Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 25.1. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Tarotové odpovědi Nadi Kučerové na dotazy z 25.1. nada kucerova

lvíce

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak na tom budu do budoucna zdravotně, vdaná, 7. 7. 1964

Dobrý den, lvice, co se týká vašeho zdraví, je vidět, že své tělo nezanedbáváte. Rozhodně se ale zaměřte na krev, také pozor na oči, s tím souvisejí játra. Doporučuji jarní kopřivu a ostropestřec. Kolem padesátého roku věku se budou vracet některé věci z minulosti. Nenechávejte je bez povšimnutí.


ASTRUSKA

Dobrý den paní Naďo, minule na mne nedošlo, a tak se ptám vás, co vidíte v kartách. Jsem narozená 29. 4. 1971, manžel 26. 2. 1976., můžeme očkávat ještě jedno naše společné miminko? V půli února se chceme pokusit. Konec roku 2010 byl pro nás v tomhle směru opravdu smutný, mimi odešlo. Děkuji moc! E.

Dobrý den, Astrusko, co se týká vašeho těhotenství, buďte opatrná. Dost se na vás podepisuje psychika, což není dobré. Hrozí další potrat a to díky vašemu rozpoložení. Jsou tu věci karmické, které vám sice unikají, ale přesto můžete osudu dost pomoci. Zkuste se zaměřit na něco zcela jiného. Nedoporučuji další těhotenství tak brzy. Bude lepší, když počkáte ještě minimálně půl roku. Přeji moc štěstí.


gagaga

Dobré ráno, paní Naďo.Co nás čeká do budoucna já 15. 7. 1985 manžel 2. 9. 1984. Děkuji.

Dobrý den, gagaga, vaše manželství je vidět do budoucna funkční. Do cesty vám sice vstoupí další muž, je zde vidět románek, který bude nějakou dobu trvat, ale přesto s manželem zůstanete. Je to váš osudový muž.


Dumasa

Dobrý den, co mě čeká v tomto roce s mojí partnerkou? Čekáme rodinu. Děkuji. 25. 8. 1974.

Dobrý den, Dumaso, v kartách je vidět výzva a strach zároveň. Obáváte se zbytečně. Je vidět funkční a hezký vztah. Narození miminka – nejspíš syna – pro vás bude velkou událostí. Budete mít hodně společného včetně podoby. S touto ženou je vidět ještě jedno děcko. Budete spokojený. Přeji štěstí.


monja

Dobrý den, jsem narozená 10. 5. 1967, rozvedená, chtěla bych vědět, co mě letos čeká v oblasti lásky - jestli mě teda něco vůbec čeká? Děkuji.

Dobrý den, monjo, láska vás sice čeká, ale je tu také vidět nějaká doba. Zkuste být více vstřícnější. Muži se vás trochu bojí, působíte velmi nezávisle a sebejistě. Potkáte muže, se kterým vztah bude ze počátku spíše chladný a je vidět vzájemný odstup, což se ale postupně změní. Doporučuji trpělivost, zkuste dát protějšku do budoucna volnost a možnost rozhodování. Pak bude vše v pořádku.


vevericka

Dobrý den, chtěla bych, prosím, vědět, zda se nám s manželem podaří v brzké době počít miminko. Marně se snažíme již 3,5 roku, problém je asi hlavně na jeho straně. Já 11. 1. 1980, manžel 29. 5. 1975. Moc děkuji.

Dobrý den, vevericko, miminko zatím nevidím. Je zde vidět pomoc lékařů, nejspíš umělé oplodnění. Zhruba do dvou let se ale tímto způsobem podaří otěhotnět. Je nutné začít jednat, protože máte v tomto směru možnosti, které zatím nevyužíváte. Rodina je vám ale daná. Do budoucna je vidět syn. Svého štěstí se určitě dočkáte, jen nenechávejte nic na později.


Alenka8811

Dobrý den, jak se prosím bude do budoucna vyvíjet můj počáteční vztah s 21. 12. 1977? Děkuji za odpověď. 27. 2. 1978, sv.

Dobrý den, Alenko, je mi líto, ale tento muž vám do budoucna daný není. Je zde vidět někdo mírnější, Střelec to rozhodně nebude. Přijdou komplikace dané rozdílností povah a tím i názorů. Pak ze vztahu sama odejdete. Do roka a půl potkáte muže jiného, kterého budete moc milovat a se kterým vás čeká spousta hezkých let.


zuzica

Dobry den, ked mi odpoved neprisla, skusim znovu: ja 24. 4. 68 partner 7. 7. 71, co nas caka v partnerskom zivote do buducna? Rozpadne sa nas vztah? Budeme mat dieta?

Dobrý den, zuzico, vaše nejistota pramení z podvědomí, že tento muž není dán osudem. Cítíte to. Do budoucna jsou vidět ještě další dva partneři, s třetím mužem zůstanete napořád. Z karet je jasné, že dost tápete a tak trochu nevíte, co byste doopravdy chtěla. Je nutné si více věřit. Pokud se o to alespoň pokusíte, určitě to dokážete. Přeji hodně štěstí.


Alberta

Dobrý den, paní Naďo, chtěla bych vědět, jestli mě čeká v letošním roce nějaká změna bydliště. Zůstanu v místě, kde bydlím, nebo se přestěhuji někam dál? A bude to pro mě dobré? Jsem narozená 15. 6. 1952. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, Alberto, změnu sice v hlavě máte, ale zatím vás vidím setrvat ve stávajícím bydlišti. Změna dorazí trochu později, bude nutná. Ale budete se cítit dobře. Tato změna vám velmi prospěje.


Renitko

Dobry den, chcela by som sa opytat, ako sa mi bude v najblizsich rokoch darit v praci, ci ma zmysel zostavat tam, kde som, ci je tato praca pre mna ta prava. Dakujem. Rena 26-7-1979

Milá Renitko, změnu práce opravdu doporučuji. Stejně budete za pár měsíců hledat jinde. Není vidět spokojenost. Potřebujete více možností se rozvíjet, což ve stávajícím zaměstnání umožněno nebude. Rozhodně máte na víc. Přeji, ať se podaří něco najít co nejdříve, ale pokud vyvinete dostatečnou snahu, výsledek přijde poměrně rychle.


endys

Dobrý den, vzala jsem si hypotéku na byt. Zajímá mě, zda nebudu mít problémy se splácením a s tím i jaký bude můj zdravotní stav. Děkuji Jana, nar.18. 7. 1963

Dobrý den, endys, problémy se splácením sice nevidím, ale je vidět celkem zásadní nutnost se uskrovnit, což vám bude dělat zpočátku docela potíže. Ale vše se postupně srovná a zvyknete si. Dobře si vše ale promyslete, přeji štěstí.


Lisa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdraví manžela (31. 12. 47)

Dobrý den, Liso, váš manžel se chová jako typický Kozoroh. Své problémy řeší, až když je to nutné. Co by měl ale změnit jako první, je jeho negativní myšlení. Svým postojem k životu vše jen zhoršuje. Zaměřit by se měl na srdíčko, cévy, prostatu, hormony a zažívací trakt. Zkuste vše řešit postupně. Více pozitivních myšlenek a bylinné čaje udělají s jeho zdravím divy, pokud o to ale bude stát. Šanci ale určitě má a to velkou.


Handy

Dobrý den, minule se na mě nedostalo, tak položím dotaz znovu. Jsem Hana, nar. 15. 2. 1959 v Plzni kolem 14.30 h a opustil mě manžel Zdeněk nar. 25. 4. 1960 v Mostě, kvůli jiné ženě. Chtěla bych vědět, jak se bude vyvíjet můj život dál, zda brzy poznám někoho jiného. Děkuji

Dobrý den, Handy, nemusíte se obávat, že vás už žádné štěstí nečeká. Opak je pravdou. Váš manžel se sice rozhodl jinak, ale dobře neudělal, což se ukáže celkem brzy. Je totiž vidět jeho snaha o návrat. U vás je v té době ale vidět jiný partner, se kterým budete opravdu šťastná.


catsisimi

Dobrý den, jsem narozená 24. 1. 1984, a chtěla bych se zeptat, zda se mi podaří úspěšně zakončit studia a jak karty vidí mou budoucnost v partnerských vztazích. Děkuji.

Dobrý den, catsisimi, co se týká studia, opravdu ho vidím dokončit. Je ale nutné vyvinout větší snahu a myslet více pozitivně. U partnerů je vidět zpočátku sice trochu problém – hledání, ale najdete svou lásku a velké štěstí. Je jen potřeba více trpělivosti. Nyní se soustřeďte na to podstatné a to je vzdělání.


alenkav

jsem nar. 27. 9. 1957, jsem vdaná skoro 34 let, mám 3 děti (nejmladší 2000). Rok už mě trápí bolesti zad, SI skloubení. Ráno se kolikrát nemůžu ani bolestí otočit v posteli. Dopoledne se rozhýbu jakžtakž, ale je to krušné. Večer se cítím lépe. Chodila jsem na masáže, elektroléčbu, ultrazvuk, ale zlepšení je minimální. Nevidíte něco, co by mi pomohlo?

Milá alenkov, co se týká vašich zad, západní medicína je zde sice důležitá, ale léčí důsledek. Potřebujete se zbavit příčiny. Doporučuji alternativu v podobě reiki nebo shambaly. Pokud najdete někoho, kdo je v tomto oboru odborník, zcela určitě vám pomůže. Pokud ne, obraťte se na mě mailem, dám vám kontakt. Rozhodně ale není nutné, abyste tolik trpěla, vaše obtíže mají řešení.


brigita  

Dobrý den. Syn, je svobodný, nar.15.2.1975, podaří se mu letos vyměnit byt 1+kk za větší, aby už mohl sdílet společnou domácnost s přítelkyní? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, brigito, vašemu synovi se opravdu podaří byt vyměnit, ale doporučte mu, ať nikam nepospíchá a každou nabídku ať dobře nejen zváží, ale hlavně po právní stránce dobře ošetří. Je totiž vidět problém, kterému se může, při rozumném jednání, vyhnout.


radík

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda letos s partnerem budeme čekat miminko. Já 27. 9. 1975, partner 22. 1. 1974. Děkuji.

Dobrý den, radíku, doporučuji ještě počkat, dost pospícháte a na své těhotenství jste se příliš upnula. Rodina vám dána je, jen ještě není ten pravý čas. Těhotenství je vidět během příštího roku. Zkuste se soustředit na jiné věci, potřebujete přijít na úplně jiné myšlenky. Velké zlo zde totiž dělá právě psychika. Přeji štěstí.


BERRUŠKA

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na mého synka - moc mě to trápí - 14. 12. 2007, 21.16hod, ohledně mluvení.
Já 13. 1. 1975, 4.50 hod, manžel 23. 4. 1974

Dobrý den, beruško, u vašeho syna zlepšení vidět je, jen to chce trochu času. Lékaři zatím míjí příčinu a soustředí se na důsledek. Je vidět mladší muž, který mu velmi pomůže. Cesta k úspěchu sice nebude úplně snadná, ale pokud budete trpěliví, vše se zlepší. Zkuste lékaře přesvědčit, aby se zaměřili na oči a oční pozadí.


N.Kucerova@seznam.cz 

http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001579800457


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

Odpovědi vyjdou v úterý 22.2. 

 

Dotaz musí obsahovat:
 

Datum narození 

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.


 

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz 

 


8.2.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 38   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
jija
jija - 8.2.2011 10:11

Dobrý den, jak dopadne vztah mé dcery nar. 29.4.1976 a jejím partnerem nar. 8.6.1975, má budoucnost? Děkuji

 
jija
jija - 8.2.2011 10:06

Dobrý den, jak dopadne vztah mé dcery nar. 29.4.1976 a jejím partnerem nar. 8.6.1975, má budoucnost? Děkuji

 
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 8.2.2011 9:49

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se mi podaří najít v nejbližší době práci, která trochu vyřeší problémy s penězi a jestli se na mě usměje štěstí v podobě nějakého partnera. 3.2.1978. Děkujismajlik - 45

 
lundalka
lundalka - 8.2.2011 9:30

Dobrý den,
čekáme rodinu,jak nám bude společný vztah klapat?Děkuji - 11.12.1982.

 
Renda68
Renda68 - 8.2.2011 9:07

Dobrý den, já jsem 9.8.1968, přítel 29.4.1975. Chtěla bych se zeptat jak nás karty vidí do budoucna. Děkuji

 
Ivus
Ivus - 8.2.2011 9:02

Dobrý den Helenko.Ptala jsem se minule,ale nevyšlo to. Jsem vdova nar 3.2.1954. je mi tedy 57 let. Našla jsem si přítele nar 25.1.1956.On je rozvedený. Známe se krátce a tak bych chtěla vědět,zda náš vztah má budoucnost a zda má cenu se k tomuto příteli více citově vázat.Děkuji předem za odpověď.

 
Darina
Darina - 8.2.2011 8:58

Dobrý deň, prosím o výklad kariet ohľadom môjho zdravia. Som narodená 27.12.1962 o 2:15.
Ďakujem.

 
muminc
muminc - 8.2.2011 8:45

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dopadne můj 25.6.1979 vztah s partnerem 29.12.1973. Má nějakou budoucnost? Děkuji za odpověď

 
Milka98
Milka98 - 8.2.2011 8:34

omlouvám se za několikanásobné vložení,nešlo to odeslat,chyba prý je na straně administrátora

 
Milka98
Milka98 - 8.2.2011 8:29

Přeju krásný den a prosím o výklad karet ohledně mého zdraví.
Jsem narozena 9.8.1962
Moc děkuji

 
Milka98
Milka98 - 8.2.2011 8:24

Přeju krásný den a prosím o výklad karet ohledně mého zdraví.
Jsem narozena 9.8.1962
Moc děkuji

 
Milka98
Milka98 - 8.2.2011 8:22

Přeju krásný den a prosím o výklad karet ohledně mého zdraví.
Jsem narozena 9.8.1962
Moc děkuji

 
Lip6
Lip6 - 8.2.2011 8:19

Přeji hezký den smajlik - 46, v minulém výkladu se na mne nedostalo, tak zkouším štěstí znova - podaří se mně v blízké době najít práci a být zas trochu spokojená a klidnější?? nar. 4.2.1959
děkuji

 
Alare
Alare - 8.2.2011 6:53

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat ohledně své práce a finanční budoucnosti. Práce mě netěší a chtěla bych skončit. Je teď pro mě vhodná doba na ukončení prac.poměru? Najdu brzy novou vhodnou práci, která mě bude i bavit? (2.7.1979). Chtěla jsem si koupit i byt, ale vzhledem k práci....Děkuji.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-44
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2955.
Archiv anket.