Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Darování vajíček

Založila Majklová poslat vzkaz
Milé dámy, ráda bych se vás zeptala, zda jste některá byla darovat vajíčka a pokud ano, tak kde. Děkuji.
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
KaculaKac
KaculaKac - 26.2.2019 12:13

Vyplň si ten dotazník https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek co tam mají dole vložený. Oni se ti pak ozvou ;-)

 
Danouš
Danouš - 23.2.2019 19:55

Moc děkuji za informace, pomohly mi se rozhodnout. Objednání je před ten jejich formulář?

 
KaculaKac
KaculaKac - 20.2.2019 21:46

Opravdu se není čeho bát, na vše se ptej klidně pětkrát, nevadí jim to :-). Chtěla bych jít za nějaký čas znovu, ted nemám moc času. Hormony jsem vůbec nepocitovala, možná malinko pocit nafouklého břicha a odběr bych srovnala s menstruační bolestí, nic hrozného. Stejně budeš celý den unavená a budeš polehávat. Takže jestli váháš, jdi do toho ;-)

 
Danouš
Danouš - 18.2.2019 13:33

Informace jsem prošla a pročtu si je ještě detailněji. Takže celkově by jsi to shnula, ze to bylo bez potíží a šla by jsi znovu? Opravdu tam nebylo nic, čeho se obávat?

 
KaculaKac
KaculaKac - 18.2.2019 12:54

Darovat jesm byla taky v IVF-Zlín, takže budu mluvit zkušenosti od nich. Komplikací se bát nemusíš, hlídají tě po celou dobu, pročti si jejich stránky, mají to krok za krokem popsané a kdyby tě z toho ještě něco zajímalo, ozvi se :-) https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek

 
Danouš
Danouš - 13.2.2019 17:36

I já nad darováním přemýšlím, protože kamarádka mi povyprávěla, čím vším si prošli, aby mohly mít mimi a právě díky dárkyním se jim to povedlo. Jak dlouho prosím celý proces odběru trvá a jsou tam nějaké komlikace, kterých se mám bát?

 
Loupáček
Loupáček - 2.1.2019 13:37

Já jsem darovat byla. byla jsem na https://www.ivf-zlin.cz/ a byla jsem tam moc spokojená. Proč se ptáš? Chystáš se taky darovat?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 437990.
Archiv anket.