Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 31.7. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 31.7.

Lip6 

Dobrý den paní Naďo. Chci se Vás optat, zda se mi brzo podaří potkat stálého přítele, a můj život bude trošku smysluplnější. Pokud ano, je to někdo nový, nebo ho již znám?? 
děkuji moc, a přeji krásné letní dny.
nar. 4.2.1959

Dobrý den, co se týká vztahu, opravdu je zde vidět. Najdete muže zcela neznámého, proto buďte připravena, bude to někdy během příštího roku. Přeji moc štěstí.


modroočka 

Dobrý den, paní Naďo, ráda bych poznala, co říkají karty na moji finanční situaci. Ať dělám, cokoliv, nedaří se mi... Pomalu začínám pochybovat sama o sobě. Děkuji za odpověď.
Nar. 28, 5, 1962

Dobrý den, modroočko. Zkuste být jen více trpělivá. Vaše finanční situace se opravdu zlepší, je jen potřeba vydržet a nepropadat panice a depresi. Nepomůže vám to. Přeji moc štěstí.


Sarina125 

Dobrý den,
najde moje kamarádka už brzo životního partnera? Je narozená 24.03.1979.
Děkuji.

Dobrý den, Sarino. O vaši kamarádku nemusíte mít obavy, partnera najde a bude to brzy. Vypadá to na cizince. Je vidět i stěhování a moc hezký vztah. Přeji mnoho štěstí.


monja 

Dobrý den !
Jsem narozena 10.5.1967 o půlnoci ( matka si není jistá, zda to nebylo po půlnoci - tedy 11.5. ), rozvedená, mám dvě dospělé děti.
Chtěla bych vědět, zda mě ještě čeká nějaký životní partner, nebo budu už sama .... Děkuji.

Dobrý den, monjo. Partnera čekejte, samota vám opravdu dána není. Chce to jen trpělivost a více se dívat kolem sebe. Čeká vás i stěhování. Přeji moc štěstí.


Pirátka96 

Dobrý den paní Naďo,
syn (nar. 12. 2. 1992) má již dlouhou dobu zdravotní problémy, na které zatím žádná léčba nezabrala. Uzdraví se? Za jak dlouho? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, Pirátko. Vaše zdravotní problémy, bohužel, pramení hlavně z vašeho negativního myšlení. Nevidím nic, co by vás ohrožovalo na životě. Je potřeba se soustředit na sebe a na to, jakým způsobem se stavíte k některým životním situacím. Zkuste kineziologii, určitě vám velmi pomůže. Přeji moc štěstí.


Evvka 

Dobrý den,
mám nový vztah, zvažujeme společné bydlení. Má to budoucnost? Já 17.06.1980, on 29.8.1978. Děkuji

Dobrý den, Evko. Zkuste se více soustředit na vztah, který máte a více mu důvěřovat. Nevidím důvod, proč byste nemohli bydlet spolu. Přeji spoustu štěstí.


Hana 

Dobrý den, zeptejte se prosím karet, jestli na mne čeká stálé zaměstnání a ev. kdy ho získám. Děkuji Hanka 19.03.1958 

Dobrý den, Hano. Zkuste být více trpělivá, stálé zaměstnání opravdu vidím. Bude to během příštího roku. Přeji moc štěstí.


Lanata 

Dobrý večer,paní Naďo. Prosím, co říkají karty o našem bydlení? Nedávno jsme se přestěhovali, máme pronájem na 4 roky. Bydlení je pěkné,ale stále se tu necítí"doma"(možná proto,že vím,že je to na 4 roky). Manžel denně dojíždí docela daleko do zaměstnání, takže má otázky zní : Jak dlouho budeme v tomto bytě bydlet - ty 4 roky,nebo bude prodloužen pronájem? Nebo snad karty ukazují případné stěhování blíž k manželově práci???? Za odpověď moc děkuji.

Dobrý den, Lanato. V bydlení vás čeká změna, která bude velmi zásadní. Změníte nejen byt, ale i místo bydlení. Bude to zhruba do tří let a vidím spokojenost. Přeji moc štěstí.


ren147 

Dobrý den, já 11.1.1968, on 7.8.1964, má tento vztah budoucnost. Děkuji.

Dobrý den, ren. Nevím, zda vás nyní zklamu, nebo budete ráda, ale tento vztah do budoucna opravdu nevidím. Poměrně brzy potkáte někoho jiného. Přeji moc štěstí.


alexs 

Millá paní Naďo
jsem maminkou 3 dětí, 5 , 3 roky a nejmladší 5 měsíců, po tuto dobu stále kojím nebo jsem těhotná.Od porodu nejmladšího se zdravotně necítím nejlépe, nyní jsem prodělala 3. po sobě jdoucí streptokokovou angínu, brala 2 měsíce antibiotika, bojím se další recidívy a jsem už psychicky a fyzicky dosti vyčerpaná. Moc bych si přála být zde pro své děti v plné síle, věnovat se jim a užívat si je. Prosím, jaká je prognoza mého zdravotního stavu??? Případně co pro jeho zlepšení mám udělat???Moc děkuji
jsem narozená 21.7.1979

Dobrý den, alexs. Zkuste se trochu soustředit na svůj imunitní systém a také lymfu. Doporučuji ostropestřec pro posílení jater, také lymfavit pro posílení lymfatického systému. Další těhotenství zatím rozhodně nedoporučuji. Přeji moc štěstí.


Rencek 

Dobrý den paní Naďo,potkám ještě letos tu pravou lásku, nebo si na ni budu muset ještě počkat? 
Děkuji a přeji pěkný den. Já 10.7.1972

Dobrý den, Renceku. Lásku rozhodně najdete, bude to během příštího roku. Zkuste tedy jen prostě počkat. Přeji moc štěstí.


october 

 Krásný den, milá Naďo, ráda bych se Vás zeptala, zda v blízké budoucnosti (popřípadě kdy) poznám svého celoživotního partnera? Mé datum narození je 13.10.1986. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, october. Celoživotního partnera opravdu vidím, dobře se dívejte kolem sebe, protože ho navíc potkáte velmi brzy. Přeji moc štěstí.


vendina 

Hezký den
připadám si již delší dobu hrozně ,k ničemu.V práci to jakž tak zvládám skrývat,žádné příbuzné již nemám 20letá dcera se odstěhovala,jsem stále sama.Společnost mi dělá 13letý psík z útulku,ten mi taky přijde,že už chytá ode mne pesimistické ladění,myšlenky na konec,ráda bych se ,,nakopla" ale nedaří se mi
6.2.1957 děkuji

Dobrý den, vendino. To, čím nyní procházíte, je dáno dobou. Hlavně se pokuste nepodléhat depresím, zkuste se více soustředit na budoucnost, protože vás samotnou nevidím. Jen ještě nepřišel ten pravý čas. Ale rozhodně vás ještě čekají moc zajímavé věci. Tento rok je velmi zvláštní a mnoho z nás tyto pocity mít bude, je ale nutné je i ustát. Přeji moc štěstí.


Sadria 

Dobrý deň,
rada by som Vás požiadala o informáciu o mojej dcére. Skončila školu a doteraz si nenašla prácu. Kedy si nájde stále zamestnanie, ktoré ju vie finančne zabezpečiť a bude ju baviť? Chcela si urobiť kurz a otvoriť si živnosť no bohužiaľ naša legislatíva jej to nedovoľuje. Meno Denisa a dátum nar.: 17.8.1990. Ďakujem

Dobrý den, Sadrio. Nebojte se o svoji dceru. Má toho před sebou hodně a čekají ji opravdu velké věci, včetně toho, že bude mít i moc hezkou práci. Vše dorazí během příštího roku. Zkuste ji tedy pomoci v tom, že budete trpělivější. Přeji moc štěstí.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 28.8.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


14.8.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 54   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Linda
Linda - 14.8.2012 10:58

sharon: tak ona se netrefila v minulosti uz vicekrat, ale prosim kdyz se lidi ptaji tak holt dostanou odpoved, jak s tou odpovedi nalozi je jen a jen na nich, za to karty zodpovednost nenesou. Kdyz je clovek zoufaly zkousi vsechno, taky ac neverim tak jsem se zde kdysi optala. Spis mi vadi, kdyz ta odpoved ublizi .....

Bylo by zajimavy, kdyby se ctenarky ozvaly treba po pul roce, roce a daly vedet jestli karty mely pravdu a nebo se totalne sekly ...protoze já neverim a protoze vim ,ze se karty parkrat tady sekly jeste neznamená, ze je vsechno blabol.... jsem holt zvedavec

 
lobelka
lobelka - 14.8.2012 10:39

Dobrý den,
v zimě čekáme miminko a chtěla jsem se zeptat, zda vše proběhne v pořádku. Já narozena 31.3.1979. Děkuji

 
barka
barka - 14.8.2012 9:56

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali se můj
syn (3.10.75) ožení a bude mít potomka?
Děkuji za odpovědˇ.smajlik - 61

 
Libuše55
Libuše55 - 14.8.2012 9:32

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na zdraví našeho dědy. Měl úraz, nedávno operace páteře 6.1. 1943 Děkuji za odpověď .

 
sharon
sharon - 14.8.2012 8:54

u Pirátky96 jste se paní Naďo nějak netrefila....smajlik - 68

 
Darina
Darina - 14.8.2012 8:40

Dobrý deň, roky žijem sama so svojim synom a žiadny muž na obzore, záujem majú len muži zadaní alebo s nevyriešenou minulosťou a takých ja nechcem. Stretnem už poriadneho muža na celý život a kedy? Darina, nar. 27.12.1962 o 2:15 hod.

 
kristulda
kristulda - 14.8.2012 8:36

Dobrý den, před měsícem sem se ptala na muže 22.4.1984 , bohužel se zachoval jako srab a vratil se k ženě, muj muž spachal sebevraždu a přežil ale žijeme odděleně. prosím vas, čeká mě nějaka láska? nějaký muž?když tito dva už nepřipadají v uvahu? já sem narozená 21.8. 1983. děkuji

 
vendina
vendina - 14.8.2012 8:20

Hezký den
děkuji za odpověď budu se snažit myslet na budoucnost dle rady
už získávám přezdívku bubák.

 
Elfa
Elfa - 14.8.2012 6:11

Dobrý den,paní Naďosmajlik - 31ráda bych se zeptala,co říkají karty na můj úmysl podstoupit operaci zvětšení prsou?Začala jsem nad tím přemýšlet,ale nemohu se rozhodnout,zda do toho opravdu jít.smajlik - 26Jsem se sebou nespokojená,ale zároveň se té operace a změny obávám.smajlik - 71Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji a hezký den.smajlik - 30

 
modroočka
modroočka - 14.8.2012 3:16

Děkuji pěkně z odpověď...už čekám 12,5 roků... smajlik - 17

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-55
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 118.
Archiv anket.