Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Je mi pěkně ouvej, potřebuju se vypovídat a slyšet nějaké rady citově neangažovaných, proto jsem se rozhodla svěřit tady. Jinde nemůžu, nechci to řešit s nikým známým ani s nikým z rodiny. Jde o velmi pravděpodobnou nevěru mého manžela.

Jsme spolu dvanáct let, máme dvě děti, obě chodí do školy, momentálně jsou na táboře. Už delší dobu mám podezření, že má manžel milenku. Jeho chování se dost změnilo, je velmi často mimo domov, najednou si přede mnou schovává telefon a úzkostlivě vypíná mejl v počítači, což nikdy před tím nedělal. Až donedávna to byly ale jen mé domněnky, utěšovala jsem se, že za tou změnou chování může být i něco jiného a nechtěla jsem doma dělat zbytečné dusno.

Jenže v posledních dvou týdnech se situace změnila. Do práce mi přišly celkem tři anonymy, kde bylo napsáno, zda vím, co dělá můj manžel doma, když má odpolední směnu a já jsem v práci. Už ten první se mnou pěkně zamával a po tom třetím začínám vážně uvažovat, jestli bych se neměla doma nečekaně objevit a přesvědčit se, co se tedy děje.

Vím, že bych to udělat měla, ale – a teď si asi budete myslet, že jsem hloupá – já se toho bojím. Nejsem nějak průrazný typ, jsem spíš submisivní, nerada se hádám. Vůbec si neumím představit, co bych měla udělat, pokud bych ho tam skutečně načapala s nějakou ženou. Už jen z té představy je mi špatně. Zároveň je mi ale zle z toho, že on se možná v naší manželské posteli válí s kdovíjakou courou. Jsem v koncích. Jít tam, nejít, co dělat, když se to potvrdí? Vyhodit ho? Co děti? Jak bych sama všechno zvládala?

Je mi strašně, mám pocit, že ať udělám co udělám, všechno bude špatně, žádné správné a dobré řešení nevidím. Když o tom ale přemýšlím, vychází mi, že bych se přesvědčit měla, jestli je to pravda, tak ať se to rozštípne. Když tam nepůjdu, budu se každý den užírat, on mě bude podvádět a já budu za hlupačku.

Jak si mám dodat odvahu? Strašně se toho bojím. A když to bude pravda, co byste dělaly na mém místě? Z fleku ho vyhodily? Připadám si nemožná, ale fakt jsem v koncích.

Michaela


8.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 85   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-85
Hanča
Hanča - 9.8.2018 18:38

holky, já o sebe pečovala, po dvou dětech jsem byla štíhlá a mužskej mně vyměnil za bednu sádla, ale musím říct, že mně pánbůh pomstil, až jsem ho pak po letech litovala, ale vždy jsem si říkala, má co chtěl, já mu dala na vybranou, na slova že ho to se mnou nebaví, jsem mu odpověděla, že jsetli chce jít, tak ať jde, ale hned, šel v devět hodin večer a viděli jsme se až za měsíc, pak za další měsíc u rozvodu a zásadně jsem trvala na tom, že si každých 14 dní musí brát děti

 
sharon
sharon - 9.8.2018 16:57

máša h.: tak pak myslela Hankse , já zase nevím že jí podvádí.......smajlik - 68

 
máša h.
máša h. - 9.8.2018 16:26

Pokud vím, tak Pierce je se svojí obtloustlou Keely velmi šťastný... nedávno jsme spolu o tom mluvilismajlik - 34

 
sharon
sharon - 9.8.2018 14:50

Bellana: nikdo s nima nežilsmajlik - 26........

a nemyslelas Pierce Brosnana jak mu žena ztoustla....?????

 
sharon
sharon - 9.8.2018 14:46

chrpa: a můžeš mi říct co ti je po mě ?????.......starej se o sebe a co já napíši ti může být jedno......

 
Bellana
Bellana - 9.8.2018 14:36

sharon: Každý člověk chce dělat práci, která ho baví. Totéž chce i Lucie. Jenže hokejista potřebuje někoho, kdo na svoji kariéru rezignuje. (Nepovažuji slovo kariéra za hanlivé a nepovažuji ženu, pro kterou je její práce důležitá a naplňuje ji, za špatnou.) Ti dva se k sobě od začátku nehodili, protože on netušil, kdo ona je a ona se nezajímala o hokej.
Tu poznámku jsem napsala kvůli tomu, že Jasmine předpokládá, že Michaela o sebe nepečuje, a je tedy normální, že ji muž podvádí. To bych zrovna tak mohla tvrdit, že si týraná žena zaslouží, aby ji muž bil nebo psychicky deptal, protože určitě nemá doma dost naklizeno a špatně vaří. Ale takovou pitomost si snad dnes už nikdo nemyslí. Do vzhledu je ale možné se pořád strefovat. Dnes jsem zahlédla fotku Rity Wilson. Její postava už taky za mnoho nestojí. Dává to Tomu Hanksovi omluvu pro to, kdyby ji začal podvádět?

 
kobližka
kobližka - 9.8.2018 14:28

Myslím že vůbec nemá cenu se tu nějak napadat.Radit nemá smysl,postavy jsou fiktivní a příběhy vymyšlené.Doufám že si někdo nemyslí,že je to pravda.A i kdyby ne,tak málokdo se bude řídit radami z nějaké diskuze.Tady jde spíš o to,že tu diskutující projeví svůj názor.
Osobně si myslím,že tenhle magazín je polomrtvý.Ono se stačí podívat jinam,jak tam to žije.Denně nové články a soutěže...
Proč jsem tu tedy já? Máme bezva partu "kecacích" kamarádek a když nám po letech strávených jinde redakce udělala "šmik" a konec s vkládáním fotek,které nás přibližovaly,řekly jsme ádieu a šly tam,kde se ještě fotky vkládat mohou.
To jen na vysvětlenou,s tématem to nemá nic společného,tak sorry obrázek - smileys_cz_63.gif

 
chrpa
chrpa - 9.8.2018 14:06

sharon: neporadila, protože nejlepší radu už dala kubikm. A můžeš mi říct, co jsi poradila ty? Mimo těch invektiv?

 
sharon
sharon - 9.8.2018 13:48

Bellana: tam si myslím to není o cuchtě ale o honbou za kariérama a penízkama ......smajlik - 26.
hlavně že kdysi odsoudlili tetu Helenu......

 
sharon
sharon - 9.8.2018 13:46

chrpa: život je tvrdej.....sama jsi nic neporadila smajlik - 66, nejsi náhodou Michaela ??????smajlik - 68smajlik - 63


no nebude slušná...., je to přeci " kdovíjaká coura"......no...a co ????

 
Bellana
Bellana - 9.8.2018 13:24

jasmine: Tohle napiš Lucii Vondráčkové. Ta asi taky je nepřitažlivá cuchtasmajlik - 42.
Já nemám s nevěrou zkušenost. Tedy nemůžu říci, že manžel nevěrný nebyl. Nejsem žárlivá a nic se ke mně nedoneslo. Čistě teoreticky si myslím, že bych se ho přímo zeptala, jestli je to pravda a pokud ano, kdo z nás dvou najde právníka, abychom se rozvedli dohodou. Nemám totiž chuť stát se podezřívavo a už bych mu nedokázala věřit.. Na to je život krátký a já příliš hrdá. Kromě toho netoužím chytit nějakou breberu od nějaké cizí osoby. Chtěla bych střídavou péči o děti. Když má čas na nevěru, má čas i na péči o děti.
Ale jak píšu, jen teoretizuji. Nevěru znám jen v podání chronicky nevěrného muže, který má doma hezkou a milou ženu, ale podvádí ji i s osobami velmi nehezkými.

 
chrpa
chrpa - 9.8.2018 11:49

sharon: jen se mi zdálo, že jsi na Michaelu moc tvrdá. Má i tak dost. A ta dívka v její posteli asi moc slušné děvče nebude.

 
Linda
Linda - 9.8.2018 10:40

Gosi: Arna: asi mate pravdu, ja to pochopila ze maji oba dva dvousmenny provoz, ale opet to je sumak smajlik - 26

 
Gosi
Gosi - 9.8.2018 10:33

Linda: jak pise Arna, pise se o jeho odpolednich, tedy ma na mechtle cas dopoledne, kdy jsou bezne deti ve skole a ted na tabore...

 
Gosi
Gosi - 9.8.2018 10:31

Arna: tak mozna uz to schovavani mobilu bylo planovane, a kdyz porad nevidel zadnou reakci, tak musel pritvrdit... A ano, vypada to na nekoho ze zainteresovanych(manzel, milenka), tri anonymy za dva tydny, to uz krici po nejaky akci ze strany manzelky...

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-85
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.