po porodu se velmi náhle zhoršil její zdravotní stav a nyní je v péči JIP. Moje dcera nar. 11.7.1992 je zoufalá a celá rodina s ní. Velmi Vás prosím o neději i když všichni pevně doufáme v uzdravení. Děkuji Vám.

Dobrý den, aloewera. Vaše vnučka se uzdraví, lékaři by se měli zaměřit na žlázy s vnitřní sekrecí a na játra. I když je vidět delší léčba, domů se dostane podstatně dříve. Přeji moc štěstí.


žížala

Dobrý den.
Pokládám svůj dotaz znova. Snad mi poradíte.
Jedna známá mi seznámila s jedním mužem, ale to je vztah bez budoucnosti,je chudý, ošklivý,starý, nemá pomalu kde bydlet a ještě je kuřák a má jinou představu o budoucnosti než já,zatím si rozumíme, ale můžeme spolu akorát tak chodit na procházky, což je fajn.Je narozený 14.4.1961.Jsem narozená 2.7.1971.Chtěla jsem se zeptat, jelikož je toto vztah bez budoucnosti, zda a kdy potkám muže se kterým budu mít budoucnost a budu s ním do konce svého života. Ještě jsem totiž opravdu nezažila lásku. Děkuji mnohokrát za odpověď.

Dobrý den, žížalo. Tento vztah budoucnost opravdu nemá. Ale můžete se těšit na nové seznámení, které vás čeká. Sama rozhodně nebudete. Přeji moc štěstí.


bibusa

Dobry den, s manzelom sa snazime o dieta uz vyse rok a napriek mojim pravidelnym cyklom sa nam stale nedari. Kedy sa nam podari pocat? Ja som narodena 23.9.1981 a manzel 9.6.1970. Vopred dakujem.

Dobrý den, bibuso. Zkuste být trpělivá. Děťátko opravdu vidím, ale nebude to hned. Je zde vidět i nějaká pomoc lékařů, tak zkuste již teď tento problém po této rovině i řešit co nejrychleji. Přeji moc štěstí.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 2.10.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


18.9.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 38   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
vowi
vowi - 18.9.2012 8:47

Dobry den. S partnerem jsme se odloucili. Mam nase dite u sebe. Vratime se k sobe? 11.12.1982. Dekuji.

 
Fatimas
Fatimas - 18.9.2012 8:19

Dobrý den, paní Naďo. Po více než roce se mi konečně podařilo najít zaměstnání, ale smlouvu mám pouze na jeden rok. Bude mi nakonec smlouva prodloužena nebo mne čeká opět hledání práce? Budu případně úspěšná a konečně někde zakotvím na delší dobu? Polepšíme si finančně? Děkuji mockrát za případnou odpověď a přeji krásné dny H. Narodila jsem se 22.12.1978 v 6 ráno.

 
drahušška
drahušška - 18.9.2012 7:45

Dobrý den paní Naďo.Ráda bych se zeptala na partnerský vztah s perspektivou budoucnosti a čeho se mám vyvarovat,ráda bych partnera,který by měl společné zájmy jako já,abychom trávili volný čas spolu a nejen to..Nar.31.7.1954.Děkuji moc.Drahušška.

 
lekasta
lekasta - 18.9.2012 6:18

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou perspektivu má vztah s mým přítelem. Bydlím u něj, mám tam i práci, ale v případě, že by se s ním něco stalo, nemám žádnou jistotu, co by bylo dál. Asi bych se musela odstěhovat zpět do města, odkud pocházím, tam bych si těžko našla ve svém věku práci.
Jsem narozena v roce 1958, přesně 16.2.. Ne, že bych nějak stála o sňatek, ale přece by to jen byla nějaká jistota pro nejhorší případ. Zajímalo by mě, jestli se k tomu nějak postaví (nar. 25.9.56).
Děkuji.

 
Elfa
Elfa - 18.9.2012 6:08

Dobrý den, paní Naďosmajlik - 2ráda bych se Vás zeptala na moji budoucí situaci v práci,zda si ji udržím a zda dostanu přidáno, jak mi tak neurčitě slibují? Bude se tedy moje finanční situace vyvíjet dobrým směrem?Narozena 5.5.1979 v 2:40h ráno. Děkuji a mějte se hezkysmajlik - 105Eva

 
modroočka
modroočka - 18.9.2012 2:16

děkuji pěkně, už se to dává do pohybu, z čehož mám velikou radost. KONEČNĚ!

 
october
october - 18.9.2012 0:21

Dobrý den, milá Naďo, už několik měsíců marně sháním dlouhodobou práci, kterou bych mohla skloubit s VŠ. Ráda bych se Vás zeptala, zda práci v blízké budoucnosti seženu? Moc Vám děkuji, mé datum narození je 13. října 1986.

 
.slunecnice.
.slunecnice. - 18.9.2012 0:20

tak zkousim stesti znova

dobry den pani Nado..jak to do budoucna vidite s mym zdravim? narozena 7.3.1974 dekuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 388218.
Archiv anket.