Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Kupujeme fusak do kočárku. Jak správně postupovat?

Kupujeme fusak do kočárku. Jak správně postupovat?

Na podzim a v zimě je třeba učinit několik nezbytných kroků k tomu, aby děti nestonaly. U těch nejmenších by měly být samozřejmostí fusaky do kočárku, které je na procházkách udrží v teple.

 

5 tipů na výběr správného fusaku

Pří výběru vhodného fusaku je třeba pamatovat na několik klíčových kritérií, která se týkají především vhodného materiálu, a to konkrétně vnějšího a vnitřního povrchu i výplně. Aktuálně jsou naštěstí k dispozici fusaky v mnoha variantách, takže se samotným nákupem byste neměla mít problém. fusak

 • Vnější povrch. Ať už se rozhodnete pro polyuretan, polyamid či polyester, tedy pro aktuálně nejpoužívanější materiály, u prodejce žádejte informace, zda je vnější povrch fusaku propustný.
 • Vnitřní povrch. V tomto ohledu máte na výběr mezi fleecem a plyšem, což jsou materiály, jež jsou vhodné spíše pro kratší procházky. Pokud víte, že budete venku trávit více času, doporučujeme zvolit spíše přírodní (ovčí) vlnu s výtečnými termoregulačními vlastnostmi.
 • Výplň. Další důležitý faktor. Nejčastěji se lze setkat s výplní fusaku z dutých vláken anebo z peří. Obě jsou přitom vhodné, nicméně pro rodiny alergiků bychom péřové fusaky nedoporučovali.
 • Velikost. Příliš malý, nebo příliš velký fusak svůj účel určitě nebudou plnit dobře. K dispozici jsou ovšem rovněž fusaky, u kterých je možné spodní část odejmout a následně zase připnout.
 • Pořizovací ceny. V některých oblastech není přílišná šetrnost právě nejvhodnější, což platí i pro fusaky. Počítejte tedy s tím, že vás vyjdou na několik tisíc korun. V e-shopu Ondalek.cz nicméně seženete špičkové fusaky za výtečné ceny!
  • Komerční článek


   26.10.2015   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Vytisknout

   Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

    

   Diskuse ke článku - Kupujeme fusak do kočárku. Jak správně postupovat?

   Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
   madla.madla
   madla.madla - 9.12.2020 18:40

   Taky bych ocenila radu, koupila jsem loni fusak a už je úplně zničený, zevnitř celý zežmolkovatěl a celý jakoby splaskl a přijde mi, že už kvůli tomu moc nehřeje.

    
   LencaM78
   LencaM78 - 7.12.2020 21:43

   Poradíte, od koho je dneska nejlešpí koupit fusak, aby vydržel ideálně i pro další dítě? Díky moc

    
   Nika1
   Nika1 - 23.11.2015 19:50

   Berana mám po manželovi. Do dnešních kočárů se bohužel moc nevejde a to mám snad největší korbu, co jsem v okolí viděla. Do sporťáků beran nejde, protože nemá průstřihy na pásy. Teď se kupují kombinézy z peří. Jinak navlíkat mimčo, to je pro silný nervy nebo špunty do uší. :-)

    
   dadka
   dadka - 23.11.2015 0:25

   Když byly naše holky miminka, měly fusak z beránka. Kupovala jsem ho v Kaře a stál celou jednu výplatu. Když už běhaly, na botičky jsem jim navlékla návleky a dala zpět do sporťáku, aby beránka neumazaly. Fusak sloužil našim dvěma dětem, potom dceři od kamarádky a mému synovci. Tam se ale na opatrnost moc nedbalo a fusak vzal za své. Byl teplý, pěkný a "trvanlivý" a voněl pravou kožešinou.

    

   Sponzori

   Prohledej


   Výherci v soutěžích

   Soutěže na Soutez.cz

   Anketa

   Covid

   Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

   Celkem hlasovalo 2969.
   Archiv anket.