Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Je mi pěkně ouvej, potřebuju se vypovídat a slyšet nějaké rady citově neangažovaných, proto jsem se rozhodla svěřit tady. Jinde nemůžu, nechci to řešit s nikým známým ani s nikým z rodiny. Jde o velmi pravděpodobnou nevěru mého manžela.

Jsme spolu dvanáct let, máme dvě děti, obě chodí do školy, momentálně jsou na táboře. Už delší dobu mám podezření, že má manžel milenku. Jeho chování se dost změnilo, je velmi často mimo domov, najednou si přede mnou schovává telefon a úzkostlivě vypíná mejl v počítači, což nikdy před tím nedělal. Až donedávna to byly ale jen mé domněnky, utěšovala jsem se, že za tou změnou chování může být i něco jiného a nechtěla jsem doma dělat zbytečné dusno.

Jenže v posledních dvou týdnech se situace změnila. Do práce mi přišly celkem tři anonymy, kde bylo napsáno, zda vím, co dělá můj manžel doma, když má odpolední směnu a já jsem v práci. Už ten první se mnou pěkně zamával a po tom třetím začínám vážně uvažovat, jestli bych se neměla doma nečekaně objevit a přesvědčit se, co se tedy děje.

Vím, že bych to udělat měla, ale – a teď si asi budete myslet, že jsem hloupá – já se toho bojím. Nejsem nějak průrazný typ, jsem spíš submisivní, nerada se hádám. Vůbec si neumím představit, co bych měla udělat, pokud bych ho tam skutečně načapala s nějakou ženou. Už jen z té představy je mi špatně. Zároveň je mi ale zle z toho, že on se možná v naší manželské posteli válí s kdovíjakou courou. Jsem v koncích. Jít tam, nejít, co dělat, když se to potvrdí? Vyhodit ho? Co děti? Jak bych sama všechno zvládala?

Je mi strašně, mám pocit, že ať udělám co udělám, všechno bude špatně, žádné správné a dobré řešení nevidím. Když o tom ale přemýšlím, vychází mi, že bych se přesvědčit měla, jestli je to pravda, tak ať se to rozštípne. Když tam nepůjdu, budu se každý den užírat, on mě bude podvádět a já budu za hlupačku.

Jak si mám dodat odvahu? Strašně se toho bojím. A když to bude pravda, co byste dělaly na mém místě? Z fleku ho vyhodily? Připadám si nemožná, ale fakt jsem v koncích.

Michaela


8.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 81   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-81
chrpa
chrpa - 8.8.2018 15:52

sharon: ty umíš opravdu povzbudit a poraditsmajlik - 9, že bys někdy byla v té roli svobodné pěkné baby?

 
kobližka
kobližka - 8.8.2018 14:00

Myslím, že s povahou, kterou má paní Michaela se bude trápit tak jako tak. A tahle submisivní, uťánutá stvoření, neschopná se o něco pohádat, snad ty chlapy ještě víc utrvrzují v tom, že snesou všechno, tak co by nezahnuli... Michaela nechce udělat jedno ani druhé,tak jakápak potom rada obrázek - G423714(2).gif

 
sharon
sharon - 8.8.2018 13:29

pardon , jednou stačilo.....

 
sharon
sharon - 8.8.2018 13:28

kdovíjakou courou ?????smajlik - 26........dobrý , neznáš , nevíš ale pojmenovat umíš.........co když je to svobodná pěkná baba a ten tvůj je jen ženatý kurevník - blbý že ,
na co máš odvahu , chceš si být jistá ?.....tak na co čekáš......pořádek si musíš udělat sama

 
sharon
sharon - 8.8.2018 13:28

kdovíjakou courou ?????smajlik - 26........dobrý , neznáš , nevíš ale pojmenovat umíš.........co když je to svobodná pěkná baba a ten tvůj je jen ženatý kurevník - blbý že ,
na co máš odvahu , chceš si být jistá ?.....tak na co čekáš......pořádek si musíš udělat sama

 
kubikm
kubikm - 8.8.2018 13:23

kdysi za mnou přišla švagrová s téměř totožným dotazem, jen anonymy byly ve formě sms
já jsem ji na to řekla - pokud to přímo uvidíš...nebude cesta zpět, protože to prostě budeš mít před očima
ukaž sms "pachateli" a řekni - asi je to blbost, ale pokud by to byla pravda, požádám o rozvod a dám ti svobodu žít se svou láskou....
Odpověď mě nezajímá, ale zařiď se podle toho

Jemu na rodině záleželo, tak to utnul

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-81
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 243167.
    Archiv anket.