Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 31.7. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 31.7.

Lip6 

Dobrý den paní Naďo. Chci se Vás optat, zda se mi brzo podaří potkat stálého přítele, a můj život bude trošku smysluplnější. Pokud ano, je to někdo nový, nebo ho již znám?? 
děkuji moc, a přeji krásné letní dny.
nar. 4.2.1959

Dobrý den, co se týká vztahu, opravdu je zde vidět. Najdete muže zcela neznámého, proto buďte připravena, bude to někdy během příštího roku. Přeji moc štěstí.


modroočka 

Dobrý den, paní Naďo, ráda bych poznala, co říkají karty na moji finanční situaci. Ať dělám, cokoliv, nedaří se mi... Pomalu začínám pochybovat sama o sobě. Děkuji za odpověď.
Nar. 28, 5, 1962

Dobrý den, modroočko. Zkuste být jen více trpělivá. Vaše finanční situace se opravdu zlepší, je jen potřeba vydržet a nepropadat panice a depresi. Nepomůže vám to. Přeji moc štěstí.


Sarina125 

Dobrý den,
najde moje kamarádka už brzo životního partnera? Je narozená 24.03.1979.
Děkuji.

Dobrý den, Sarino. O vaši kamarádku nemusíte mít obavy, partnera najde a bude to brzy. Vypadá to na cizince. Je vidět i stěhování a moc hezký vztah. Přeji mnoho štěstí.


monja 

Dobrý den !
Jsem narozena 10.5.1967 o půlnoci ( matka si není jistá, zda to nebylo po půlnoci - tedy 11.5. ), rozvedená, mám dvě dospělé děti.
Chtěla bych vědět, zda mě ještě čeká nějaký životní partner, nebo budu už sama .... Děkuji.

Dobrý den, monjo. Partnera čekejte, samota vám opravdu dána není. Chce to jen trpělivost a více se dívat kolem sebe. Čeká vás i stěhování. Přeji moc štěstí.


Pirátka96 

Dobrý den paní Naďo,
syn (nar. 12. 2. 1992) má již dlouhou dobu zdravotní problémy, na které zatím žádná léčba nezabrala. Uzdraví se? Za jak dlouho? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Pirátko. Vaše zdravotní problémy, bohužel, pramení hlavně z vašeho negativního myšlení. Nevidím nic, co by vás ohrožovalo na životě. Je potřeba se soustředit na sebe a na to, jakým způsobem se stavíte k některým životním situacím. Zkuste kineziologii, určitě vám velmi pomůže. Přeji moc štěstí.


Evvka 

Dobrý den,
mám nový vztah, zvažujeme společné bydlení. Má to budoucnost? Já 17.06.1980, on 29.8.1978. Děkuji

Dobrý den, Evko. Zkuste se více soustředit na vztah, který máte a více mu důvěřovat. Nevidím důvod, proč byste nemohli bydlet spolu. Přeji spoustu štěstí.


Hana 

Dobrý den, zeptejte se prosím karet, jestli na mne čeká stálé zaměstnání a ev. kdy ho získám. Děkuji Hanka 19.03.1958 

Dobrý den, Hano. Zkuste být více trpělivá, stálé zaměstnání opravdu vidím. Bude to během příštího roku. Přeji moc štěstí.


Lanata 

Dobrý večer,paní Naďo. Prosím, co říkají karty o našem bydlení? Nedávno jsme se přestěhovali, máme pronájem na 4 roky. Bydlení je pěkné,ale stále se tu necítí"doma"(možná proto,že vím,že je to na 4 roky). Manžel denně dojíždí docela daleko do zaměstnání, takže má otázky zní : Jak dlouho budeme v tomto bytě bydlet - ty 4 roky,nebo bude prodloužen pronájem? Nebo snad karty ukazují případné stěhování blíž k manželově práci???? Za odpověď moc děkuji.

Dobrý den, Lanato. V bydlení vás čeká změna, která bude velmi zásadní. Změníte nejen byt, ale i místo bydlení. Bude to zhruba do tří let a vidím spokojenost. Přeji moc štěstí.


ren147 

Dobrý den, já 11.1.1968, on 7.8.1964, má tento vztah budoucnost. Děkuji.

Dobrý den, ren. Nevím, zda vás nyní zklamu, nebo budete ráda, ale tento vztah do budoucna opravdu nevidím. Poměrně brzy potkáte někoho jiného. Přeji moc štěstí.


alexs 

Millá paní Naďo
jsem maminkou 3 dětí, 5 , 3 roky a nejmladší 5 měsíců, po tuto dobu stále kojím nebo jsem těhotná.Od porodu nejmladšího se zdravotně necítím nejlépe, nyní jsem prodělala 3. po sobě jdoucí streptokokovou angínu, brala 2 měsíce antibiotika, bojím se další recidívy a jsem už psychicky a fyzicky dosti vyčerpaná. Moc bych si přála být zde pro své děti v plné síle, věnovat se jim a užívat si je. Prosím, jaká je prognoza mého zdravotního stavu??? Případně co pro jeho zlepšení mám udělat???Moc děkuji
jsem narozená 21.7.1979

Dobrý den, alexs. Zkuste se trochu soustředit na svůj imunitní systém a také lymfu. Doporučuji ostropestřec pro posílení jater, také lymfavit pro posílení lymfatického systému. Další těhotenství zatím rozhodně nedoporučuji. Přeji moc štěstí.


Rencek 

Dobrý den paní Naďo,potkám ještě letos tu pravou lásku, nebo si na ni budu muset ještě počkat? 
Děkuji a přeji pěkný den. Já 10.7.1972

Dobrý den, Renceku. Lásku rozhodně najdete, bude to během příštího roku. Zkuste tedy jen prostě počkat. Přeji moc štěstí.


october 

 Krásný den, milá Naďo, ráda bych se Vás zeptala, zda v blízké budoucnosti (popřípadě kdy) poznám svého celoživotního partnera? Mé datum narození je 13.10.1986. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, october. Celoživotního partnera opravdu vidím, dobře se dívejte kolem sebe, protože ho navíc potkáte velmi brzy. Přeji moc štěstí.


vendina 

Hezký den
připadám si již delší dobu hrozně ,k ničemu.V práci to jakž tak zvládám skrývat,žádné příbuzné již nemám 20letá dcera se odstěhovala,jsem stále sama.Společnost mi dělá 13letý psík z útulku,ten mi taky přijde,že už chytá ode mne pesimistické ladění,myšlenky na konec,ráda bych se ,,nakopla" ale nedaří se mi
6.2.1957 děkuji

Dobrý den, vendino. To, čím nyní procházíte, je dáno dobou. Hlavně se pokuste nepodléhat depresím, zkuste se více soustředit na budoucnost, protože vás samotnou nevidím. Jen ještě nepřišel ten pravý čas. Ale rozhodně vás ještě čekají moc zajímavé věci. Tento rok je velmi zvláštní a mnoho z nás tyto pocity mít bude, je ale nutné je i ustát. Přeji moc štěstí.


Sadria 

Dobrý deň,
rada by som Vás požiadala o informáciu o mojej dcére. Skončila školu a doteraz si nenašla prácu. Kedy si nájde stále zamestnanie, ktoré ju vie finančne zabezpečiť a bude ju baviť? Chcela si urobiť kurz a otvoriť si živnosť no bohužiaľ naša legislatíva jej to nedovoľuje. Meno Denisa a dátum nar.: 17.8.1990. Ďakujem

Dobrý den, Sadrio. Nebojte se o svoji dceru. Má toho před sebou hodně a čekají ji opravdu velké věci, včetně toho, že bude mít i moc hezkou práci. Vše dorazí během příštího roku. Zkuste ji tedy pomoci v tom, že budete trpělivější. Přeji moc štěstí.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 28.8.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


14.8.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 54   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
loupák
loupák - 14.8.2012 13:22

Linda: hlavně,že už mluvísmajlik - 75to je na dobrý cestěsmajlik - 58

 
Linda
Linda - 14.8.2012 13:18

denda04: loupák: nevim jestli se sklidnila, ale aspon obcas se zasmeje a pokud je nastvana tak prijde prasti do stolu a rekne jsem nastvana proto a proto a nechte me na pokoji...oproti lonsku je to pokrok, takze asi jo, je to lepsi...ale k uplne ok je jeste cesta daleká

 
sharon
sharon - 14.8.2012 13:09

Linda: to bude proto že všechny odpovědi jsou kladné , dávají naději smajlik - 58...jen v životě je to mnohdy jinak....smajlik - 26

 
Linda
Linda - 14.8.2012 12:47

sharon: uz jsem to docetla...chybicka se vloudi, drobnost porad je to ta sama rodina smajlik - 68

Neverim svym ocim, tady se to dneska rozjelo smajlik - 16...zeby erupce na slunci smajlik - 64

 
sharon
sharon - 14.8.2012 12:21

loupák: smajlik - 34smajlik - 34

 
sharon
sharon - 14.8.2012 12:18

žížala: nespoléhej na kartářky a věštkyně - mezi náma já na to nevěřím a nikdy jsem nevěřila, spoléhej sama na sebe, v 41 letech máš ještě půl života před sebou.....až to bude mít přijít, tak to přijde.....smajlik - 56...můj syn je 3.7. 72smajlik - 68

 
loupák
loupák - 14.8.2012 12:17

žížala: sice tady od toho nejsem,ale jestli to nebude milá zlatá tím,že moc důvěřuješ kartám a kyvadýlkůmsmajlik - 42..zkus se na svět podívat svýma očima a né přes vědmy proboha!!!!!smajlik - 76....a už toho nechám,neb jsem vytočenásmajlik - 36

 
loupák
loupák - 14.8.2012 12:13

modroočka: promiň,i když máš někdy moc hezký příspěvky pod diskusema,dneska ti nějak nerozumím a mám obavu,že snad ani nechcismajlik - 26smajlik - 54....každý si žije život a chová se tak,jak chce on,každý jsme tady na tom světě samy za sebe,takže nic se nemá přehánět,ani dobrotasmajlik - 58...

 
žížala
žížala - 14.8.2012 12:13

Dobrý den.
Na moje dotazy kdy najdu konečně životního partnera,se kterým strávím zbytek života mi během 3 let vyvěštily 3 kartářky a 3 lidi na kyvadélko a jedna profesionální paní na SRT terapii, že jej potkám letos v červenci na dovolené, že je to dáno na 95%,absolvovala jsem dovolenou dokonce 2x, no a žádný samotný muž na mé dovolené nebyl, ani když jsem se pořádně dívala i jinde v okolí a neseděla na pokoji.Nerozumím tomu když se to mělo stát... Chápala bych, kdyby tam někdo takový byl a já to zkazila např. svým chováním nebo něčím jiným, ale nikdo volný tam nebyl.Jen samé zamilované manželské páry s dětmi. Jsem dost zmatená,proč se tak nestalo? Že by se všichni zmýlili když jim to vyšlo všem stejně?Jsem hodně zklamaná a nešťastná, tolik let jsem čekala...A proč se neobjevil životní partner? Kdy jej najdu? Jedna známá mě teď seznámila s jedním mužem, ale to je vztah bez budoucnosti,je chudý, ošklivý,starý, nemá pomalu kde bydlet a ještě je kuřák a má jinou představu o budoucnosti než já,zatím si rozumíme, ale můžeme spolu akorát tak chodit na procházky, což je fajn.Je narozený 14.4.1961.
Jsem narozená 2.7.1971.A prý jsem v žádném svém z minulých životů nikomu ve vztahu neublížila. Tak nevím, proč mi není dáno poznat lásku muže ke mě a od narození jsem nic hezkého nezažila. Jen mi každý využije a odkopne.
Děkuji moc za případné vysvětlení.

 
modroočka
modroočka - 14.8.2012 12:08

zda-li se čtení podle karet objeví v životě člověka, není vinou kartářky. Jak už jsem napsala, čekám hodně dlouho..., dívám se kolem sebe a páchat dobré skutky u některých lidí přináší téměř ihned výsledky - peníze, lásku, skvělou práci... bohužel tito lidé moc dobrou energii nemají, jen jakousi masku, přetvářku dobroty... a ti dobří, kteří laskavost a pracovitost, pomoc druhému mají "v krvi", dělají vše automaticky, mají neuvěřitelné potíže zdravotní, finanční, doslova nesou trápení, které sami nezpůsobili. Jakoby byla zkoušena jejich pevnost... kolik toho ještě vydrží... mnoho takových mně znamých lidí zemřelo, nedokázali podvádět, krást, ubližovat... jejich duše by se utrápila výčitkami svědomí.
Dost často slýchávám "dostávám více než mám dostat"... a tito lidé to vědí a berou! Takto jsem se dívala na ex-kamarádku, co chtěla, to dostala, vždy a za všech okolností. Jakoby nastřádala peníze předem, aby mohla plnit NĚCO později. Ale to už se jí nechtělo, zvykla si na lehké dary... má jen 53 roky, a padla ze dne na den, ztrácí vše, co v životě nabyla...

 
sharon
sharon - 14.8.2012 12:06

loupák: smajlik - 68 stane se ,....... proto se já na nic neptám, bůhví co bych se dověděla......smajlik - 64

 
loupák
loupák - 14.8.2012 11:57

sharon: paní Naďa asi neumí čístsmajlik - 42smajlik - 27chudák Pirátkasmajlik - 76takový starosti s dítětěm a nakonec to způsobyla snad onasmajlik - 80

 
sharon
sharon - 14.8.2012 11:50

Linda: přečti si to znovu....smajlik - 26

 
loupák
loupák - 14.8.2012 11:26

Linda: taky mě to tady od tebe tenkrát překvapilo,že sem píšeš tak soukromé věci...asi si musela být opravdu hodně zoufalá viď?smajlik - 25...soudím podle komentářů,že krize zažehnána a dcerka se sklidnilasmajlik - 58nebo?smajlik - 61

 
denda04
denda04 - 14.8.2012 11:03

sharon: Linda: přesně tak vyplnilo se???smajlik - 58smajlik - 45

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 48.
Archiv anket.