Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Odpovědi na nejčastější otázky

Odpovědi na nejčastější otázky

Jak se zorientovat v magazínu Šťastné ženy? Pokud tápete, čtěte…A pokud Vám stále nebude něco jasné, zeptejte se v diskusi „O magazínu“, kterou najdete v horní červené liště. Jestliže ale chcete psát do diskuse, musíte se nejdříve zaregistrovat.


Proč se mám zaregistrovat na magazínu Šťastné ženy? Co mi to přinese?

V případě, že se Vám náš magazín líbí a hodláte ho navštěvovat pravidelně, máte dvě možnosti.


Nezaregistrovaná čtenářka.

Můžete každý den číst články, diskutovat pod nimi, hlasovat v anketě či ověřit si své znalosti v našich vědomostních kvízech. Každý den bude vycházet mnoho článků, kvízy se budou doplňovat několikrát týdně a anketa třeba i dvakrát, třikrát za den. Takže pokud se z nějakého důvodu zaregistrovat nechcete, máte přesto možnost být na magazínu aktivní. Jestliže ale očekáváte a chcete něco víc, je vhodné si registraci založit.


Proč je dobré se zaregistrovat?


Z velmi příjemných důvodů. Zaregistrovaná čtenářka má totiž kromě výše zmíněných možností ještě další privilegia, která rozhodně stojí za to. Může si s jinými návštěvnicemi popovídat v diskusích, má možnost založit si diskusi vlastní, a to i uzamčenou, kam povolí přístup jen těm, s nimiž si povídat chce… Může si s ostatními posílat také soukromé vzkazy pro rychlou komunikaci. Zaregistrovaná čtenářka má také možnost soutěžit a vyhrávat pěkné ceny. A soutěží bude na magazínu Šťastné ženy opravdu hodně.


Jak se zaregistruji?


V pravém horním rohu vidíte registrační okénko. Kliknete na odkaz „Zaregistrovat se“ a vyplníte požadované údaje. Chcete-li soutěžit, nezapomeňte vyplnit celou adresu. Pokud bude v soutěži vylosována čtenářka, která svou adresu nevyplnila, její výhra bohužel propadne.


Jako svůj obrázek si můžete vybrat buď některý z naší stálé nabídky, nebo si nahrát svůj vlastní. V tom případě ale musíte dodržet zadané parametry velikosti obrázku.


Jsem zaregistrovaná. Co bude dál?


Ve chvíli, kdy se zaregistrujete – a potom při každé další návštěvě – se po Vašem přihlášení otevře Vaše Osobní stránka.


Co je to Osobní stránka?


Osobní stránka je takové soukromé místo, které má každá zaregistrovaná čtenářka.

Zde je možnost vyhledat své přátele a přiřadit je do svého seznamu, dále založit vlastní diskusi a také se podívat, kdo je právě na magazínu Šťastné ženy přihlášený.


Jak si najdu a přiřadím přátele?


Jednoduše. Jsou dva způsoby.

 • Na Osobní stránce kliknete na „seznam přihlášených uživatelů“ a jednoduše označíte ty, které chcete přidat do svého seznamu.

 • V případě, že někdo, koho chcete na seznamu mít, není v danou chvíli přihlášen, kliknete na odkaz „Najít přátele“. Otevře se okénko, kam napíšete příslušný nick. Pokud je na magazínu zaregistrován, ukáže se Vám a Vy ho označíte jako svého přítele.


 • Jak založím svou vlastní diskusi?


  Na své Osobní stránce kliknete na „Založit diskusi“ a vyplníte příslušné kolonky. Vyberete hlavní téma, pod které diskusi zařadíte, a označíte, zda chcete diskusi zpřístupnit všem, anebo ji chcete zamknout a vpustit do ní jen přátele, které sami vyberete.

  Kromě toho uvidíte dvě okénka. Do horního okénka vyplníte popis diskuse, tzn., o čem si zde chcete povídat. Dolní okénko pak slouží jako místo, kam můžete účastníkům diskuse psát aktuální zprávy atd. Toto okénko můžete, ale nemusíte vyplňovat.

  Potvrdíte, a tím je diskuse založena.


  Kliknete na odkaz Osobní stránka, který budete mít vždy po přihlášení na magazín v registračním okénku vpravo nahoře, a tak se vždy rychle dostanete ke svým diskusím.


  V případě, že jste pro svou diskusi zvolila možnost „Uzamčeno“, klikněte vedle názvu založené diskuse na „úpravy“ a v dolní části uvidíte seznam svých přátel. Označíte nicky, kterým chcete povolit přístup, a potvrdíte. Tím je vše hotovo.

  Pokaždé, když budete chtít někoho nového přidat do diskuse, změnit popisek atd., klikněte na „úpravy“, a tím se dostanete do administrace, kde můžete udělat příslušné změny.  Vždy, když si otevřete svou Osobní stránku, uvidíte, kolik příspěvků přibylo v diskusích od Vaší poslední návštěvy. V případě, že se budete zdržovat v některé diskusi a budete chtít zkontrolovat stav příspěvků v ostatních, dostanete se k nim velmi rychle: pod okénkem k psaní diskusních příspěvků kliknete na „Odeslat a vrátit k oblíbeným“. Tím se odešle příspěvek, který jste napsala do příslušné diskuse, a zároveň uvidíte stav příspěvků ve svých oblíbených diskusích.


  Jak přidám diskusi mezi oblíbené?


  Otevřete-li si tu kterou diskusi, uvidíte nad okénkem pro psaní příspěvků odkaz „Přidat diskusi mezi oblíbené“. Stačí na něj kliknout a je to hotové.

  Když pak otevřete svou osobní stránku, uvidíte oblíbené diskuse seřazené přehledně pod sebou hned v horní části stránky. Proto doporučujeme přiřadit k oblíbeným ty diskuse, které často navštěvujete. Nebude třeba je složitě vyhledávat, ale budete je mít v podstatě hned na očích.

   

  Jak vložím obrázek do diskuse?

  Obrázky, které chcete vkládat musíte mít uloženy na svém disku a pak teprve nahrát na náš server.
  To se provede následujícím postupem. Pod okýnkem pro vzkaz klikněte na "Nahrát obrázek" , otevře se nové -vyskakovací- okno (v případě, že máte v prohlížeči tuto možnost vyskakovacích oken blokovánu, tak je potřeba pro náš web udělit výjimku).
  Klikněte na "Procházet". Vyhledejte na vašem disku obrázek, který chcete vložit (max. rozměry jsou 400x400px a 100kB) a dvakrát na něj klikněte. Potvrďte volbu kliknutím na "Nahrát". Po té se vám obrázek uloží ve vašem "archivu" obrázků, kde uvidíte jeho náhled. Stačí, když na tento náhled kliknete a tím se vloží do samotného okna s textem, ve formě kódu pro náš web.
  Po odeslání samotného vzkazu či diskuzního příspěvku se obrázek sám objeví v příspěvku.


   

  Jak probíhají soutěže?


  V pravé liště je pod anketou umístěn odkaz „Soutěže“. Tento odkaz hlídejte každý den a sledujte, zda v něm právě nepřibyla nějaká nová soutěž. Soutěže se mohou objevit kdykoli během dne – budeme soutěžit opravdu velmi často. Na příslušný odkaz stačí kliknout a splnit zadání. Podmínkou účasti je však kromě registrace také věk nejméně 18 let a trvalé bydliště v ČR. A to proto, že k zasílání výher mimo republiku bohužel nemáme prostředky.

  Důležitou podmínkou je také řádně vyplněná adresa v registraci. Pokud bude v soutěži vylosována čtenářka, která svou adresu nevyplnila nebo vyplnila neúplně, její výhra propadá. Proto si, prosím, tento údaj zkontrolujte.  Je možné dělat změny v registraci?


  Ano, je to možné. Můžete aktualizovat vše. Heslo, adresu i další údaje. Jednoduše přepíšete a kliknete na „uložit“. Tím budou změny potvrzeny. Pozor, pokud si změníte nick během soutěže a v soutěži vyhrajete, tak vás nenajdeme pro odeslání výhry.  


   

  Co když zapomenu své heslo?


  V tom případě klikněte ve svém registračním okénku na odkaz „Zaslat zapomenuté heslo“, které Vám pak velmi rychle přijde na e-mail vyplněný v registraci.


  Sponzori

  Prohledej


  Výherci v soutěžích

  Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

   Zpíváte si občas doma?

   Celkem hlasovalo 344930.
   Archiv anket.