Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Domácí vinotéka

Založila Dajikaaa poslat vzkaz
Pěkný den, milé dámy, mám problém... Chlap si k vánocům přeje domácí vinotéku. Já ale ani nevím, kam pro ni, jakou značku a ani podle čeho vybrat. Budu ráda za každou radu :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Dajikaaa
Dajikaaa - 20.12.2018 13:50

Hele, super! Díky moc za info! Fakt jsi mi pomohla. Jako co ti budu povídat, normálně jsem mu taky zavolala a jsem moc ráda, protože mi fakt pomohl, za což jsem ráda.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 28.11.2018 12:44

Ahoj, to ti takhle jako asi nikdo neporadí. Můžu říct svou zkušenost, ale ty můžeš mít jiné požadavky. Proto ti doporučuju spojit se s pracovníkem od https://www.domacivinoteky.cz/. Ten tomu skvěle rozumí a poradí ti přesně co a jak :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 439006.
Archiv anket.