Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 2.10. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 2.10.

xoxo  

Krásný den, paní Naďo, chtěla bych se Vás zeptat, kdy se mi narodí mé první dítě? Narodila jsem se 13.10.1986. Děkuji Vám.

Dobrý den, buďte trpělivá a hlavně se nebojte toho, že dítě mít nebudete. Potomka u vás opravdu vidím. Do dvou let se v tomto směru stane něco zásadního. Přeji moc štěstí.


slaměnka  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na manželství své dcery, nar. 29.9.1979, její manžel nar.20.10.1983.Momentálně prožívají krizi, za níž může jeho nezodpovědnost a zatajování důležitých informací, týkajících se jeho práce a financí. Začne se zeť chovat zodpovědně a podaří se rodinu udržet pohromadě? Děkuji.

Dobrý den, slaměnko. Toto manželství se sice ještě povede jednou „nastartovat“, ale není vidět, že by vydrželo do konce života. Vaše dcera ale šťastná bude. Přeji moc štěstí.


Elfa

Dobrý den,paní Naďo,chtěla bych se zeptat na moji budoucnost v otázce bydlení. Budu schopná si do budoucna pořídit nějaký pěkný byteček, kde se mi bude dobře a bez problémů bydlet? Zvládnu to finančně? Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji za odpověď, hezký den. E

Dobrý den, Elfo. Bydlení vidím a není to daleko. Chce to jen se dobře dívat kolem sebe. Přeji moc štěstí.


annie

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli u nás vidíte výhledově ještě druhého potomka, případně v jakém časovém horizontu. Já 24.5.1980, manžel 12.3.1980. Díky.

Dobrý den, annie. K druhému dítěti vidím trochu složitější cestu. Narodí se, ale je to otázka delšího času. Buďte trpělivá, přeji moc štěstí.


Santé  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se mi rýsuje nějaká nová práce. Sice práci mám, ale pokud bych našla lépe finančně ohodnocenou, tak bych byla ráda. Já: 27.1.1966 asi ve 14:30 hod. Děkuji.

Dobrý den, Santé. Změnu práce opravdu vidím, dokonce to vypadá, že tento moment změny je velmi blízko. Buďte tedy připravená. Přeji moc štěstí.


korata  

dobrý den, chtěla bych se zeptat na přátelství s mou kamarádkou, myslím si, že nemám žádný respekt a připadá mi, že mě využívá.
Jsem nar. 26.10.1962, ona 7.2.1961. Je to jen můj dojem? Co na to říkají karty ? Děkuji

Dobrý den, myslím, že vaše kamarádka opravdu trochu využívá toho, co nabízíte. Rozhodně byste měla stanovit jasná pravidla. Každý si vezme jen to, co mu dovolíte, aby si vzal. Přeji moc štěstí.


Lanata  

Dobrý den, paní Naďo. Manželovi (28.3.1969) teď v říjnu končí smlouva na dobu určitou v zaměstnání,kde je,myslím, moc spokojený. Bude mu prodloužena smlouva,případně i zvýšen plat-budeme jako rodina spokojeni?? Já (14.11.1970). Děkuji za vaši odpověď.

Dobrý den, Lenato. Myslím, že můžete být v klidu, nevidím ani ztrátu zaměstnání ani finanční propad. Skutečně je vidět spokojenost. Přeji moc štěstí.


hanulka.ka

Dobrý den paní Naďo, prosím, chci se zeptat, zda se znovu obnoví vztah mezi mužem, který je narozen 6.9.1957 a mnou, narodila jsem se 8.7.1968.
Velmi vám děkuji za vaši odpověď

Dobrý den, hanulko. Tento vztah sice vidím ještě jednou oživit, ale opět jen na chvíli. Do cesty vám jde někdo jiný. Budete zamilovaná. Přeji moc štěstí.


Marťa 2  

Dobrý den,chci se zeptat na svoji dceru neudělala dvě zkoušky na VŠ a musela ukončit studium teť schání práci a chtěla by na se na tu medicínu znovu přihlásit příští rok. Má to nějakou perspektivu? Nechce prý studovat nic jiného.Dcera narozena 5.8.1991 a já 27.5.1970.Přede děkuji za odpověď.

Dobrý den, Marťo. Bohužel, nevidím tuto školu. Dcera by se měla zaměřit na něco jiného. Přeji moc štěstí.


Majda123

Dobrý den,
mám problém s bydlením, bývalý manžel mě i syna vyhodil z bytu a momentálně bydlím u mojí matky.
Mě zajímá jestli v nejbližší době dostanu od města byt na který čekám, popřípadě jestli se zlepší moje finanční situace?
Předem Vám moc děkuji za Váš čas a energii.
Magdaléna 16.05.1982

Dobrý den, Magdaléno. Bydlení mít budete, jen je potřeba ještě trochu trpělivosti. Nebude to vaše poslední bydlení. Přeji moc štěstí.


Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

 • Datum narození
   
 • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
 • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


24.10.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 46   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
Elfa
Elfa - 24.10.2012 6:23

Dobrý den, paní Naďosmajlik - 2děkuji za odpověď z minulého výkladu.Dnes bych se ráda zeptala na moji budoucí finanční situaci,zda mi v práci přidají,jak slibují a já si tak polepším.Jsem na vše sama, v dnešní době je každá koruna dobrá.Děkuji za odpověď.smajlik - 105Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Esmajlik - 45

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 77184.
  Archiv anket.