Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Povánoční kila

Založila Majklová poslat vzkaz
Milé dámy, přeji krásný mezisvátkový čas... No a mám dotaz. Vánoce mi samozřejmě daly zabrat a já mám nějaké to kilo navíc. Nevíte, jak na ně? Co se vám nejvíce osvědčilo? Díky čemu jste zhubly snadn, rychle a trvale?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 2.3.2020 19:19

Holky, nedržela některá z vás nebo aspon neslyšela o diete ketofit?

 
Loupáček
Loupáček - 21.12.2019 21:28

Držela jsem https://www.prodietix.cz/dietni-programy a ano, vše je online, což mě osobně parádně vyhovuje, protože nikam nemusím, ale podporu mám kdykolik potřebuju.

 
Majklová
Majklová - 1.1.2019 13:20

Jo? Hele, já jsem nad proteinovou dietou taky přemýšela, ale nikdy jsem se neodhodlala do ní jít. Ten prodietix je jen online? Jakože poradna?

 
Dajikaaa
Dajikaaa - 29.12.2018 16:55

Ahoj, je to nepříjemné, ale nevěš hlavu. Tohle téma po vánocích řešíme všechny. Ale já ti doporučím proteinovou dietu. Super je https://www.prodietix.cz/. S ním dáš dolů tolik, kolik sama chceš. Mrkni na web, najdeš ta veškeré info.